Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητο ετσι οπως το κοβω...το εχω 8 μηνες και χαλαρα θα το κρατησω αλλους 14:D

Μεχρι το καλοκαιρακι θα εχω παρει σιγουρα καποιο αλλο χρωμα "καπακια". Τωρα ασπρο θα'ναι...κοκκινο...εχω δει ενα σαμπανι...κορυφη!

 

Πού δίνουν κόκκινα και σαμπανί καπάκια?:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

diladi ta kainourgia sony ericsson den adimetopizoun provlima me to visma?

Μια χαρά είναι το βύσμα του W810. Τόσα Ericsson έχουν περάσει από τα χέρια μου είναι το πρώτο που του βάζω το βύσμα και "ακούει" αμέσως.

 

Εκεί που τρελλάθηκα ήταν όταν ανακάλυψα ότι μπορεί να παίξει τα βίντεο σε αργή κίνηση και να κάνεις frame capture!!! Μέχρι και αν κάποιος είναι off-side μπορείς να δεις!!!

 

EDIT: Καλή Χρονιά σε όλους!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που τρελλάθηκα ήταν όταν ανακάλυψα ότι μπορεί να παίξει τα βίντεο σε αργή κίνηση και να κάνεις frame capture!!! Μέχρι και αν κάποιος είναι off-side μπορείς να δεις!!!

 

Για το frame capture το ήξερα, αλλά η αργή κίνηση πως γίνεται?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Για το frame capture το ήξερα, αλλά η αργή κίνηση πως γίνεται?:confused:

Την ώρα που παίζει το βίντεο αν πατήσεις δυο φορές γρήγορα το πολυπλήκτρο προς τα κάτω στο γυρνάει σε αργή κίνηση. Για να γυρίσεις σε κανονική αναπαραγωγή πατάς πάλι το play. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν από Bluetooth headset (πχ. το I-TECH CLIP V) είναι συμβατό με το W810 και αν ναι, θα παίζει και το ραδιόφωνο? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφανής θήκη που να καλύπτει ΚΑΙ τα πλήκτρα (π.χ. όποιος θυμάται παλιότερα από Τ630 κ.λπ.); Βρίσκω:

 

α) με κλιπ (που είναι ογκώδης και ψιλοαπαράδεκτη αισθητικά)

β) σιλικόνης (που δεν καλύπτει την οθόνη και υπάρχει ημιδιαφάνεια για τα πλήκτρα)

γ) διάφανη σκληρή (που δεν καλύπτει τα πλήκτρα)

 

 

Κανείς χριστιανός ή μουσουλμάνος ή [προσθέστε εδώ]; :)

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που παίζει το βίντεο αν πατήσεις δυο φορές γρήγορα το πολυπλήκτρο προς τα κάτω στο γυρνάει σε αργή κίνηση. Για να γυρίσεις σε κανονική αναπαραγωγή πατάς πάλι το play. :)

 

Δοκίμασα να το κάνω αυτό με το slow motion αλλά δεν γίνεται.Δεν ξέρω αν δεν κάνω κάτι σωστά αλλά δεν παίζει πιο αργά.

 

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν από Bluetooth headset (πχ. το I-TECH CLIP V) είναι συμβατό με το W810 και αν ναι, θα παίζει και το ραδιόφωνο? Ευχαριστώ.

 

Την αναπαρωγή ραδιοφώνου μέσω bluetooth handset δεν την υποστηρίζει το κινητό (του λείπει το κατάλληλο πρωτόκολο επικοινωνίας).Κατά τα άλλα όμως το handset είναι συμβατό με το τηλέφωνο ώστε να μπορείς να δέχεσαι και να απαντάς σε κλήσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να το κάνω αυτό με το slow motion αλλά δεν γίνεται.Δεν ξέρω αν δεν κάνω κάτι σωστά αλλά δεν παίζει πιο αργά.

 

Δικιά μου παράλειψη. Η αναπαραγωγή του βίντεο πρέπει να γίνεται από το Walkman κι όχι απο τη Διαχείρηση αρχείων.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να το κάνω αυτό με το slow motion αλλά δεν γίνεται.Δεν ξέρω αν δεν κάνω κάτι σωστά αλλά δεν παίζει πιο αργά.

Τα video πρέπει να τα παίζεις μέσο της walkman εφαρμογής. Τότε πιάνει.

Το δοκίμασα και εγώ. Άμα κάνεις αναπαραγωγή μέσα απο το υλικό δεν γίνεται.

Αυτά σε vodafone firmware.

Link to comment
Share on other sites

Από την μέρα ποθ αγόρασα το κινητό..έχει ένα κόλλημα με μια συγκεκριμένη επαφή απο την sim! Χρησιμοποιώ τις επαφές της sim. και όταν πάω να καλέσω ένα συγκεκριμένο όνομα..κάνει restart! τέλεο??? :lol:

 

Όμως δεν το κάνει πάντα! Το κάνει 2 στις 10 φορές! Έσβησα όλη την sim :p και την ξαναέγραψα! Πάλι μου το έκανε μετά απο καιρό!

 

πήρα τηλέφωνο την sony ericsson και μου είπαν οτι πιθανόν να οφείλεται στην κάρτα sim και με έβαλαν σε υποψίες!

 

έχω μια sim 64Κ της ΤΙΜ και δεν ξέρω θα την άλλαζα αλλα τώρα 18 έουρος πόσα είναι δεν πολυψήνομαι να τα δώσω...

 

και εντάξει θα ανησυχούσα για το κινητό αλλά αφού το κάνει μόνο με μια επαφή..ΛΟΛ ούτε προηγούμενα να είχε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω.....πηρα το w810 ενος φιλου και εκανα την online αναβαθμιση,με αποτελεσμα να χασω τα ελληνικά απο το τηλ:wacko:

τι μπορω να κανω τωρα για να τα επαναφερω ???

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω.....πηρα το w810 ενος φιλου και εκανα την online αναβαθμιση,με αποτελεσμα να χασω τα ελληνικά απο το τηλ:wacko:

τι μπορω να κανω τωρα για να τα επαναφερω ???

επαναφορα εργοστασιακων ρυθμίσεων..και αν δεν γίνει κατι. ξανακανεις αναβαθμιση και μετα παλι επαναφορα. και μετα βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

επαναφορα εργοστασιακων ρυθμίσεων..και αν δεν γίνει κατι. ξανακανεις αναβαθμιση και μετα παλι επαναφορα. και μετα βλέπεις.

 

εκανα αυτην την κινηση απο μονος μου και πετυχε...οχι τιποτα αλλο θα γινομουνα και ρομπα στο παιδι:ninja: anyway thanx bezoss :D

Link to comment
Share on other sites

Από την μέρα ποθ αγόρασα το κινητό..έχει ένα κόλλημα με μια συγκεκριμένη επαφή απο την sim! Χρησιμοποιώ τις επαφές της sim. και όταν πάω να καλέσω ένα συγκεκριμένο όνομα..κάνει restart! τέλεο??? :lol:

.......

και εντάξει θα ανησυχούσα για το κινητό αλλά αφού το κάνει μόνο με μια επαφή..ΛΟΛ ούτε προηγούμενα να είχε!:lol:

 

Καμία πρώην θα είναι!!! Σίιιιγουρα!!! :lol: :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη φοβερή ομάδα!

Μια ερώτηση: Υπάρχει εφαρμογούλα java για μετατροπή νομισμάτων; Κυριώς ευρώ με λίρες Αγγλίας με ενδιαφέρει :)

 

Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Καμία πρώην θα είναι!!! Σίιιιγουρα!!! :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: ahahahhahahahaha..ναι μακάρι! ΛΟΛ! Αλλά δεν ήταν σε πρώην...! χεχεχε..πήγα σήμερα τελικά και πήρα μια άλλη SIM 32Κ...ελπίζω να είναι οκ.

 

μπορεί να μην γούσταρε τις 64αρες! :O έχει προτιμήσεις το μωρό μου! ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη φοβερή ομάδα!

Μια ερώτηση: Υπάρχει εφαρμογούλα java για μετατροπή νομισμάτων; Κυριώς ευρώ με λίρες Αγγλίας με ενδιαφέρει :)

 

Thanx!

 

Σου ανεβάζω δυο εφαρμογές. Η μια είναι μετατροπέας αλλά αν θυμάμαι καλά δεν μετατρέπει νομίσματα. Θα την βρεις αρκετά χρήσιμη πάντως.

 

Η δεύτερη μοιάζει με Excel. Φτιάχνεις σε κάποιο κελί τον τύπο μετατροπής, σε κάποιο άλλο βάζεις την ισοτιμία ευρώ-λίρας για να μπορείς να την αλλάζεις όποτε αυτή διαφοροποιείται και σε κάποιο άλλο κελί εμφανίζεις το αποτέλεσμα.

 

ahahahhahahahaha..ναι μακάρι! ΛΟΛ! Αλλά δεν ήταν σε πρώην...! χεχεχε..πήγα σήμερα τελικά και πήρα μια άλλη SIM 32Κ...ελπίζω να είναι οκ.

 

μπορεί να μην γούσταρε τις 64αρες!

 

Ας πούμε και κάτι σοβαρό. Κι εγώ την 64Κ χρησιμοποιώ και δεν έχω τέτοια προβλήματα. Κάτι άλλο πρέπει να φταίει...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: ahahahhahahahaha..ναι μακάρι! ΛΟΛ! Αλλά δεν ήταν σε πρώην...! χεχεχε..πήγα σήμερα τελικά και πήρα μια άλλη SIM 32Κ...ελπίζω να είναι οκ.

 

μπορεί να μην γούσταρε τις 64αρες! :O έχει προτιμήσεις το μωρό μου! ΛΟΛ

 

 

afou eipame eisai psiras giwgro...

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρόσοψη άλλη εκτός της μαύρης από Ελλάδα μπορούμε να βρούμε;

Έχω αρχίσει και την βαριέμαι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρόσοψη άλλη εκτός της μαύρης από Ελλάδα μπορούμε να βρούμε;

Έχω αρχίσει και την βαριέμαι...

οχι.μονο απο κανενα e-bay ισως βρεις κατι..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Hello to all mipos mporei kapoios na mou pei me pio programma mporo na kano install jar files gia to w810i?

 

Με κανένα. :)

 

Απλά τα κάνεις copy-paste στο φάκελλο others του τηλεφώνου και τα κάνεις εγκατάσταση από το τηλέφωνο.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...