Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

diladi einai ligo kalitero apo to k750...mono pou den exei kalima cameras...diladi einai kalo kinitaki etsi?mou to proteinetai diladi?

Ανεπιφυλακτα..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το , να μου πείτε αν ισχύει όντως.

 

Βάλτε να παίζει το walkman,ένα οποιοδήποτε τραγούδι.Κάντε ελαχιστοποίηση (δλδ βγείτε απο το μενού του walkman..)

Έχοντας κάνει την ελαχιστοποίηση,πηγαίντε ξυπνητήρι,εκεί που επιλέγεις ήχο και καθώς κατεβαίνεις στη λίστα των τραγουδιών που έχει το memory σου , κολάει πάνω σε κάποια τραγούδια για κανα 10άρι δευτερόλεπτα!

Για επιβεβαιώστε ρε παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το , να μου πείτε αν ισχύει όντως.

 

Βάλτε να παίζει το walkman,ένα οποιοδήποτε τραγούδι.Κάντε ελαχιστοποίηση (δλδ βγείτε απο το μενού του walkman..)

Έχοντας κάνει την ελαχιστοποίηση,πηγαίντε ξυπνητήρι,εκεί που επιλέγεις ήχο και καθώς κατεβαίνεις στη λίστα των τραγουδιών που έχει το memory σου , κολάει πάνω σε κάποια τραγούδια για κανα 10άρι δευτερόλεπτα!

Για επιβεβαιώστε ρε παιδιά...

Μα αυτό που κάνει είναι φυσιολογικό αφού εκείνη την ίδια στιγμή του λες παίξε ένα τραγούδι από το memory stick και ταυτόχρονα κάνεις ανλαγνωση των τίτλων από τα υπόλοιπα.Δεν είναι σαν τον υπολογιστή που φορτώνει το τραγούδι στη μνήμη του και το παίζει.Τι κινητό το παίζει ενώ το διαβάζει από την κάρτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

de ksero re file kai go tora to akouo kai emeina mlks giati exo parageilei to kionito kai to perimeno.telos pantos ti na kanoume tha zisoume kai xoris aftin.pantos de mporousan na valoun ena kalima sa to w800 re paidia ti na po pia giati arage na to kanan afto mallon gia na xei kai ena - to kinito
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα η κάμερα επειδή δεν έχει κάλυμμα.
Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος λόγος που μπορώ να φανταστώ για τον οποίο δεν έβαλαν κάλυμμα στην κάμερα είναι ο περιορισμός του βάρους...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia...lew na parw to sigekrimeno kinito sidoma...tha ithela omos kai ti voithia sas...arxika an den kanw lathos oi vasikes diafores(pleonektimata) apo to k750 einai oti den exei auto(to katarameno) joystick kai oti einai kinito walkman...uparxoun alles diafores?

sigekrimena:1)to mp3 einai kalo?

2)i camera einai to idio kali me to k750?

3)i poiotita tou video einai kali?

4)i bataria poso krataei?einai mikroteri apo tou k750?

 

kai genika poia meionektimata kai pleonektimata exei to kinito?mou to proteinetai?euxaristw ek ton proterwn...

Καλησπερα,

1)Καλο ειναι αλλα περιμενα περισοτερες επιλογες,

2)Ιδια ακριβως,

3)Τα βιντεο βλεπονται ευχαριστα αλλα μη περιμενεις τρελη αναλυση,

4)Ιδια με του κ750, κραταει τουλαχιστον 3 μερες με κανονικη χρηση.Αμα το ζορισεις πολυ...2+κατι ψιλα μερες:D

Link to comment
Share on other sites

diladi einai ligo kalitero apo to k750...mono pou den exei kalima cameras...diladi einai kalo kinitaki etsi?mou to proteinetai diladi?

Ειναι ενα πολυ καλο κινητο για τα λεφτα του.Πιστευω οτι το περνεις και χαλαρα το κρατας 2 χρονακια!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό που κάνει είναι φυσιολογικό αφού εκείνη την ίδια στιγμή του λες παίξε ένα τραγούδι από το memory stick και ταυτόχρονα κάνεις ανλαγνωση των τίτλων από τα υπόλοιπα.Δεν είναι σαν τον υπολογιστή που φορτώνει το τραγούδι στη μνήμη του και το παίζει.Τι κινητό το παίζει ενώ το διαβάζει από την κάρτα.

Ολα το ιδιο κανουν και θα ηταν περιεργο να μην το κανουν αφου οπως προαναφερθηκε δεν ειναι PC με τρελη μνημη! It's just a f*cking:X mobile!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος λόγος που μπορώ να φανταστώ για τον οποίο δεν έβαλαν κάλυμμα στην κάμερα είναι ο περιορισμός του βάρους...

Και για το βαρος...και για θεμα κομψοτητας. Το καλυμα στυλ Κ750 το βρισκω λιγο χοντροκομενο!

Αν δε βαλεις το κινητο στην τσαντα μαζι με ενα ματσο κλειδια...η καμερα δε κινδυνευει. Εξαλου ο φακος της ειναι περιπου μισο ποντο μεσα!

Link to comment
Share on other sites

to kinito uparxei kai se aspro?exw akousei oti einai poli oraio(den to exw dei)...

an nai to diathetoun ola ta katastimata?

**exei kalo pobodekti to kinito?

Ναι υπαρχει και σε ασπρο...αλλα μου φαινεται οτι Ελλαδα δεν ερχεται! Το εχω δει (σε Photo) και μου αρεσει και εμενα πολυ! Ψαχνω να βρω προσοψο-κατοψεις λευκες για να το κανω ασπρο καπιοα στιγμη.

ΟΤαν λες πομποδεκτη εννοεις αν πιανει καλο σημα? Εγω εχω ΤΙΜ και πιανει καμπανα παντου! Ακομα και οταν οδηγαω εκτος πολης...δε χανεται ευκολα...το σημα:O

Link to comment
Share on other sites

Και για το βαρος...και για θεμα κομψοτητας. Το καλυμα στυλ Κ750 το βρισκω λιγο χοντροκομενο!

Αν δε βαλεις το κινητο στην τσαντα μαζι με ενα ματσο κλειδια...η καμερα δε κινδυνευει. Εξαλου ο φακος της ειναι περιπου μισο ποντο μεσα!

 

Θα μπορούσε να ήταν όπως το καπάκι του k500 πχ που είναι μια χαρά κομψό.

(Μεταξύ μας, πιστεύω ότι δεν το έβαλαν για να γρατζουνιέται η κάμερα:devil::devil:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

nai auto ennow file gia to sima...nai kai egw auto nomizw den prepei na erxetai ellada to aspro :(...xereis kaneis an vriskeis akoustika diaforetika apo auta pou parexodai sti siskeuasia?den me me voleuoun etsi opos einai strogila ta kanonika...:mad:
Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να ήταν όπως το καπάκι του k500 πχ που είναι μια χαρά κομψό.

(Μεταξύ μας, πιστεύω ότι δεν το έβαλαν για να γρατζουνιέται η κάμερα:devil::devil:)

 

gia na gratzounietai i camera??:confused: :confused: giati na to kanoun auto?

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει και σε ασπρο...αλλα μου φαινεται οτι Ελλαδα δεν ερχεται! Το εχω δει (σε Photo) και μου αρεσει και εμενα πολυ! Ψαχνω να βρω προσοψο-κατοψεις λευκες για να το κανω ασπρο καπιοα στιγμη.

ΟΤαν λες πομποδεκτη εννοεις αν πιανει καλο σημα? Εγω εχω ΤΙΜ και πιανει καμπανα παντου! Ακομα και οταν οδηγαω εκτος πολης...δε χανεται ευκολα...το σημα:O

to exei i microland se aspro kai erxetai stin ellada kai to exoun arketoi.

Link to comment
Share on other sites

gia na gratzounietai i camera??:confused: :confused: giati na to kanoun auto?

 

Για να πληρώνεις να την αλλάξεις(ή να αγοράσεις καινούριο κινητό μετά από λίγο).Αλλιώς, θα έδειχναν λίγο ενδιαφέρον για την προστασία της κάμερας.

Μια υπόθεση κάνω.Δεν είμαι μέσα στο μυαλό κανενός.:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για να πληρώνεις να την αλλάξεις(ή να αγοράσεις καινούριο κινητό μετά από λίγο).Αλλιώς, θα έδειχναν λίγο ενδιαφέρον για την προστασία της κάμερας.

Μια υπόθεση κάνω.Δεν είμαι μέσα στο μυαλό κανενός.:O

 

logiko na eisai kaxipoptos alla mou fainetai ligo travigmeno auto...an itan etsi tha borousan na to kanoun kai sta alla modela...kati allo tha skeftikan(isos auto gia to varos kai tin komsotita pou exoun anaferei merikoi parapano)...

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

de nomizo na einai oute to varos oute i komsotita.to varos re paidia einai to poli 1gr.kai i komsotita siga sto w800 exete dei pos einai ena prama gri sa tou flas alla apo kato apo to flas toso akopso einai dld??tespa.ti na po.pantos to kinitaki to eida apo konta simera kai ntaksei einai pio kopso apo to k750 kai i ohtoni einai pio foteini kai oraia.kata ta alla einai oloidio mono pou nai walkman.i bataria kanonika leei sto site oti exei 350 ores anamonis eno to k750 exei 400.

 

btw mipos kserei kaneis na mou pei pos mporo na kano kali xrisi tis batarias oste na mou diarkei to megisto? skeftomai me to pou paro to kinito na to anoikso oste na teliosei osi bataria exei.kai meta na to fortiso 12ores kai na to doulevo os pou na kleisei apo tin eleipsei batarias sinexia.enas filos mou me k750 to doulevei etsi apo tin arxi tou kinitou tou kai i bataria tou krataei 4-5 meres me kanoniki xrisi parakalo...!!!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από τον Μάιο και η κάμερα ενώ δεν έχει γρατσουνιστεί εμφανίζει κάτι σαν ξεθώριασμα. Το συνθετικό αυτό "τζαμάκι" προφανώς δεν έχει και μεγάλες αντοχές σε υγρασία, ιδρώτα, ήλιο. Είναι σχεδόν αδύνατο να μην πάθει κάτι και πραγματικά με εκνεύριζε από την πρώτη στιγμή η αυτή τσιγκουνιά με το καπάκι. Λες και το έκαναν επίτηδες όπως έγραψαν οι συμforumίτες πιο πάνω, "θα σας χαρίσουμε τα έξοδα για το Joystick του Κ750 που είναι πιο ευαίσθητο αλλά θα σας τα πάρουμε από αλλού".

 

Θεωρητικά η μπαταρία δεν πρέπει να αδειάζει τελείως κάθε φορά, μία φορά στις 4 περίπου πρέπει να το αφήνεις να αδειάζει σχεδόν μέχρι τέρμα. Είναι πιο σημαντικό όταν φορτίζεις να το φορτίζεις τελείως. Πιο σημαντικό για την διάρκεια της μπαταρίας είναι το που το χρησιμοποιείς. Ο κυριότερος παράγοντας είναι το πόσο καλό σήμα έχεις. Η θερμοκρασία επίσης επιδρά πολύ, αν το αφήνεις στον ήλιο ή μιλάς ενώ περπατάς στους -ΧΧ ...

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Λες και το έκαναν επίτηδες όπως έγραψαν οι συμforumίτες πιο πάνω, "θα σας χαρίσουμε τα έξοδα για το Joystick του Κ750 που είναι πιο ευαίσθητο αλλά θα σας τα πάρουμε από αλλού".

 

 

simfono apolita me ta parapano.akrivos gia afto to logo prepei na sxediastike :(

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από τον Μάιο και η κάμερα ενώ δεν έχει γρατσουνιστεί εμφανίζει κάτι σαν ξεθώριασμα. Το συνθετικό αυτό "τζαμάκι" προφανώς δεν έχει και μεγάλες αντοχές σε υγρασία, ιδρώτα, ήλιο. Είναι σχεδόν αδύνατο να μην πάθει κάτι και πραγματικά με εκνεύριζε από την πρώτη στιγμή η αυτή τσιγκουνιά με το καπάκι. Λες και το έκαναν επίτηδες όπως έγραψαν οι συμforumίτες πιο πάνω, "θα σας χαρίσουμε τα έξοδα για το Joystick του Κ750 που είναι πιο ευαίσθητο αλλά θα σας τα πάρουμε από αλλού".

 

Θεωρητικά η μπαταρία δεν πρέπει να αδειάζει τελείως κάθε φορά, μία φορά στις 4 περίπου πρέπει να το αφήνεις να αδειάζει σχεδόν μέχρι τέρμα. Είναι πιο σημαντικό όταν φορτίζεις να το φορτίζεις τελείως. Πιο σημαντικό για την διάρκεια της μπαταρίας είναι το που το χρησιμοποιείς. Ο κυριότερος παράγοντας είναι το πόσο καλό σήμα έχεις. Η θερμοκρασία επίσης επιδρά πολύ, αν το αφήνεις στον ήλιο ή μιλάς ενώ περπατάς στους -ΧΧ ...

 

Αυτο το ξεθωριασμα που λες στο "γυαλι" της καμερας ειναι:

1)Η΄προστατευτικο στομα για το φακο,

2)Η' καποιο φιλτρο (φωτογραφικο)

Και εμενα το ιδιο ξεθωριασμα εχει. 5-6 φορες εβαλα πανακι γυαλιων γιατι ειχε δακτυλια και ξεθωριασε!:O

Link to comment
Share on other sites

piga shmera na parw to kinito apo vodafonr alla ipirxe elleipsi tou sigekrimenou modelou...:mad: :mad: logika tha xanathei kai an nai poso kairo tha kanei?skeftomai na paw kai se alli vodafone...poia proteinetai? episis i politria mou eipe oti exw epidotisi 90-140 analoga me ti siskeui pou tha agorasw...gia poies siskeues exw tin megaliteri epidotitsi??

 

zzz750 ksethoriase i othoni epeidi tin skoupises me ena panaki?:shock: :shock:

i camera pados pou tin eida den kindineuei na gratzounistei an to prosexeis afou einai arketa mesa apo tin ipoloipi epifaneia...i aniparxia omos tou kapakiou borei na stoixisei se paragodes igrasias,iliou,klp :mad: :mad:

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...