Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις ξέρει αν γινετε να αγορασω το κινητο w810 σε ασπρο χρωμα.εχω παει σε γερμανο ,tim, vodafone,oteshop και πουθενα δε το χουν ουτε προκειτε λεει να το φερουν. ξερει κανεις?

η γνωμη σας για το w810 ειναι καλη γιατι σκεφτομαι να το παρω αλλα δε μου πολυαρεσει το μαυρο χρωμα γιατι το δειχνει λιγο χοντροκομμενο.αλλα δεν υπαρχει αλλο κινητο σαν και αυτο στα χαρακτηριστικα.... για πειτε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

euxaristo poli paidia.........eutixos ola vainoun kalos.

 

aksizei kaneis na kanei anavathmisi?exei tromeres diafores?yparxei periptosi na stamatisei na isxyei i egyhsh?

γιατί να μην την κάνεις? τι έχεις να χάσεις? και φυσικά δεν χάνεις την εγγύηση σου αφού δεν κάνεις κάτι παράνομο και σου παρέχει αυτη την υπηρεσία το site της sony ericsson

Link to comment
Share on other sites

please καποιος

όχι δεν γίνεται! τα μηνύματα αποθηκεύονται αυτόματα στο τηλέφωνο. και αν θες εσύ έπειτα τα αποθηκεύεις στην κάρτα sim με την επιλογή αποθήκευση.

στην κάρτα μνήμης δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ειστε πολυτ ενημερωμενει και γι'αυτο θελω να μου πειτε αν αξιζει να παρω αυτο το κινητο.ειμαι αναμεσα σε αυτο και το κ750.ποιες ειναι οι διαφορες και αν το κ750 εχει καλυτερο ηχο.το βασικο χαρακτηριστικο που θελω να εχει ειναι καλο ηχο.ειχα το 6230i πριν και θελω να μου πειτε αν ειναι καλυτερο.επισης αν ειναι ευχρηστο και γρηγορο.

και τελος που κυμαινεται η τιμη του(εχω συνδεση).

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ειστε πολυτ ενημερωμενει και γι'αυτο θελω να μου πειτε αν αξιζει να παρω αυτο το κινητο.ειμαι αναμεσα σε αυτο και το κ750.ποιες ειναι οι διαφορες και αν το κ750 εχει καλυτερο ηχο.το βασικο χαρακτηριστικο που θελω να εχει ειναι καλο ηχο.ειχα το 6230i πριν και θελω να μου πειτε αν ειναι καλυτερο.επισης αν ειναι ευχρηστο και γρηγορο.

και τελος που κυμαινεται η τιμη του(εχω συνδεση).

τα καλύτερα που έχει το 6230i επειδή το έιχα και γώ και μπορώ να σου πώ είναι...η οθόνη, η κάμερα, τα mp3 στα ακουστικά ακούγονται πιο δυνατά και πολύ καλύτερα. και οκ γενικά σαν κινητό ναι είναι γρήγορο. με το k750 προσωπικά δεν μπορώ να σου πω τιποτα επειδή δεν το είχα.

 

Χρόνια Πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Το W810 είναι κλάσεις ανώτερο από το Κ750. Και κυρίως στον τομέα της μουσικής. Είναι και πιο εύχρηστο ενώ έρχεται με κάρτα 512.
Link to comment
Share on other sites

 

το ξερω οτι υπαρχει στο ιντερνετ αλλα ενδιαφερομαι μονο αν μπορουν να το φερουν τα oteshop γιατι απο κει μπορω να αγορασω.ξερει κανεις τπτ?

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι υπαρχει στο ιντερνετ αλλα ενδιαφερομαι μονο αν μπορουν να το φερουν τα oteshop γιατι απο κει μπορω να αγορασω.ξερει κανεις τπτ?

Μονο στο μαγαζι αυτο θα σου δωσουν την απαντηση..αφου σκοπευεις να το απκτησεις..κανε και την ερωτηση για να :blink: τι "παιζει"..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηγα και ρωτησα σε ολα τα μαγαζια της αγορας αλλα πουθενα.... δε ξερω ποιο κινητο να παρω ειμαι προς το w810 αλλα με χαλαει που το χουν μονο σε μαυρο γιατι το δειχνει καπως κοντοχοντρο.δε ξερω και το k750 ή w700-800 ειναι ιδια κινητα απλα διαφερουν στη μνημη που χουν μεσα.
Link to comment
Share on other sites

πηγα και ρωτησα σε ολα τα μαγαζια της αγορας αλλα πουθενα.... δε ξερω ποιο κινητο να παρω ειμαι προς το w810 αλλα με χαλαει που το χουν μονο σε μαυρο γιατι το δειχνει καπως κοντοχοντρο.δε ξερω και το k750 ή w700-800 ειναι ιδια κινητα απλα διαφερουν στη μνημη που χουν μεσα.

το w800i εχει ιδια μνημη μεσα,επελεξε ενα απο τα 3 και μεινε μακρυα απο το w700i :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

loipon istera apo 5 meres simviosi me to kinito exo na po ta eksis:

poli kalo gia mp3fono

kamera poli metria gia ta gousta mou(perimena kati kalitero)

oraia othoni-kalo leitourgiko.........

 

 

den yparxei metritis ekserxomenon minimaton na kseroume posa exoume steilei?

 

piga na metafero fotos pou eixa vgalei me to kinito........evgala tin memory stick apo to kinito kai piga na tis peraso me ena card reader kai metefere katestramena arxeia-i metafora egine sosta mono me to usb kalodio-giati?( pros stigmi anisixisa gia ti memory stick)-esteila tis foto me bluetooth se samsung kai episis esteila katestramena arxeia..........kapoio lako exei i fava.

 

ta paixnidia pou einai ziparismena pos ta egathisto sto kinito?

Link to comment
Share on other sites

@saltofx_v

Μπορώ να σε βοηθήσω μόνο για το μετρητή μηνυμάτων που ξέρω.Πήγαινε στις ρυθμίσεις->κλήσεις->διάρκεια&κόστος->μετρητής μηνυμάτων και σου λέει πόσα SMS & MMS έχεις στείλει.Για τα υπόλοιπα θα σε βοηθήσουν οι πιο ειδικοί!

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

loipon istera apo 5 meres simviosi me to kinito exo na po ta eksis:

poli kalo gia mp3fono

kamera poli metria gia ta gousta mou(perimena kati kalitero)

oraia othoni-kalo leitourgiko.........

 

 

den yparxei metritis ekserxomenon minimaton na kseroume posa exoume steilei?

 

piga na metafero fotos pou eixa vgalei me to kinito........evgala tin memory stick apo to kinito kai piga na tis peraso me ena card reader kai metefere katestramena arxeia-i metafora egine sosta mono me to usb kalodio-giati?( pros stigmi anisixisa gia ti memory stick)-esteila tis foto me bluetooth se samsung kai episis esteila katestramena arxeia..........kapoio lako exei i fava.

 

ta paixnidia pou einai ziparismena pos ta egathisto sto kinito?

Τα ανοιγεις και στελνεις το *jar στο κινητο σου,αν ομως :blink: περισσοτερα απο 1 αρχεια στον φακελο τοτε τον κανεις μετονομασια απο zip σε jar και τον στελενεις με δεξι κλικ στο κινητο σου και αυτοματα γινεται η εγκατασταση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πηρα τελικα και μου φαινεται πολυ καλο αλλα εχω καποιες αποριες.

1.στην μπαρα πανω πανω που δειχνει το σημα και την μπαταρια μου εμφανιζει παντα διπλα στο σημα ενα πρασινο τηλεφωνακι(κληση?) παρολο που εσβησα ολες τις αναπαντητες.μηπως φταιει που εχω κοσμοτε?μπορω να το βγαλω?

2.γινεται να ηχογραφησω κατι που ακουω στο ραδιο?

3.ξερετε καμια σελιδα απο οπου μπορω να κατεβασω παιχνιδια,εφαρμογες,ηχους κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αναφερθω σε καποια προβληματα που μου εμφανισε το w810i (vodafone συσκευη) . Το εχω κανενα 3μηνο και τις τελαιυταιες μερες που παρουσιασε τα εξεις προβληματα:

1) Δεν μπορω να ακουσω Ραδιο... συνδεω τα ακουστικα επιλέγω Ραδιο μπαινει στο ραδιο αλλαζει σταθμους ολα κανονικα, αλλα απο ηχο τιποτα!!! (τα ακουστικα τα εχω τεσταρει ειναι μια χαρα)

2) Μερικα MP3 οταν τα παιζω απο το mp3player δεν μου τα παιζει , μου βγαζει οτι εχει σφαλμα το κομματι mp3, αν ομως δοκιμασω να τα παιξω απο το Υλικο>Ringtones> ****.mp3 παιζουν κανονικα!!! (δεν καταλαβαινω )

3)Επισης, δεν μου λειτουργει η αναπαραγωγη των φωνητικων κλησεων (χεστηκα :P )

 

Ολα αυτα τα προβληματα μου φαινεται οτι ισως μπορουν να λυθουν με μια απλη αναβαθμηση λογισμικου. ΑΛΛΑ πως να κανω αναβαθμηση λογισμικου?ΑΦΟΥ για το w810i (vodofone live συσκευη) δεν εχει βγει ΚΑΜΙΑ αναβαθμηση!!!

 

Οποτε ειμαι αναγκασμενος να τρεχω σε Service Point και να ΧΑΝΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ( πηγαινε σε service point ,ασε το κινητο και εγω δεν ξερω ποσο καιρο,ξαναπαρε το κινητο) και ολα αυτα επειδη η sonyericsson και vodafone δεν εχουν ασχοληθει να βγαλουν αναβαθμησεις για vodafone live συσκευες , απλη ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!! τι να πω !!!!

extremer gr
Link to comment
Share on other sites

το πηρα τελικα και μου φαινεται πολυ καλο αλλα εχω καποιες αποριες.

1.στην μπαρα πανω πανω που δειχνει το σημα και την μπαταρια μου εμφανιζει παντα διπλα στο σημα ενα πρασινο τηλεφωνακι(κληση?) παρολο που εσβησα ολες τις αναπαντητες.μηπως φταιει που εχω κοσμοτε?μπορω να το βγαλω?

2.γινεται να ηχογραφησω κατι που ακουω στο ραδιο?

3.ξερετε καμια σελιδα απο οπου μπορω να κατεβασω παιχνιδια,εφαρμογες,ηχους κτλ?

 

1. Ναι φταιει που εχεις κοσμοτε.

2. Οχι

3.κοιτα αυτα τα λινκς

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372&page=27

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73622&page=39

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν μπορω με τιποτα να βγαλω αυτο το πραμα?επισης με το cd του w810 pc suite εγκατεστησα αυτο το προγραμμα(pc suite) αλλα δεν μπορω να ανοιξω το adobe photoshop album se.μου λεει οτι δεν μπορει να ανοιξει catalog giati to onoma den einai egkiro.kamia idea?
Link to comment
Share on other sites

Το πράσινο τηλεφωνάκι δε νομίζω πως βγαίνει. Τωρα για το πρόγραμμα της adobe δεν διαβάζει ελληνικούς χαρακτήρες. Δηλαδή αν έχεις ονομάσει την εικόνα στα ελληνικα δεν την ανοίγει. Μπορεί να φταίει αυτό, κοίταξε τό.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ερώτηση!

Όταν φτιάχνω ένα task και βάζω reminder, ας πούμε να χτυπήσει την πρώτη του μήνα στις 11:00, δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να περαστεί αυτόματα αυτό το task για κάθε επόμενο μήνα, ίδια μέρα και ώρα;

Στο προηγούμενο μου κιν (nokia) γινόταν κ είναι κάτι πολύ πρακτικό, τουλάχιστον για μένα.

 

Μια ακόμα φορά, μήπως βρεθεί κάποιος που γνωρίζει...

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

paidia ekane to update service kai arxika stis plirofories logismikou mou deixnei tin palia mou ekdosi: R4DB005

 

sto telos mou leei:update service SW

ekdosi VA

CRH 1069179 R3B010

 

 

ti egine telika egine i anavathmisi?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...