Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν καταλαβες, εχουν συμβατοτητα τα θεματα απλα οταν το στελνεις απο ενα κινητο στο αλλο δεν ερχονται μαζι τα Flash files. Εδω, ουτε απο w810 σε w810 δεν μπορεις να στειλεις.

Toxicity δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Από τη στιγμή που κάποιο θέμα είναι φτιαγμένο για να έχει flash και στέλνεις ένα μόνο αρχείο στο κινητό τότε η "flash ιδιότητά" του περιέχεται σε αυτό το αρχείο.

 

Αν και δεν έχω γαργαλίσει τα W800 και W710 στο συγκεκριμένο θέμα μάλλον αυτό συμβαίνει γιατί τα δυο αυτά κινητά δεν υποστηρίζουν flash themes.

 

Tοxcity kai zxr το βρήκα και το ρύθμισα σωστά και δουλεύει "μπόμπα"... Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Να είσαι καλά! Ότι άλλο θες εδώ είμαστε!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Toxicity δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Από τη στιγμή που κάποιο θέμα είναι φτιαγμένο για να έχει flash και στέλνεις ένα μόνο αρχείο στο κινητό τότε η "flash ιδιότητά" του περιέχεται σε αυτό το αρχείο.

 

Αν και δεν έχω γαργαλίσει τα W800 και W710 στο συγκεκριμένο θέμα μάλλον αυτό συμβαίνει γιατί τα δυο αυτά κινητά δεν υποστηρίζουν flash themes.

 

 

 

Να είσαι καλά! Ότι άλλο θες εδώ είμαστε!

 

συγνωμη για το ασχετο post αλλα το w710 υποστηριζει κανονικα flash themes.εχει μεσα 3 πολυ ομορφα που αλλαζουν κανονικα ολο το μενου.το w800 δεν υποστηριζει!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μετά από πολύ καιρό. Θα σας παραθέσω ένα e-mail της Sony Ericsson. Τα σχόλια δικά σας.

 

Αγαπητέ Κύριε ********,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

 

Θα θέλαμε να σας προτείνουμε να απευθυνθείτε σε ένα από τα Εξουσιοδοτημένα Κέντρα Επισκευής της Sony Ericsson, ώστε να γίνει ένας πλήρης τεχνικός έλεγχος στο Sony Ericsson W810i κινητό σας τηλέφωνο και να εξαλειφθεί οποιαδήποτε ενδεχόμενη δυσλειτουργία.

 

Σας παραθέτουμε αναλυτική λίστα των Εξουσιοδοτημένων Κέντρων Επισκευής της Sony Ericsson ανά περιοχή. Σας προτείνουμε λοιπόν να επιλέξετε το πλησιέστερο προς εσάς Κέντρο Επισκευής.

 

Μαζί με την συσκευή σας είναι απαραίτητο να προσκομίσετε το τιμολόγιο αγοράς και λόγω ενδεχόμενης απώλειας των προσωπικών σας δεδομένων σας προτείνουμε να κρατήσετε αντίγραφο των δεδομένων σας.

 

Με εκτίμηση,

Δημήτρης Θεοδώρου

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

 

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson ξανά στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση questions.gr@support.sonyericsson.com, με σκοπό να σας βοηθήσουμε περαιτέρω.

 

Για τελευταία νέα, πληροφορίες και προϊοντική υποστήριξη, μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com.

 

Επιπροσθέτως, εγγραφείτε τώρα στην ιστοσελίδα μας στην διεύθυνση http://www.sonyericsson.com/fun, για τον εμπλουτισμό του τηλεφώνου σας και φανταστικές υπηρεσίες.

 

Τέλος, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στo τηλέφωνo 801 11 810 810 ή από κινητό στο 210 899 19 19.

 

 

Email:

To: questions.gr@support.sonyericsson.com

From: admin@lucid.gr

Subject: Τηλέφωνα

Product: W810i

 

Opinion: Καλή σας μέρα. Είμαι κάτοχος του W810i και έχω πρόβλημα με τις dropped calls, το οποίο πρόβλημα έχει λυθεί βγαίνοντας το καινούργιο λογισμικό για αναβάθμιση, κάτι όμως το οποίο ΔΕΝ έχει γίνει και για τις Vodafone Live συσκευές.

Θα ήθελα να μου δώσετε επιτέλους μια απάντηση σαν υπέυθυνη εταιρεία που είστε μιας και έχω επικοινωνήσει ουκ ολίγες φορές μαζί σας και δεν έχω λύσει ακόμα το πρόβλημα μου:

1) Ποιος είναι υπέυθυνος για το νέο λογισμικό το οποίο θα λύσει τις Dropped Calls; Εσείς σαν Sony Ericsson, ή η Vodafone επειδή είναι Vodafone Live συσκευή;

2) Πότε σκοπεύει η εταιρία σας (αν αυτή είναι υπέυθηνη) να βγάλει το καινούργιο λογισμικό; Ελπίζω να καταλαβένετε πως έδωσα τα ωραία μου χρήματα (440 ευρώ παρακαλώ) για να πάρω την συσκευή σας και ακόμα ΔΕΝ έχω τη δυνατότητα να την χρησιμοποιήσω αν και την χρυσοπλήρωσα.

 

Τέλος ελπίζω να καταλαβένετε πως δεν είναι καθόλου καλή διαφήμιση αυτό το οποίο συμβαίνει εδώ και 2 μήνες, μιας και υπάρχουν εκατοντάδες χρήστες οι οποίοι έχουν αγανακτήσει.

 

Υ.Γ. Θα σας παρακαλούσα να μην μου απαντήσετε όπως σε προηγούμενα σας e-mail λέγοντας να πάω από κάποιο Service Center, μιας ακόμα και οι ίδιοι δεν γνωρίζουν τι συμβαίνει και περιμένουν και οι ίδιοι την περιβόητη αναβάθμιση. Αυτό που περιμένω είναι μια υπεύθυνη απάντηση.

Country: Greece

First Name: ****

Last Name: ****

Phone Number: ******

City / Region: Θεσσαλονίκη

Agree Legal Terms: No.

Sign up for enews: No.

 

Το αξιοσημείοτο της υπόθεσης είναι πως εγώ τους είχα στείλει το e-mail στις 22 Αυγούστου αν θυμάμαι καλά.. Ορίστε και η απάντησή μου..

 

Αγαπητέ Κύριε Δημήτρη Θεοδώρου,

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ που επικοινωνήσατε μαζί μου μετά από 2 ολόκληρους μήνες. Το τμήμα σας ανταποκρίθηκε άμεσα και με συνέπεια μπορώ να πω. Θα πρέπει να ήταν πολύ δύσκολο 2 ολόκληρους μήνες να μου στείλετε αυτό το e-mail. Επίσης σας ευχαριστώ πολύ που δώσετε μεγάλη βάση για να διαβάσετε το e-mail το οποίο σας έστειλα. Ουσιαστικά, δεν μου απαντήσατε σε τίποτα. Να σας ξαναπαραθέσω το e-mail που σας είχα στείλει τότε .. δύο μήνες πριν:

 

Opinion: Καλή σας μέρα. Είμαι κάτοχος του W810i και έχω πρόβλημα με τις dropped calls, το οποίο πρόβλημα έχει λυθεί βγαίνοντας το καινούργιο λογισμικό για αναβάθμιση, κάτι όμως το οποίο ΔΕΝ έχει γίνει και για τις Vodafone Live συσκευές.

Θα ήθελα να μου δώσετε επιτέλους μια απάντηση σαν υπέυθυνη εταιρεία που είστε μιας και έχω επικοινωνήσει ουκ ολίγες φορές μαζί σας και δεν έχω λύσει ακόμα το πρόβλημα μου:

1) Ποιος είναι υπέυθυνος για το νέο λογισμικό το οποίο θα λύσει τις Dropped Calls; Εσείς σαν Sony Ericsson, ή η Vodafone επειδή είναι Vodafone Live συσκευή;

2) Πότε σκοπεύει η εταιρία σας (αν αυτή είναι υπέυθηνη) να βγάλει το καινούργιο λογισμικό; Ελπίζω να καταλαβένετε πως έδωσα τα ωραία μου χρήματα (440 ευρώ παρακαλώ) για να πάρω την συσκευή σας και ακόμα ΔΕΝ έχω τη δυνατότητα να την χρησιμοποιήσω αν και την χρυσοπλήρωσα.

 

Τέλος ελπίζω να καταλαβένετε πως δεν είναι καθόλου καλή διαφήμιση αυτό το οποίο συμβαίνει εδώ και 2 μήνες, μιας και υπάρχουν εκατοντάδες χρήστες οι οποίοι έχουν αγανακτήσει.

 

Υ.Γ. Θα σας παρακαλούσα να μην μου απαντήσετε όπως σε προηγούμενα σας e-mail λέγοντας να πάω από κάποιο Service Center, μιας ακόμα και οι ίδιοι δεν γνωρίζουν τι συμβαίνει και περιμένουν και οι ίδιοι την περιβόητη αναβάθμιση. Αυτό που περιμένω είναι μια υπεύθυνη απάντηση.

 

Απάντηση δεν πήρα για το ποιος είναι υπέυθυνος για την αναβάθμιση του λογισμικού, ούτε για το πότε σκοπεύετε να βγάλετε ένα καινούργιο λογισμικό. Αλλά πάνω απ'όλα, ευχαριστώ που με απαντήσατε λέγοντάς μου να πάω σε κάποιο Service center.

 

Τα συγχαρητήρια μου για την οργάνωση της εταιρίας σας. Θα χαρούν πολύ χρήστες των Sony Ericsson συσκευών σε όλα τα μεγάλα Forums της Ελλάδας να μάθουν για την υπεύθυνη απάντηση της εταιρείας σας.

 

Με εκτίμηση-αγανάκτηση, ένας χρήστης που έδωσε τζάμπα 440 ευρώ,

 

Ιωάννης Συκομάνης.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Αν και έψαξα αρκέτα δεν βρήκα κάτι σχετικό με αυτό που θέλω να ρωτήσω, οπότε το ρωτάω...

Έκανα syncronize το w810 μου με το Outlook με τη βοήθεια του pcsuite. Το πρόβλημά μου είναι οτι περάστηκαν όλες οι επαφες μου στο κινητό αλλα εμφανιζονται πρώτα με το όνομα και μετά το επίθετο!!! Στο outlook ειναι σωστά περασμενα.... Ξέρει κανεις τι μπορει να συμβαινει???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μετά από πολύ καιρό. Θα σας παραθέσω ένα e-mail της Sony Ericsson. Τα σχόλια δικά σας.

 

 

 

Το αξιοσημείοτο της υπόθεσης είναι πως εγώ τους είχα στείλει το e-mail στις 22 Αυγούστου αν θυμάμαι καλά.. Ορίστε και η απάντησή μου..

Φίλε YaziDis όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενο post μου μετά από ψάξιμο και αφού ρώτησα μερικούς φίλους που δουλεύουν στην SE υπεύθυνη για τις αναβαθμήσεις είναι μόνο αυτοί και κανένας άλλος.Η vodafone απλά έχει "αγοράσει" μερικά κινητά και τα διαθέτει στην αγορά με μοναδικό δικαιούχο όμως να "βάλει χέρι" στις συσκευές να παραμένει η SE.

Οπότε αν παίρνεις για απάντησε δεν ξέρουμε ποίος είναι υπεύθυνος και ποιός όχι απλά βαριούνται να κοιτάξουν ή δεν θέλουν να πουν πως δεν ξέρουν τι να κάνουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και έψαξα αρκέτα δεν βρήκα κάτι σχετικό με αυτό που θέλω να ρωτήσω, οπότε το ρωτάω...

Έκανα syncronize το w810 μου με το Outlook με τη βοήθεια του pcsuite. Το πρόβλημά μου είναι οτι περάστηκαν όλες οι επαφες μου στο κινητό αλλα εμφανιζονται πρώτα με το όνομα και μετά το επίθετο!!! Στο outlook ειναι σωστά περασμενα.... Ξέρει κανεις τι μπορει να συμβαινει???

Για δοκίμασε να πας στις Επαφές>Επιλογές>Προηγμένες>Σειρά Ταξινόμησης>Κατά Επώνυμο.

Λογικά έτσι θα λυθεί το προβλημα σου.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Toxicity δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Από τη στιγμή που κάποιο θέμα είναι φτιαγμένο για να έχει flash και στέλνεις ένα μόνο αρχείο στο κινητό τότε η "flash ιδιότητά" του περιέχεται σε αυτό το αρχείο.

 

Αν και δεν έχω γαργαλίσει τα W800 και W710 στο συγκεκριμένο θέμα μάλλον αυτό συμβαίνει γιατί τα δυο αυτά κινητά δεν υποστηρίζουν flash themes.

 

Τα flash αρχεία είναι περασμένα μέσα στο firmware και τα θέματα απλά τα καλούνε.Το μόνο που περιέχουν τα θέματα που μπορώ να στείλω εγώ κι εσύ είναι ρυθμίσεις για χρώμματα και γραμματοσειρές.

Τώρα ορισμένα W810 είναι κλειδωμένα από κάποιους παρόχους έτσι ώστε να μην μπορούν να καλεστούν από κάποιο θέμα, για αυτό σε ορισμένα w810 τρέχουν τα flash themes και σε άλλα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Τα flash αρχεία είναι περασμένα μέσα στο firmware και τα θέματα απλά τα καλούνε.Το μόνο που περιέχουν τα θέματα που μπορώ να στείλω εγώ κι εσύ είναι ρυθμίσεις για χρώμματα και γραμματοσειρές.

Τώρα ορισμένα W810 είναι κλειδωμένα από κάποιους παρόχους έτσι ώστε να μην μπορούν να καλεστούν από κάποιο θέμα, για αυτό σε ορισμένα w810 τρέχουν τα flash themes και σε άλλα όχι.

Ενδιαφέρον αυτό που λες αν και τα παιδιά πιο πάνω δεν λένε ότι τα κινητά στα οποία στέλνουν τα themes που δεν παίζουν είναι κλειδωμένα.

 

Ας ρωτήσω κάτι άλλο γιατί υπάρχουν μερικά πράγματα που είναι ακόμα σκοτεινά. Όταν λες, τα flash αρχεία είναι περασμένα στο firmware, τι εννοείς; Τον flash player; (αν μου επιτρέπεται μια τέτοια φράση). Τα διάφορα themes έχουν εφφέ κίνησης εικονιδίων; (transitions κτλ)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!!!

Όπως βλέπετε άλλοι πάνε να ψηφίσουν και μένα με τρώει η έγνοια του κινητού μου... Ο καθένας με τον πόνο του που λένε... Είπα, λοιπόν, μια που σας βρήκα να μου λύσετε καμια απορία...

 

Λοιπόν, διάβασα πως μπορείς να ηχογραφείς τις συνομιλίες που κάνεις... Ρε παιδιά, προσπάθησα - ξαναπροσπάθησα... Κάτι δεν κάνω καλά... Καμιά ιδέα κάποιος;

 

:worry:

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και παλι! Την ωρα που μιλας πατας Προσθετα-> Κυριο μενου-> Ψυχαγωγια-> Ηχογραφηση και μολις τελειωσεις την συνομιλια αποθηκευεται αυτοματα στους ηχους.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!!!

Όπως βλέπετε άλλοι πάνε να ψηφίσουν και μένα με τρώει η έγνοια του κινητού μου... Ο καθένας με τον πόνο του που λένε... Είπα, λοιπόν, μια που σας βρήκα να μου λύσετε καμια απορία...

 

Λοιπόν, διάβασα πως μπορείς να ηχογραφείς τις συνομιλίες που κάνεις... Ρε παιδιά, προσπάθησα - ξαναπροσπάθησα... Κάτι δεν κάνω καλά... Καμιά ιδέα κάποιος;

 

:worry:

@marial_1974 για να καταλάβουμε θες να ηχογραφείς τις συνομιλίες από τις κλήσεις που κάνεις ή να ηχογραφείς απλά κάτι.

Αν θες απλά να ηχογραφείς τότε ακολούθησε τις οδηγίες του @Toxicity πιο πάνω και θα είσαι μια χαρά.

Για να ηχογραφείς κλήσεις δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο γίνεται.Ε, γίνεται????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα οι οδηγιες που εδωσα ειναι για να ηχογραφει τις κλησεις...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Μα οι οδηγιες που εδωσα ειναι για να ηχογραφει τις κλησεις...

ΟΚ, δεν το ήξερα ότι έχει και τέτοια δυνατότητα το τηλέφωνο. Το μάθαμε και αυτό.Thanks.:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή ψήφο σε όλους-ες!!!

 

Παιδιά από θέμα ποιότητας κατασκευής πως θα χαρακτηρίζατε το w810; Εμένα πάντως τρίζει ολόκληρο... καλύπτει η εγγύηση τέτοιο πρόβλημα;(βασικά ξέρω την απάντηση απλά λέω μήπως...)

 

Επίσης, είμαι ψιλοαπογοητευμένος με την ένταση του ηχείου.

 

Α! και κάτι άλλο. Όταν προσπαθώ να κάνω αναζήτηση νέων ενημερώσεων, μου εμφανίζει κάτι κινέζικα και με ρωτάει αν θέλω να συνεχίσω. Γιατί μου τα εμφανίζει έτσι; Ξέρει κάποιος-α;

Link to comment
Share on other sites

re paidia kikloforei stin ellada to w810 se aspro xroma?

δεν νομίζω...ίσως κυκλοφορήσει αργότερα.......το έχεις ζητήσει σε κάποιο κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα και από μένα :)

 

Ας αρχίσω και εγώ με μια ερώτηση.

Μπορούμε να δούμε στο SMS πόσους χαρακτήρες έχουμε πληκτρολογήσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα και από μένα :)

 

Ας αρχίσω και εγώ με μια ερώτηση.

Μπορούμε να δούμε στο SMS πόσους χαρακτήρες έχουμε πληκτρολογήσει?

Κατά τη διάρκεια που πληκτρολογείς το μήνυμα όχι, παρά μόνο στους τελευταίους 20 χαρακτήρες σου δείχνει τον μετρητή που μετράει αντίστροφα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@marial_1974 για να καταλάβουμε θες να ηχογραφείς τις συνομιλίες από τις κλήσεις που κάνεις ή να ηχογραφείς απλά κάτι.

Αν θες απλά να ηχογραφείς τότε ακολούθησε τις οδηγίες του @Toxicity πιο πάνω και θα είσαι μια χαρά.

Για να ηχογραφείς κλήσεις δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο γίνεται.Ε, γίνεται????

tria12345_ όπως είπε κι ο Toxicity γίνεται απλά να ξέρετε ότι όταν ξεκινά η ηχογράφηση ακούγεται ένα μπίπ που το ακούει κι ο συνομιλητής σας οπότε καλό θα ήταν πρίν ηχογραφήσετε να ενημερώνετε για να μην βγείτε... δαρμένοι!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον αυτό που λες αν και τα παιδιά πιο πάνω δεν λένε ότι τα κινητά στα οποία στέλνουν τα themes που δεν παίζουν είναι κλειδωμένα.

 

Ας ρωτήσω κάτι άλλο γιατί υπάρχουν μερικά πράγματα που είναι ακόμα σκοτεινά. Όταν λες, τα flash αρχεία είναι περασμένα στο firmware, τι εννοείς; Τον flash player; (αν μου επιτρέπεται μια τέτοια φράση). Τα διάφορα themes έχουν εφφέ κίνησης εικονιδίων; (transitions κτλ)

 

Το καταλαβαίνεις ότι είναι κλειδωμένο το w810 που έχεις όταν δε σου τρέχουν τα συγκεκριμένα θέματα (orbit,emerge και equalizer) με τα εφέ τους στο μενού και τη δόνηση.Δε σημαίνει πως είναι κλειδωμένα και τα mp3, μπορεί να είναι κλειδωμένα μόνο τα flash themes ή ακόμα χειρότερα να τα έχουν αντικαταστήσει με δικά τους(μη flash themes).

Τα flash θέματα όπως είπα είναι περασμένα στο firmware ή αναβάθμιση, οπότε αν δεις ότι δε σου παίζουν και θες απεγνωσμένα να τα έχεις, τότε κάνεις unbrand το κινητό σου.Δήλαδή περνάς μία αναβάθμιση όχι vodafone,orange κτλ.

Δεν είμαι σίγουρος αν οι providers απενεργοποιούν το flash player εντελώς.Πάντως στο δικό μου W810 unbranded παίζει μια χαρά τα flashakia(χωρίς ήχο όμως).

Τέλος για να δεις που πραγματικά βρίσκονται αυτά τα flash αρχεία χρειάζεσαι ένα πρόγραμμα που λέγεται far manager, που όμως ακόμα δεν υπάρχουν drivers για το συγκεκριμένο πρόγραμμα και τα w810.

Ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

tria12345_ όπως είπε κι ο Toxicity γίνεται απλά να ξέρετε ότι όταν ξεκινά η ηχογράφηση ακούγεται ένα μπίπ που το ακούει κι ο συνομιλητής σας οπότε καλό θα ήταν πρίν ηχογραφήσετε να ενημερώνετε για να μην βγείτε... δαρμένοι!!!

 

pww sobara akougete bip ston alon pou thes na yxografisis?? poustia giayto me katalabene mia gomena pou tin hxografousa!!! molis patousa to koumpi tis hxografisis fenetai katalabene apo ton hxo kai mou elege 3ero oti me hxografis kai mou to ekline... malakiaaa tosa xronia sony ericssonakias kai den to h3era??? droph mou !! :P kai ti diladi se ola ta sony ericsson etsi htane me to pou patouses hxografisi sitn klisi akouge o alos to bip ??? h mono sto W810i to kanei ayto?? periergo.. ithela na pw kai gia to paidi pou rotouse pos hxografi klisis gia na min psaxnete sta menu na mpenei tin ora tis klisis an patisis pros8eta kai meta to 7 arxizi hxografi me tin mia gia pio sintoma etsi kalytera ;)

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όχι μόνο στα Sony - Ericsson...το παλιό μου Siemens επίσης. Υποθέτω σε όλα ή τουλάχιστον σε αρκετά τηλέφωνα πρέπει να συμβαίνει κάτι τέτοιο, καθώς βάσει νόμου πριν ηχογραφήσεις μια τηλεφωνική συνομιλία πρέπει να ζητήσεις την έγκριση του συνομιλητή. Αλλιώς και ειδικά στην περίπτωση που κάνεις κάτι με την ηχογράφηση (π.χ. να αρχίσεις να την στέλνεις αριστερά - δεξιά) ο άλλος μπορεί να "λύσει το οικονομικό του" από σένα...
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ... Οντως γίνεται η ηχογράφηση κλήσης και δουλεύει ΤΕΛΕΙΑ!!! Ηξερα πώς γίνεται η απλή ηχογράφηση, για τις κλήσεις ήθελα. Ακούγεται όντως το "μπιπ" αλλά δεν γίνεται και τελείως αντιληπτό από τον συνομιλητή ότι ηχογραφείς γιατί μπορεί να είναι η ειδοποίηση μιας εισερχόμενης κλήσης

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...