Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί μωρέ τι έχει μια χαρά μουρικο κινητάκι είναι κι το Chocolate.
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν,παρέλαβα καιτοποθέτησα την πρόσοψη...το κινητό τώρα είναι κυριολεκτικά σαν καινούριο παιδιά...Μιλάμε έμεινα όταν το είδα στο τέλος...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,παρέλαβα καιτοποθέτησα την πρόσοψη...το κινητό τώρα είναι κυριολεκτικά σαν καινούριο παιδιά...Μιλάμε έμεινα όταν το είδα στο τέλος...

Ανεβασε και καμια φωτογραφια να :blink: το "νεο" κινητο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε και καμια φωτογραφια να :blink: το "νεο" κινητο :)

 

sorry,αλλα δε μπορω τωρα!αν οχι πιο μετα,αυριο σιγουρα!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια τι κανετε?Υστερα απο λιγο καιρο ειπα να στειλω τπτ φανταρακι βλεπεται...Εχω μια απορια σχετικα με το gfx εχω βαλει το patch κανονικα με setool εφτιαξα κ τον φακελο στα διαφορα αλλαζω το skin tou walkman αλλα δν αλλαζουν οι αλλες εικονες που βαζω γιατι??
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια τι κανετε?Υστερα απο λιγο καιρο ειπα να στειλω τπτ φανταρακι βλεπεται...Εχω μια απορια σχετικα με το gfx εχω βαλει το patch κανονικα με setool εφτιαξα κ τον φακελο στα διαφορα αλλαζω το skin tou walkman αλλα δν αλλαζουν οι αλλες εικονες που βαζω γιατι??

εμενα αυτο μου συμβαινει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ οταν βαζω εικονες για να εχει skin περιπου walkman 2,και οι εικονες ειναι κατεβασμενες ΑΠΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ...

Link to comment
Share on other sites

Οι εικονες ειναι κατεβασμενες απο το se-nse που ειναι απο τα πιο αξιοπιστα σιτε δν καταλαβαινω γιατι το κανει εβαλα κ το gfx.alpha.vkp aλλα παλι τα ιδια δν μ τα εμφανιζει
Link to comment
Share on other sites

paidia,8elo na doso se mia fili tin prosopsi tin palia...8elo na ma8o...an agoraso kapoio sprey poy vafoun ta amksia kai ti vapso,pos 8a vgei?8a stegnosei kai to mauro 8a nai kalo?
Link to comment
Share on other sites

paidia,8elo na doso se mia fili tin prosopsi tin palia...8elo na ma8o...an agoraso kapoio sprey poy vafoun ta amksia kai ti vapso,pos 8a vgei?8a stegnosei kai to mauro 8a nai kalo?

Πρεπει ομως να την τριψεις με ενα γυαλοχαρτο..και μετα να την περασεις χρωμα απο πανω..για να κολλησει καλα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου το εξηγησεις καλυτερα?και γυαλόχαρτο πού βρίσκω?η λίμα κάνει;το σπρέι πόσο κάνει;
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις παιδια κατι ακυρο...θυμαμαι καπου διαβαζα οτι αν το φλασαρεις χανεται η εγγυηση και κατι τετοια ακυρα..ισχυει οντως αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Nαι ισχύει από παιρνάς άλλο λογισμικό κι βγάζεις τις εταιρίας που είχε.Εκτός και αν είχε το λογισμικό της SE τότε γιατί να χαθεί !!!
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,μπορεί να απαντήσει κάποιος στο μήνυμα #4467?
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου το εξηγησεις καλυτερα?και γυαλόχαρτο πού βρίσκω?η λίμα κάνει;το σπρέι πόσο κάνει;

Γυαλόχαρτο θα βρεις σε καταστήματα με σιδηρικά. Θα του πεις να σου δώσει το πιο ψιλό γυαλόχαρτο που υπάρχει. Είναι για το τρίξιμο ξύλου. Όσο πιο ψιλό το γυαλόχαρτο τόσο πιο ανεπαίσθητο το "γραντζούνισμα" που κάνει κι εσύ αυτό ακριβώς θες.

 

Όσον αφορά το σπρέϋ φρόντισε να ξεκάζεις από μακριά κι όχι μεγάλες ποσότητες για να μη σου τρέξει και να δείχνει η επιφάνεια όσο πιο λεία γίνεται.

Πολύ φοβάμαι όμως ότι το αποτέλεσμα δεν θα είναι και το καλύτερο. Αυτό είναι προσωπική άποψη και δεν θα πρέπει να σε εμποδίσει.

 

Ο τολών νικά!!! Καλή τύχη!

 

Υ.Γ.: Τώρα είδα και τα υπόλοιπα ερωτήματα. Λίμα δεν κάνει. Θα το γραντζουνίσεις πολύ άγρια. Τα σπρέϋ δεν είναι ακριβά.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με μια κάρτα 4GB της Sony θα είμαι εντάξει απο ταχύτητα;

 

ρωτώ διότι έχω δει 2GB High Speed αλλά αυτές που είναι 4GB δεν λένε κάτι τέτοιο...

 

Τι προτείνετε; 2GB ή 4GB απο άποψη ταχύτητας;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Οι High Speed, είναι πολύ πιο γρήγορες από τις απλές, σε ανάγνωση και ειδικότερα σε εγγραφή...

Τα περισσότερα GB, το μόνο που θα κάνουν θα είναι να σου καθυστερούν το κινητό στο άνοιγμα. Δεν πρόκειται να το κάνουν πιο αργό ούτε στην πλοήγηση, ούτε σε καμμία άλλη λειτουργία.

Ουσιαστικά η διαφορά της ταχύτητας θα σου φανεί στο PC και όχι στο κινητό... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Οι High Speed, είναι πολύ πιο γρήγορες από τις απλές, σε ανάγνωση και ειδικότερα σε εγγραφή...

Τα περισσότερα GB, το μόνο που θα κάνουν θα είναι να σου καθυστερούν το κινητό στο άνοιγμα. Δεν πρόκειται να το κάνουν πιο αργό ούτε στην πλοήγηση, ούτε σε καμμία άλλη λειτουργία.

Ουσιαστικά η διαφορά της ταχύτητας θα σου φανεί στο PC και όχι στο κινητό... :wink:

Σε ευχαριστώ. Θα πάρω την 2GB τότε που είναι και High Speed.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα που να κανω την ερωτηση , γιαυτο ρωταω εδω λοιπον :

 

Γινεται να περασω ενα .txt στο κινητο και να το διαβασω απο εκει (αγγλικοι χαρακτηρες) ?

(SE W810i)

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους λιοπον εχω για πρωτο νοκια ν73 με

και σκεφτομαι να το παρω για δευτερο το w810 τι λετε καινουργιο απο e-shop κανει 170 η να το παρω μεταχειρησμενο;

ποσο παιζουν τα μεταχειρησμενα;

thnaks :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους λιοπον εχω για πρωτο νοκια ν73 με

και σκεφτομαι να το παρω για δευτερο το w810 τι λετε καινουργιο απο e-shop κανει 170 η να το παρω μεταχειρησμενο;

ποσο παιζουν τα μεταχειρησμενα;

thnaks :)

Αν θες να μ'ακουσεις! μην παρεις μεταχειρησμενο.θα μου πεις ειναι φθηνοτερο,αλλα καλυτερα να παρεις καινουργιο..και τα επιπλεον λεφτα που θα δωσεις θα τα κερδισεις σε εγγυηση.με λιγο ψαξιμο θα βρεις το κινητο και φθηνοτερα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα που να κανω την ερωτηση , γιαυτο ρωταω εδω λοιπον :

 

Γινεται να περασω ενα .txt στο κινητο και να το διαβασω απο εκει (αγγλικοι χαρακτηρες) ?

(SE W810i)

Ναι τα ανοίγει κανονικά.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...