Jump to content

[temp lock] Καταστήματα Wind: Είστε ευχαριστημένοι;


billakosss
 Κοινοποίηση

Καταστήματα WIND: Είστε ευχαριστημένοι;  

372 members have voted

  1. 1. Καταστήματα WIND: Είστε ευχαριστημένοι;

    • Ναι
      188
    • Όχι
      152
    • Εξυπηρετούμαι από άλλα καταστήματα...
      32


Recommended Posts

Τρομερό και το team που υπάρχει στη Χίο :)

Μπράβο τους!

euxaristoyme :) :) :) prospathoyme gia to kalitero

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 546
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισκέφθηκα σήμερα και τα 3 καταστήματα των "μεγάλων" στην Πατριάρχου Ιωακείμ, στο Κολωνάκι. Η ερώτηση και στους τρείς η ίδια...

"Με ενδιαφέρει να κάνω οικογενιακό πακέτο εγώ και τα 2 παιδιά μου. Εξηγήστε μου τι μπορώ να κάνω και υπολογίστε μου επιδοτήσεις για την αγορά 2 συσκευών"

Τα αποτελέσματα:

1. Vodafone : με το ζόρι μου μιλήσανε. Άσε που προσπαθήσαν να με παρασύρουν σε επαγγελματικό. Φαίνεται ούτε οι ίδιοι πιστεύουν στο πανάκριβο οικογενειακό τους.

 

2. Cosmote: ουδέν σχόλιο... άντε να δούμε μπας και τους βοηθήσει η εξαγορά του Γερμανού

 

3. TIM: Άψογη σε όλα. Πληροφορίες, εξυπηρέτηση, ευελιξία. Αν υπήρχε και η ενημέρωση υπολοίπου θα ήταν καλύτερη μακράν...

 

Ψήφος στην ΤΙΜ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ακου να δεις τωρα...

ετυχε να περασω απο το τιμ στο κερατσινιου titinaki

και επαθα πλακα!

δεν μπηκα μεσα γιατι ηταν σαββατο απογευμα....

μαλλον για το ιδιο θα λεμε στα ταμπουρια που ειναι.

λοιπον αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι αυτοι ακομα μοστραρουν στην βιτρινα τους το for all ακομα!

και καθολου προσεκτικη η βιτρινα τους!

το λεω αυτο γιατι αν παρεις απο το περιτυλιγμα...φανταζομαι τι θα γινοταν μεσα!

οποτε εκει στην τιμ ας το δουνε λιγο...ειναι κριμα ενα κεντρικο καταστημα να εχει τετοια εικονα!

και απεναντι εχει και ενα βονταφον μεγαλο που ειναι στην πενα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι αρνητικος...απλα εχουν πολλα στο κεφαλι τους και δεν σου παρεχουν συγκεκριμενες πληροφοριες που ενα καταστημα τιμ θα το ξερει καλυτερα.

ολα σχετικα ειναι παντως...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Oι υπαλληλοι των καταστηματων ΤΙΜ ειναι αψογοι,μακραν η καλυτερη εταιρια σε υπηρεσιες και εξυπηρετηση:D

Aυτό που λες είναι πολύ υποκειμενικό. Έχω βρεθεί σε καταστήματα ΤΙΜ που με έχουν εξυπηρετήσει αρκετά καλά και έχω πάει και σε άλλα που ήταν και άσχετοι και αγενείς. Και όσο για την εξυπηρέτηση που προσφέρει γενικά η ΤΙΜ, μην ξεχνάς τα απαράδεκτα 1260 και 1231 στα οποία περιμένεις υπερβολικά πολύ ώρα στην αναμονή (έλεος, η εταιρία με τους λιγότερους συνδρομητές) και ο κάθε υπάλληλος σου λέει διαφορετικά πράγματα (λες και δεν έχουν κοινή ενημέρωση) ή περιμένεις δεν ξέρω και εγώ πόση ώρα για να βρουν τη πληροφορία που ζητάς. Προχθές για παράδειγμα πήρα στο 1260 να ρωτήσω την χρέωση που έχουν οι κλήσεις προς το 11818. Μετά από 30' αναμονής περίμενα άλλα 4-5 μέχρι να μου απαντήσει η κοπέλα σε αυτό που τη ρώτησα (τουλάχιστον σε Cosmote και ειδικά σε Vodafone δεν μου έχει συμβεί) Και να ήταν μόνο αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που λες είναι πολύ υποκειμενικό. Έχω βρεθεί σε καταστήματα ΤΙΜ που με έχουν εξυπηρετήσει αρκετά καλά και έχω πάει και σε άλλα που ήταν και άσχετοι και αγενείς. Και όσο για την εξυπηρέτηση που προσφέρει γενικά η ΤΙΜ, μην ξεχνάς τα απαράδεκτα 1260 και 1231 στα οποία περιμένεις υπερβολικά πολύ ώρα στην αναμονή (έλεος, η εταιρία με τους λιγότερους συνδρομητές) και ο κάθε υπάλληλος σου λέει διαφορετικά πράγματα (λες και δεν έχουν κοινή ενημέρωση) ή περιμένεις δεν ξέρω και εγώ πόση ώρα για να βρουν τη πληροφορία που ζητάς. Προχθές για παράδειγμα πήρα στο 1260 να ρωτήσω την χρέωση που έχουν οι κλήσεις προς το 11818. Μετά από 30' αναμονής περίμενα άλλα 4-5 μέχρι να μου απαντήσει η κοπέλα σε αυτό που τη ρώτησα (τουλάχιστον σε Cosmote και ειδικά σε Vodafone δεν μου έχει συμβεί) Και να ήταν μόνο αυτό...

 

Pisteyo pantos pos tin xeiroteri eksipiretisi tin exei h Cosmote kai me poly megalh diafora. Oxi mono den eksipireti sosta tous katanalotes, alla den eksipireti kai tous antiprosopous tis! Prosopika Tim exo kai den tin allazo. Pisteyo pos apla 8a etixe pou perimenes tosi ora giati oses fores exo epik. mazi tous se sxetika mikro diastima eksipireti8ika.

... Peace! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Pisteyo pantos pos tin xeiroteri eksipiretisi tin exei h Cosmote kai me poly megalh diafora. Oxi mono den eksipireti sosta tous katanalotes, alla den eksipireti kai tous antiprosopous tis! Prosopika Tim exo kai den tin allazo. Pisteyo pos apla 8a etixe pou perimenes tosi ora giati oses fores exo epik. mazi tous se sxetika mikro diastima eksipireti8ika.

Δεν έτυχε μόνο μία φορά. ''Έτυχε'' πολλές φορές! :mad: Και μάλιστα έχουν υπάρξει και περιπτώσΕΙΣ που για το ίδιο θέμα έχω επικοινωνήσει 2-3 φορές και μου έχουν δώσει διαφορετικές πληροφορίες.:dizzy:

 

Όσο για την Cosmote το έχω ξανακούσει ότι έχει πρόβλημα στη συνεργασία με τους αντιπροσώπους της.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρα πολύ καιρό να επισκεφτώ κατάστημα της ΤΙΜ μιας και πληρώνω τους λογαριασμούς μου μέσω e-Banking. Ωστόσο όσες φορές είχα επισκεφτεί το αντίστοιχο κατάστημα στου Ζωγράφου στην Αθήνα θα έλεγα ότι δεν μου είχε δημιουργηθεί κάποια αρνητική εικόνα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έτυχε μόνο μία φορά. ''Έτυχε'' πολλές φορές! :mad: Και μάλιστα έχουν υπάρξει και περιπτώσΕΙΣ που για το ίδιο θέμα έχω επικοινωνήσει 2-3 φορές και μου έχουν δώσει διαφορετικές πληροφορίες.:dizzy:

 

Όσο για την Cosmote το έχω ξανακούσει ότι έχει πρόβλημα στη συνεργασία με τους αντιπροσώπους της.

 

 

Pao paso tote!!! Apla den mou exei tyxei kamia fora me tin Tim na talaipori8o idiaitera. H cosmote mayra xalia einai!!! :wacko:

... Peace! :blink:
Link to comment
Share on other sites

μήπως πρέπει να αρχίσει να επεκτείνει το δίκτυο καταστημάτων σε επαρχιακές πόλεις;; Για παράδειγμα στο Βόλο στη Ν.Ιωνία(Δήμος 50χιλ κατοίκων)δεν έχω βρει κατάστημα ΤΙΜ:( Και είναι μια περιοχή η οποία καλύπτεται καλά δικτυακά σε σχέση με το κέντρο του Βόλου:p Το τι κίνηση βέβαια θα έχει ένα τέτοιο κατάστημα πρέπει να το προβλέψει η ίδια η ΤΙΜ...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Πάντωs εγώ από το κατάστημα τηs Αμαλιάδαs είμαι πολύ ευχαριστημένοs!
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=139678&page=2

Μετά από αυτά που έχω γράψει εκεί σαφώς θα ψηφίσω Ναι.

Μιλάω για το κατάστημα Κ.Τούμπας πάνω στην Μ.Μπότσαρη (Θεσσαλονίκη).

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως από το κατάστημα στο the Mall δεν έμεινα καθόλοου ευχαριστημένος. Πήγα να ενεργοπιήσω το GPRS 10 (μιας και δεν μπορείς να το ενεργοποιήσεις από τη φοβερή τηλεφωνική εξυπηρέτηση της ΤΙΜ...) και η υπάλληλος δεν ήξερε καν για τι της μιλούσα. Όταν μετά από 5 λεπτά συζήτησης κατάλαβε τι ζητούσα το ενεργοποιήσε. Και εγώ ο κακόμοιρος έκανα το λάθος να τη ρωτήσω κάθε πότε αρχίζουν τα δωρεάν ΜΒ από την αρχή και αν η υπηρεσία είναι άμεσα διαθέσιμη! Φυσικά και δεν ήξερε και πήρε στο 1231 να ρωτήσει (το οποίο ως συνήθως ήταν τίγκα στις αναμονές, καλά δεν υπάρχει ειδική γραμμή εξυπηρέτησησς για τα καταστήματα ΤΙΜ?) Ένα πρόγραμμα ήθελα να ενεργοποιήσω και μου πήρε πάνω από 20'! Μου αρέσει που απορούσα γιατι΄η ΤΙΜ ήταν άδεια ενώ απέναντι η Vodafone ήταν γεμάτη!
Link to comment
Share on other sites

Παλιό πακέτο καρτοκινητής. Τώρα έχει αντικατασταθεί από το TIM Card.

 

Kαι'γω κάτι τέτοιο θυμόμουν.Εδω και πόσο καιρό;;

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Kαι'γω κάτι τέτοιο θυμόμουν.Εδω και πόσο καιρό;;

Πόσο καιρό έχει που άλλαξε; Ε, να από τότε που βγήκε το TIM Card. Μπορεί να έχει κλείσει και χρόνο...

Πάντως το TIM Card συμφέρει μόνο αν χρησιμοποιείς τα πακέτα χρόνου ομιλίας...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έχει που άλλαξε; Ε, να από τότε που βγήκε το TIM Card. Μπορεί να έχει κλείσει και χρόνο...

Πάντως το TIM Card συμφέρει μόνο αν χρησιμοποιείς τα πακέτα χρόνου ομιλίας...

 

Σας ρωτάω γιατί σ'ένα κατάστημα ΤΙΜ (Κερατσινίου) υπάρχουν ακόμα τέτοια πακέτα στην "βιτρίνα" τους.Μήπως να τους ενημερώσουμε οτι δεν ισχύουν πλέον;;Σε περίπτωση που ξεχάστηκαν..:p

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Σας ρωτάω γιατί σ'ένα κατάστημα ΤΙΜ (Κερατσινίου) υπάρχουν ακόμα τέτοια πακέτα στην "βιτρίνα" τους.Μήπως να τους ενημερώσουμε οτι δεν ισχύουν πλέον;;Σε περίπτωση που ξεχάστηκαν..:p

Μάλλον... Θα τους έμειναν stock... :p Πάντως αυτό δεν έχει να κάνει. Αν πάρεις τέτοιο πακέτο θα ενεργοποιηθεί κανονικά. Και μπορείς κιόλας να πας και δωρεάν νομίζω στο νέο TIM Card. Τουλάχιστον τότε όταν πρωτοβγήκε μπορούσες να πας δωρεάν στο TIM Card 1 (υπήρχαν δύο εκδόσεις και αργότερα κόπηκε η μία γιατί ήταν απαράδεκτη... Ήταν εκείνο που τα είχε όλα 0.25 ευρώ. Μετά φυσικά το έκοψαν και έβαλαν το κανονικό με τα πακέτα χρόνου ομιλίας)

Link to comment
Share on other sites

Σας ρωτάω γιατί σ'ένα κατάστημα ΤΙΜ (Κερατσινίου) υπάρχουν ακόμα τέτοια πακέτα στην "βιτρίνα" τους.Μήπως να τους ενημερώσουμε οτι δεν ισχύουν πλέον;;Σε περίπτωση που ξεχάστηκαν..:p

σοβαρα μιλας?

εγω πριν 4 μηνες που περασα απο εκει...τα ειδα αναρτημενα κανονικα!

 

ενταξει ρε chris...ειπαμε stock...εδω και 1,5 χρονο στοκ???????

2ον ειναι ενα προιον το οποιο εχει φυγει απο την αγορα,εχουν αλλαξει ταμπελες τα μαγαζια,το for all δεν υπαρχει πλεον...πεθανε,που λενε!

τιτινακι? ειναι αυτο το μαγαζι απεναντι απο ενα vodafone?

και εχει τα for all μεσα σε κατι βιτρινακια με πολλα κινητα?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ελα,χριστε και παναγια,που υπαρχουν for all;;

γιατι καποιοι μενουν παντα πισω;

δεν ελεγχονται απο καποιον;;

http://www.bravo.ru/images/crazy-frog-wallpaper-1280x1024-1-small.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...