Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι,μπορεις να παρεις Bluetooth GPS... και destinator...

 

to bluetooth gps..ti diafora exei apo to kanoniko gps..??..dld 8a exei kanonika olous tous xartes mesa??kati san to n95??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΗ RΟΜ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ(ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΓΚΑΡΑΖ) ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ 4 ΦΟΡΕΣ HARD RESET ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ?????????:mad:
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες αλλη ρομ?? το ειχα και εγω στο 9000 αυτο και δεν ειχε "κατσει" καλα η ρομ.

Δοκιμασε να τη ξαναπερασεις(πια ρομ του εχεις πανω?)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την τελευταία που δίνει η qtec. Τους πήρα και τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν υπάρχει η παλιά. Που μπορώ να την βρω ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα xda neo, και μάλλον έχει καεί το εξωτερικό ηχείο (κοίταξα προηγούμενα posts μήπως έχει κολλήσει το διακοπτάκι, και δεν κατάφερα τίποτα, οπότε μάλλον έχει καεί).

 

Ξέρετε πόσο θα μου πάρουν στην ace για να το αλλάξουν;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έπεσε στα χέρια μου ένα Mio P350 το οποίο τρέχει WM5 σε 400άρη Samsung επεξεργαστή και είναι πραγματικά ΣΦΑΙΡΑ! OK, δεν έχει GSM, BT ή WIFI, αλλά και πάλι η διαφορά είναι χαοτική! Το S200 Μου κάνει 12-14 δευτερόλεπτα να ανοίξει το windows folder ενώ εκείνο 1-2!

 

Ξέρω ότι το κακόμοιρο το S200 μας δεν πρόκειται ποτέ να πιάσει αυτές τις ταχύτητες, αλλά μήπως έχει κανείς να προτείνει κάποια γρήγορη rom? Κατά προτίμηση WM6 αλλά και WM5 δε με χαλάνε αν πηγαίνει καλα! Βασικά θέλω και ένα hard reset εδώ που τα λέμε, αλλά όχι ότι θα γίνει και πύραυλος...

 

Τώρα χρησιμοποιώ την PDAViet 4.0.0.0, αλλά σκέφτομαι για την TNT Οfficial που δείχνει πιό light!

 

Ακούω γνώμες!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
kalimera.kserei kaneis an to qtek s200 exei autofocus.episis, pos grafeis minimata kai genikotera onomata se auto to pda;;;

 

 

Autofocus den exei. Minimata, onomata kai oti allo thes grafontai opws se ola ta ypoloipa Windows Mobile PPCs. Diladi me virtual keyboard panw stin touch screen othoni (yparxoun bebaia kai syskeves me hardware pliktrologio pou mporeis na grafeis kai apo ekei).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα, ξέρει κανείς την τιμή του? Γιατί το είδα στο e-shop 219€ αλλά μόνο εκεί, ισχύει κατι τέτοιο? ή λάθος τιμή είχαν?

 

Eisai sigouros oti to poulaei to e-shop? Mporeis na mas dwseis to link? H syskevi einai arketa palia kai exei aposyrthei pleon.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros oti to poulaei to e-shop? Mporeis na mas dwseis to link? H syskevi einai arketa palia kai exei aposyrthei pleon.

 

Ναι είμαι σίγουρος ότι το είδα χτες το βράδυ κάτι όμως που δεν μπορώ να το αποδείξω γιατί σήμερα δεν υπάρχει. anyway

Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι σίγουρος ότι το είδα χτες το βράδυ κάτι όμως που δεν μπορώ να το αποδείξω γιατί σήμερα δεν υπάρχει. anyway

 

ego to eida simera to proi sto e-shop sta 196 euro, alla to link tora den yparxei...:(

Link to comment
Share on other sites

ego to eida simera to proi sto e-shop sta 196 euro, alla to link tora den yparxei...:(

 

Ναι μπράβο και εγώ στα 196 το είδα αλλά σήμερα εξαφανίστηκε. έχει ιδέα κανείς αν υπάρχει κάτι ανάλογο σε δυνατότητες αλλά να μην χρειάζεται να δώσουμε ένα σκασμό λεφτά? οκ όχι 196 αλλά με καμια 300 μπορώ να αγοράσω τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο απορίες, για την πρώτη έψαξα στο νήμα, έχει επαναδιατυπωθεί, αλλά χωρίς απάντηση.

Για ήχο sms έχω έναν γύρω στα 20". Πώς θα κάνω τα wm6 να σταματάνε να "χτυπάνε" μόλις δώ το μήνυμα;

 

Για την δεύτερη έψαξα στο google, αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Αρκετές επαφές μου έχουν και ψευδόνυμα. Είναι δυνατόν όταν μου στέλνουν sms ή με καλούν να φαίνονται όπως και στον τηλεφωνικό κατάλογο (όνομα "ψευδώνυμο" επίθετο);

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να στο αλλαξουν στην ace αν ειναι xda

Αλλάζουν απλά είναι εκτός εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αλλάζουν απλά είναι εκτός εγγύησης.
σιγουρα;γιατι ρωτησα να τους παω ενα SPV 5000 με τα καπακια για να μου τα περασουν και δεν το κανουν,φυσικα με χρεωση δικια μου για την εργασια
Link to comment
Share on other sites

Ρώτα και στο 9volto.15 ευρώ πάει.Παρεπιπτόντως δείτε και το thread πλαστικής χειρουργικής.Έχω νέες φωτό!Ήρθε η πρόσοψη!
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά απο μέρες έφτιαξε το ηχείο... μόνο του.

Άρα πρέπει να τα 'χει παίξει το διακοπτάκι (πολύ άσχημα).

Αυτό θα μου το αλλάζουν;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέω στο προηγούμενο post μου σαν χαλασμένο..

Την υποδοχή για τα ακουστικά, που έχει και ένα διακοπτάκι για να καταλαβαίνει αν είναι συνδεδεμένα ή όχι και να (απ/)ενεργοποιεί το εξωτερικό ηχείο.

Link to comment
Share on other sites

πως γινετε ρε παιδια να διαγραψω τις επαφες μεσα απο το τηλ.μου τις εμφανιζει χωρις την σιμ και παο να τις κανω διαγραφη και μου λεει οτι δεν μπορει επιδει δεν ειναι η σιμ μεσα!αν βαλω την σιμ θα μου τις διαγραψη και απο την σιμ και απο το τηλεφωνο και θα τις χασω εντελος ,υπαρχει αλος τροπος?
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...