Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.

Αγόρασα ενα Qtek S200 αλλα είναι στα Γαλλικά. Εψαξα εδω αλλα δεν βρηκα κάτι που να με βοηθήσει να το αλλάξω σε Ελληνικά. Βασικά δεν εχω ιδέα αν μπορει να αλλάξει. Επισης δεν έχω καταλάβει πως μπορω να το κανω WM6. Ειδα καποια link αλλα δεν εβγαλα άκρη.

Sorry αν υπαρχει καποιο thread που να τα εξηγεί αλλα δεν εχω βρει κάτι.

Ααααα επίσης θα ήθελα τον driver για να το συνδέσω στο pc η απο πού μπορώ να τον κατεβάσω.

Πολλά ζητάω εεε?

:worry:

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Megia!

Loipon des...

Arxika se ellinika plirws den exw dei kapoia ROM. Auto pu kanun polloi einai na valun ena programma apo panw pu einai san na einai to tilefwno sta ellinika.

 

Twra gia ta WM6 yparxun polles ROMs kai tipota episimo.

Polloi rwtane gia tin kalyteri ROM kai tetoia... Den yparxei kalyteri einai auti pu su aresei parapanw....

Odigies gia to pws na kaneis flash yparxun sto xda-developers.com. (kai genikws ekei yparxun ta panta)

Egw exw tin ekdosi PDAVIET pu tin vrika tin kalyteri.

 

Stin thesi su tha evaza WM6 (pu einai sta agglika) kai aplws tha evaza elliniko pliktrologio.

Einai toso omorfa ta WM6 mprosta sta WM5.

 

Oti apories exeis min distaseis na mas rwtiseis ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω μια απορια με το wi-fi του σ200 !! ενω μου δειχνει οτι εχω συνδεθει οταν παω να μπω στον explorer σε καποιο σιτε μου γραφει η συνδεση διακοπηκε και δεν μπαινει !! πρεπει να κανω καποια ρυθμιση?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω μια απορια με το wi-fi του σ200 !! ενω μου δειχνει οτι εχω συνδεθει οταν παω να μπω στον explorer σε καποιο σιτε μου γραφει η συνδεση διακοπηκε και δεν μπαινει !! πρεπει να κανω καποια ρυθμιση?

des apo to wireless manager - settings an ontws exeis syndethei prwta.....

Link to comment
Share on other sites

des apo to wireless manager - settings an ontws exeis syndethei prwta.....

ναι λεει οτι εχει συνδεθει !! αλλα μετα δεν μπαινει !!

Link to comment
Share on other sites

γμτ εχω την εντυπωση οτι το κανει μονο σε wi-fi που θελουν κωδικο !! ενω βαζω κωδικο μετα δεν μπορει να μπει στον explorer !! επισης ειχα κανει διαφορα για το tim gprs και ισως φταιει αυτο !! θα το κανω ενα φορματ λογικα και θα δω !! :)
Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδια εστρωσε !! εσβησα κατι ρυθμισεις που ειχα κανει για το gprs και τωρα δουλευει οκ και το wi-fi !! :)
Link to comment
Share on other sites

Μετά απ 12 μέρες το qtek επεστράφη στον κάτοχο του.. είχε χαλάσει ο βομβητής κ στον Γερμανό μου είπαν οτι θα πάει Ιταλία για επισκευή ενω τελικά απ'οτι κατάλαβα το έφτιαξαν στον Γερμανο στην Αθήνα... who knows? Σημασία έχει οτι είναι κομπλέ κ τώρα σας γράφω από αυτό μέσω wi-fi!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα την rom του touch στο s200 και το κινητακι πεταει και ειναι και πολυ εντυποσιακο!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει σαν design to s200 και σαν interface το touch οποτε ειπα να τα συνδιασω και τα 2 .και υπαρχει ενα θεμα που δεν ειναι σαν το μαυρο ειναι το κλασικο χρωμα των wm6
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει σαν design to s200 και σαν interface το touch οποτε ειπα να τα συνδιασω και τα 2 .και υπαρχει ενα θεμα που δεν ειναι σαν το μαυρο ειναι το κλασικο χρωμα των wm6

 

Mπορούμε να έχουμε πληροφορίες για την ROM που λες? ::cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα την rom του touch στο s200 και το κινητακι πεταει και ειναι και πολυ εντυποσιακο!

 

Μήπως μπορούμε να ξέρουμε ποια ακριβώς έβαλες και τι προβλήματα (αν) αντιμετώπισες;

Με την μπαταρία τι γίνεται;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εβαλα αυτην την rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319206 και μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα προβλημα το κινητο δουλευει τελεια ! για να μπειτε στο παραπανω site πρεπει να γινετε μελη
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα και εγώ το SPV M600 από το εξωτερικό, είναι της Orange. Είναι η πρώτη φορά που παίρνω PDA και θα ήθελα να σας ρωτήσω που μπορούμε να βρούμε θέματα για το κινητό καθώς και προγράμματα...

Και επίσης μπορώ να αλλάξω την ROM της Orange που έχει με άλλη και μετά να περάσω το προγραμματάκι που τα μετατρέπει σε ελληνικά??? Ή μετά δεν θα μπορώ να τα μετατρέψω??? Και ξέρετε μήπως ποια είναι η τελευταία επίσημη Rom που κυκλοφορεί?? Από ότι διάβασα το τηλέφωνο μου είναι G4...

Ελπίζω να μην σας κούρασα...:O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα sonyericsson HBH-DS970 handfree .εχει 2 ακουστικα και θελω να το συνδεσω με το s200 μου να ακουω μουσικη στερεοφωνικα γινεται ? οποτε πας και παταω add new device δεν το βρισκει γτ ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λόγω του ότι αγόρασα τώρα το s200 καινούριο, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το στερεοφωνικό ήχο σε bluetooth ακουστικά. Μέσα στο manual αναφέρει ότι υποστηρίζεται η τεχνολογία A2DP. Σε προηγούμενες σελίδες είδα ότι για να συμβεί κάτι τέτοιο έπρεπε να γίνουν κάποιες παρεμβάσεις στη συσκευή. Γιατί αυτό; Άλλαξε hardware η ίδια συσκευή και τώρα υποστηρίζεται;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα,δεν μπορω να βαλω τα wm06 στο ς200 κατι πρπει να κανω λαθος,μολις παω να τα εγκαταστησω ενω μου λεει οτι θα διαρκεσει 15 περιπου λεπτα τελειωνει αμεσως την εγκατασταση και δεν την κανει.αν ξερει καποιος και το εχει κανει ας με βοηθησει.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα,δεν μπορω να βαλω τα wm06 στο ς200 κατι πρπει να κανω λαθος,μολις παω να τα εγκαταστησω ενω μου λεει οτι θα διαρκεσει 15 περιπου λεπτα τελειωνει αμεσως την εγκατασταση και δεν την κανει.αν ξερει καποιος και το εχει κανει ας με βοηθησει.ευχαριστω

 

Καλημέρα.

Εδώ θα βρεις έναν καλό οδηγό για αναβάθμιση σε WM6

( // forum.xda-developers.com/showthread.php?t=310452).

ΠΡΟΣΟΧΗ μετά την πρώτη φάση μην προχωρήσεις σε ευθυγράμμιση της οθόνης αλλά να το αφήσεις ως έχει και να πας αμέσως στην δεύτερη φάση!

Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...