Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα δε μου εχει ετσι οπως το λες εμενα εχει στη μια επιλογη ενα κεφαλαιο H και στη δευτερη επιλογη εχει δυο κεφαλαια HH και στις δυο επιλογες παραμενει ετσι

 

Λοιπον, θα πατησεις start-settings-regional settings στο tab-time και αντι HH:mm:ss ή H:mm:ss θα επιλεγεις hh:mm:ss ή h:mm:ss !:)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμενα δε μου εχει ετσι οπως το λες εμενα εχει στη μια επιλογη ενα κεφαλαιο H και στη δευτερη επιλογη εχει δυο κεφαλαια HH και στις δυο επιλογες παραμενει ετσι

 

Αν πατήσεις τα βελάκια που σου βγαίνουν δίπλα από αυτό που λες θα σου εμφανίσει κ τις άλλες επιλογές που λένε τα παιδια..;)

Link to comment
Share on other sites

ωχ ναι τωρα το προσεξα ευχαριστω ποπο πολυ ηλιθιο που δε το προσεξα αλλα τι να κανουμε ειμαι καινουριος στα windows mobile επισης θα ηθελα να ρωτησω ποια εκδοση του destinator λειτουργει και που θα μπορουσα να τη βρω ας μου στειλει καποιος κανα p.m
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα δε συνδεεται με τιποτα το κινητο δεν κανει εγκατασταση βγαζει συνεχεια σφαλμα οτι παρουσιαστηκε κατα τη διαρκεια της συσκευης δεν ηταν δυνατη η ερευση ενος καθορισμενου αρχειου απο το συστημα καποια λυση υπαρχει γιατι στο τελος θα κανω φορματ να ησυχασω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα δε συνδεεται με τιποτα το κινητο δεν κανει εγκατασταση βγαζει συνεχεια σφαλμα οτι παρουσιαστηκε κατα τη διαρκεια της συσκευης δεν ηταν δυνατη η ερευση ενος καθορισμενου αρχειου απο το συστημα καποια λυση υπαρχει γιατι στο τελος θα κανω φορματ να ησυχασω

 

ε ή κάνε format να ησυχάσουμε όλοι ή δοκίμασε να μας μεταφέρεις λίγο πιο συντακτικά ορθά τα προβλήματά σου μπας και μπορέσει κανένας να σε βοηθήσει..

Link to comment
Share on other sites

1) Πριν λίγο καιρό είχα ένα V3xx.

Στις Ρυθμίσεις ήχων είχε μία ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ λειτουργία.

Υπήρχε το ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΑΝΟΥΝΤΟΣ η οποία όταν ήταν στο ΟΧΙ, κατα την διάρκεια μιας εισερχόμενης κλήσης, αναγνωρίζονταν τα πάντα ΕΚΤΟΣ απο τον ήχο κλήσης που είχες ορίσει στην επαφή!

Τί σημαίνει αυτό:

Οι περισότεροι ήχοι που έχω αντιστοιχίσει στις επαφές είναι άστα να πάνε...

απο σκυλάδικα, βλάχικα και ΠΟΝΤΙΑΚΑ έως στρουμφάκια και ροζ πάνθηρα!

Είμαι όμως και επαγγελματίας (Μηχ.Μηχ).

Φαντάζεστε να είμαι με πελάτη και να αρχίσει να ακούγεται το "Φτιάξε μου έναν καφέ...!";

Θέλω λοιπόν ένα πρόγραμμα το οποίο με ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ πχ με αλλαγή ενός προφίλ, να ενεργοποιεί και να απενεργοποιεί τους προσωπικούς ήχους κλήσης...

Τα άλλα φυσικά θα πρέπει να λειτουργούν κανονικά. Δηλαδή να ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ο default ήχος κλήσης (ή κάποιος άλλος που έχεις ορίσει), να αναγνωρίζεται η φωτογραφία κτλ...

 

2) Πώς στην ευχή επεξεργάζομαι τις ομάδες των επαφών; Δεν μπορώ να διαγράψω τις υπάρχουσες, και για να βάλω επαφές σε μια ομάδα... πρέπει να ανοίγω τη επαφή μία μία...

 

3) Στην εφαρμογή Sbp Backup όταν κάνω backup τα PIM Data γίνονται backup και οι ΕΠΑΦΕΣ; Άν ναι το backup είναι πλήρης;(φωτο,ομάδα,ήχο κλήσης κτλ)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Πρίν απο λίγο εγκατέστησα ένα πρόγραμμα το δοκίμασα για λίγο και το έβγαλα. Αφησε όμως μια συντόμευση στην κάτω μεριά της οθόνης, εκεί που υπήρχε η συντόμευση¨"Ημερολόγιο" και "Επαφές". Εσβησε τη μια συντόμευση και δεν λέει να φύγει.

Πως ξαναγυρίζω στην αρχική κατάσταση?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκοπεύω να βάλω μεγάλη μνήμη στο S200. Ψάχνω στο ebay και έχω βρει ένα σωρό 4G (αλλά και 8). Όμως έχω μπερδευτεί: Ποιά είναι η κατάλληλη ταχύτητα? Και ποιά η διαφορά του SD με το SDHC? Δεν ξέρω τι να βάλω.

Θα σας είμαι ευγνώμων αν κάποιος μου σύστηνε κάποιο δοκιμασμένο μοντέλο.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκοπεύω να βάλω μεγάλη μνήμη στο S200. Ψάχνω στο ebay και έχω βρει ένα σωρό 4G (αλλά και 8). Όμως έχω μπερδευτεί: Ποιά είναι η κατάλληλη ταχύτητα? Και ποιά η διαφορά του SD με το SDHC? Δεν ξέρω τι να βάλω.

Θα σας είμαι ευγνώμων αν κάποιος μου σύστηνε κάποιο δοκιμασμένο μοντέλο.

 

:D

 

lipon oso poio poli texeutita agorasei toso to kalitero!

marka pare pti na ne alla oxi kai marka me ekapses!

sandisk tiwmos exo doylepsi!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...νεος στο forum σας μπηκα να μαθω μερικα πραγματα για τα κινητα. Στο θεμα μας λοιπον, μου πουλαει ο ξαδερφος μου το QTEK S200 300 ΕΥΡΩ και το σκεφτομαι να το παρω, το κινητο το εχει 1 μηνα και ειναι αγρατζουνιστο και γενικα τα προσεχει πολυ...εχει και destinator που το βρισκω πολυ χρησιμο(εχω χασει πολλα ραντεβου λογο μπερδεματος). Τι λετε εσεις ? Δεν εχω ξανα ασχοληθει με mobile pocket pc. Τι να κανω ?

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Mayday,Mayday!!!Έκανα αναβάθμιση στο S200 μου και με το πρώτο reset κολλάει στην συννεφί οθόνη που λεεί Qtek και τα ipl και spl.Έκανα hard reset αλλά τίποτα εκεί κολλάει...Τι μπορεί να γίνει;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...νεος στο forum σας μπηκα να μαθω μερικα πραγματα για τα κινητα. Στο θεμα μας λοιπον, μου πουλαει ο ξαδερφος μου το QTEK S200 300 ΕΥΡΩ και το σκεφτομαι να το παρω, το κινητο το εχει 1 μηνα και ειναι αγρατζουνιστο και γενικα τα προσεχει πολυ...εχει και destinator που το βρισκω πολυ χρησιμο(εχω χασει πολλα ραντεβου λογο μπερδεματος). Τι λετε εσεις ? Δεν εχω ξανα ασχοληθει με mobile pocket pc. Τι να κανω ?

 

το συζητάς; Πολύ καλή προσφορά !;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά καμιά βοήθεια κανείς;
Λοιπον φιλε μου,οταν συνδεσεις το κινητο στον υπολογιστη σου το αναγνωριζει?Αν ναι τοτε κατεβασε τη γνησια την εκδοση λογισμικου και ξαναπερασε την!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε μου,οταν συνδεσεις το κινητο στον υπολογιστη σου το αναγνωριζει?Αν ναι τοτε κατεβασε τη γνησια την εκδοση λογισμικου και ξαναπερασε την!

 

 

Έλα όμως που δεν το βλέπει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλα όμως που δεν το βλέπει...
Ok,ενοσο ειναι αναμενο στη πρωτη οθονη θα εχεις πατημενο το κουμπι της καμερας και θα πατησεις το reset ενω θα κρατας πατημενο το κουμπι της καμερας και τοτε θα αναψει σε μια οθονη με διαφορα χρωματα,μετα θα το συνδεσεις στον υπολογιστη σου και θα το αναγνωρισει και να περασεις τη γνησια τη Rom!:)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

το συζητάς; Πολύ καλή προσφορά !;)

 

Tελικα το χτυπησα...αψογο φαινεται, τωρα ειμαι στην διαδικασια του ψαξιματος και στην ευρεση αξιοπιστου δεκτη gps.Βρηκα αυτο απο πλαισιο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=42280246&product=893226...ακουω την γνωμη σας :)

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα και χρονια πολλα ! . Εγινα και εγω κατοχος ενος S200 και εχω μερικες αποριες για το τηλεφωνο ...

Θα ηθελα να ρωτησω για την rom radio τι ειναι , αν περνωντας την πρεπει να ξαναπερασουμε τα παντα στο κινητο ?

Εχω βρει και ρομ για wm6 στο xda-dev.... Αυτη η ρομ περνωντας την εχει ενσωματωμενα τα wm6 ?

Πρεπει πρωτα να περασω την rom radio και μετα την rom wm6 ?

Συγκεκριμενα εχω κατεβασει αυτα...Smart1 WM6 8mb pool v.2 & RadioROM v2.61.21

Αν καποιος φιλος ξερει ας βοηθησει ...:)

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αμα θες να βαλεις τα WΜ6 θα πρεπει να θυσιασεις τα αρχεια σου γιατι θα χαθουν ολα! το καλητερο που εχεις να κανεις ειναι να βαλεις την καινουργια ROM απο την ΑCE http://www.htc.com.gr που και παλυ χανεις τα δεδομενα σου αλλα δεν κανεις πειραματα με ανοκλιροτες εκδοσεις των WM6!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

Για σας και απο μενα. ειμαι φρεσκος κατοχος του S200

Και δεν εχω ιδεα επιδη ειναι η πρωτη μου επαφη με PPC και ηθελα να ρωτησω ποιο Destinator να βαλω και απο που μπορω να το κατεβασω, οπος και διαφορα games. Plz help p.m.

Σας ευχαρηστω.

Mobo-ASUS M2N-SLIDELUXE

AMD ATHLON 64 X2 3800+ 2.00GZ AM2

RAM 2x1GB 667 @ 800MHZ Kingston

Albatron 6600GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...