Jump to content

Ταινίες: Προτάσεις - Κριτική


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Ιούν. 2004 , 21:05)

 

 

 

Δυστυχώς αυτή τν περίοδο δεν υπάρχει τίποτα το ενδιαφέρον στις αίθουσες. Ευτυχώς που δεν έχω χρόνο για σινεμά! :) Το immortel ίσως λέει τίποτα. Το μόνο που είμαι περίεργος να δώ. Ενδιαφέρον φαίνεται.

 

 

καλουτσικο ειναι,

ισως σε χαλασει οτι εκτος απο τους πρωταγωνιστες οι υπολοιποι χαρακτηρες ειναι animated

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer ( 6 Ιούν. 2004 , 17:01)

 

Xθες είδα τον 'ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ ΣΑΜΟΥΡΆΙ". Moυ άρεσε πολύ και ήταν καλογυρισμένο, πλούσιο και υπέροχο σε ατμόσφαιρα. Ο Τόμ κρούζ πολύ καλός για άλλη μια φορά (τα πρώτα χρόνια τον αντιπαθούσα. Να σκεφτείτε πως το top gun το είδα πρίν 4 χρόνια. Απέφευγα λόγο του λόγου του, να το δώ!) Τις τελευταίες ταινίες του Κρούζ τις βλέπω πολλές φορές μόνο και μόνο επειδή παίζει αυτός.

 

Οντως πολυ καλο.Και ο Κρουζ πιθανοτατα να αξιζε μια υποψηφιοτητα για Οσκαρ.Η καλυτερη ταινια που ειδα φετος στο σινεμα

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω ο τελευταιος σαμουραι ηταν απο τις καλυτερες ταινιες που ειδα φετος.Και ο τομ καλα τα πηγε στην ερμηνεια του αλλα οχι και για οσκαρ-ηταν λιγο υπερβολικος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MIB (20 Ιούν. 2004 , 18:33)

 

egw to kainourio eida kai aidiasa! ti lete re?!

 

aidia einai , eida afto me to ton travolta

 

aisxos tainia!

 

 

Δεν ήταν καλο;;;Εγω ειδα το trailer και ανατριχιασα..Τωρα το πηρα σε DVD,και μολις το δω θα σου πω,πως μου φανηκε.Παντως,να μην περιμενω πολλα;;;

Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχθες μια ταινια στο star στις 12 το βραδακι με μια μουμια με σαβανα. ωραια ηταν ετσι? εχασα το τελος ομως ρε γ@μ\/\/τ(). τι εινε με τον αστυνομικο?? γιατι ειχε δειξει οτι ειχε δοντια βρυκολακα?
Link to comment
Share on other sites

ειδα χθες βραδυ την ταινια down of the dead κ μπορω να πω πως δ εχω δει χειροτερη ταινια στην ζωη μου ειναι τρομερα αηδιαστικη σε σημειο ξερατου αφου σηωθηκα κ εφυγα κ μαζι μας σηκωνοντουσαν κ αλλα ζευγαρια !! :!: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (21 Ιούν. 2004 , 14:22)

 

μαζι μας σηκωνοντουσαν κ αλλα ζευγαρια !! :!: :blink:

 

 

χωρις παρεξηγηση αλλα αυτο προσωπικα αυτο το θεωρω θετικο στοιχειο,

δεν καταλαβα γιατι να φυγει καποιος, δηλαδη τι περιμενατε να δειτε, Love story ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake (21 Ιούν. 2004 , 14:51)

 

χωρις παρεξηγηση αλλα αυτο προσωπικα αυτο το θεωρω θετικο στοιχειο,

δεν καταλαβα γιατι να φυγει καποιος, δηλαδη τι περιμενατε να δειτε, Love story ?

 

μην πετας ασυναρτησιες κανεις δ ειπε πως περιμεναμε να δουμε love story !!!!!!!! :!: Ημαρτον !!

αλλο θελω να πω αλλα μαλλον δ το καταλαβες ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (21 Ιούν. 2004 , 13:56)

 

??? :whistle:

 

Μου φαίνεται οτι ηθελε να πει μουμια . :happy:

Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος wael (21 Ιούν. 2004 , 04:46)

 

Οντως πολυ καλο.Και ο Κρουζ πιθανοτατα να αξιζε μια υποψηφιοτητα για Οσκαρ.Η καλυτερη ταινια που ειδα φετος στο σινεμα

 

δεν θα με πιστέψεις αλλά εμένα μου άρεσε ο Μπομπ :D :D :D :D (πλάκα κάνω)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

τέλειο ήταν το έργο και ποιο τέλειος ήταν ο Άνταμ Σάντλερ

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκεφτόμουνα να πάω να δώ τον Τιμωρό αλλά έχω την υποψία οτι θα είναι μεγάλη μούφα. Μάλλον θα δω καμιά απο τις δύο αυτές κωμωδίες.

 

Τίποτα καλό στο σινεμά αυτές τις μέρες. :(

Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα το punisher,to κατεβασα απο το νετ.Εμενα μου αρεσε,,και καλη ταινια ...που στεκεται.για περιπετεια πολυ καλη.
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι καλή, τουλάχιστον να αρέσει σε μένα, :) :) γιατί την περίμενα χρόνια και έχοντας διαβάσει τα κόμικς έχω μεγάλες απαιτήσεις απο την ταινία. Η πρώτη μου ξενέρα είναι ο ηθοποιός που ενσαρκώνει τον Κάστλ. Δεν είναι έτσι ο τιμωρός. Είναι κτήνος!!!! :D

 

Τέλοσπάντων, δε με βλέπω να αντιστέκομαι. Τόσο καιρό την περίμενα! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakiss (29 Ιούν. 2004 , 18:46)

 

Toτε σε πιο να παω?Σε αυτο η starsky and hutch?

 

 

Τι παιδευεσαι...?

Και στα δυο πήγαινε... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakiss (29 Ιούν. 2004 , 18:46)

 

Toτε σε πιο να παω?Σε αυτο η starsky and hutch?

 

starsky and hutch

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Για τον τιμωρο εχω ακουσει απο φανατικους του κομικ οτι προκειται για μουφα.Για πχ δεν φοραει τη πανοπλια του κομικ που τον κανει αφθαρτο και δεν εχει το σκληρο στυλακι του κομικ οπου δεν εδινε σε κανενα δευτερη ευκαιρια.Αν δεν του δινανε τις πληροφοριες που ζητουσε τους σκοτωνε αδιστακτα χωρις δευτερη σκεψη.Στη ταινια εχει φλωρεψει και κανει διαπραγματευσεις με τους κακους :D

Οσο για το πρωτη φορα καθε φορα το περιμeνα πιο αστειο.Καλη ταινιουλα αλλα μονο για DVD.Αντε να ερθει το spiderman...............

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (29 Ιούν. 2004 , 15:33)

 

Πάρα πολύ καλό...έλιωσα στο γέλιο και αναγκάστηκα να πάω για πιπι 5 φορές xixixixiixx

 

απο γελιο,ηταν γεματη,αλλα το τελος θα μπορουσε να ηταν καλυτερο...
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (29 Ιούν. 2004 , 19:29)

 

Μακάρι να είναι καλή, τουλάχιστον να αρέσει σε μένα, :) :) γιατί την περίμενα χρόνια και έχοντας διαβάσει τα κόμικς έχω μεγάλες απαιτήσεις απο την ταινία. Η πρώτη μου ξενέρα είναι ο ηθοποιός που ενσαρκώνει τον Κάστλ. Δεν είναι έτσι ο τιμωρός. Είναι κτήνος!!!! :D

 

Τέλοσπάντων, δε με βλέπω να αντιστέκομαι. Τόσο καιρό την περίμενα! :)

 

Εμενα το the punisher μου αρεσε πολυ.ειναι μια πολυ ωραια περιπετεια,με σασπενς,ξυλο αλλα και πολυ πιστολιδι.Σου λεω να πας να την δεις στο σινεμα..ΑΞΙΖΕΙ....
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakiss (30 Ιούν. 2004 , 11:34)

 

Για τον τιμωρο εχω ακουσει απο φανατικους του κομικ οτι προκειται για μουφα.Για πχ δεν φοραει τη πανοπλια του κομικ που τον κανει αφθαρτο και δεν εχει το σκληρο στυλακι του κομικ οπου δεν εδινε σε κανενα δευτερη ευκαιρια.Αν δεν του δινανε τις πληροφοριες που ζητουσε τους σκοτωνε αδιστακτα χωρις δευτερη σκεψη.Στη ταινια εχει φλωρεψει και κανει διαπραγματευσεις με τους κακους :D

Οσο για το πρωτη φορα καθε φορα το περιμeνα πιο αστειο.Καλη ταινιουλα αλλα μονο για DVD.Αντε να ερθει το spiderman...............

 

Οχι,ηταν πολυ καλο.Δεν ειναι καθολου μουφα.Αμα θελαμε να δουμε τοσο αιμα οσο λες,θα βλεπαμε το ''Παρασκευη και 13''(Οχι οτι δεν το εχουμε δει),αλλα μην σε ανησυχει στο τελος σκοτωνει εναν εναν τους κακους.. :D
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...