Jump to content

Ταινίες: Προτάσεις - Κριτική


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O cage χρωστάει η χρωστούσε κάτι εκατομμύρια σε φοροδιαφυγή οπότε από τότε παίζει σε ότι χαζομάρα να ναι μπας και ξεχρεωσει. Δεν έχει παιξει σε καμία καλή ταινία εδώ και αρκετά χρόνια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν ειναι αναδουλεια ακριβως... Γενικα ειναι καλος ηθοποιος αλλα με τραγικες επιλογες ταινιων και παιζει στα παντα γενικα

 

 

Και μένα μου αρέσει σαν ηθοποιός και ας έχει το βλέμα του ζαλισμένου ροφού.

 

Απλά από κάποιο σημείο και μετά άρχισε να παίζει σε ότι να 'ναι και μάλλον είναι όπως τα λέει ο κινγκ

Link to comment
Share on other sites

στο Face off με τον Τραβόλτα ήταν καλός και ταίριαξαν .. και το Σταυροδρόμια της Ψυχής μου άρεσε αν και δεν είμαι του δράματος ιδιαίτερα
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Δυτικά του κόκκινου βράχου η Red rock west. Κλασσικό b movie δεκαετίας 90 και μια από τις καλύτερες ταινίες που έχει παίξει.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα στη nova cinema 1 το kign kong 2017.Αρκετά καλή ταινία!!Είχε μπόλικη δράση και καλό σχεδιασμό!

8/10.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Suburbicon

 

Το ειδα νωριτερα.

Οκ η ωρα πέρασε αλλα δε κατάλαβα και πολλα

 

Κάποιος να εξηγησει?

 

 

Btw ο πιτσιρικος αψογος!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κατάλαβες? Να μου πεις για κανα inception, matrix η κανα mother να το καταλάβω, αλλά αυτό ήταν πολύ απλό! Βρε μήπως δε το παρακολουθουσες?

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε, βλέπω έπεσαν μπαναρισματα.

Οι θαυμαστές του Λανθιμου μειώνονται!!!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για τον cage βγήκε και πρόσφατα άρθρο με το που είχε ξοδέψει την περιουσία του. Το αποκορύφωμα ήταν ο μελλοντικός τάφος του.

 

Σε ταινία πάντως εμένα μου άρεσε και στο lord of war.

Link to comment
Share on other sites

Con air από τις πιο bad *** ταινίες εκείνης της εποχής και από τις καλές του cage.

 

The rock επίσης αν και με χίλια κλισέ βλέπετε. Από το national treasure και μετα το ghost rider εδώ και 7 8 χρόνια όλο βλακειες κάνει ο cage.

Link to comment
Share on other sites

Eίδα χθες το "The man with the iron heart"... Είναι η ιστορία της δολοφονίας του Ράινχαρντ Χάιντριχ (πρωτοστάτης της Τελικής Λύσης)... Εντάξει δεν είναι κάτι τρομερό, ωστόσο βλέπεται ευχάριστα, μόνο και μόνο για το ιστορικό κομμάτι... Ένα 6.5 όπως και στο Imdb...

 

Υπάρχει άλλη μια παρόμοια, πρόσφατη με ακριβώς ίδιο θέμα, το Anthropoid... Λέω να το δω και αυτό, μιας και διάβασα ότι είναι καλύτερο... :)

Link to comment
Share on other sites

Eίδα χθες το "The man with the iron heart"... Είναι η ιστορία της δολοφονίας του Ράινχαρντ Χάιντριχ (πρωτοστάτης της Τελικής Λύσης)... Εντάξει δεν είναι κάτι τρομερό, ωστόσο βλέπεται ευχάριστα, μόνο και μόνο για το ιστορικό κομμάτι... Ένα 6.5 όπως και στο Imdb...

 

Υπάρχει άλλη μια παρόμοια, πρόσφατη με ακριβώς ίδιο θέμα, το Anthropoid... Λέω να το δω και αυτό, μιας και διάβασα ότι είναι καλύτερο... :)

 

Τα έχω δει και τα δύο. Το Anthropoid είναι καλύτερο όντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Εχτές είδα το WIND RIVER, θα της έβαζα 7 .

MV5BMTUyMjU1OTUwM15BMl5BanBnXkFtZTgwMDg1NDQ2MjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθησα το τρελο θηριοτροφειο νεα γενια

Αρκετα καλη κωμωδία. Αν και οχι για σαββατο βραδυ :p

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα το Cloverfield Paradox.

Ενώ είχε προοπτικές και ένα αξιόλογο cast.... Τελικά η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είδα το Cloverfield Paradox.

Ενώ είχε προοπτικές και ένα αξιόλογο cast.... Τελικά η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

 

Αν και θα το δω έτσι κι αλλιώς, μου έκοψες τα πόδια.... :(

Link to comment
Share on other sites

Είδα το Cloverfield Paradox.

Ενώ είχε προοπτικές και ένα αξιόλογο cast.... Τελικά η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

κ ήθελα να το δω αλλά τρώει άκυρο

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην απογοητεύεστε. Εδώ μέσα παίζει ρόλο το προσωπικό γούστο. Μπορεί εγώ να μην έχω. :p

Δείτε το και πείτε μου την άποψη σας.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας που λέτε για το paradox δείτε και το σκετο cloverfield του 2008. Αρκετά καλό και ειδικά για τους fans των first person είναι must

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το Cloverfield Paradox εχτές. Το απόλυτο χάσιμο χρόνου. Απλά ελεεινό και μας πουλάει μούρη σε σπαζοκεφαλιές τύπου φινάλε LOST σε σύνδεση με τις προηγούμενες ταινίες Cloverfield. Καθαρή απάτη και απίστευτα κακή ταινία.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα πως κυκλοφόρησε το Cloverfield paradox, είπα με την ευκαιρία να τα πάρω από την αρχή, μιας και δεν τα έχω δει, με το πρώτο του 2008. Αύριο θα τα δω όλα.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα το δω έτσι κι αλλιώς, μου έκοψες τα πόδια.... :(

 

Αυτο μου τα εκοψε εμενα https://www.rottentomatoes.com/m/the_cloverfield_paradox

 

Το πρωτο ειναι πολυ καλο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το Cloverfield Paradox εχτές. Το απόλυτο χάσιμο χρόνου. Απλά ελεεινό και μας πουλάει μούρη σε σπαζοκεφαλιές τύπου φινάλε LOST σε σύνδεση με τις προηγούμενες ταινίες Cloverfield. Καθαρή απάτη και απίστευτα κακή ταινία.
Το είδα χτες στο NETFLIX.

Καμία σχέση με αυτά που λες με LOST.

 

Εξηγεί για όλα όσα συμβαίνουν, έχει ωραία εφέ, αγωνία και είναι απλά ένα μέτριο SCI FI thriller.

Αξίζει, αν δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο και έχει και το τρελό τέλος που σε αφήνει μια χαρά, γιατί τουλάχιστον ξέρεις τι έγινε με όλους τους χαρακτήρες.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...