Jump to content

Ταινίες: Προτάσεις - Κριτική


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα πριν λίγο το Χίλιοι Τρόποι να Πεθάνεις στην Αγρια Δύση

 

Εντάξει απλά ότι να Ναι. Ούτε ένα ευρω δεν θα έδινα. Μου κάνει τρομερή εντύπωση που παίζουν καλοί ηθοποιοί όπως Σαρλίζ Θερόν, Λίαμ Νίσον, Αμάντα Σίφριντ, Νιλ Πάτρικ Χάρις. Ελάχιστο γέλιο το έργο κακό θα έλεγα. Κατεβάστε το να μας πείτε και εσείς. 4/10 ίσα για τις δύο φορές που γέλασα

 

Movie 43. Απλώς η χειρότερη ταινία στην οποία παίζουν πολλοί γνωστοί ηθοποιοί. Όσο για το 1000 τρόποι να πεθάνεις στην Άγρια Δύση συμφωνώ μαζί σου. Χάλια.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τον τελευταιο καιρο λογω αδειας παρακολουθω 2-3 ταινιες την ημερα με τυχαια επιλογη.Χθες ετυχε να δω το Pain&Gain το οποιο ειδικα αν ασχολεισαι με γυμναστηρια και fitness θα σου αρεσει παρα πολυ.Σε μενα παντως εβγαλε πολυ γελιο και με τη σκεψη πως βασιζεται και σε πραγματικη ιστορια ακομα περισοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο λογω αδειας παρακολουθω 2-3 ταινιες την ημερα με τυχαια επιλογη.Χθες ετυχε να δω το Pain&Gain το οποιο ειδικα αν ασχολεισαι με γυμναστηρια και fitness θα σου αρεσει παρα πολυ.Σε μενα παντως εβγαλε πολυ γελιο και με τη σκεψη πως βασιζεται και σε πραγματικη ιστορια ακομα περισοτερο.

Να σαι καλά και δεν είχα τι να κάνω τέτοια ώρα. Για να δούμε τι λέει

Καλά,αυτός ο Mark wahlberg πως έχει φουσκώσει έτσι?

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγο είδα αυτό:

 

http://www.imdb.com/title/tt2017038/

 

 

Φοβερό , προτείνεται ανεπιφύλακτα:)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά και δεν είχα τι να κάνω τέτοια ώρα. Για να δούμε τι λέει

Καλά,αυτός ο Mark wahlberg πως έχει φουσκώσει έτσι?

Πάντα είχε τρομερό σώμα και ήταν και πρώην μοντέλο.

Απλά γιά την ταινία αυτή πρηστηκε λίγο πιο πολύ.

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

H πλακα ηταν οτι ειδα και το shooter(επισης πολυ καλη ταινια αν σου αρεσει το ειδος) σχετικα κοντα και εκανε πολυ μπαμ η μεταλλαξη.Γενικα παντως τον γουσταρω πολυ δεν ξερω γιατι.Που να δειτε και τον Dwayne Jhonson σε κατι παλιες φωτο πως ηταν...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

H πλακα ηταν οτι ειδα και το shooter(επισης πολυ καλη ταινια αν σου αρεσει το ειδος) σχετικα κοντα και εκανε πολυ μπαμ η μεταλλαξη.Γενικα παντως τον γουσταρω πολυ δεν ξερω γιατι.Που να δειτε και τον Dwayne Jhonson σε κατι παλιες φωτο πως ηταν...:rolleyes:

Καλά εννοείται πως μου αρέσει και εμένα Δαν ηθοποιός. Πρόσφατα είχα δει και το ροκ σταρ με αυτόν. Πολύ καλή ταινία και αυτή

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θα κρυβομαι πισω απο κανενα αρκουδακι στις τρομακτικες σκηνες :lol:

nice one :p

 

Προς το παρον παντως δεν εχει τιποτα που να με τρομαξε..

 

Ελπιζω να μην το ξημερωσω τζαμπα..

Edited by Belle
Link to comment
Share on other sites

nice one :p

 

Προς το παρον παντως δεν εχει τιποτα που να με τρομαξε..

 

Ελπιζω να μην το ξημερωσω τζαμπα..

 

Ειναι η ιδεα μου μαλλον αλλά....τρομερη μουφα η ταινια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η αλήθεια είναι ότι στην τελευταία σκηνή ανατρίχιασα, αλλά γενικά... Δεν. Δεν θα την πρότεινα ούτε Θα την ξαναέβλεπα!

 

Στην συγκεκριμένη ταινία ο ήχος ειναι πολυ σημαντικός .Αν την δεις στο mute ή ίσα ίσα να ακούς ,δεν θα καταλάβεις τιποτα.

Τωρα αν περιμένεις τόνους αίματος ...εδώ δεν θα τους βρεις.

Παντός δεν ειναι τυχαίος όλος αυτός ο ντορος γύρω απο την ταινία ,ούτε και οι 3-4 ( έχασα το μέτρημα ! ) συνέχειες που ακολούθησαν .

Κι εγώ δεν θα την ξανάβλεπα αλλα για άλλο λόγο ... Την πρώτη φορά δυσκολεύτηκα να την ξεχάσω !!!

Edited by SERS1612
Link to comment
Share on other sites

Όντως έχει κάνει μεγάλο θόρυβο, και αυτή και οι συνέχειές της, αλλά εντάξει νομίζω δεν το άξιζε τόσο.

Δεν μετανιώνω που την είδα, τώρα έχω άποψη, αλλά ΑΚΟΜΑ και το Insidious είχε περισσότερο ενδιαφέρον, προσπαθούσε να σε κρατήσει σε εγρήγορση!

 

Εδώ απλά κοιτούσα και περίμενα, μήπως και ακουστεί κανένας ήχος και φοβηθώ λίγο.

Αλλά μπα, μόνο στην τελευταία σκηνή πραγματικά ανατρίχιασα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά την βαριέμαι. Απίστευτα. Και την είδα και στον κινηματογράφο.

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα οσο το εβλεπα ημουν σε φαση "δεν ξερω τι εισαι αλλά σε παρακαλω σκοτωσε αυτο το ενοχλητικο ζευγαρι!". Αρα για μενα ειχε happy end η ταινια. Αυτος ο Μικα απιστευτα εριστικος.

Η σκηνη που στο τελος ορμαει προς τη καμερα για μια φθηνη τελευταια τρομαρα εχει γινει σε αλλες 534543245242 ταινιες και δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που δεν το περιμενε μολις την ειδε να πλησιαζει τη καμερα.

Link to comment
Share on other sites

Spoiler alert PLEASE :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το paranormal activity το ειχα δει σε σινεμα, και ειχαμε λιωσει στο γελιο, δεν εχω ξαναγελασει τοσο σε σινεμα, ηταν και μικρη αιθουσα.. ουτε κωμοδια. Ισως βεβαια αν το δεις μονος σου να σε τρομαξει λιγο, οπως και να χει χαζη ταινια
Link to comment
Share on other sites

Το United 93 το έχει δει κανείς; Πώς σας φάνηκε; Την βρήκα τυχαία στο βίντεο κλάμπ πριν και λέω να τη τιμήσω..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...