Jump to content

[Επίσημο] Motorola V360


ibiza6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ να απενεργοποιησω τον (εξαιρετικά έντονο) ήχο που κανει όταν δεν πιάνει σήμα? Σε καταστήματα που βρισκονται σε υπογεια, βγάζει έναν ήχο, που ξεσηκώνει και πεθαμένους. Είχα πάει στον Χόντο, και γύριζε όλο το μαγαζί να δει τι ήταν αυτό που ακουγόταν έτσι :O

 

 

Ρυθμίσεις -> Δίκτυο και επιλέγεις ...

Τόνος υπηρεσίας ΟΧΙ

Ειδοποίηση Δικτύου ΟΧΙ

Τόνος απόρριψης ΟΧΙ

 

Και είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρυθμίσεις -> Δίκτυο και επιλέγεις ...

Τόνος υπηρεσίας ΟΧΙ

Ειδοποίηση Δικτύου ΟΧΙ

Τόνος απόρριψης ΟΧΙ

 

Και είσαι οκ

 

Το αυτό και για την χαμηλή μπαταρία ???????

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και εγώ το v360v και φαίνεται πως χρησιμοποιείς το unbranded firmware για κάποιες ημέρες μπορείς να πεις αν αξίζει να το επιχειρήσω?

 

Κοίτα εγώ αναγκάστηκα να το κάνω διότι το κινητό παρέδωσε πνεύμα και δεν είχα και πολλές εναλλακτικές λύσεις. Προσωπικά προβλήματα με το το συγκεκριμένο firm δεν έχω. Απλά εάν έχεις το V360v κάποιες λειτουργίες στα κουμπιά αλλαζουνε για παράδειγμα κατέβασε και τα 2 manual V360v και V360 για να καταλαβεις τι εννοώ. Εγώ πχ το προτιμώ V360 χωρίς τις βλακείες της voda μέσα

Link to comment
Share on other sites

Profanws ta paixnidia pou perases, den einai sumvata me to kinito. To idio mou ekane kai mena. Katevasa paixnidia sumvata me v360 kai paizoun mia xara.

 

 

Αν δεν σου κάνει κόπο , γράψε σε παρακαλώ κάποιο link για java games συμβατά με το v360 γιατί δεν κατάφερα να βρώ τπτ ο άχρηστος :cry:

 

thanksss

F@||ing Fr0m Gr@ce...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προχτες το πηρα και ρωτω.Δεν εχει ηχογραφηση?

 

Για να ηχογραφήσεις το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πας μηνύματα>Νέο μήνυμα>Νέο Φωνητικό Μήνυμα. Αφού γράψεις αυτό που θέλεις κάνε αποστολή σε ένα ανύπαρκτο αριθμό (πχ 00000) Έτσι θα πάει το μήνυμα σου στα εξερχόμενα και μετά αφού πας στα εξερχόμενα θα πατήσεις το κουμπί με τις 3 γραμμούλες και θα επιλέξεις αποθήκευση.Και θα σου βγάλει μήνυμα για να αποθηκεύσεις τον ήχο.

 

Υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει μενού ηχογράφησης και να μπορείς να το ενεργοποιήσεις με seem editing αλλά το ρίσκο δικό σου..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει κόπο , γράψε σε παρακαλώ κάποιο link για java games συμβατά με το v360 γιατί δεν κατάφερα να βρώ τπτ ο άχρηστος :cry:

 

thanksss

http://www.getjar.com

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks Jotz για το site.

 

Έχω μια απορία, δίπλα απο το icon που δείχνει την λήψη σήματος, βγάζει ένα άλλο icon το οποίο δεν έχει μέσα στο manual....φαντάζομαι είναι κάτι πολυ προφανές αλλά δεν μπορώ να καταλαβώ εγώ τι είναι :confused: .

F@||ing Fr0m Gr@ce...
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο πακέτο GPRS.Εν ολίγης αν πας Μενού>Internet θα μπορείς να να surfareis σε wap site..
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς να μεταφέρω τις διευθύνσεις από το CX75 στο V360; Δεκτοί όλοι οι τρόποι που θα προτείνετε. Ευχαριστώ πολύ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει βιντεο μεχρι μισο λεπτο?

Αν έχεις κάρτα μνήμης κρατάει περισσότερο.Χωρίς κάρτα μνήμης δεν ξέρω..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάρτα 512mb και τραβάει και μένα γύρω στα 30-35 δευτερόλεπτα. Μάλλον είναι και θέμα αναβάθμισης. Κάποια στιγμή ελπίζω να φτιάξουν όλα τα ΄προβλήματα'.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς να μεταφέρω τις διευθύνσεις από το CX75 στο V360; Δεκτοί όλοι οι τρόποι που θα προτείνετε. Ευχαριστώ πολύ!!!

Αν έχει η συσκευή το siemens bluetooth στείλε τα έτσι. Αλλιώς δοκίμασε στο Γερμανό αν μπορούν να το κάνουν μέσω καλωδίου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω καταφέρει να τραβήξω μέχρι 1:30.Και το μόνο που έκανα είναι να βάλω διάρκει βίντεο στο μέγιστο.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν βρίσκω stereo handsfree έριξα μια ματιά και στα stereo bluetooth τα οποία έιναι αρκετά αλμυρά σε τιμη.

Κάπου όμως έπεσε το μάτι μου σε έναν κατάλογο του oteshop το οποιο είχε ένα περίπου στα 50Ε (δεν μπορώ να το βρώ στο Νετ οπότε δεν έχω μοντέλο).

 

Ερώτηση έχει δοκιμάσει κανείς κάποια τέτοια λύση ??

Link to comment
Share on other sites

Για να ακούσεις μουσική το θέλεις ή σαν handsfree; Γιατί για να ακούσεις μουσική πρέπει το κινητό να υποστηρίζει stereo bluetooth headset και το V360 δεν το υποστηρίζει. Ψάξε για στερεοφωνικό ενσύρματο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...