Jump to content

The Mall Athens


iasonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μισό ευρώ την ώρα είναι μια χαρά χρέωση. Μην ξεχνάτε επίσης ότι επειδή βρίσκεται δίπλα σε σταθμό προαστιακού/ηλεκτρικού θα ήταν μονίμως γεμάτο από τους επιβάτες των τρένων που θα άφηναν εκεί τα αυτοκίνητά τους από τις 9 μέχρι όσο πάει.

 

Θα ήταν ωραίο να είχες έκπτωση ή δωρεάν πάρκινγκ με κάποιες αγορές από το Mall αλλά και χωρίς αυτό δεν με χαλάει. Άλλωστε ένας καφές κοστίζει πάνω από 6 ώρες πάρκινγκ.

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 368
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην ξεχνάτε επίσης ότι επειδή βρίσκεται δίπλα σε σταθμό προαστιακού/ηλεκτρικού θα ήταν μονίμως γεμάτο από τους επιβάτες των τρένων που θα άφηναν εκεί τα αυτοκίνητά τους από τις 9 μέχρι όσο πάει.
:lol: Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πήγα ξανά σήμερα και αυτή την φορά έβαλα το αυτοκίνητό μου (seat toledo και το γράφω αυτό διοτι μάλλον θα έπρεπε να εχω κανα τζίπ. Βρήκε απο κάτω σε ενα πανωσήκωμα.) στο πάρκινγκ,που να μην έσωνα να το βάλω. Απο τις 10και μισή εως τις 14 και 32,μου πήρανε 6μιση ευρό!! Πήγα να διαμαρτυρηθώ διοτι δεν δουλεύανε με χαρτονομίσματα τα μηχανήματά εξώφλησης(ειχαν χαλάσει λέει) και έτσι εως να κάνω ψηλά και να ξαναμπώ στην ουρά για να πληρώσω,μου λέει η κοπέλα που βοήθαγε στα μηχανήματα οτι άργησα 2 λεπτά!!! Πηγαίνετε να διαμαρτυρηθήτε στα γραφεία μου λέει. Πήγα σε ενα γιαπί που παραλίγο να γεμίσω μπογιές,και τελικά δεν μπορούσε να κάνει τίποτα η υπάλληλος. Εαν δεν μπορείς της λέω, βάλε ενα ρομπότ στην θέση σου. Την ίδια δουλειά θα κάνει. Επίσης της είπα οτι,εντάξει,θα πληρώσω τώρα αλλα η εταιρία θα χάσει,διοτι με την κάκιστη γνώμη που έχω μετά απο αυτή την συμπεριφορά, δεν θα ξαναμπώ στο πάρκινκ τους. :mad:
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η χρεωση εχει ως εξης:

1η ωρα 0,50

2η 1,00

3η 1,5

4η 2,00

5η 2,00 κλπ

 

Απο τις 9 κ μετα ισχυει οτι οσο κ να καθησετε θα πληρωσετε 2,00 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δικαιολογείται η χρέωση του παρκιγνκ με τίποτε. Δεν είναι στο Σύνταγμα! Είναι στο Μαρούσι! Και στην ίδια γειτονιά είναι media markt και Carrefour με δωρεάν παρκιγνκ. Και μάλιστα στα εγκαίνια; ντροπή... :down:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Δεν δικαιολογείται η χρέωση του παρκιγνκ με τίποτε. Δεν είναι στο Σύνταγμα! Είναι στο Μαρούσι! Και στην ίδια γειτονιά είναι media markt και Carrefour με δωρεάν παρκιγνκ. Και μάλιστα στα εγκαίνια; ντροπή... :down:

 

Παντως δεν διαφωνω με τη χρεωση, απλα ειναι πρωτογνωρο για τα ελληνικα δεδομενα.

 

Ειμαι υπερ της χρεωσης για parking οταν υπαρχει τροπος να πας με τα ποδια ή με καποιο ΜΜΜ, δηλαδη οταν βρισκεται μεσα στη πολη.

 

Αν τωρα το mediteranean cosmos στη Θεσ/νικη που απεχει 10-15χλμ απο το κεντρο και παει μονο 1 λεωφορειο εκει,ειχε parking επι πληρωμη, δεν ξερω αν θα πατουσε κανεις.

 

Αν δεν κανω λαθος το mall ειναι σχετικα ευκολα προσβασιμο και με πολλους τροπους, οποτε μπραβο +++!

 

Μην ξεχνάτε επίσης ότι επειδή βρίσκεται δίπλα σε σταθμό προαστιακού/ηλεκτρικού θα ήταν μονίμως γεμάτο από τους επιβάτες των τρένων που θα άφηναν εκεί τα αυτοκίνητά τους από τις 9 μέχρι όσο πάει.

 

Νομιζω οτι αυτα τα 2 θα σε καλυψουν.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να διαφωνήσω με τα προηγούμενα δεν μπορώ να μην αναφέρω πως θα έπρεπε να δίνουν δωρεάν πάρκινγκ με τις αγορές γιατί καλό και άγιο το τραίνο αλλά όταν αγοράσω ένα πολυμηχάνημα ή έναν μεγάλο εκτυπωτή για παράδειγμα θα πρέπει να τον κουβαλάω μαζί μου στο τραίνο ή να πληρώσω φορτωτική; Εκτός αν νομίζουν πως όλοι που θα τους επισκεφτούν θα φύγουν με μια μικρή τσάντα.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να διαφωνήσω με τα προηγούμενα δεν μπορώ να μην αναφέρω πως θα έπρεπε να δίνουν δωρεάν πάρκινγκ με τις αγορές γιατί καλό και άγιο το τραίνο αλλά όταν αγοράσω ένα πολυμηχάνημα ή έναν μεγάλο εκτυπωτή για παράδειγμα θα πρέπει να τον κουβαλάω μαζί μου στο τραίνο ή να πληρώσω φορτωτική; Εκτός αν νομίζουν πως όλοι που θα τους επισκεφτούν θα φύγουν με μια μικρή τσάντα.

 

Σιγουρα θα γινει κατι τετοιο, ειδικα τα village 100% θα δινουν δωρεαν parking για οσο διαρκει η ταινια.

Link to comment
Share on other sites

Mε την ψυχή σο στόμα δηλαδή, να πάμε στην ουρά για εισητήριο,(αρα,αντίο δωρεάν πάρκινγκ) να φάμε κάτι μετά την ταινία (άρα,αντίο δωρεάν πάρκινγκ) να χαζέψουμε λίγο τριγύρω απο τα villages,(αρα αντίο δωρεάν πάρκινγκ) μήπως να γίνουμε κουρδιστά στρατιωτάκια;
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μην γίνεις στρατιωτάκι, άσε το αυτοκίνητο σε κάποιο σταθμό μετρό - ηλεκτρικού - προαστιακού και πήγαινε με τον ηλεκτρικό ή τον προαστιακό. Και στο κάτω κάτω μην πας καθόλου στα Village στο The Mall, στα παλιά στο Μαρούσι παίζουν πολλές θέσεις για τους τσαμπατζήδες έξω από αυτά.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Sinexizw na thewrw EKSWFRENIKO to gegonos na plirwnw gia parking se kapoio emporiki kentro!

Opws anefere kai filos to Mediterranean cosmos exei 3000 theseis stathmevsis dwrean kai eilikrina anarwtiemai an tha patouse estw kai enas me xrewsi parking!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μην γίνεις στρατιωτάκι, άσε το αυτοκίνητο σε κάποιο σταθμό μετρό - ηλεκτρικού - προαστιακού και πήγαινε με τον ηλεκτρικό ή τον προαστιακό. Και στο κάτω κάτω μην πας καθόλου στα Village στο The Mall, στα παλιά στο Μαρούσι παίζουν πολλές θέσεις για τους τσαμπατζήδες έξω από αυτά.

 

Ευχαρίστως να πας με τον προαστιακό/ηλεκτρικό, όπως πήγα κι εγώ το Σαββάτο, αλλά από την στάση και μετά είναι το πρόβλημα, που περνάς τα πάνδεινα (λάσπες, χωματόδρομοι, ατέλειωτες κατασκευές) για να φτάσεις στο Mall. Και πες ότι αγόρασες κάποια πράγματα και θες να φύγεις με ταξί. Πιάτσα υπάρχει, ταξί όμως ακόμη. Και πες ότι θες να φύγεις με προαστιακό. Ξαφνικά ανακαλύπτεις πως η ώρα είναι 20:30 και ο προαστιακός έχει κλείσει. Και λες τι να κάνεις θα πάρεις ηλεκτρικό. Πάλι χάνεσαι για να βρεις πως θα πας, ενώ κουβαλάς και ότι αγόρασες για να μπορέσεις να φύγεις... Πάντως είναι αλήθεια... Άμα μπεις, δύσκολα βγαίνεις...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως σημερα πηγα να αγορασω ενα Sony Vaio απο τα fnac και οταν ανοιξα το κουτι σπιτι ειδα οτι μεσα στο κουτι υπηρχαν μονο τα manual :mad: .Ευτυχως μενω κοντα και γυρισα πισω αμεσως.Ο Vaio ειναι παναλαφρος και δεν μπορουσες να καταλαβεις τοι ελειπε απο μεσα :p
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως σημερα πηγα να αγορασω ενα Sony Vaio απο τα fnac και οταν ανοιξα το κουτι σπιτι ειδα οτι μεσα στο κουτι υπηρχαν μονο τα manual :mad: .Ευτυχως μενω κοντα και γυρισα πισω αμεσως.Ο Vaio ειναι παναλαφρος και δεν μπορουσες να καταλαβεις τοι ελειπε απο μεσα :p

 

:w00t: :w00t:

 

Δεν σου κανανε καμια μανουρα??

Link to comment
Share on other sites

:w00t: :w00t:

 

Δεν σου κανανε καμια μανουρα??

Εγω φοβομουν μην μου πουν οτι τον εβγαλα απο μεσα και παω να ζητησω τα ρεστα αλλα τελικα ηταν ευγενεστατοι και ζητησαν χιλια συγγνωμη.Μου ειπαν δε οτι αυτο μαλλον θα ηταν το κουτι για το laptop που εχουν στα ραφια

Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση

Τι εστι hooters ρε παιδια??

http://www.hooters.com/ :w00t: ειχα παει στο Σικαγκο πριν καμποσα χρονια και μπορω να πω οτι μου αφησε σημαδια :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Mε την ψυχή σο στόμα δηλαδή, να πάμε στην ουρά για εισητήριο,(αρα,αντίο δωρεάν πάρκινγκ) να φάμε κάτι μετά την ταινία (άρα,αντίο δωρεάν πάρκινγκ) να χαζέψουμε λίγο τριγύρω απο τα villages,(αρα αντίο δωρεάν πάρκινγκ) μήπως να γίνουμε κουρδιστά στρατιωτάκια;
Όχι, μην γίνεις στρατιωτάκι, άσε το αυτοκίνητο σε κάποιο σταθμό μετρό - ηλεκτρικού - προαστιακού και πήγαινε με τον ηλεκτρικό ή τον προαστιακό. Και στο κάτω κάτω μην πας καθόλου στα Village στο The Mall, στα παλιά στο Μαρούσι παίζουν πολλές θέσεις για τους τσαμπατζήδες έξω από αυτά.
Ευχαρίστως να πας με τον προαστιακό/ηλεκτρικό, όπως πήγα κι εγώ το Σαββάτο, αλλά από την στάση και μετά είναι το πρόβλημα, που περνάς τα πάνδεινα (λάσπες, χωματόδρομοι, ατέλειωτες κατασκευές) για να φτάσεις στο Mall. Και πες ότι αγόρασες κάποια πράγματα και θες να φύγεις με ταξί. Πιάτσα υπάρχει, ταξί όμως ακόμη. Και πες ότι θες να φύγεις με προαστιακό. Ξαφνικά ανακαλύπτεις πως η ώρα είναι 20:30 και ο προαστιακός έχει κλείσει. Και λες τι να κάνεις θα πάρεις ηλεκτρικό. Πάλι χάνεσαι για να βρεις πως θα πας, ενώ κουβαλάς και ότι αγόρασες για να μπορέσεις να φύγεις... Πάντως είναι αλήθεια... Άμα μπεις, δύσκολα βγαίνεις...
Εχμ... όπως βλέπεις ο BASS μιλούσε για τα Village και για να δει ταινία με δωρεάν parking. Ανάλογη ήταν και η απάντησή μου. Τώρα εσύ μιλάς για ψώνια...

 

Πάντως μια προσφορά τύπου Attica & parking Κλαυθμώνος με δωρεάν στάθμευση με κάποιες αγορές και πάνω δεν είναι άσχημη ιδέα, όπως προαναφέρθηκε.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Την παροιμια με τη θητεια την ξερετε:

Oποιος θα παει στο στρατο και δεν αγανακτησει, του δινω την διευθυνση, ναρθει να με ... ευλογησει, τιμησει κοκ

Αντικαταστειστε το στρατο με το Mall και ελατε στο Μαρουσι να ζησετε τον μυθο,

ισως η πραγματικοτητα ξεπερασει καθε σεναριο.

Το Mall μοιαζει με ολες τις "μοντερνες ολυμπιακες εγκαταστασεις", τις κανανε γρηγορα-γρηγορα να προλαβουν

{{οι μονοι κερδισμενοι παραγοντες, πολιτικοι και εργολαβοι που γεμισαν τις τσεπες τους}}

ξεκοιλιαστηκε το περιβαλλον και τωρα τις καμαρωνουμε να σαπιζουν μες στα σκουπιδια και τους αρουραιους.

Ισως εσωτερικα και ιδιως τα μαγαζια να ειναι χαρμα οφθαλμων αλλα ως εκει.

...κι όταν θα 'ρθουν οι καιροί που θα 'χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα

Υπερασπίσου το παιδί γιατί αν γλιτώσει το παιδί υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

Να πώ και εγω μιας και ξαναπήγα τις προάλλες με αφορμή τη Vmax αιθουσα.

 

ΚΑταρχας λίγα λόγια για το Βιλατζ. Καινουριο και πεντακάθαρο αλλα το φουαγιέ δε μου αρεσε και τόσο. Δεν ειναι καθολου ζεστο και ειναι πολυ μικρο. Θεωρω οτι το καλύτερο φουαγιε το εχει το Βιλατζ Παρκ. Η Αιθουσα 7 πάλι Vmax, ειναι μεν μεγάλη αλλα μη φανταστειτε και κανενα τερας. Λιγο πιο μεγαλη απο τις συμβατικές οθονες των Βιλατζ. Τελος να πω να αναβουν κανα αιρ κοντισιον γιατι ξεπαγιασα 3 ωρες εκει μεσα. Εκανε ΨΟΦΟκρυο!

 

Οσον αφορα τα μαγαζια, δε μπορω να καταλαβω γιατι διαμαρτύρεστε μερικοι. Για τους καταναλωτες ειδικα οσο περισσοτερα τοσο το καλυτερο γιατι εντεινεται ο ανταγωνισμος και πεφτουν οι τιμές.

 

Στα ρουχα δε προλαβα να παω γιατι απαξ και παω θα βγω την αλλη μερα μεχρι να γυρισω ολα τα μαγαζια. Πηγα ομως στα ηλεκτρονικα και εχω να πω τα εξης.

 

1)Υπεροχο το fnac. Απλά υπέροχο....

 

2)Ο ΜΕγκα Κωτσόβολος ψιλοαθλιος και οχι με μεγάλες διαφοράς τιμής. Συν τις άλλοις εχω να καταγγειλω την απαισια συμπεριφορά του προσωπικου και ειδικα των σεκιουριτάδων που λίγο έλειψε να καταγγειλω στην διευθυνση μιας και κανανε σα %%%^%^%$#$. Αγχωμένοι η οχι δε με αφορα. ΜΕ αφορα οτι χειρότερο σερβις δεν εχω ξαναδει σε μαγαζί και συντομα πρεπει να αλλαξει.

 

3)Ο Γερμανος εχει ενα υπεροχο μαγαζί αλλα πολύ λίγο εμπόρευμα. Σχεδόν άδειο το μαγαζί. Μονο κινητά και κανα 2 laptop...

 

 

Αυτα εν ολίγεις. Παντως θελει πολύ δουλεια ακόμη το εμπορικό και φυσικά κατι πρεπει να κανουν με το παρκινγκ γιατι δε νοείται μετα την 5η ωρα να ειναι 2 ευρώ για καθε ωρα... Ελεος....

:X
Link to comment
Share on other sites

Το Mall μοιαζει με ολες τις "μοντερνες ολυμπιακες εγκαταστασεις", τις κανανε γρηγορα-γρηγορα να προλαβουν

{{οι μονοι κερδισμενοι παραγοντες, πολιτικοι και εργολαβοι που γεμισαν τις τσεπες τους}}

ξεκοιλιαστηκε το περιβαλλον και τωρα τις καμαρωνουμε να σαπιζουν μες στα σκουπιδια και τους αρουραιους.

Ισως εσωτερικα και ιδιως τα μαγαζια να ειναι χαρμα οφθαλμων αλλα ως εκει.

Δε νομιζω οτι το εκανα γρηγορα, να πεις οτι το ανοιξαν πριν καλα-καλα ετοιμασθει ναι και αυτο επειδη ειναι περιοδος γιορτων και θελουν να πουλησουν. Νομιζω πως δε πρεπει να τα βλεπουμε ολα μαυρα ρε παιδια καλο ειναι το The Mall(μεχρι χθες που δεν υπηρχε, πολλοι ζητουσαν ενα μεγαλο εμπορικο κεντρο) και μαλιστα η σταση μερικων μου θυμιζει μια αλλη παροιμια: ''καποιοι του χάριζαν γαϊδαρο και τον κοιτουσε στα δοντια...''
Link to comment
Share on other sites

Το ”The Mall Athens”, το πρώτο και μεγαλύτερο διεθνούς επιπέδου Εμπορικό και Ψυχαγωγικό Κέντρο της Ελλάδας, ανοίγει τις πύλες του στο κοινό στις 25 Νοεμβρίου, εγκαινιάζοντας μια νέα εποχή στις αγοραστικές και ψυχαγωγικές επιλογές των Αθηναίων.

 

Στο Μαρούσι, δίπλα στο σταθμό Νερατζιώτισσα, επί της Αττικής οδού και με πρόσβαση από κάθε σημείο της Αττικής, ένας μοναδικός χώρος συγκεντρώνει για πρώτη φορά τη μεγαλύτερη ποικιλία επιλογών σε αγορές, διασκέδαση και φαγητό, για κάθε ηλικία.

 

Οπως επισημαίνεται σε σχετική ανακοίνωση, 200 επώνυμες εμπορικές αλυσίδες, 25 εστιατόρια και καφέ, 15 πρωτοποριακές κινηματογραφικές αίθουσες, χώροι αναψυχής και διασκέδασης για όλη την οικογένεια αναπτύχθηκαν σε 4 επίπεδα με 58.500 τ.μ. συνολικού διαθέσιμου χώρου από τους εμπόρους - συνεργάτες του The Mall Athens.

 

Με μελετημένο καταμερισμό, σύγχρονο αρχιτεκτονικό σχεδιασμό, πρότυπες βοηθητικές υπηρεσίες και 3 υπόγειους χώρους στάθμευσης, το The Mall Athens εξασφαλίζει την άνετη, ευχάριστη και ασφαλή περιήγηση των επισκεπτών σε όλους τους χώρους του κέντρου, ώστε να επιλέγουν εύκολα και αποτελεσματικά αυτό που τους ενδιαφέρει.

 

:) Μάλλον θα γίνει το στέκι μου!

Καλημέρα. Επιτέλους γύρισα απο την Γερμανία και απ'ότι βλέπω έχω χάσει επεισόδια.

Ομως αυτό δεν το έχασα. Ηδη πήγα και επισκεύθηκα το εμπορικό αυτό κέντρο.

Νόμιζα οτι στο Dyselldorf είχα δει το μεγαλύτερο κέντρο στην ζωή μου. Ομως αυτό που φτιάχτηκε εδώ στην Νερατζιώτισσα Αμαρουσίου, το ξεπερνάει.

πολλά πατώματα, μεγαλύτερη ποικιλία καταστημάτων απ'ότι είχε το εμπορικό κέντρο που επισκεύθηκα στην Γερμανία και όμορφη αρχιτεκτονική. Ακόμα βέβαια δεν ειναι πλήρης απ'ότι είδα. Μου άρεσε το MULTIRAMA, ο Κωτσόβολος, το Πλαίσιο και το καινούργιο το Fnac το Γαλλικό.

Αυτά. Νεώτερα προσεχώς που θα ξαναπάω.

Link to comment
Share on other sites

αλλα ο κυριοτερος λογος που θα ξαναπαω καποια στιγμη ειναι οτι θα εχει και Hooters :p :w00t:

 

Tha exei hooters stin Ellada?! Plaka kaneis! Gia na doume an tha petyxei...

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Εχμ... όπως βλέπεις ο BASS μιλούσε για τα Village και για να δει ταινία με δωρεάν parking. Ανάλογη ήταν και η απάντησή μου. Τώρα εσύ μιλάς για ψώνια...

 

Δεν μιλάω για ψώνια φίλτατε. Χρησιμοποιώ την δική σου παρότρυνση "άσε το αυτοκίνητο σε κάποιο σταθμό μετρό - ηλεκτρικού - προαστιακού και πήγαινε με τον ηλεκτρικό ή τον προαστιακό" και αναφέρω τις δυσκολίες που περιλαμβάνει η χρήση των εν λόγω Μ.Μ.Μ. για την μετάβαση στο the Mall ειδικά εάν κουβαλάς και ψώνια.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αυτα τα 2 θα σε καλυψουν.
Τσού! δεν με καλύπτει τίποτε! Πρόκειται για ένα πολύ μεγάλο εμπορικό κέντρο που χάλασαν αρκετά λεφτά για να το φτιάξουν. Μπορούσαν να κάνουν χρήση νέας τεχνολογίας για να βεβαιώσουν ότι όποιος παρκάρει δωρεάν, μένει εντός του εμπορικού κέντρου. Το ότι έχει σταθμό κοντά δε σημαίνει ότι θα τιμωρεί όσους θέλουν να παρκάρουν εκεί. Και τελικά το ίδιο το the Mall τιμωρεί με τη δυσφήμιση που τρώει.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...