Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε στα καλύτερα ονειρά σου!!!

Η αυτόματη εστίαση θα απουσιάζει, όπως και το RDS στο ράδιο....

Εγώ το κόβω τέλη Απριλίου...

Αυτό γιατί ούτε το 6280 δεν έχει βγει ακόμα...

Μέσα Μαρτίου λένε...

Αυτά.....!

 

To nokia 6280 kiklofori mono apo tin 3 mexri stigmis nomizo, kai ean dis sto topic tou 6280 enas pou ergazete se nokia shop pou eixe milisi me ta kentrika tis alpha copy, exoun to 6280 idi stin apothikes tous apla malon perimenoun na poulisoun kai ala 6270. Ligo off topic ala den pirazi :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λογικα το επομενο κινητο μετα το N80, εαν θα εχει μεγαλυτερη μπαταρια και διαφορα αλλα extras, οπως σκληρο δισκο, καλυτερο φακο και rds τοτε απλα θα μαμει!! αλλα μιλαμε για καλα χριστουγεννα τωρα, μεχρι τα OS9 να γινουν πληρως συμβατα! εδω το N70 που εχω, και παρουσιαζει τεραστια προβληματα συμβατοτητας!!!
Link to comment
Share on other sites

Pedia para pola akougonte oti akirose i nokia to N91 gia arxes martiou h kapou ekei anti gia mesa febrouariou pou akougotan, kai me afto prokipti i kathisterisi tou N80, N92 kai N71 :( . O logos pou ginete afto einai apo problimata (bugs) pou eiparxoun sto Symbian 9.1 (etsi legete)

 

Makari na bgi to N91 mesa febrouariou (dioti anakinothike to kinito to 2Q 2005 kai akoma na to doune osi to perimenoun), gia na mporesoume na doume epitelous kai ta ala 3 pou perimenoun :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω καλο το τηλεφωνακι αλλα δεν λεει να δοσεις 550Ε+++(κοντα 200 χιλιαρικα. Θα δινατε ποτε 200000 δρχ για ενα τηλεφωνο με τις δρχ?) για να παρεις ενα τηλεφωνο που σε 1 χρονο το λιγοτερο θα το εχεις αλλαξει. Και εγω το θελω αλλα ειναι πολυ ακριβο γι' αθτο λεω να παρω το 6280 που θα ειναι και φτηνο και καλο!!! Βεβαια δεν θα ειναι symbian αλλα τι να κανω no money, no phone
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που μου τη σπαει στη ΝΟΚΙΑ!

 

Ανακοινωνει ενα καταπληκτικο κινητο, και απιστευτες λειτουργιες, οντως μπροστα για την εποχη του! Αλλα για την εποχη που ανακοινωνεται!

 

Οσπου να βγει (συνηθως 4 μηνες μετα) το εχει φτασει ο ανταγωνισμος!

 

Ας πουμε...η μπαταρια του Ν80 θα ειναι αθλια! Εδω δεν επαρκει για το Ν70 μου σε κανονικη χρηση και κλειστο το 3G...και κραταει 3 με 4 μερες. Αν ανοιξω το 3G τοτε παμε σε 2 μερες. Απαραδεκτο ειναι!

 

Και ειναι πραγματικα απαραδεκτο να βαζει την ιδια μπαταρια στο Ν80.

 

Παιδες...τρεχτε να παρετε το Ν70...θα αργησει το Ν80! :-)

Link to comment
Share on other sites

είναι αξιόλογο το γεγόνος πως πρίν λίγες σελίδες περιγράφεται ένα τόσο ισχυρό τηλέφωνο και στη συνέχεια απαξιόνεται τόσο γρήγορα. Φαντάσου και να κυκλοφορούσε..
Link to comment
Share on other sites

...

 

Παιδες...τρεχτε να παρετε το Ν70...θα αργησει το Ν80! :-)

 

 

Το ότι εσύ έχεις N70 και δεν θα πάρεις το N80 δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάρουμε και εμείς Ν70. ;)

 

--------------

 

Το Ν80 είναι τέλειο κινητό και εγώ που θα κάνω σκληρή χρήση θα πάρω δεύτερη μπαταρία... :D

 

mirrorofsorrow & nervous μάθαμε τίποτα για τη ημερομηνία παραγωγής της τελικής συσκευής; Καμμιά νέα φωτογραφία; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

δευτερη μπαταρια καλα ειναι. το προβλημα ειναι πως θα φορτιζεις την δευτερη;

 

Παίρνεις ένα δεύτερο Ν80 και ησυχάζεις:lol: :lol: :lol: :p

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ότι εσύ έχεις N70 και δεν θα πάρεις το N80 δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάρουμε και εμείς Ν70. ;)

 

Κατ’αρχας ποιος σου ειπε οτι δε θα παρω και το Ν80; ;)

 

Το οτι εχω εγω το Ν70 σαφως δε σημαινει οτι πρεπει να το παρει και η υπολοιπη Ελλαδα...δεν ειπε κανεις κατι τετοιο...απλα επειδη πιστευω οτι ζουμε σε μια δημοκρατικη χωρα, ειπα πολυ απλα τα παραπονα μου για τη ΝΟΚΙΑ και για ενα τηλφωνο που πριν ακομα βγει εχουμε γραψει στο forum 41 σελιδες!

 

Τελος, αυτο που λες με τη μπαταρια δε γινετε...πως θα τη φορτιζεις; Θα βγαζεις τη μια και θα φορτιζεις την αλλη; Μια η αλλη ειναι παλι!

Link to comment
Share on other sites

...

 

Τελος, αυτο που λες με τη μπαταρια δε γινετε...πως θα τη φορτιζεις; Θα βγαζεις τη μια και θα φορτιζεις την αλλη; Μια η αλλη ειναι παλι!

Υπάρχουν ειδικοί εξωτερικοί φωρτιστές Nokia... :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που μου τη σπαει στη ΝΟΚΙΑ!

 

Ανακοινωνει ενα καταπληκτικο κινητο, και απιστευτες λειτουργιες, οντως μπροστα για την εποχη του! Αλλα για την εποχη που ανακοινωνεται!

 

Οσπου να βγει (συνηθως 4 μηνες μετα) το εχει φτασει ο ανταγωνισμος!

Ούτε στο τέλος του χρόνου δεν πρόκειται να δούμε κινητό τηλέφωνο και μάλιστα smartphone, παρόμοιων διαστασεων, με τέτοια πληρότητα λειτουργιών. Οπότε μάλλον η Nokia έχει έναν παραπάνω λόγο να μην βιάζεται να το κυκλοφορήσει.

 

Και ειναι πραγματικα απαραδεκτο να βαζει την ιδια μπαταρια στο Ν80.

Ενημερωτικά θα σου πω πως το Ν80 δεν φοράει την ίδια μπαταρία με το Ν70 αλλά μικρότερη!!! 970mAh στο Ν70 και 820mAh στο Ν80. :)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να περιέχεται είτε software είτε hardware που θα βοηθάει στην εξοικονόμηση ενέργειας ώστε το τηλέφωνο να μην στερεί σε χρόνο αναμονής? αν η νόκια προβεί σε τέτοια ενέργεια θα την ανακοίνωνε πριν την διάθεση της συσκευής?..Μάλλον όχι..θα ήταν το κερασάκι. Όπως και να χει ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται :)
Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrow & nervous μάθαμε τίποτα για τη ημερομηνία παραγωγής της τελικής συσκευής; Καμμιά νέα φωτογραφία; :shifty:

 

Distixos malon tha paei Aprilio otan tha emfanisti, dioti i nokia akirose to N91 gia Arxes Martiou anti gia mesa Febrouariou kai etsi 8a ka8isterisoun ta N71, N80, N92 :( (Legete logo bugs sto neo Sympian)

 

Makari na bgi toulaxiston Sta teli Martiou (alios pisteuw sigoura ton Aprilio):worry:

Link to comment
Share on other sites

Distixos malon tha paei Aprilio otan tha emfanisti, dioti i nokia akirose to N91 gia Arxes Martiou anti gia mesa Febrouariou kai etsi 8a ka8isterisoun ta N71, N80, N92 :( (Legete logo bugs sto neo Sympian)

 

Makari na bgi toulaxiston Sta teli Martiou (alios pisteuw sigoura ton Aprilio):worry:

To N91 εδώ και λίγες μέρες γνωρίζουμε ότι πάει για Ιούνιο. Το εξακρίβωσα χτες και σε Nokia shop που πήγα ένα τηλέφωνο για service, και ο υπάλληλος μου έδειξε την κατάσταση που τους είχε στείλει η Nokia για την κυκλοφορία των επικείμενων συσκευών. 2Q έγραφε

Link to comment
Share on other sites

To N91 εδώ και λίγες μέρες γνωρίζουμε ότι πάει για Ιούνιο. Το εξακρίβωσα χτες και σε Nokia shop που πήγα ένα τηλέφωνο για service, και ο υπάλληλος μου έδειξε την κατάσταση που τους είχε στείλει η Nokia για την κυκλοφορία των επικείμενων συσκευών. 2Q έγραφε

 

Iounio? Apokliete na paei toso, tote to N92 pote tha bgi oktombrio ? Ean argisi toso poloi to N91 (pou den nomizo) tote kai ola ta ala tha argisoun. To N91 den mpori na to bgali Iounio (pisteuw) to anakinose to kinito to 2Q 2005 kai tha to bgali meta apo ena xrono+ ? apokliete ena xrono+ gia ena kinito... gia afto exei protereotita to N91 kai meta ta ala

 

I teliki siskeui isos eiani to Martio, ala sta nokia shop tha briskete to 2Q 2006 ? mipos kati tetio ? (2Q mpori na einai Aprilios)

Link to comment
Share on other sites

αν όντως υπάρχουν bugs στο νέο λειτουργικό,

τότε καλύτερα που το καθυστερούν,

γιατί αλλιώς εμείς θα τρέχουμε απο service σε service

για να ανακαλύψουμε τι πάει στραβά!

ελπίζω να μην γίνουμε για άλλη μια φορά beta testers....

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι εγινε με το N80?? Ειναι κλασικο να λεει ο καθενας ειδικα στα καταστηματα, οτι θελει. Εγω ετυχε να ακουσω και καλα, οτι δεν θα ερθει γιατι μοιαζει με το Ν70..οτι να ναι!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παιδιά. Παρακολουθώ το θέμα αυτό, γιατί ενδιαφέρομαι για το κινητό σοβαρά.

 

Δε νομίζω να καθυστερήσει, γιατί η νόκια είναι από τις πιο συνεπείς εταιρίες σε χρονοδιαγράμματα κυκλοφορίας νέων κινητών. Άλλωστε με τα χαρακτηριστικά που έχει δύσκολα θα ξεπεραστεί ακόμα και αν (που δεν) καθυστερήσει η άφιξη του :)

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παιδιά. Παρακολουθώ το θέμα αυτό, γιατί ενδιαφέρομαι για το κινητό σοβαρά.

 

Δε νομίζω να καθυστερήσει, γιατί η νόκια είναι από τις πιο συνεπείς εταιρίες σε χρονοδιαγράμματα κυκλοφορίας νέων κινητών. Άλλωστε με τα χαρακτηριστικά που έχει δύσκολα θα ξεπεραστεί ακόμα και αν (που δεν) καθυστερήσει η άφιξη του :)

 

Nai ontos einai "para poli" sinephs :mad:

 

To kinito tha erthi afto einai sigouro ala pote :( ? den nomizo na eiparxi kapio alo toso kalo sto kinito ston agora kai se afti tin timi pou anakinose i nokia kai me tetia xaraktiristika (500 euro)

 

 

To kinito tha itane xalara korifeo ean eixe ( oxi oti den einai kai twra):

 

* Esto mia 970 mah mpataria

* Na eixe Autofocus, cmos

* RDS radio

 

Pola zitaw omws e? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...