Jump to content

Samsung Galaxy S24


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλέον και επίσημο το S24

Εχουμε πλέον Ltpo οθόνη(1-120hz) με μεγαλύτερη φωτεινότητα

  • 4000mah μπαταρία(100mah παραπάνω)
  • Exynos στην Ευρώπη, Snapdragon στην Αμερική
  • 8/128 η βασική έκδοση
  • 7 μεγάλες αναβαθμίσεις

Τα υπόλοιπα σε κάμερες και φόρτιση μια από τα ίδια

Αναλυτικά εδώ

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_gets_qhd_display_and_12gb_of_ram_s24_tags_along_with_7_years_of_support-news-61256.php

Για τιμές και προπαραγγελίες 

image.thumb.png.b5c3cdb039b41bc9ad09226cea218016.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το είδα σήμερα και εντυπωσιάστηκα.αν έπαιρνα κινητό της σειράς 24,ενώ ήταν η τελευταία επιλογή σε σχέση με τα άλλα δύο,έγινε η πρώτη.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

ειδα το ultra και ξενερωσα εμφανισιακα..δε μου αρεσε. αντιθετα τα μικρα ειναι πανεμορφα. προσωπικα θα παω στο Plus λογω μπαταριας, αλλα για 2ο οταν πεσει η τιμη του τον ιουνιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, spy14 said:

Το είδα σήμερα και εντυπωσιάστηκα.αν έπαιρνα κινητό της σειράς 24,ενώ ήταν η τελευταία επιλογή σε σχέση με τα άλλα δύο,έγινε η πρώτη.

Εγώ δεν το έχω δει από κοντά δυστυχώς ούτε το μεγάλο ούτε αυτό αλλά ενώ πήγαινα για το μεγάλο το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για αλλαγή στο μικρό καθώς ανοίγει και ο καιρός σε δύο μήνες και το μεγάλο δεν κουβαλιέται εύκολα έχω το S22 ultra και ξέρω.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το έχω από προχθές το κίτρινο πανέμορφο η οθόνη όλα τα λεφτά  σε φωτεινότητα  το άσπρο επιτέλους είναι άσπρο όχι μπλε η κίτρινο, ευχαριστιεμαι να βλέπω βίντεο, η κάμερα πολύ καλή, πανάλαφρο είχα ένα ενδοιασμό με τις τετράγωνες πλευρές αλλά έχει εξαιρετικό κράτημα,και η κάμερα βγάζει καλές φωτογραφίες τώρα το ΑΙ και τα κόλπα για μετάφραση αναζήτηση στο ίντερνετ είναι δώρο άδωρο για την Ελλάδα που δεν το υποστηρίζει στις φωτογραφίες δεν το δοκίμασα 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα,

Μετά από την μη συμφερουσα επισκευη του S22 ultra αποφασισα να παω σε κατι οικονομικοτερο αλλα και μικροτερο..

Επελεξα το S24 γνωριζοντας οτι δεν ειναι το πιο δημοφιλες της σειρας κυριως λογω Exynos....

Το εχω εδω και μια εβδομαδα και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Η χρηση ειναι κυριως κλησεις και browsing..

Αυτονομια περιπου οσο το S22 ultra αν οχι λιγο καλυτερη.  Αν και ολες αυτες τις μερες το εχω παρακανει με το στησιμο και τις δοκιμες.

Η γενικοτερη εμπειρια χρησης ειναι αισθητα καλυτερη (ταχυτητα - οθονη)

Με το προσφατο update εστρωσαν τα καπως ατονα χρωματα.

Το μεγεθος δεν το συζητω.. Δυσκολα με βλεπω να ξαναπηγαινω σε μεγαλη συσκευη..

Αυτα σε γενικες γραμμες..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PETROSLEON said:

Καλησπερα,

Μετά από την μη συμφερουσα επισκευη του S22 ultra αποφασισα να παω σε κατι οικονομικοτερο αλλα και μικροτερο..

Επελεξα το S24 γνωριζοντας οτι δεν ειναι το πιο δημοφιλες της σειρας κυριως λογω Exynos....

Το εχω εδω και μια εβδομαδα και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Η χρηση ειναι κυριως κλησεις και browsing..

Αυτονομια περιπου οσο το S22 ultra αν οχι λιγο καλυτερη.  Αν και ολες αυτες τις μερες το εχω παρακανει με το στησιμο και τις δοκιμες.

Η γενικοτερη εμπειρια χρησης ειναι αισθητα καλυτερη (ταχυτητα - οθονη)

Με το προσφατο update εστρωσαν τα καπως ατονα χρωματα.

Το μεγεθος δεν το συζητω.. Δυσκολα με βλεπω να ξαναπηγαινω σε μεγαλη συσκευη..

Αυτα σε γενικες γραμμες..

Συμφωνώ και εγώ δύσκολα θα πάω σε κινητό κουμουτσα ..Τι κακό με όλες τις άλλες εταιρίες εκτός σαμσουνγκ και xiaomi να έχουν και κάποιο μικρό κινητό από πλευράς, android έχει ξεφύγει το θέμα με τα κινητά παντόφλες και όλο τα κάνουν μεγαλύτερα.Κινητο θέλω για την τσέπη μου αλλιώς θα πάρω ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Από θέμα μπαταρίας τι λέει;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...