Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, anergos13 said:

Για οποιον ψαχνεται για εκπτωση και εχει ΔΕΗ ..

Και αφηστε τα Εμπορακια του insomnia...

Screenshot_20240129_214058_Samsung Internet Beta.png

Δεν κανει για το s24
image.thumb.png.45bc0500885e3e18bbe387c695fd8dc4.png

Edited by Gorge
Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2024 at 5:53 ΜΜ, kountoura said:

Κάνεις αίτηση μέσα από το Samsung members. 

Όταν ελέγξουν την αίτηση, ότι έκανες προ παραγγελία το τιμολόγιο το Imei κτλ, θα σου στείλουν μεηλ με το βαουτσερ των 100 ευρώ και οδηγίες προφανώς. 

Μπορείς να στείλεις οτιδήποτε. 

Αν μπαίνεις τώρα στο παντας και δεν βρίσκεις την συσκευή που θέλεις να δώσεις μην ανησυχείς. Στο link από το μεηλ της Samsung που θα έχει και το βαουτσερ, θα σε παραπέμψει στην παντας και εκεί θα υπάρχει και η επιλογή "άλλο" για να στείλεις ότι συσκευή θέλεις. 

Μόλις παραλάβουν ελέγξουν κτλ σου στέλνουν προσφορά. Πχ αξία συσκευής μηδέν συν 100 από Samsung. Δέχεσαι? Αν ναι στα βάζουν στον λογαριασμό σου. 

Κάπως έτσι είχε γίνει πέρσι η διαδικασία. 

Φαντάζομαι και φέτος το ίδιο θα γίνει. 

το λογαριασμό λογικά πρέπει να στον ζητούν μετά την άφιξη του κινητού σε αυτούς γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουν ζητήσει iban. Αύριο περιμένω το κούριερ να το παραδώσω. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Gorge said:

Δεν κανει για το s24
image.thumb.png.45bc0500885e3e18bbe387c695fd8dc4.png

Ευχαριστώ τον gorge για το κουπόνι -15% 🤣

-το φπα μειον το voucher 100e από τη συσκευή που θα στείλω θα μου βγει το 1terra 1009€ 

20240129_144840.jpg

Edited by NOS_KOS
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NOS_KOS said:

Ευχαριστώ τον gorge για το κουπόνι -15% 🤣

-το φπα μειον το voucher 100e από τη. Συσκευή που θα στείλω θα κου βγει το 1terra 1009€ 

20240129_144840.jpg

Μα αφενός γράφει για 10% ενώ εσύ πήρες 15% αφετέρου εξαιρεί το S24.

Πως τα κατάφερες και τα δύο παραπάνω; 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, smyrali said:

το λογαριασμό λογικά πρέπει να στον ζητούν μετά την άφιξη του κινητού σε αυτούς γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουν ζητήσει iban. Αύριο περιμένω το κούριερ να το παραδώσω. 

Αφου σου στείλουν την εκτίμηση της συσκευής που εστειλες θα σου ζητήσουν IBan κτλπ

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, anastasg said:

Μα αφενός γράφει για 10% ενώ εσύ πήρες 15% αφετέρου εξαιρεί το S24.

Πως τα κατάφερες και τα δύο παραπάνω; 

Δεν πήρα κουπόνι από τη ΔΕΗ αλλα κουπόνι 15% που εχω για προπαραγγελια μεση της  samsung 

Link to comment
Share on other sites

τελικά υπήρχαν και 15%?

αρα υπήρξαν 50ε 100ε 10% 15% 20%

Και ακόμα δεν έχει βγει κάποιο out of stock όπως πέρσι.

Νομίζω το S23 τους πούλησε καλύτερα(τουλάχιστο τις πρώτες μέρες) απ ότι το s24

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, NOS_KOS said:

Δεν πήρα κουπόνι από τη ΔΕΗ αλλα κουπόνι 15% που εχω για προπαραγγελια μεση της  samsung 

Όπως μου τα είπες, δούλεψε ρολόι, σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την υπομονή!

6 minutes ago, OverClocker said:

τελικά υπήρχαν και 15%?

αρα υπήρξαν 50ε 100ε 10% 15% 20%

Και ακόμα δεν έχει βγει κάποιο out of stock όπως πέρσι.

Νομίζω το S23 τους πούλησε καλύτερα(τουλάχιστο τις πρώτες μέρες) απ ότι το s24

Τα 23 ήταν υπερ άρτια, λύθηκε και το θέμα της μπαταρίας του 22, το 24 έχει εικαστικές παρεμβάσεις οπότε...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, netgeo said:

Όπως μου τα είπες, δούλεψε ρολόι, σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την υπομονή!

Τα 23 ήταν υπερ άρτια, λύθηκε και το θέμα της μπαταρίας του 22, το 24 έχει εικαστικές παρεμβάσεις οπότε...

Ευχαριστώ φιλαράκι μου να σαι καλα χαιρομαι

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, netgeo said:

Όπως μου τα είπες, δούλεψε ρολόι, σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την υπομονή!

Τα 23 ήταν υπερ άρτια, λύθηκε και το θέμα της μπαταρίας του 22, το 24 έχει εικαστικές παρεμβάσεις οπότε...

Πήρες κι άλλο? :DDDD

 

 

Και το 23 είχε στις αρχές τα θεμάτά του.

Και εκεί γκρίνια για τα χρώματα της οθόνης

Και γκρίνια για wifi σήμα και disconnections

Και γκρίνια για την μπαταρία

Το delamination που έλεγαν πολλοί στην κάτω δεξια γωνία και είχε γίνει ο αντίστοιχος χαμός?

 

Ο χρόνος γιατρεύει πολλά πράγματα 😄 

Που θέλω να καταλήξω, αυτά απ ότι φαίνεται δεν είναι λόγοι να μην ξεπουλήσει τις πρώτες μέρες, αλλά μάλλον δεν έχει πιστεί ο κόσμος με το AI που μας τα έχουν ζαλίσει, και στο βωμό αυτού, βελιώσεις σε σχέση με το s23 έχουν θαφτεί στα μικρά γράμματα

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ολα αυτα που διαβάζω είμαι στο τσακ να ακυρωσω την παραγγελία και να κρατήσω το S23 Ultra. Δεν αξίζει τόσο η αναβάθμιση. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NIKOS X said:

Με ολα αυτα που διαβάζω είμαι στο τσακ να ακυρωσω την παραγγελία και να κρατήσω το S23 Ultra. Δεν αξίζει τόσο η αναβάθμιση. 

Αναλόγως τα χρήματα. 

Αν είναι να σκοτώσεις το s23u φυσικα και δεν αξίζει. Εκτός αν δε σε νοιάζει αυτο, αλλά τότε δεν θα έγραφες εδώ. 

Προσωπικά εγώ παίρνω το καινούργιο μόνο και μόνο γιατί κάνω ανακύκλωση προς τα κάτω το περυσινό στη γυναίκα μου,  αυτή δίνει το προπέρσινο στο γιο μας κοκ 😅

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, OverClocker said:

Δε ξέρω ρε φιλε πραγματικά. Εντωμεταξύ δεν παίζει πιο ξεκάθαρη περίπτωση ΝΑΙ ή Όχι.  

Όλο αυτό την ίδια ώρα που έχουν επισκευαστικά κέντρα που κάνουν αλλαγή οθόνης σε 1 ώρα ε.

Ας βγάλω άκρη τουλάχιστο και χαλάλι...

 

Και το Άμαζον λεεί ο άλλος σου κάνει αντικατάσταση τη συσκευή no questions asked επειδή μπορείς 😄 😂

Εγώ είμαι αυτός ο άλλος!! 😅😂

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, sattack said:

Αναλόγως τα χρήματα. 

Αν είναι να σκοτώσεις το s23u φυσικα και δεν αξίζει. Εκτός αν δε σε νοιάζει αυτο, αλλά τότε δεν θα έγραφες εδώ. 

Προσωπικά εγώ παίρνω το καινούργιο μόνο και μόνο γιατί κάνω ανακύκλωση προς τα κάτω το περυσινό στη γυναίκα μου,  αυτή δίνει το προπέρσινο στο γιο μας κοκ 😅

Με επιασε η βλακεια μολις είδα οτι ειναι η τελευταια μέρα, τοσο καιρο δε με απασχολουσε. Πραγματικα και τα δυο S23 ειναι σαν καινουργια που εχω. Κριμα ειναι, θα παρω τηλ να τα ακυρωσω. Ευχαριστω παντος.

Edited by NIKOS X
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, smyrali said:

το λογαριασμό λογικά πρέπει να στον ζητούν μετά την άφιξη του κινητού σε αυτούς γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουν ζητήσει iban. Αύριο περιμένω το κούριερ να το παραδώσω. 

Ποτε εκανες την αίτηση; Εγω την εκανα την παρασκευη που παρελαβα το κινητο και περα απο την επιβεβαίωση δεν εχω καποιο αλλο νεο. 

Αντε μπας και ξεφορτωθώ ενα νοκια 3510 🤣



Εντωμεταξυ ειμαι μονο εγω; ή τα χρωματα τα συνηθίζεις μετα απο λιγο; 

Μηπως δοκιμαζουν τπτ περιεργο εκει στην samsung και θελουν να δουν αντιδράσεις (τωρα που δεν ειναι σε γενικη κυκλοφορία) αν πειραζει τον κοσμο; Για να το ενταξουν ή οχι ισως και αργοτερα σε οθονες; 

Edited by Gorge
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gorge said:

Ποτε εκανες την αίτηση; Εγω την εκανα την παρασκευη που παρελαβα το κινητο και περα απο την επιβεβαίωση δεν εχω καποιο αλλο νεο. 

Αντε μπας και ξεφορτωθώ ενα νοκια 3510 🤣


 

Και εγω εκανα την αιτηση , αλλα πιστευω οτι η εγκριση θα ερθει αφου περασει το 14ημερο δικαιωμα της υπαναχωρησης 

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω μια φορά και κρατήστε το, ειδικά όσοι αγχώνεστε ...! Όταν παίρνουμε κινητό Day1 προ παραγγελία από την μια κερδίζουμε τα οφέλη των προσφορών , από την άλλη όμως γινόμαστε δοκιμαστές (Beta testers) του πρώιμου λογισμικού!
Εννοείται πως έχει περάσει η συσκευή ένα παρόμοιο στάδιο ήδη, ΑΛΛΑ δεν έχει καμιά σχέση με την δημόσια (public) κυκλοφορία που τότε φαίνονται τα λάθη/παραλείψεις!

Με λίγα λόγια, θα πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή και σταδιακά ΌΛΑ θα λυθούν με τις πρώτες αναβαθμίσεις που είναι είναι ήδη καθ οδόν. Ότι θεματάκια έχει το συγκεκριμένο κινητό, είναι καθαρά θέμα software/λογισμικού και ΘΑ λυθούν σύντομα.

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,
υπάρχει ακόμα κουπόνι με έκπτωση 15% ή 20% ???
Αν έχει κανείς παρακαλώ στείλτε μου pm!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2024 at 11:09 ΠΜ, nikosaek2121 said:

Να μου πεις φίλε μου όταν έχεις την θήκη πως δουλεύει το πενάκι 

Ήρθε η θήκη, μια χαρά δουλεύει το πενάκι.

Επίσης αυτό που λένε ότι εξέχει το πενάκι δεν ισχύει. Είναι ακριβώς όπως και στο Note 20

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, vkostas said:

Καλημέρα παιδιά,
υπάρχει ακόμα κουπόνι με έκπτωση 15% ή 20% ???
Αν έχει κανείς παρακαλώ στείλτε μου pm!

Ευχαριστώ!

Yπαρχει 15% κουπόνι στειλε μου μήνυμα να σου πω

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gorge said:

Ποτε εκανες την αίτηση; Εγω την εκανα την παρασκευη που παρελαβα το κινητο και περα απο την επιβεβαίωση δεν εχω καποιο αλλο νεο. 

Αντε μπας και ξεφορτωθώ ενα νοκια 3510 🤣



Εντωμεταξυ ειμαι μονο εγω; ή τα χρωματα τα συνηθίζεις μετα απο λιγο; 

Μηπως δοκιμαζουν τπτ περιεργο εκει στην samsung και θελουν να δουν αντιδράσεις (τωρα που δεν ειναι σε γενικη κυκλοφορία) αν πειραζει τον κοσμο; Για να το ενταξουν ή οχι ισως και αργοτερα σε οθονες; 

25 ή 26 έκανα την αίτηση και χτες μου ήρθε το voucher. Σήμερα καλώς εχόντων των πραγμάτων παραδίδω το δεκατετίας σαπάκι που κράτησα γιατί δεν πετάω τίποτα  🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NIKOLAOS68 said:

Επίσης αυτό που λένε ότι εξέχει το πενάκι δεν ισχύει. Είναι ακριβώς όπως και στο Note 20

Επιβεβαιωνω δεν εξεχει  .. 

Link to comment
Share on other sites

επίσης ήθελα να ρωτήσω το εξής, σας φαίνεται η δόνηση του κινητού σαν να τρίζει κάτι στο κινητό ή λέτε να φταίει η εφαρμογή πάνω στην Spigen Liguid Air; Πάντως το 23αρι είχε άψογη δόνηση...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...