Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Dark_Lord said:

Οφειλε η samsung να χτυπήσει το νέο iphone. Μιλάμε για 1500 ευρώ κινητο...

Θα διαφωνήσω μόνο σε αυτό και θα πω ότι έπρεπε να χτυπήσει τον ίδιο της τον εαυτό...

Ας ξεκινήσει από εκεί..

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, SagoniasSlutRose said:

@OverClocker τι εκανες με τη γρατζουνια;

To παρέδωσα σε επίσημο Σερβις και περιμενω να μου πουνε.

Αντικατάσταση έχω ζητήσει, και περιμένω. Λογικά Δευτέρα-Τρίτη θέλω να πιστεύω πως θα έχω νέα.

Τη συσκευή δεν την έκανα καν power on και ευτυχώς που είπα να βάλω την πριν ξεκινήσω να χρησιμοποιώ το κινητό για να μην έχω πολύ καθάρισμα και σκόνες. Την ώρα που έκανα πρόβα το protector κάτω από λάμπα, να μην έχει σκόνες κτλπ.. εκεί το είδα

 

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ες σας φυσικα και θα παω και εγω στο Samsung Galaxy S24 ULTRA σε κιτρινο yellow χρωμα ομως προστατευτικο οθονης εχει πανω η πρεπει να αγορασουμε αυτο της Samsung που πουλανε στα καταστηματα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Προς αναζήτηση κινητού, επειδή έχω καιρό να παρακολουθήσω την αγορά, πιστεύετε ότι η Samsung θα ρίξει την τιμή στο 23 ultra? Και αν ναι, συνήθως πότε το κάνει και κατά πόσο; τι λέει η εμπειρία σας από τα προηγούμενα μοντέλα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ccypruss000 said:

προστατευτικο οθονης εχει πανω η πρεπει να αγορασουμε αυτο της Samsung που πουλανε στα καταστηματα ;

πρεπει να παρεις εξτρα. Δεν εχει. 

Just now, camel555 said:

Προς αναζήτηση κινητού, επειδή έχω καιρό να παρακολουθήσω την αγορά, πιστεύετε ότι η Samsung θα ρίξει την τιμή στο 23 ultra? Και αν ναι, συνήθως πότε το κάνει και κατά πόσο; τι λέει η εμπειρία σας από τα προηγούμενα μοντέλα;

Κοιτα ιστορικο τιμης s22 ultra στο σκρουτζ. Τωρα που το κοιταξα δεν ειδα κατι τρελο σε διαφορα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ccypruss000 said:

Καλησπερα σε ολους ες σας φυσικα και θα παω και εγω στο Samsung Galaxy S24 ULTRA σε κιτρινο yellow χρωμα ομως προστατευτικο οθονης εχει πανω η πρεπει να αγορασουμε αυτο της Samsung που πουλανε στα καταστηματα ;

Δεν έχει προστατευτική μεμβράνη από το εργοστάσιο(out of the box που λένε στο χωριό μου), θα πρέπει να βάλεις κάποιο εξτρά εσύ.

Η μόνη προστασία που έχει απ το κουτί είναι το μαύρο αυτοκόλλητο στην οθόνη μπροστά για αποφυγή γρατζουνιών μέσα στο κουτί.

Το αστείο είναι ότι στο S23 είχε και στο πίσω τζάμι μαύρο αυτοκόλλητο ενώ στο S24 όχι.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gorge said:

Αν το αποτελεσμα αρεσει σε εμενα, δεν θα κατω να διαβασω εδω ή τι θα πει καποιος reviewer ή καποια σελιδα αν ειναι καποιο κινητο καλυτερο. 
Αν θελει καποιος την καλυτερη καμερα θα παει σε dslr. 
Δεν θα βρεις το καλυτερο κινητο οσο και να ψαχνεις. Το ενα θα ειναι καλο στην καμερα και οχι στο λογισμικο το αλλο στο λογισμικο οχι στην καμερα και το 3ο θα εχει υποστηριξη για τοσα χρονια που δεν θα εχει το αλλο. 

Αν καποιος καλυπτεται με το vivo ας παει σε αυτο. 

Εγω ακομα και σημερα με το s21ultra λεω οτι εχω βγαλει τις καλυτερες φωτογραφιες μου. Να δουμε το 24 αν κανει κατι... 

Νόμιζα ότι συγκρίνουμε κάμερες κινητών. Δε σύγκρινα κινητό με DSLR.

Φυσικά και υπάρχει το γούστο του καθενός και αυτός αποφασίζει τι θα πληρώσει να πάρει. Επειδή είναι τεχνολογικό φορουμ όμως, υπάρχει και αντικειμενικη πραγματικότητα, στην οποία το s21 ultra δεν είναι το καλύτερο καμεροκινητο στον πλανήτη.

Εγώ δίνω βάση στα όσα γράφονται εδώ μέσα γιατί μέσα από την ανταλλαγή απόψεων αξιοποιούμε καλύτερα τη συσκευή μας..

12 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Θα διαφωνήσω μόνο σε αυτό και θα πω ότι έπρεπε να χτυπήσει τον ίδιο της τον εαυτό...

Ας ξεκινήσει από εκεί..

Και τον εαυτό της και τον κύριο της ανταγωνιστή, τουλάχιστον σε Ευρώπη και Αμερική. Για αυτό ακριβώς ακουω προσεκτικά όσα γράφουν εδώ μέσα τα παιδιά που είχαν το s23 ultra και άλλαξαν..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο.

Σας έχει βγάλει ενημέρωση το Σύστημα Google Play; Εμένα είναι κολλημένο ακόμα στον Ιούλιο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dark_Lord said:

Εγώ δίνω βάση στα όσα γράφονται εδώ μέσα γιατί μέσα από την ανταλλαγή απόψεων αξιοποιούμε καλύτερα τη συσκευή μας..

Σιγουρα. Αλλα οχι οτι θα δω οτι το s24 δεν ειναι στην λιστα που ειδα παραπανω και θα πω. ααα χαλι μαυρο το s24 δεν θα το παρω για να βγαλω φωτογραφίες (τον σκυλο μου ξερω γω)

 

 

3 minutes ago, Dark_Lord said:

στην οποία το s21 ultra δεν είναι το καλύτερο καμεροκινητο στον πλανήτη.

Γιαυτο και το ανεφερα. Εμενα μου αρεσουν οι φωτογραφιες του οπως ειναι. Ακομα και τωρα 3 χρονια μετα. Το να καθομαι να διαβαζω οτι δεν ειναι καλες και του vivo, oppo ειναι. Δεν μου λεει κατι. 
Διαβαζω το thread του s4ultra για να δω τα προβληματα του. Οχι για να δω οτι το oppo ειναι καλυτερο και το λεει αυτο καποια σελιδα. Αν το θελω θα παω απο εκει! 

Βγαλτε συγκριτικά διπλα διπλα φωτογραφιες να το πιστεψω. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξυ λεμε για φωτογραφιες κλπ και το 90% των χρηστων παιζει με το auto. Kαι εγω ετσι ειμαι. Θελω να προλαβω να βγαλω το κινητο απο την τσεπη να τραβηξω κατι στα γρηγορα.

Υποθετω οτι ολα τα συγκριτικα κλπ που κυκλοφορουν ειναι με φουλ manual ρυθμισεις κλπ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gorge said:

Σιγουρα. Αλλα οχι οτι θα δω οτι το s24 δεν ειναι στην λιστα που ειδα παραπανω και θα πω. ααα χαλι μαυρο το s24 δεν θα το παρω για να βγαλω φωτογραφίες (τον σκυλο μου ξερω γω)

 

 

Γιαυτο και το ανεφερα. Εμενα μου αρεσουν οι φωτογραφιες του οπως ειναι. Ακομα και τωρα 3 χρονια μετα. Το να καθομαι να διαβαζω οτι δεν ειναι καλες και του vivo, oppo ειναι. Δεν μου λεει κατι. 
Διαβαζω το thread του s4ultra για να δω τα προβληματα του. Οχι για να δω οτι το oppo ειναι καλυτερο και το λεει αυτο καποια σελιδα. Αν το θελω θα παω απο εκει! 

Βγαλτε συγκριτικά διπλα διπλα φωτογραφιες να το πιστεψω. 😉 

https://twitter.com/encoword/status/1750154229938094496?s=19

Οριστε να σου βάλω και συγκριτικό. 

Αν ήταν τόσο off topic το ότι σύγκρινα την κάμερα του κινητού στο οποίο αναφέρεται το thread με ένα άλλο, τότε ας το διαγράψουν οι moderators. Και εγώ ας πούμε μπαίνω για να διαβάσω σχόλια για το κινητό και όχι 2300 σχόλια για το πότε έστειλε η κάθε μεταφορική. Κατανοώ όμως την κάψα των παιδιών να παραλάβουν τη συσκευή τους και δεν το κάνω θέμα 

 

2 minutes ago, SagoniasSlutRose said:

Εντομεταξυ λεμε για φωτογραφιες κλπ και το 90% των χρηστων παιζει με το auto. Kαι εγω ετσι ειμαι. Θελω να προλαβω να βγαλω το κινητο απο την τσεπη να τραβηξω κατι στα γρηγορα.

Υποθετω οτι ολα τα συγκριτικα κλπ που κυκλοφορουν ειναι με φουλ manual ρυθμισεις κλπ.

Η συντριπτική πλειονότητα των reviews και συγκριτικών γινεται στο auto...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο θέμα με τις φωτογραφίες και τη σύγκριση.

Ο κάθε άνθρωπος βλέπει διαφορετικά τα τα φώτα και τα χρώματα. Οπότε οταν βλέπεις ένα συγκριτικό με φωτογραφίες, θα πρέπει αυτός που τις τραβάει να σχολιάζει και ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα με βάση τα δικά του μάτια την ώρα που τις τραβάει.

 

Αυτό χωρίς να σχολιάζω ποιο είναι καλύτερο και τι, γενικά μιλάω, γιατί και τα τυφλά συγκριτικά δεν λένε την αλήθεια, αλλά αυτό που θα θέλαμε να βλέπουμε εμείς, χωρίς να ξέρουμε αν είναι πραγματικό η όχι.

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OverClocker said:

Ένα μεγάλο θέμα με τις φωτογραφίες και τη σύγκριση.

Ο κάθε άνθρωπος βλέπει διαφορετικά τα τα φώτα και τα χρώματα. Οπότε οταν βλέπεις ένα συγκριτικό με φωτογραφίες, θα πρέπει αυτός που τις τραβάει να σχολιάζει και ποια είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα με βάση τα δικά του μάτια την ώρα που τις τραβάει.

Πολύ σωστό. Βέβαια υπάρχουν και λεπτομέρειες όπως ο θόρυβος και το lens flare που βγάζουν μάτι αλλά οκ...εσύ τι εικόνα έχεις από την κάμερά του μεχρι στιγμής;

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απέχω χρόνια από καινούρια συσκευή.

Αυτό που η οθόνη αν την κανείς λίγο τιλτ, κανει σαν τις τάπες που είχαν κάποτε τα cheetos είναι φυσιολογικό;

Είναι σαν να κοιτάς λάμπα φθορισμού.

Σαν mirroring δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dark_Lord said:

Πολύ σωστό. Βέβαια υπάρχουν και λεπτομέρειες όπως ο θόρυβος και το lens flare που βγάζουν μάτι αλλά οκ...εσύ τι εικόνα έχεις από την κάμερά τουεχρι στιγμής;

Πολύ σωστά και συμφωνώ, αυτό είναι ένα απ τα δεδομένα που πιστεύω μπορεί να είναι αντικειμενικό κριτήριο, απλά όταν βλέπεις την φωτογραφία από 10-20-50-200mp στην scale down στην οθόνη του κινητού, πολλοί μπορεί να μην διακρίνουν κάν τον θορυβο.

 

Δεν έχω εικόνα 😄 😄 😄

Οπότε δεν έχω γνώμη 😛

Για το S23, μπορώ να πώ ότι η νυχτερινή δεν ήταν το ατού του 😛

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dark_Lord said:

Η συντριπτική πλειονότητα των reviews και συγκριτικών γινεται στο auto.

Δεν το ηξερα! Αυτο βεβαια σημαινει οτι μπορει στο auto να μην ικανοποιει, αλλα να δεχεται βελτιωση για καποιον που θελει να ασχοληθει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SagoniasSlutRose said:

Δεν το ηξερα! Αυτο βεβαια σημαινει οτι μπορει στο auto να μην ικανοποιει, αλλα να δεχεται βελτιωση για καποιον που θελει να ασχοληθει.

Δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις και όσες φορές έχω παίξει στο pro, συνήθως το αποτελεσμα είναι μέτριο..εκτός από κάποιες φορές στο expert raw που έχω δει καλά αποτέλεσματα 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yiorgos said:

Εμένα πάντως δεν μου χαλάει καμία αισθητική

20240126_160416.jpg

20240126_160408.jpg

Το 99% χρησιμοποιούν θήκη και δεν θα τους ενοχλεί καν.Σίγα τον λόγο που ασχολούμαστε αν εξέχει μισό χιλιοστό το πενάκι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OverClocker said:

Πολύ σωστά και συμφωνώ, αυτό είναι ένα απ τα δεδομένα που πιστεύω μπορεί να είναι αντικειμενικό κριτήριο, απλά όταν βλέπεις την φωτογραφία από 10-20-50-200mp στην scale down στην οθόνη του κινητού, πολλοί μπορεί να μην διακρίνουν κάν τον θορυβο.

 

Δεν έχω εικόνα 😄 😄 😄

Οπότε δεν έχω γνώμη 😛

Για το S23, μπορώ να πώ ότι η νυχτερινή δεν ήταν το ατού του 😛

Εγώ πάλι δεν είχα παράπονο τη νύχτα στο s23 ultra ΕΚΤΟΣ από ληψεις σε εσωτερικό χώρο και ειδικά σε κινούμενα αντικείμενα..εκεί πάσχει όντως 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dark_Lord said:

Εγώ πάλι δεν είχα παράπονο τη νύχτα στο s23 ultra ΕΚΤΟΣ από ληψεις σε εσωτερικό χώρο και ειδικά σε κινούμενα αντικείμενα..εκεί πάσχει όντως 

Σε νυχτερινή με 3ποδο ή κάπου να το ακουμπήσω ώστε να είναι σταθερό  ναι, δεν είχα παράπονο, αλλά σε οποιαδήποτε άλλη φάση ε, δεν υπερηφανευόμουνα.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας. 

Διαβάζω εδώ ότι η Samsung έδινε κουπόνι 20% η κάποιο άλλο κουπόνι, εγώ επικοινώνησα και δεν μου δίνουν τίποτα. 

Ξέρετε κάτι για αυτό (ενδιαφέρομαι για το Samsung Galaxy S24 Ultra). 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sv2bzq said:

Παιδιά γειά σας. 

Διαβάζω εδώ ότι η Samsung έδινε κουπόνι 20% η κάποιο άλλο κουπόνι, εγώ επικοινώνησα και δεν μου δίνουν τίποτα. 

Ξέρετε κάτι για αυτό (ενδιαφέρομαι για το Samsung Galaxy S24 Ultra). 

Η samsung εδινε μόνο 10% αλλά το σταμάτησε, το 20% το εδιναν κάποιοι αλλοι, όσοι πρόλαβαν πίνουν στην υγεία αυτού που το ανέβασε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, boymanos said:

Η samsung εδινε μόνο 10% αλλά το σταμάτησε, το 20% το εδιναν κάποιοι αλλοι, όσοι πρόλαβαν πίνουν στην υγεία αυτού που το ανέβασε.

Κρίμα έπαιξα και έχασα.. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sv2bzq said:

Κρίμα έπαιξα και έχασα.. 

Αν έχεις κάποιον φίλο ή γνωστό που μπορεί να στο πάρει με τιμολόγιο θα το πάρεις μείον 24%, υπάρχουν όμως αγγελίες για σφραγισμενα σε γνωστό forum που ξεκινάνε απο 1200 ευρω το 512.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nasosvasedis said:

Κάτι άλλο.

Σας έχει βγάλει ενημέρωση το Σύστημα Google Play; Εμένα είναι κολλημένο ακόμα στον Ιούλιο. 

Παθών και εγώ όπως και όλοι πιστεύω το έκανα χειροκίνητα.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/

Η τελευταία είναι Νοέμβριος 2023

Αυτόματα δεν κάνει δυστυχώς κάτι παίζει 

 

 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...