Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

uparxei kana allo tetoio programa otan se pairnoun til h otan stelnoun sms na paizei ena videaki pou theleis??? ( an paizei kai sto N70 akoma kalitera :P )

 

Καλά δικέ μου με έστειλες.... :confused: εγώ στο προηγούμενο post παραπονιέμαι που δεν έχει βγεί τόσο καιρό μια εφαρμογή για videotones που να δουλέυει σωστά και εσύ θέλεις να σου συστήσουμε τέτοια εφαρμογή?!! :blink: μα καλά...από όλο το post μου μόνο ότι υπαρχει τέτοια εφαρμογή κατάλαβες?

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.

'Εχω το Ν70 και δοκίμασα να του περάσω την εφαρμογή profi mail που έχει μαζί και την εφαρμογή profi explorer. Όμως ούτε η έκδοση 1.2 ούτε η έκδοση 2.0 δουλέψαν γινόταν κανονικά η εγκατασταση αλλά δεν άνοιγαν.

Έχω εγκαταστήσει τους File manager: FExplorer version 1.12b και System Explorer 1.7 οι οποίοι δουλεύουν κανονικά αλλά δεν μπορούν από το τηλέφωνο να στείλουν .sis αρχεία γιατί είναι κλειδωμένα.

Αν ο profi explorer μπορεί να στείλει .sis αρχεία και έχει κάποιος έκδοση που λειτουργεί κανονικά με το Ν70 και γινεται να μου το στείλει.Το μαιλ μου είναι basilKπαπάκιfreemail.gr

Ευχαριστώ πολύ.

 

Αν είμαι :offtopic: πέστε σε ποιό thread πρέπει να ρωτησω. :confused:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

'Εχω το Ν70 και δοκίμασα να του περάσω την εφαρμογή profi mail που έχει μαζί και την εφαρμογή profi explorer. Όμως ούτε η έκδοση 1.2 ούτε η έκδοση 2.0 δουλέψαν γινόταν κανονικά η εγκατασταση αλλά δεν άνοιγαν.

Έχω εγκαταστήσει τους File manager: FExplorer version 1.12b και System Explorer 1.7 οι οποίοι δουλεύουν κανονικά αλλά δεν μπορούν από το τηλέφωνο να στείλουν .sis αρχεία γιατί είναι κλειδωμένα.

Αν ο profi explorer μπορεί να στείλει .sis αρχεία και έχει κάποιος έκδοση που λειτουργεί κανονικά με το Ν70 και γινεται να μου το στείλει.Το μαιλ μου είναι basilKπαπάκιfreemail.gr

Ευχαριστώ πολύ.

 

Αν είμαι :offtopic: πέστε σε ποιό thread πρέπει να ρωτησω. :confused:

Κατεβασε την εκδοση 2.32 απο εδω

Κανονικα θα επρεπε να ρωτησεις στις εφαρμογες για symbian 8 εδω μιας και το N70 εχει symbian 8.1 :O

 

edit: Κατεβασε και τον Fexplorer 1.15. O 1.12b ειχε αρκετα bug και δεν ξερω κατα ποσο θα δουλευει καλα στο N70.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε την εκδοση 2.32 απο εδω

Κανονικα θα επρεπε να ρωτησεις στις εφαρμογες για symbian 8 εδω μιας και το N70 εχει symbian 8.1 :O

 

edit: Κατεβασε και τον Fexplorer 1.15. O 1.12b ειχε αρκετα bug και δεν ξερω κατα ποσο θα δουλευει καλα στο N70.

 

Ok ευχαριστώ πολύ songless_bird για την γρηγορη απάντηση αλλά και για το που έπρεπε να θέσω το ερώτημά μου

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα και άλλο bug του smartcom pro... :p Μου στέλνει ένας φίλος sms και εκεί που γράφει το τηλέφωνο του αποστολέα...έδειχνε το τηλέφωνο του σπιτιού του :lol: ξεφτίλα...

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα και άλλο bug του smartcom pro... :p Μου στέλνει ένας φίλος sms και εκεί που γράφει το τηλέφωνο του αποστολέα...έδειχνε το τηλέφωνο του σπιτιού του :lol: ξεφτίλα...

 

:) Ontos exei arketa bugs. Perimenoume me anipomonisia kainouria ekdosi! :)

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις το cameraFX? οσες εκδοσεις εχω βρει μου ζητανε ***** και να κανω

download το lisence.

Edo tha vreis th sygkekrimenh efarmogh: http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=40478&highlight=camerafx

 

Afoy thn egkatasthseis,tha thn anoikseis mia fora.Ystera tha kaneis restart to kinhto thlefono.Metepeita tha mporeis na thn xrhsimopoieis xoris xroniko orio :) .

Link to comment
Share on other sites

ο εκανα αλλα λεει this application requires license manager download κτλπ

το εκανα restart αλλα τιποτα δοκιμασα και αλλεσ εκδοσεισ αλλα τιποτα

.το εχει δοκιμασει κανεισ αλλος? για 6600 ακομα αν εχει καπιοσ και το profimail δωτστε ενα link αλλα να εχει και c r a c k ενοειτε

Link to comment
Share on other sites

ο εκανα αλλα λεει this application requires license manager download κτλπ

το εκανα restart αλλα τιποτα δοκιμασα και αλλεσ εκδοσεισ αλλα τιποτα

.το εχει δοκιμασει κανεισ αλλος? για 6600 ακομα αν εχει καπιοσ και το profimail δωτστε ενα link αλλα να εχει και c r a c k ενοειτε

Βρήκα κάποια links για το Profiexplorer:

1.http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=35883&highlight=profimail

2.http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=47324&highlight=profimail

 

Δοκίμασε και αυτή τη σελίδα για το CameraFX 2.0,κάνοντας αυτά που έγραψα προηγουμένως: http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=51083&highlight=camerafx

Link to comment
Share on other sites

ta exo dokimasei ola auta kapio allo link??

Μου φαίνεται πολύ παράξενο το γεγονός πως καμία απο τις εφαρμογές που παρέθεσα δεν είναι συμβατή με τη συσκευή σου.

Λογικά θα έπρεπε να λειτουργούν κανονικά στο 6600.

 

Δοκίμασε και αυτό πάντως:http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=40889&highlight=profiexplorer

Link to comment
Share on other sites

oti yparxei sti iphone kai aivianet ta exo katebasei kai dokimasei exo katebasei alles ekdsoseis apo dc++ alla tpt oles grafoun to exis

"license manager corrrupted exiting application" h to "this application requires license manager" to profimail kai kati alla ok leitourgoun mono to camera fx mou ta kanei ayta

Link to comment
Share on other sites

yparxei kapios tropos h programa gia na metafero tis epafes pou exo sto k700 sto 6600?? einai apo8ikeumenes sto tilefono me thn sim den ginete giati mikrainei ta onomata se 6 gramata .exo pao8ikeusei tis epafes tou k700 sto pc pos mporo tora na tis peraso sto 6600??
Link to comment
Share on other sites

yparxei kapios tropos h programa gia na metafero tis epafes pou exo sto k700 sto 6600?? einai apo8ikeumenes sto tilefono me thn sim den ginete giati mikrainei ta onomata se 6 gramata .exo pao8ikeusei tis epafes tou k700 sto pc pos mporo tora na tis peraso sto 6600??

 

o μονος τροπος ειναι με συνγχρονισμο μεσω outlook

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα και smartVcard .στελνο τισ επαφες στο κινιτο μεσο bluetooth πανε στα μυνηματα αλλα οταν παω να ανοιξω τισ επαφεσ με το smartVcard δεν τισ βλεπει καθολου. θα δοκιμασω μεσω outlook thanx
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα και smartVcard .στελνο τισ επαφες στο κινιτο μεσο bluetooth πανε στα μυνηματα αλλα οταν παω να ανοιξω τισ επαφεσ με το smartVcard δεν τισ βλεπει καθολου. θα δοκιμασω μεσω outlook thanx

 

Σε τι μορφη τις εχεις περασει τις επαφες σου απο το k700 στον υπολογιστη;;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Υπάρχει εφαρμογή (ναι το ξέρω ότι έχει ξανα-αναφερθεί αλλά λέω μπας και βγήκε κάτι καινούριο για series 7.0s και δεν το γνωρίζω...) που να ηχογραφεί κλήσεις και να μην ακούγετε το μπιπ?

 

Το θέλει μια φίλη μου για το 6670.

 

Thanks in advance :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ακομα οχι και δυσκολο να βγει(κατα την γνωμη μου παντα)κα8οτι απτεται των νομικων δυσκολιων κα8οτι "πρεπει" ο ηχογραφομενος να γνωριζει οτι ηχογραφεις...;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Και αας κάνει 'μπιμπ' ποια εφαρμογή ηχογραφεί συνομιλίες βρε παιδιά? Πρέπει να την έχει ανοίξει πριν απο πραγματοποιηθεί η κλήση η γίνεται κ τη στιγμή της συνομιλίας?
Link to comment
Share on other sites

Και αας κάνει 'μπιμπ' ποια εφαρμογή ηχογραφεί συνομιλίες βρε παιδιά? Πρέπει να την έχει ανοίξει πριν απο πραγματοποιηθεί η κλήση η γίνεται κ τη στιγμή της συνομιλίας?

Prokeitai gia to Power Dictaphone.

Mporeis na energopoihseis thn efarmogh kai kata th diarkeia ths thlefonikhs synomilias.

To ''mpip'' sthn enarksh ths hxografhshs mporei na apenergopoihthei :) .

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την εφαρμογη Smartguard Pro 3230 προσπαθω τωρα να την κανω uninstall και μου βγαζει ενα μηνυμα να κλεισω ολες τις εφαρμογες,την πρωτη φορα πατησα οχι και το unistall σταματησε.την δευτερη φορα πατησα ναι ,συνεχεισε λιγο παρακατω,αλλα με ξαναρωταει να κλεισει τις εφαρμογες,παταω ναι και βγαζει το μηνυμα "Εφαρμογη εκλεισε σφαλμα συστηματος (1)!Πως μπορω να κανω unistall την εφαρμογη;βασικα προσπαθησα να την βγαλω γιατι το AppMan οταν παταω το κουμπι update με πεταει,ενω πριν δουλευε κανονικα,οποτε ψαχνω να δω τι φτεει!
:)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...