Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Ένας φίλος έχει το Nokia 6680 και θέλει να βάλει το Facewarp v1.01, γνωρίζει κάποιος αν θα δουλέψει στο 6680.

Ευχαριστώ.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια βοηθηστε με γιατι θα τρελαθω.κατεβασα το nokia pc suite 6.6 και θελω να συνδεσω το κινητο μου 3230 με το λαπτοπ με bt.το λαπτοπ εχει bt ηδη απο την μανα του και τρεχει με XP.διαλεγω λοιπον την συνδεση WIDDCOMM bluetooth (γιατι η επιλογη bluetooth microsoft μου βγαζει error) βαζω τον κωδικο που λει-1 2 3- και στο λαπτοπ και στο 3230(pairing?)και αμεσως μου βγαινει ενα μικρο εικονιδιο pop up κατω δεξια στο tray που λεει nokia 3230 connected via bluetooth αλλα αμεσως μετα μου πεταει nokia 3230 disconnected via bluetooth!!!τι να κανω?δεν μπορω να βγαλω ακρη!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθηστε με γιατι θα τρελαθω.κατεβασα το nokia pc suite 6.6 και θελω να συνδεσω το κινητο μου 3230 με το λαπτοπ με bt.το λαπτοπ εχει bt ηδη απο την μανα του και τρεχει με XP.διαλεγω λοιπον την συνδεση WIDDCOMM bluetooth (γιατι η επιλογη bluetooth microsoft μου βγαζει error) βαζω τον κωδικο που λει-1 2 3- και στο λαπτοπ και στο 3230(pairing?)και αμεσως μου βγαινει ενα μικρο εικονιδιο pop up κατω δεξια στο tray που λεει nokia 3230 connected via bluetooth αλλα αμεσως μετα μου πεταει nokia 3230 disconnected via bluetooth!!!τι να κανω?δεν μπορω να βγαλω ακρη!ευχαριστω

Καλησπέρα.

Κοίταξες να δεις αν το PC Suite 6.6 είναι συμβατό με το δικό σου τηλέφωνο 3230?

Από ότι ξέρω το PC Suite 6.6 δεν είναι συμβατό με όλα τα τηλέφωνα.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κοίταξες να δεις αν το PC Suite 6.6 είναι συμβατό με το δικό σου τηλέφωνο 3230?

Από ότι ξέρω το PC Suite 6.6 δεν είναι συμβατό με όλα τα τηλέφωνα.

ναι ειναι!το τσεκαρα!σαν να με πεταει εξω ρε γαμωτο.κανει την συνδεση αλλα μετα αμεσως την κοβει.καποιος ειχε πει οτι αν ειναι ενεργοποιημενο το autolock στο κινητο μπλοκαρει το suite αλλα εγω δεν εχω ενεργοποιημενο το autolock EDIT.........δεν ξερω τι εκανα αλλα τωρα δουλευει!απεγκατεστησα το bt που ειχα μαμισιο το λαπτοπ και επανηλθε το bt της micrsoft και δουλευει μια χαρα!τι να πω!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας παιδια.σαν αρχαριος στο θεμα προγραμματων για symbian ψαχνω προγραμματα για τα εξης-> ενα gps toy style navigator για αθηνα θεσσαλονικη,ενα για το msn,ενα ιντερνετ explorer (f-explorer),ενα για να κλειδωνει φακελους,ενα αγγλοεληνικο λεξικο και πολλα αλλα,που θα γινω κουραστικος εαν τα γραψω απλα τα παραπανω κρινω οτι ειναι απο τα πιο χρησιμα.ενα τα εχει κανεις και δεν βαριεται ας μοθ στειλει ενα μαιλ στο tasosmaister@yahoo.gr

επισης εαν 3ερετε σελιδες με σπασμεν* προγραμματα ενημερωστε αναλογα :D

 

ΥΓ υπαρχει δυνατοτητα να ελεγχουμε το ηλεκτρονικο ταχυδρομειο με το 6260 και αν ναι θελει καποιο προγραμμα?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε charlie ψαχνεις στο iphone-forum.org (μετα απο ενα free registration) για τα εξης προγραμματα: turbo msn,opera smartguard pro &στο section των εφαρμογων s60 εχουν ποσταρει για αγγλοελληνικο λεξικο.Το πρωτο προγραμμα που ζητας ειναι το route66 με σχετικο section στο φορουμ μας ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1)ενα απο τα πολλα ειναι το dashfly minutes

2)λεγεται οτι το κανει το ezsms αλλα επι πληρωμει κα8οτι το σμς σου περναει απο σερβερ τους οποτε....δεν υπαρχει ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Μήπως dstamat ή κάποιος άλλος θα μπορούσατε να μου στείλετε κι εμένα το αγγλοελληνικό λεξικό ή κάποιο link να το κατεβάσω?

gpantaz007@yahoo.gr

Ευχαριστώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

2)λεγεται οτι το κανει το ezsms αλλα επι πληρωμει κα8οτι το σμς σου περναει απο σερβερ τους οποτε....δεν υπαρχει ;)

 

Το EzSMS το εχω δοκιμασει, αλλα τελικα δεν μπορεις να στειλεις SMS χωρις να δει ο αλλος τον αριθμο σου. Αυτα που κανει το EzSMS ειναι τα εξης:

 

1)Διαχειρηση SMS (εισερχομενα,εξερχομενα, προχειρα, δημιουργια νεου κτλ, οπως ακριβως και το default προγραμμα του κινητου σου)

 

2)Δυνατοτητα να στειλεις κρυπτογραφημενο SMS (με κωδικο κτλ)

 

3)Δυνατοτητα να δημιουργησεις ενα εικονικο SMS, να γραψεις οτι θελεις,να διαλεξεις οποιον εικονικο αποστολεα θελεις, να διαλεξεις και την ωρα που θελεις να σου ερθει αυτο το εικονικο SMS. Το κινητο σου θα χτυπησει κανονικα για SMS, και θα εχεις σαν εισερχομενο αυτο ακριβος που εγραψες με αποστολεα αυτον που διαλεξες.

 

4)Στο κρυπτογραφημενο SMS διαλεγεις και τι ωρα θελεις αυτο το SMS να παει. Στο κανονικο SMS δεν υπαρχει αυτη η επιλογη αλλα νομιζω ειναι θεμα χρονου (και εκδοσης φυσικα) να μπει :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως θα μπορουσε κανεις να μου στειλει το Full Screen caller se full εκδοση ???

Ειχα δοκιμασει παλιοτερα αυτο που εχει στα downloads /myphone αλλα περαν του οτι δεν ηταν full δε μου λειτουργουσε κιολας.Δε ξερω αν εκανα λαθος εγω σε καμια ρυθμιση αλλα δε μου φανηκε και ιδιαιτερα δυχρηστο...

Εχω ενα 7610 (ελπιζω να ποσταρω στο σωστο χωρο...)

Οποιαδηποτε βοηθεια η πληροφορια σχετικα με το προγραμμα θα την εκτιμουσα, ενα mail δε με το το προγραμματακι full στο μαιλ μου (zer0cool@freemail.gr)θα το εκτιμουσα ΑΚΟΜΑ περισοτερο!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως θα μπορουσε κανεις να μου στειλει το Full Screen caller se full εκδοση ???

Ειχα δοκιμασει παλιοτερα αυτο που εχει στα downloads /myphone αλλα περαν του οτι δεν ηταν full δε μου λειτουργουσε κιολας.Δε ξερω αν εκανα λαθος εγω σε καμια ρυθμιση αλλα δε μου φανηκε και ιδιαιτερα δυχρηστο...

Εχω ενα 7610 (ελπιζω να ποσταρω στο σωστο χωρο...)

Οποιαδηποτε βοηθεια η πληροφορια σχετικα με το προγραμμα θα την εκτιμουσα, ενα mail δε με το το προγραμματακι full στο μαιλ μου (zer0cool@freemail.gr)θα το εκτιμουσα ΑΚΟΜΑ περισοτερο!!! :p

 

Ontos, palioteres ekdoseis den leitourgousan oute se mena (anoiga tin efarmogi alla den empaine pote, me xsanapetouse sto menu) (exo to 6630). Sou esteila tin 3.1. Check your mail. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως θα μπορουσε κανεις να μου στειλει το Full Screen caller se full εκδοση ???

 

Αν και το smartcom pro έχει και επιλογή videotone αντί για εικόνα καθώς και να ακούς το ringtone σου ή τον ήχο του video :D Θα πέφτει πολύ γέλιο όταν θα με παίρνουν τηλέφωνο και θα βγαίνει βιντεάκι με τον κολλητό μου να φωνάζει "Σήκωσε το τηλέφωνο ρεεεεε!"

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Αν και το smartcom pro έχει και επιλογή videotone αντί για εικόνα καθώς και να ακούς το ringtone σου ή τον ήχο του video :D Θα πέφτει πολύ γέλιο όταν θα με παίρνουν τηλέφωνο και θα βγαίνει βιντεάκι με τον κολλητό μου να φωνάζει "Σήκωσε το τηλέφωνο ρεεεεε!"

 

To exei doulepsei kaneis to smartcom pro? Exo tin v.2.0. Exei omos merika bug.

To pio spastiko einai oti otan bazo na paizei video alla o ixos na einai to ringtone, den paizei to video. Exei tyxei se kanenan ayto? :worry:

Link to comment
Share on other sites

To exei doulepsei kaneis to smartcom pro? Exo tin v.2.0. Exei omos merika bug.

To pio spastiko einai oti otan bazo na paizei video alla o ixos na einai to ringtone, den paizei to video. Exei tyxei se kanenan ayto? :worry:

Εγώ πάντως όσο κι αν το προσπάθησα δε παίζει καθόλου το βίντεο και παίζει πάντα το ringtone είτε το επιλέξεις είτε όχι, εκτός κι αν φταίει το Ν70

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όσο κι αν το προσπάθησα δε παίζει καθόλου το βίντεο και παίζει πάντα το ringtone είτε το επιλέξεις είτε όχι, εκτός κι αν φταίει το Ν70

 

Exei arketa bugs, px ena akoma einai oti den exei kalo video caprture (trabaei kati psilokollimata). Episis otan ebala na diabasei apo eikona pou idi eixa kai na tin emfanizei, den to ekane. Ithele na kano capture me to idio to programma.

Anamenoume tin v.3 loipon, i kanena psilo diorthotiko update :cool:

Link to comment
Share on other sites

mipos kserete pedia pou mporo na bro to αντιμοσκιτο?

i an to exi kapios na mou to stili andreas@moysys.gr

efxaristo prokatabolika

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

mipos kserete pedia pou mporo na bro to αντιμοσκιτο?

i an to exi kapios na mou to stili andreas@moysys.gr

efxaristo prokatabolika

 

Giati exeis kounoupia xeimoniatika?? :p

 

Boreis na to vreis edw ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ στο Νοκια 6600, εφόσον έχω εγκαταστήσει το Psiloc Vision v.2.21 να κάνω ανάθεση ενός βίντεο σε κάποια επαφή; Που πρέπει να είναι τοποθετημένα τα αρχεία βίντεο ώστε να τα αναγνωρίσει το πρόγραμμα;
Link to comment
Share on other sites

Το interactive voice call master σας δουλευει καλα? Εγω στο 7610 μου δεν καταφερα να το λειτουργησω. Οποτε το δοκιμασα, μολις ερθει εισερχ.κληση μου πεταει μηνυμα σφαλματος, κλεινει την εφαρμογη και ανοιγει την κληση.

Την εφαρμογη την περιμενα πολυ καιρο να σπαστει και μολις εγινε διαθεσιμη στο i-phone την κατεβασα αλλα τιποτα. Ειναι η v1.1.

 

Και μια αλλη ερωτηση. Το MTIT Answering Machine εχει βρεθει σπασμενο?

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

To exei doulepsei kaneis to smartcom pro? Exo tin v.2.0. Exei omos merika bug.

To pio spastiko einai oti otan bazo na paizei video alla o ixos na einai to ringtone, den paizei to video. Exei tyxei se kanenan ayto? :worry:

 

Βασικά...σήμερα έφαγα μεγάλη ξενέρα...Έφτιαξα ένα videotone με το stupidisco(junior jack)φυσικά με μουσικούλα και το έβαλα για default videotone.Έλα όμως που δεν έπαιζε μόνο όταν με παίρνανε τηλέφωνο αλλά και όταν έπαιρνα εγώ!!! :blink: :wacko: Δηλαδή: πατάω κλήση και εμφανίζεται το video και αρχίζει να παίζει κανονικότατα με ήχο!...ε...πως περιμένουν να μιλήσω στο τηλέφωνο? :cry: Πάει η ιδέα του videotone...Άντε τόσο καιρό και ακόμα να βγεί μια σωστή εφαρμογή? :mad: Όσες έχουν βγεί και υποστηρίζουν videotone έχουν μεγΆΑΑΑλα bugs...

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...