Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mhpos gnorizete kapoia efarmogh gia STOPWATCH,thn opoia mporo na kano download dorean,kai h opoia einai symvath me to 6630;

Ekana thn idia erothsh kai sto thread gia tis efarmoges SYMBIAN 8,alla den vrhka antapokrish...

 

Δεν ξέρω από 6630 αλλά για freeware stopwatch...δοκίμασες το pocketcounter?

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήγα στην επίσημη σελίδα και κατέβασα το trial για να βεβαιωθώ ότι δουλεύει σε 6600. Αφού έκανα τις σχετικές δοκιμές και διαπίστωσα ότι δουλεύει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, πέρασα από πάνω αυτό που υπάρχει στο "iphone" και μαντέψατε κάτι? Δουλεύει μια χαρά!!!!!!!!

 

Μήπως μπορείς να μας πεις ποια από τις δύο εκδόσεις του "ραγισμενου" InstantSis χρησιμοποίησες στο κινητό σου ???

 

Στο "iphone" υπάρχουν η έκδοση του SMPDA και η έκδοση του BiNPDA.

 

Σ' ευχαριστώ προκαταβολικά φίλε μου :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μας πεις ποια από τις δύο εκδόσεις του "ραγισμενου" InstantSis χρησιμοποίησες στο κινητό σου ???

 

Στο "iphone" υπάρχουν η έκδοση του SMPDA και η έκδοση του BiNPDA.

 

Σ' ευχαριστώ προκαταβολικά φίλε μου :)

 

 

 

Biscompute[1].InstantSiS.v1.00.S60.SymbianOS.*****ed-BiNPDA

 

Αυτό έχω και δούλεψε

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Biscompute[1].InstantSiS.v1.00.S60.SymbianOS.*****ed-BiNPDA

 

Αυτό έχω και δούλεψε

εμενα δε δουλεψε σε 6600 ετσι οπως ειπες. τι ακριβως εκανες;

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε δουλεψε σε 6600 ετσι οπως ειπες. τι ακριβως εκανες;

Πήγα στην επίσημη σελίδα και κατέβασα το trial για να βεβαιωθώ ότι δουλεύει σε 6600. Αφού έκανα τις σχετικές δοκιμές και διαπίστωσα ότι δουλεύει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, πέρασα από πάνω αυτό που υπάρχει στο "iphone" και δουλεύει μια χαρά. Μιλάμε πάντα σε 6600 v.4.09.

 

Όπως βέβαια γράφει και στο "Ηelp": There are some .sis variants that can't be handled by this application. που σε απλά Ελληνικά σημαίνει ότι υπάρχουν και κάποια αρχεία .sis, που δεν μπορεί να τα διαχειριστεί αυτή η εφαρμογή, γι' αυτό ίσως και δεν τα εμφανίζει όλα ή δεν τα στέλνει όλα.

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

με την trial στελνει και δουλευει κανονικα το instantsis. μετα με την σπασμενη προσπαθησα σε 2 αχρηστες εφαρμογες και δε δουλευε. και το θεμα ειναι οτι αν δε δουλευει το αρχειο που φτιαχνει χανεται και αυτη που εχεις ηδη, γι'αυτο δε προσπαθησα σε αλλες. σε ποιες πετυχε σε σενα;
Link to comment
Share on other sites

με την trial στελνει και δουλευει κανονικα το instantsis. μετα με την σπασμενη προσπαθησα σε 2 αχρηστες εφαρμογες και δε δουλευε. και το θεμα ειναι οτι αν δε δουλευει το αρχειο που φτιαχνει χανεται και αυτη που εχεις ηδη, γι'αυτο δε προσπαθησα σε αλλες. σε ποιες πετυχε σε σενα;

 

Οταν λες χανεται και αυτη που εχεις τι εννοεις;;Γιατι σε 2-3 που προσπαθησα να στειλω χωρις επιτυχια βεβαια οι εφαρμογες οι αρχικες δουλευουν χωρις προβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες χανεται και αυτη που εχεις τι εννοεις;;Γιατι σε 2-3 που προσπαθησα να στειλω χωρις επιτυχια βεβαια οι εφαρμογες οι αρχικες δουλευουν χωρις προβλημα.

χε,δεν το ανελυσα γιατι δεν ειχα χρονο. εννοω οτι στελνω μια εφαρμογη απο το κινητο στο πισι και μετα παλι στο κινητο για να την περασω πανω απο αυτη που εχω ηδη κι οταν βγαζει σφαλμα στην εγκατασταση χανεται κι αυτη που ειχα απο πριν εγκατεστημενη:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά που μπορώ να βρω ένα καλό πρόγραμμα επεξεργασία εικόνας για το 6630??? Εκτός από το Nokia Editor... Ποιό είναι το καλύτερο? .... Βασικά θέλω να μπορώ να κάνω resize στις photo....

 

TIA

 

:w00t:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρω ένα καλό πρόγραμμα επεξεργασία εικόνας για το 6630??? Εκτός από το Nokia Editor... Ποιό είναι το καλύτερο? .... Βασικά θέλω να μπορώ να κάνω resize στις photo....

 

TIA

 

:w00t:

δε θυμαμαι κατι αλλο, ειδικα για resize των φωτο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ watfinder "Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ

ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ dsmous@edoeap.gr

 

Τι είναι αυτό το watfinder ρε παιδιά?

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το watfinder ρε παιδιά?

 

Προφανως ο φιλος μπερδευτηκε και ηθελε να γραψει wayfinder. ;)

See here . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μήπως κάποιος γνωρίζει αν μπορούμε να καταγράψουμε την συνομιλία μας σε ένα ΝΟΚΙΑ 6600, αν ναι ποιό πρόγραμμα υπάρχει και που μπορουμε να το βρούμε.

Ευχαριστώ.

καθε μερα αλλη μερα

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος γνωρίζει αν μπορούμε να καταγράψουμε την συνομιλία μας σε ένα ΝΟΚΙΑ 6600, αν ναι ποιό πρόγραμμα υπάρχει και που μπορουμε να το βρούμε.

Ευχαριστώ.

File mou to programa legete spycall dose email gia na sto stilo.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Gia sas pedia,exo ena sovaro provlima

Exo vali stin mikri mou aderfi (15) to NaturallRecorder pou ixografi tis klisis tis aftomata oste otan kimate na tis perno krifa to kinito (6600) kai na akouo ta ixografimena til tis oste na xero ti kanei kai pou paei oli mera!

To provlima ine pos to pire xampari kai oti til perni i dexete pou den 8eli na akouso to svini katef8ian.8elo na ma8o mipos an tis evaza to SeleQ kai ekana ton fakelo pou apo8ikevonte i klisis copy i hide an 8a glitona tpt???

Episi tis estila to datamover oste na tis "ipoklepso" minimata kai contacts kai den ta evgala pera!Toulaxiston na mporousa na akouo ta tilefonimata tis.To mitroo tis to svini sinexia kai exo paraxenefti!

 

PLZ help me, opiadipote lisi dekti

 

(sorry gia tin periergia mou < is varos tis aderfis mou > alla opios exi mikrotera aderfia pistevo pos me nio8i!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GPS ΓΙΑ NOKIA6670 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Καλησπέρα.

Αν πας στο παρακάτω forum πιστεύω θα βρεις αυτό που ζητάς.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=40093

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...