Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Ιαν. 2004 , 02:13)

 

με ψιλοαπογοήτευσεις!! μεχρι εκεί είχα καταλάβει αλλά περίμενα ότι έχει κι αλλο.... κρίμα! ξερεις αν έπερνε σήμα από δύο κεραίες (η καλύτερα τρεις) θα μπορουσε να λειτοθργει με συντεταγμένες (ακριβέστερη θέση), όπως το κανονικό GPS αλλα με κεραίες αντι δορυφόρους!! στο internet υπάρχει ένα προγραμμα quickpoint (σαν το quickword) που διαβάζει αρχεία powerpoint! κανά πρόγραμμα καλό με ουσία κυκλοφορεί τελευταία!!! εχω εντυπωσιαστεί με δυνατότητες αλλάδεν χορταίνω με τπτ!! εχω χάσει τον υπνο μου αυτές τις μέρες....

 

Έτσι είναι, ούτε συντεταγμένες ούτε τίποτα! Περιμένεις πολλά και δεν σου προσφέρει τίποτα! :o

Τα προγράμματα που ανέφερες υπάρχουν πράγματι! Τώρα από προγράμματα δεν ξέρω τι έχεις και δεν μπορώ να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο! Υπάρχουν άπειρες εφαρμογές! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα νευρα μου εγκαθιστώ το Msg Saver που μου είπε και γραφει αδυναμία αναγνωσης!!!!! ουφ τώρα το κάνει και με άλλη εφαρμογή που πάω να εγκαταστήσω!!! τι είναι αυτο! του εχω βγάλει τα μάτια??? μαλλον ε?????????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Ιαν. 2004 , 00:58)

 

βασικά ξέρει κανείς για πιο λόγο το eFileManager δεν μου δείχνει κατάλογο c:/system/ μπλα μπλα μπλα????????

 

giati prepi stis rithmisis/genika/fekelos sistimatos/na einai anixto!! :cool:

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Ιαν. 2004 , 00:29)

 

προς Nervous

ναι εχω δοκιμάσει το eFileManager αλλά δεν ξέρω για πιο λόγο δεν εμφανίζει το c:/system/ ... bla bla bla... κατάφερα με επιλογες/ευρεση/ 2 x enter να τα βρώ όλα χωρίς μορφή καταλόγων!!!! διαβασα κάπου που είναι ο κατάλογος των μηνυμάτων και εσβησα και την - μαλ.. εε βλακεία - που είχε μείνει εκεί!! πρέπει να τα εσβησα όλα ακόμη και από το appMan... ακόμη δεν ξέρω! αν κανω format τι θα μείνει???? εννοώ τι είναι στην ROM και δεν σβήνει??? φαντάζομαι οτι τηλεφωνα και μηνύματα θα μπορώ να στέλνω ότι και να κάνω! φαντάζομαι... μέχει πιασει μία σχετική φοβεία μετα τισ βλακείες που έχω κάνει.... thanx παντως;;;

 

 

Κανε ενα format να βρεις την υγεια σου :wacko: :confused: :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silver82 (13 Ιαν. 2004 , 03:27)

 

mipws gnwrizei kapoios pou mporw na brw paixnidia tou n-gage pou na leitourgoun sto 6600.se kapoio group sto yahoo?kapou allou ektos apo to irc.

 

 

h**p://groups.yahoo.com/group/Jim87/

 

Αυτο προς το παρον

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Ιαν. 2004 , 03:01)

 

αδυναμία ανάγνωσης αρχειου!!!

πειτε μου σας παρακαλώ τους λόγους που εμφανίζεται αυτό στη μέση της εγκατάστασης?

 

 

Corrupt file ? :wacko: :cry: :whistle:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Ιαν. 2004 , 02:13)

 

με ψιλοαπογοήτευσεις!! μεχρι εκεί είχα καταλάβει αλλά περίμενα ότι έχει κι αλλο.... κρίμα! ξερεις αν έπερνε σήμα από δύο κεραίες (η καλύτερα τρεις) θα μπορουσε να λειτοθργει με συντεταγμένες (ακριβέστερη θέση), όπως το κανονικό GPS αλλα με κεραίες αντι δορυφόρους!! στο internet υπάρχει ένα προγραμμα quickpoint (σαν το quickword) που διαβάζει αρχεία powerpoint! κανά πρόγραμμα καλό με ουσία κυκλοφορεί τελευταία!!! εχω εντυπωσιαστεί με δυνατότητες αλλάδεν χορταίνω με τπτ!! εχω χάσει τον υπνο μου αυτές τις μέρες....

 

 

To gsm diktio etsi douleyei.

Me liga logia to kinito etsi ki alliws pairnei sima apo 3 diaforetikes keraies.

Twra to giati den enswmatwsane tin leitourgeia sto miniGPS einai alli koubenta.

Einai kati san to giati oi ellinikes etairies den kanoun eyresi tou klemenou kinitou sou mesw aytis tis dyantotitas opws to kanoun polles ksenes xwres.

Spearfishing with greekdivers.com

Join us :)

Link to comment
Share on other sites

μα η psiloc δεν εχει database με τις συντεταγμενες των ελληνικων

κεραιων!!!!

 

οσο για το δευτερο, εχω στειλει email στην wildpalm(phonesecure ;) )

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo (13 Ιαν. 2004 , 09:01)

 

μα η psiloc δεν εχει database με τις συντεταγμενες των ελληνικων

κεραιων!!!!

 

οσο για το δευτερο, εχω στειλει email στην wildpalm(phonesecure ;) )

 

 

den nomizw oti xreiazete na exoun db mias kai keraies kai panelakia topothetountai kai allazoun theseis synexws.

 

arkei na anaptyxthei i efarmogi kai opws blepei tin mia keraia na blepei kai alles 2, . opote exeis 3 simeia anaforas gia to xwro se ena fysika epipedo.

 

 

kala ekanes kai esteiles loipon,an kai den kserw an tha to "dektoun"-"epitrapei"

Spearfishing with greekdivers.com

Join us :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βόλτα από το site της Psiloc και είδα ότι έβγαλε νέες εκδόσεις όλων των εφαρμογών της για να είναι όλες συμβατές με 6600 και SX1:

(Total IRemote 1.40 ,World clock Pro 1.70 ,System tools 1.50 ,Mini GPS 1.31 ,Extended profiles 2.01 ,Screen Saver 1.70 ,Task manager 1.50 ,Extended file manager 1.70 κλπ)

Mέσα στην καλή χαρά δοκιμασα μία από αυτές με την ελπίδα να ισχύει το παλιό της key generator.. Δεν πρόσεξα ότι στο site αναφερόταν σαφώς ότι όλες οι εφαρμογές χρειάζονται νέα key generators..

Μέχρι εδώ καλά, απεγκαθιστώ την εφαρμογή που κατέβασα.. αλλά τι βλέπω! : Όλες οι άλλες εφαρμογές της Psiloc που είχα στο κινητό έληξαν και σε ανάγκαζαν να αγοράσεις τις νέες εκδόσεις χωρίς να μπορείς να τρέξεις τις παλιές που έχεις ήδη.. οπότε αφού έκανα τα πάντα.. απεγκατάσταση όλων των παλιών εφαρμογών και επανεγκατάσταση τους, έψαξα για κρυφά αρχεία της psiloc στο κινητό και τα έσβησα.. προκοπή δεν είδα, όλες οι παλιές εφαρμογές της psiloc που είχα είναι πλέον ληγμένες και απλά δεν τρέχουν.. (Και δεν μιλάω για πολύ παλιές :world clock pro 1.60 , screen saver 1.60, total iremote 1.32 κλπ)

 

Οπότε μέχρι να σπάσουν όλες οι νέες εκδόσεις καλύτερα να μην δοκιμάσετε μια απο αυτές γιατί ... τέρμα οι παλιές.. :rolleyes:

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gdeme (13 Ιαν. 2004 , 09:18)

 

den nomizw oti xreiazete na exoun db mias kai keraies kai panelakia topothetountai kai allazoun theseis synexws.

 

arkei na anaptyxthei i efarmogi kai opws blepei tin mia keraia na blepei kai alles 2, . opote exeis 3 simeia anaforas gia to xwro se ena fysika epipedo.

 

 

kala ekanes kai esteiles loipon,an kai den kserw an tha to "dektoun"-"epitrapei"

 

 

ναι αλλα εκτος απο 3 κεραιες 8ελουμε και αποσταση

(βλεπε netmoniror, screen1), γιατι καμμια φορα εισαι

πολυ μακρια απο μια κεραια και δε το ξερεις(ειδικα σε

βουνο, οπου πιανει κοντινη αλλα και μακρινη)

 

το phonesecure θα μπορουσε να εχει τη δυνατοτητα αποστολης

"εστω" της κεραιας,αλλα ευτυχως δε το εχω χρησιμοποιησει ακομα!

σκεψου να ειχες εγκαταστησει σε φιλο σου το phonesecure,

να του εστελνες sms και να ειχε autoreply το phonesecure

και να σου στελνει που ειναι αυτος στο περιπου ;)

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μήπως ξέρετε να μου πείτε ποιός είναι ο καλύτερος screen saver για το 6600;;;Έχω δοκιμάσει διάφορους και δεν μου δούλεψαν...Αν ξέρετε κανένα καλό πείτε τον και απο που να τον κατεβάσω.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MobileMan (13 Ιαν. 2004 , 10:11)

 

Έκανα μια βόλτα από το site της Psiloc και είδα ότι έβγαλε νέες εκδόσεις όλων των εφαρμογών της για να είναι όλες συμβατές με 6600 και SX1:

(Total IRemote 1.40 ,World clock Pro 1.70 ,System tools 1.50 ,Mini GPS 1.31 ,Extended profiles 2.01 ,Screen Saver 1.70 ,Task manager 1.50 ,Extended file manager 1.70 κλπ)

Mέσα στην καλή χαρά δοκιμασα μία από αυτές με την ελπίδα να ισχύει το παλιό της key generator.. Δεν πρόσεξα ότι στο site αναφερόταν σαφώς ότι όλες οι εφαρμογές χρειάζονται νέα key generators..

Μέχρι εδώ καλά, απεγκαθιστώ την εφαρμογή που κατέβασα.. αλλά τι βλέπω! : Όλες οι άλλες εφαρμογές της Psiloc που είχα στο κινητό έληξαν και σε ανάγκαζαν να αγοράσεις τις νέες εκδόσεις χωρίς να μπορείς να τρέξεις τις παλιές που έχεις ήδη.. οπότε αφού έκανα τα πάντα.. απεγκατάσταση όλων των παλιών εφαρμογών και επανεγκατάσταση τους, έψαξα για κρυφά αρχεία της psiloc στο κινητό και τα έσβησα.. προκοπή δεν είδα, όλες οι παλιές εφαρμογές της psiloc που είχα είναι πλέον ληγμένες και απλά δεν τρέχουν.. (Και δεν μιλάω για πολύ παλιές :world clock pro 1.60 , screen saver 1.60, total iremote 1.32 κλπ)

 

Οπότε μέχρι να σπάσουν όλες οι νέες εκδόσεις καλύτερα να μην δοκιμάσετε μια απο αυτές γιατί ... τέρμα οι παλιές.. :rolleyes:

 

 

Μολις ειδα και εγω στο site της psiloc τις καινουριες εκδοσεις! Το extended profiles υποστηριζει αλλαγη theme αναλογα με το επιλεγμενο profile! :D Το world clock πλεον δεν χανει τις ρυθμισεις του ξυπνητηριου οταν επιλεγουμε working days! :D και το extended log λειτουργει κανονικα με το 6600! :) Σιγουρα εκαναν αρκετα καλη δουλεια με τις νεες εκδοσεις και ετσι εξηγηται η καινουρια προστασια.. Τωρα το μονο που μενει ειναι να κανουμε υπομονη μεχρι να "κυκλοφορησουν"...

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει καποιος κανενα Link για να κατεβασω το HELIX Producer plus?? :confused:

Εκανα μια αναζητηση αλλα δεν βρηκα κατι....!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Προς houla:θα το βρεις στο irc, εκαι θα βρεις τα παντα απο προγραμματα που αφορουν κινητα. Υπαρχουν οδηγιες στο thread των σ60.Αν εχεις καμια απορια παντως ρωτα.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί κάποια έκδοση το Oxygen για το 6600?

Αυτό το PC Suite είναι για τα μπάζα...

Όποιος γελάει όταν όλα πάνε στραβά, έχει βρει κάποιον να "του τα φορτώσει". :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vasal (13 Ιαν. 2004 , 15:48)

 

Παιδιά, ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί κάποια έκδοση το Oxygen για το 6600?

Αυτό το PC Suite είναι για τα μπάζα...

 

 

Το PC Suite του 6600 μεγάλη αποτυχία όντως. Εμένα δεν θέλει με τίποτα να "δει" το κινητό, ούτε με υπέρυθρες ούτε με Bluetooth ούτε με τίποτα. :mad:

 

Oxygen για 6600 κυκλοφορεί αλλά όχι "διορθωμένο" :whistle:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 (13 Ιαν. 2004 , 16:44)

 

Το PC Suite του 6600 μεγάλη αποτυχία όντως. Εμένα δεν θέλει με τίποτα να "δει" το κινητό, ούτε με υπέρυθρες ούτε με Bluetooth ούτε με τίποτα. :mad:

 

Oxygen για 6600 κυκλοφορεί αλλά όχι "διορθωμένο" :whistle:

 

 

To PC Suite douleuei kai me IR kai me Bt, arkei na diavaseis to manual tou kai na kaneis step by step tis odhgies..(des kai to 8ema pou anaferetai se Bluetooth..)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spymen (13 Ιαν. 2004 , 16:51)

 

To PC Suite douleuei kai me IR kai me Bt, arkei na diavaseis to manual tou kai na kaneis step by step tis odhgies..(des kai to 8ema pou anaferetai se Bluetooth..)

 

 

για κάποιο λόγο ειμαι σίγουρος ότι ο -ng78- έχει κάνει όλα όσα πρέπει και κάτι παραπάνω... :whistle: :whistle: :whistle:

Χιχιχι....

Πάντως τελικά μεγάλες δυσκολίες με το BT ευτυχώς που δεν μου έτυχε καμια...ακόμα... :o

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (13 Ιαν. 2004 , 02:18)

 

Έτσι είναι, ούτε συντεταγμένες ούτε τίποτα! Περιμένεις πολλά και δεν σου προσφέρει τίποτα! :o

Τα προγράμματα που ανέφερες υπάρχουν πράγματι! Τώρα από προγράμματα δεν ξέρω τι έχεις και δεν μπορώ να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο! Υπάρχουν άπειρες εφαρμογές! :)

 

 

Ti lete re! Ri3ate kamia matia sta events??

An e3aireseis oti de douleyei h allagh background (opws kai me ta e-profiles) mporei na kanei polla pragmata aytomata analoga se poio cell eisai...poly xrhsimo otan doulepsoun ola swsta gia to 6600...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...