Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλα τζαμακι μοκολο. Πάρα πολύ καλό. Ούτε σκόνες ούτε δαχτυλιες. Δοκιμάστε το

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

19 minutes ago, STATYSS said:

Έβαλα τζαμακι μοκολο. Πάρα πολύ καλό. Ούτε σκόνες ούτε δαχτυλιες. Δοκιμάστε το

Ειμαι σιγουρος πως θα ηταν καλο, αλλα, δεν νομιζω να εμπλεκα ξανα με κολλες κτλ ετσι χυμα χωρις να ειναι dome.

Επισης, παρολο που ειναι πολυ καλα, με χαλουσε που με τον καιρο ξεφλουδιζε η κολλα απο τα πλαινα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, FoT1s said:

Ειμαι σιγουρος πως θα ηταν καλο, αλλα, δεν νομιζω να εμπλεκα ξανα με κολλες κτλ ετσι χυμα χωρις να ειναι dome.

Επισης, παρολο που ειναι πολυ καλα, με χαλουσε που με τον καιρο ξεφλουδιζε η κολλα απο τα πλαινα.

Επισης η OP σε προηγουμενη επικοινωνια μου ειχε απαντησει οτι δεν προτεινει UV τζαμακια και απ οτι εβλεπα προσφατα κι αλλοι κατασκευαστες εχουν βγαλει ανακοινωσεις για το θεμα. Απο ενα γρηγορο ψαξιμο. 

https://timesofindia.indiatimes.com/gadgets-news/xiaomi-warns-about-the-risks-of-using-liquid-uv-screen-protectors/articleshow/107990830.cms

 

https://www.mi.com/in/support/guidance/uvscreen

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Mikepan_1 said:

Επισης η OP σε προηγουμενη επικοινωνια μου ειχε απαντησει οτι δεν προτεινει UV τζαμακια και απ οτι εβλεπα προσφατα κι αλλοι κατασκευαστες εχουν βγαλει ανακοινωσεις για το θεμα. Απο ενα γρηγορο ψαξιμο. 

https://timesofindia.indiatimes.com/gadgets-news/xiaomi-warns-about-the-risks-of-using-liquid-uv-screen-protectors/articleshow/107990830.cms

 

https://www.mi.com/in/support/guidance/uvscreen

 

 

 

 

Εκανα παραγγελια και αυτην.

https://www.cell-phones.gr/membrani-prostasias-uv-hydrogel-deva-rugged-armor-oneplus-12-anticrash-flex-foil-ultra-5h

Στην ουσια ειναι hydrogel μεμβρανη που αφου τοποθετηθει μπαινει σε UV για να γινει 5Η η αντοχη της. Δεν κυνηγας κολλες κτλ. Οι απλες μεμβρανες ειναι 3Η.

Δεν ξερω βεβαια, αλλα ουτε ειχα εμπειρια με hydrogel ποιοτητα μεμβρανες πως ειναι.

Η ringke καλη-χρυση, αλλα δυστυχως με αρκετη χρηση μαζευει πολυ δαχτυλια πανω της.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, FoT1s said:

Εκανα παραγγελια και αυτην.

https://www.cell-phones.gr/membrani-prostasias-uv-hydrogel-deva-rugged-armor-oneplus-12-anticrash-flex-foil-ultra-5h

Στην ουσια ειναι hydrogel μεμβρανη που αφου τοποθετηθει μπαινει σε UV για να γινει 5Η η αντοχη της. Δεν κυνηγας κολλες κτλ. Οι απλες μεμβρανες ειναι 3Η.

Δεν ξερω βεβαια, αλλα ουτε ειχα εμπειρια με hydrogel ποιοτητα μεμβρανες πως ειναι.

Η ringke καλη-χρυση, αλλα δυστυχως με αρκετη χρηση μαζευει πολυ δαχτυλια πανω της.

Της irepair νομιζω hydrogel ειναι. Και η αλλη με το UV των 15 ευρω ειναι σαν αυτη που περιγραφει παραπανω. 

Εγω σταματησα να ασχολουμαι με μεμβρανες, δεν αξιζει. Με αυτο το software μονο flagship δεν θυμιζει αυτη η συσκευη. Πλεον εχω κανει σχεδον πληρη μεταβαση απο το Huawei P30 και το νοιωθω σε αρκετες περιπτωσεις πιο αργο.... Τουλαχιστον βοηθαει στη βελτιωση της υπομονης μου. Εξαιρετικα κακο optimisation δυστυχως και δεν βλεπω να φτιαχνει συντομα. Βλεπω ασχολουνται με Al ενω ακομα δεν εχουν φτιαξει σωστα τα βασικα 🤐

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mikepan_1 said:

Της irepair νομιζω hydrogel ειναι. Και η αλλη με το UV των 15 ευρω ειναι σαν αυτη που περιγραφει παραπανω. 

Εγω σταματησα να ασχολουμαι με μεμβρανες, δεν αξιζει. Με αυτο το software μονο flagship δεν θυμιζει αυτη η συσκευη. Πλεον εχω κανει σχεδον πληρη μεταβαση απο το Huawei P30 και το νοιωθω σε αρκετες περιπτωσεις πιο αργο.... Τουλαχιστον βοηθαει στη βελτιωση της υπομονης μου. Εξαιρετικα κακο optimisation δυστυχως και δεν βλεπω να φτιαχνει συντομα. Βλεπω ασχολουνται με Al ενω ακομα δεν εχουν φτιαξει σωστα τα βασικα 🤐

Τι είναι αυτό που σε προβληματίζει τόσο πολύ. Το λαγκαρισμα έφτιαξε πάντως.. 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, STATYSS said:

Τι είναι αυτό που σε προβληματίζει τόσο πολύ. Το λαγκαρισμα έφτιαξε πάντως.. 

Δεν εφτιαξε.. Ακομα ειναι τουλαχιστον ενα κλικ πιο αργο σε ολα. Αν σου δωσουν τη συσκευη χωρις να ξερεις τι συσκευη ειναι νομιζεις οτι εχει πολυ χειροτερο επεξεργαστη και μαξ 4 giga ram ξερω γω. Για παραδειγμα αυτο που εξηγει ο φιλος εδω απο Ινδια, μου συμβαινει και στο youtube και στο chrome κι αλλου. Σε Huawei P30 και Samsung A52 δεν συμβαινει οποτε δεν ειναι θεμα των app. 

https://community.oneplus.com/thread/1569640963461087241

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mikepan_1 said:

Δεν εφτιαξε.. Ακομα ειναι τουλαχιστον ενα κλικ πιο αργο σε ολα. Αν σου δωσουν τη συσκευη χωρις να ξερεις τι συσκευη ειναι νομιζεις οτι εχει πολυ χειροτερο επεξεργαστη και μαξ 4 giga ram ξερω γω. Για παραδειγμα αυτο που εξηγει ο φιλος εδω απο Ινδια, μου συμβαινει και στο youtube και στο chrome κι αλλου. Σε Huawei P30 και Samsung A52 δεν συμβαινει οποτε δεν ειναι θεμα των app. 

https://community.oneplus.com/thread/1569640963461087241

Δεν ανοιγει το λινκ. Για πιο λαγκαρισμα μιλατε;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι εγω τετοιο λαγκαρισμα δεν εχω δει ,το αντιθετο ειναι παρα πολυ γρηγορο,σε οτι εφαρμογη και να χρησιμοποιω.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, FoT1s said:

Δεν ανοιγει το λινκ. Για πιο λαγκαρισμα μιλατε;

Το κλασικο που παγωνουν αρκετες εφαρμογες (youtube, chrome etc) οταν αλλαζεις apps για 2-3 δευτερολεπτα. 

4 ώρες πριν, nikerman71 said:

Γεια σας φιλοι εγω τετοιο λαγκαρισμα δεν εχω δει ,το αντιθετο ειναι παρα πολυ γρηγορο,σε οτι εφαρμογη και να χρησιμοποιω.

Εχω τεσταρει καμποσες συσκευες τοσο 12 οσο και 12R και δυστυχως ολες οι συσκευες το εχουν γιατι ειναι του Oxygen 14 - επισης κυκλοφορουν δεκαδες threads και comments τοσο στο reddit οσο και στο community (παραθετω καποια λινκς στο τελος της απαντησης). Υποθετω πως οσοι δεν το βλεπουν ειτε το εχουν συνηθισει ή χρησιμοποιουν τη συσκευη με πιο αργους ρυθμους ή ειχαν παρομοιο/χειροτερο software πριν τη συγκεκριμενη συσκευη.

Παρεπιπτοντως ακομα και σε high performance mode υπαρχει και αυτο το παγωμα με τις αλλαγες των app και το κακο touch control που σε ορισμενες περιπτωσεις το software κανει ignore οποιοδηποτε touch μεχρι και 1 δευτερολεπτο ΜΕΤΑ την ολοκληρωση του προηγουμενου animation.

Υποτιθεται πως μετα απο 200 email που εχουμε ανταλλαξει με πληροφοριες και screen recordings απ την πλευρα μου το support το εκανε escalate στο software team και μου ειπαν οτι θα επανελθουν. ΑΝ τυχον ακουσω κατι της προκοπης (λεμε τωρα) θα ενημερωσω.

https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/1brwnlt/oneplus_12_scrolling_lag_after_switching_apps/

https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/1boiz2c/disappointed_with_the_app_switching_delay_bug/

https://www.reddit.com/r/OnePlus12/comments/1am9npy/scrolling_lag_when_switching_into_apps/

https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/1auztqg/chrome_performance_issues_are_getting_tiresome/

https://community.oneplus.com/thread/1532005121683095555

https://community.oneplus.com/thread/1559919411949731849

Edited by Mikepan_1
Link to comment
Share on other sites

Τα επιβεβαιώνω όλα τα θέματα του @Mikepan_1
Απλά εγώ το χρησιμοποιώ το κινητό με πολύ χαλαρές κινήσεις και δεν τα συναντώ στην καθημερινότητά μου.
Είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη συσκευή αλλά είναι κρίμα να έχει τόσο κακογραμμένο λειτουργικό. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, δινω feedback για τα παρακατω:

Το tempered glass της enkay, μαπα. Εχει κολλα περιμετρικα και οχι full glue το τζαμακι. Μου εγινε επιστροφη χρηματων, καθως στο site εγραφε ο,τι ειναι full glue.

Επισης, η μεμβρανη uv της devia, μαπα κι αυτη γιατι δεν μπορουσε να κολλησει στα πλαινα με αποτελεσμα να μενει ξεκολλημενη, επισης ζητησα επιστροφη χρηματων και σε αυτην.

Μετα απο πολλες δοκιμες, πραγματικα η μονη που τελικα αξιζει και ξανα τοποθετησα την 2η που ειχε στην συσκευασια, ειναι η ringke. Αν καποιος δεν εχει ιδιαιτερο θεμα που αφηνει λιγες δαχτυλιες αλλα στα υπολοιπα αρνητικων των αλλων ειναι κορυφη του την προτεινω για να ηρεμησει με το θεμα αυτο.

Τελος, δινω καποιες θετικες ελπιδες για την nillkin που ακομα δεν ηρθε (κυριως λογο ονοματος και ποιοτητας που εχει στην αγορα) ο,τι ισως να ειναι κι αυτη εξισου καλη.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, alanthast0s said:

Τα επιβεβαιώνω όλα τα θέματα του @Mikepan_1
Απλά εγώ το χρησιμοποιώ το κινητό με πολύ χαλαρές κινήσεις και δεν τα συναντώ στην καθημερινότητά μου.
Είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη συσκευή αλλά είναι κρίμα να έχει τόσο κακογραμμένο λειτουργικό. 

Κι εγω ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος, αν δεν συνυπολογισμουμε το οτι η συσκευη ειναι στην κατηγορια flagship απο αποψη κοστους. Εχει αρκετα θετικα η συσκευη. Απλα κατα τη γνωμη μου δεν νοειται premium συσκευη του 2024 να εμφανιζει τετοια bugs στο λογισμικο. Βασικα ουτε καν απο mid range κινητα δεν περιμενεις τετοια θεματα που κανουν τη συσκευη αργη σε συγκεκριμενες καταστασεις. Επισης δεν νοειται να τους τα λες και να μην τα διορθωνουν! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mikepan_1 said:

Κι εγω ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος, αν δεν συνυπολογισμουμε το οτι η συσκευη ειναι στην κατηγορια flagship απο αποψη κοστους. Εχει αρκετα θετικα η συσκευη. Απλα κατα τη γνωμη μου δεν νοειται premium συσκευη του 2024 να εμφανιζει τετοια bugs στο λογισμικο. Βασικα ουτε καν απο mid range κινητα δεν περιμενεις τετοια θεματα που κανουν τη συσκευη αργη σε συγκεκριμενες καταστασεις. Επισης δεν νοειται να τους τα λες και να μην τα διορθωνουν! 

Που είναι αργή? Σε ποιες καταστάσεις?? Πες ένα παράδειγμα 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, STATYSS said:

Που είναι αργή? Σε ποιες καταστάσεις?? Πες ένα παράδειγμα 

Μα εστειλα και screen recordings συγκεκριμενα. Τοσο με τα touches οσο και με το youtube/chrome etc. Οταν αλλαζεις apps και στο chrome ή το youtube πρεπει να περιμενεις 2 seconds γιατι παγωνει, το θεωρεις νορμαλ και γρηγορο; Το 2014 ηταν γρηγορο, το 2024 δεν ειναι. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Mikepan_1 said:

Μα εστειλα και screen recordings συγκεκριμενα. Τοσο με τα touches οσο και με το youtube/chrome etc. Οταν αλλαζεις apps και στο chrome ή το youtube πρεπει να περιμενεις 2 seconds γιατι παγωνει, το θεωρεις νορμαλ και γρηγορο; Το 2014 ηταν γρηγορο, το 2024 δεν ειναι. 

To επιβεβαιώνω και εγώ. εμφανίζεται και στο 11. Δεν ήταν από την αρχή. Με την προηγούμενη αναβάθμιση το ξεκίνησε και το συνεχίζει και με την τελευταία που πήρε πριν λίγες μέρες. Βεβαια μετά από αυτά που ειχαμε τραβίξει καποιοι με το 11 και τις ρυθμίσεις που δεν κρατούσε, προσωπικά αυτό μου φαίνεται εντελώς minor.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fanatikos said:

To επιβεβαιώνω και εγώ. εμφανίζεται και στο 11. Δεν ήταν από την αρχή. Με την προηγούμενη αναβάθμιση το ξεκίνησε και το συνεχίζει και με την τελευταία που πήρε πριν λίγες μέρες. Βεβαια μετά από αυτά που ειχαμε τραβίξει καποιοι με το 11 και τις ρυθμίσεις που δεν κρατούσε, προσωπικά αυτό μου φαίνεται εντελώς minor.

Εν μέρει καλό αυτό!! 

Φαντάζομαι σημαίνει πως με update μπορούν να το φτιάξουν! 

Άρα ή δεν το θεωρούν "πρόβλημα" ή αδιαφορούν! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, fanatikos said:

To επιβεβαιώνω και εγώ. εμφανίζεται και στο 11. Δεν ήταν από την αρχή. Με την προηγούμενη αναβάθμιση το ξεκίνησε και το συνεχίζει και με την τελευταία που πήρε πριν λίγες μέρες. Βεβαια μετά από αυτά που ειχαμε τραβίξει καποιοι με το 11 και τις ρυθμίσεις που δεν κρατούσε, προσωπικά αυτό μου φαίνεται εντελώς minor.

Ολες οι συσκευες με Oxygen 14 πρεπει να το εχουν. Ειναι bugs στο Oxygen. Δεν ξερω αν ειναι χειροτερο οτι αδιαφορουν ή οτι δεν εχουν παρει χαμπαρι πως το sw ειναι προβληματικο.

6 ώρες πριν, Titarasaudi said:

Εν μέρει καλό αυτό!! 

Φαντάζομαι σημαίνει πως με update μπορούν να το φτιάξουν! 

Άρα ή δεν το θεωρούν "πρόβλημα" ή αδιαφορούν! 

Υπαρχει σε δεκαδες threads στο OP community, στο reddit, τους εχω στειλει στο support που αφοτου προσπαθουσαν να με πεισουν πως εχει θεμα η συσκευη μου, τελικα καταλαβαν και μου ειπαν το εκαναν escalate στο software team. Τους εχουν επικοινωνησει κ αλλοι για το θεμα, εχω στειλει bug report απο τη σελιδα με τα bugs. Αλλα μετα απο 2 μηνες τιποτα. Αμα θελουν ενα χρονο να διορθωσουν ενα τοσο πασιφανες προβλημα, κλαφτα χαραλαμπε

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, δεν με ενοχλει τοσο, αλλα ναι, φυσικα και θα ηθελα να το διορθωσουν εννοειται. Βεβαια σαν το bug που οταν αλλαζες κατι στις ρυθμισεις και μετα απο ρεσταρτ τις εχανε ολες και δεν τις κρατουσε, νομιζω ηταν χειροτερο. (Οταν ειχα το 10 Pro).

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Επισης κατι αλλο. Οταν βγαζω φωτο και κανει autofocus ας πουμε σε ενα προσωπο το background χανει πολυ σε detail. Δεν ειναι blurred καθως δεν βγαζω πορτραιτο αλλα δεν ειναι τοσο καθαρο οταν ζουμαρω χανει πολυ σε λεπτομερεια. Το προσωπο που εχει κανει focus φαινεται ολοκαθαρα. Επισης αν δεν κανει autofocus σε προσωπο τοτε ειναι αψογο. Κανω κατι λαθος; Με το Huawei το επιπεδο του sharpness ηταν εναιο σε ολη τη φωτογραφια. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι αυριο να παω να το χτυπήσω και να αντικαταστήσω το magic 6 pro...2 βασικές ερωτησεις

1)Ηχογραφηση κλησης native και απροβλημάτιστη εχουμε?Λειτουργει αψογα?

2)Οι ειδοποησεις ερχονται  κανονικα χωρις αργοπορία?

3)Κατω απ τον ήλιο φουλ φωτεινό ετσι?Και μπαταρια αψογη σωστα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, eddiedimitris said:

Παιδια επειδη σκεφτομαι αυριο να παω να το χτυπήσω και να αντικαταστήσω το magic 6 pro...2 βασικές ερωτησεις

1)Ηχογραφηση κλησης native και απροβλημάτιστη εχουμε?Λειτουργει αψογα?

2)Οι ειδοποησεις ερχονται  κανονικα χωρις αργοπορία?

3)Κατω απ τον ήλιο φουλ φωτεινό ετσι?Και μπαταρια αψογη σωστα?

Ευχαριστω

 

2. Ναι. Δεν εχω εντοπισει προβλημα. 3. Πολυ καλη φωτεινοτητα. Μπαταρια σε γενικες γραμμες τουμπανο αλλα εξαρταται κι απο τη χρηση. Αν χρησιμοποιεις πολυ καμερα ή/και google maps καιει πολυ μπαταρια. Οταν ημουν σε ταξιδι με πολλες ωρες κατω απο τον ηλιο πολλες φωτος και maps, το SOT επεφτε στο μισο αλλιως SOT γυρω στις 8.50-9 ωρες με αρκετο browsing, chatting, socials οταν το 80% σε κλειστο χωρο. Με λιγο browsing και οχι πολυ χρηση στον ηλιο μπορει να χτυπησει και 10-11 ωρες. 

Στο 1 δεν μπορω να βοηθησω, δεν εχω χρησιμοποιησει. 

Γιατι να αλλαξεις το Magic 6 pro με αυτο ομως; εχεις προβληματα με κατι συγκεκριμενο ή απλα περιμενεις πως το OP12 θα ειναι καλυτερο; 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mikepan_1 said:

 

2. Ναι. Δεν εχω εντοπισει προβλημα. 3. Πολυ καλη φωτεινοτητα. Μπαταρια σε γενικες γραμμες τουμπανο αλλα εξαρταται κι απο τη χρηση. Αν χρησιμοποιεις πολυ καμερα ή/και google maps καιει πολυ μπαταρια. Οταν ημουν σε ταξιδι με πολλες ωρες κατω απο τον ηλιο πολλες φωτος και maps, το SOT επεφτε στο μισο αλλιως SOT γυρω στις 8.50-9 ωρες με αρκετο browsing, chatting, socials οταν το 80% σε κλειστο χωρο. Με λιγο browsing και οχι πολυ χρηση στον ηλιο μπορει να χτυπησει και 10-11 ωρες. 

Στο 1 δεν μπορω να βοηθησω, δεν εχω χρησιμοποιησει. 

Γιατι να αλλαξεις το Magic 6 pro με αυτο ομως; εχεις προβληματα με κατι συγκεκριμενο ή απλα περιμενεις πως το OP12 θα ειναι καλυτερο; 

Ειναι εξαιρετικο το Honor αλλα δεν βρισκω τροπο να εχω ηχογραφηση κλησης που με εξυπηρετεί πολυ στην καθημερινοτητα...

 

Επισης συνολικα το ui του θελει αρκετες βελτιώσεις για να πεις οτι ανταποκρίνεται αψογα στην καθημερινοτητα ...Λεπτομερείες που ομως στην καθημερινοτητα μπορει να σε εκνευρίζουν.

Αν ομως δεν υπαρχει αψογη ηχογραφηση κλησης δε θα το αλλάξω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, eddiedimitris said:

Ειναι εξαιρετικο το Honor αλλα δεν βρισκω τροπο να εχω ηχογραφηση κλησης που με εξυπηρετεί πολυ στην καθημερινοτητα...

 

Επισης συνολικα το ui του θελει αρκετες βελτιώσεις για να πεις οτι ανταποκρίνεται αψογα στην καθημερινοτητα ...Λεπτομερείες που ομως στην καθημερινοτητα μπορει να σε εκνευρίζουν.

Αν ομως δεν υπαρχει αψογη ηχογραφηση κλησης δε θα το αλλάξω 

Και το UI της Oneplus δεν ειναι οτι καλυτερο για την ωρα. Θελει πολλες βελτιωσεις. Ειδικα αν δουλευεις τη συσκευη με γρηγορες κινησεις ειναι πιο ορατο. Για την ηχογραφηση θα σου πει κανας συμφορουμιτης. Ψαξε και στο νετ αν αναφερουν χρηστες προβληματα. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θελω να το παρω απο κινα και δεν θα παιζει εγγυηση, για νορμαλ χρηση και φωτογραφιες ειναι οκ?? εκτος απο το lagarisma που εχει αναφερθει εχει βγαλει κατι αλλο σοβαρο?? ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...