Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σας ακουω που λετε για τα 6αρια και ειμαι ετοιμος να βαλω τα κλαματα:( αν ειχα εμπειρια στις αλλαγες ρομ θα το εκανα!!αλλα....φοβαμε μην κανω καμμια λαλακια και μετα το εχω για τουβλο:p :p

Αχχχ....μια απο τα ιδια κι'εγωωω φιλε. Εγω αν και γνωριζω αρκετα πραγματα ειμαι ακομα πολυ...επιφυλακτικος. Σιγουρα ειναι πολυ καλα τα wm6 αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι αμα κανω και καμια πατατα μετα no money για καινουργιο τιτανα και με βλεπω να παιρνω τηλεφωνο μονο απο.....καρτοτηλεφωνα..... :lol:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Αχχχ....μια απο τα ιδια κι'εγωωω φιλε. Εγω αν και γνωριζω αρκετα πραγματα ειμαι ακομα πολυ...επιφυλακτικος. Σιγουρα ειναι πολυ καλα τα wm6 αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι αμα κανω και καμια πατατα μετα no money για καινουργιο τιτανα και με βλεπω να παιρνω τηλεφωνο μονο απο.....καρτοτηλεφωνα..... :lol:
απλα κολαω λιγο γιατι τα αγγλικα μου ειναι μετρια:( εγω τουλαχιστον αν το τιναξω στον αερα εχω και το 3600:p :p
Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου λιγοστην επιλογη full backup με το spb backup και με το sktools κανει backup και την storage card????

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου λιγοστην επιλογη full backup με το spb backup και με το sktools κανει backup και την storage card????

 

αντωνη για μενα spb backup;)

 

ναι κανει και ολο το τηλ αν θελεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απλα κολαω λιγο γιατι τα αγγλικα μου ειναι μετρια:( εγω τουλαχιστον αν το τιναξω στον αερα εχω και το 3600:p :p

 

εγω το 3600 το εδωσα, αλλα παλι δεν κολαω γιατι παντα εχω το παλιο καλο μου p910i εκει ετοιμο να δουλεψει αψογα και απροβληματιστα οποτε του το ζητησω:)

 

γιαννη δεν θα στο ξαναπω για τα wm6 η οτι αλλο χρειαστεις.....εδω θα ειμαι :)

 

ηδη ξεκιναει να στηνεται ο τιτανας μου με την black pro 3:p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Για πειτε μου λιγοστην επιλογη full backup με το spb backup και με το sktools κανει backup και την storage card????
απλα πρεπει να τσεκαρεις εσυ πριν την επιλογη και για την καρτα
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω το 3600 το εδωσα, αλλα παλι δεν κολαω γιατι παντα εχω το παλιο καλο μου p910i εκει ετοιμο να δουλεψει αψογα και απροβληματιστα οποτε του το ζητησω:)

 

γιαννη δεν θα στο ξαναπω για τα wm6 η οτι αλλο χρειαστεις.....εδω θα ειμαι :)

 

ηδη ξεκιναει να στηνεται ο τιτανας μου με την black pro 3:p

αντε καλη επιτυχια!!!αν και δεν σε φοβαμαι εσενα,πες μας μετα εντυπωσεις:)
Link to comment
Share on other sites

σας ακουω που λετε για τα 6αρια και ειμαι ετοιμος να βαλω τα κλαματα:( αν ειχα εμπειρια στις αλλαγες ρομ θα το εκανα!!αλλα....φοβαμε μην κανω καμμια λαλακια και μετα το εχω για τουβλο:p :p

 

Φιλε μου καλε ειναι υπεροχα με τα WM6.

 

Σταθεροτητα-Ταχυτητα-Ομορφια..... :D :)

 

Προχωρα!!

 

Με το Δημητρη διπλα σου μη φοβασαι τιποτα!!

 

Και εγω ετσι ημουνα και με τις συμβουλες του

(Σεμιναριο μεσω PM μου εκανε) τολμησα και τωρα πεταω....:cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

θελετε εντυπωσεις ε??

 

απο την black pro 3 ε??:rolleyes::rolleyes:

 

 

:shifty::shifty::shifty::shifty::shifty:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θελετε εντυπωσεις ε??

 

απο την black pro 3 ε??:rolleyes::rolleyes:

 

 

:shifty::shifty::shifty::shifty::shifty:

...Σαδιστή :p

 

Άσε, ξέρουμε... "This thing runs like a bat out of hell", σωστά ; ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

...Σαδιστή :p

 

Άσε, ξέρουμε... "This thing runs like a bat out of hell", σωστά ; ;)

 

nixx

 

 

 

:rolleyes::rolleyes:

 

 

 

και κατι παραπανω:rolleyes: ...θα λεγα :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Hello. Για όσους ενδιαφέρονται και... είμαστε πάρα πολλοί, είμαι σίγουρος... σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες η επίσημη αναβάθμιση στα WM 6.0 για τον Τιτάνα... αναμένεται στις 22/6 :)

 

Ελπίζω να έχω νωρίτερα την επίσημη έκδοση, για να σας πω εντυπώσεις. :)

 

Δεν άργησα τελικά :p

 

RUU_Hermes_QTEK_WWE_3.35.255.1_101_6275_1.41.00.10_108.exe + greek ext_rom

 

a.k.a WM 6.0 for Hermes... Μείνετε με τις custom roms... Προτιμώ την official, με ελληνικά. :p

 

Εντυπώσεις μετά από μικρό, εύλογο χρονικό διάστημα. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

αναβεις φωτιες μυθε :confused:

 

και δημιουργεις ψυχολογικα προβληματα στον κοσμο :lol:

 

εδω και μια ωριτσα τελειωσα το στησιμο της black pro 3 και ομολογω πως μου φαινεται δυσκολο να βγει σε γνησιο κατι καλυτερο :X

 

οσο για τα ελληνικα περιτο στοιχειο στον τιτανα μας :)

 

να ναι καλα τa leng :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αααααααα!!!!ποτε;δηλαδη;αυριο;μεθαυριο;

 

χθες :worry::worry:

 

καλυτερα?? :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αναβεις φωτιες μυθε :confused:

 

και δημιουργεις ψυχολογικα προβληματα στον κοσμο :lol:

 

εδω και μια ωριτσα τελειωσα το στησιμο της black pro 3 και ομολογω πως μου φαινεται δυσκολο να βγει σε γνησιο κατι καλυτερο :X

 

οσο για τα ελληνικα περιτο στοιχειο στον τιτανα μας :)

 

να ναι καλα τa leng :D

 

Τις δοκίμασα τις ROM zaharakis νταξ δεν τρελλάθηκα κιόλας. Προιτμώ την official από το ατέλειωτο βάλε βγάλε, εγκατέστησε cabs, βάλε leng, κάνε το άλλο... :p Ένα κλικ και voila... :lol:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τις δοκίμασα τις ROM zaharakis νταξ δεν τρελλάθηκα κιόλας. Προιτμώ την official από το ατέλειωτο βάλε βγάλε, εγκατέστησε cabs, βάλε leng, κάνε το άλλο... :p Ένα κλικ και voila... :lol:

 

αν δεν δοκιμασω την ρομ που λες δεν μπορω να εχω γνωμη ειναι φυσικο :)

 

αλλα οταν λεω δοκιμαζω μια ρομ, ενοω οτι στηνω το τηλ παντα με ΟΛΕΣ τις εφαρμογες που χρησιμοποιω και τοτε βλεπω ποια πραγματικα ειναι καλη,σταθερη και γρηγορη.

και με ολο τον σεβασμο μυθε :respect: και χωρις να θελω να το παιξω πονηρος :!:

η 3αρα ειναι οντως παρα πολυ καλη :) μεχρι στιγμης παντα ...

 

χωρις να θελω να μειωσω την 2.5 που την χρησιμοποιω καιρο και ηταν οτι καλυτερο εχω τρεξει στον τιτανα μου;)

και την θεωρω πλεον, την μοναδικη επιλογη για επαναφορα του τηλ μου, σε περιπτωση που κατι δεν παει καλα σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση με νεα ρομ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν άργησα τελικά :p

 

RUU_Hermes_QTEK_WWE_3.35.255.1_101_6275_1.41.00.10_108.exe + greek ext_rom

 

a.k.a WM 6.0 for Hermes... Μείνετε με τις custom roms... Προτιμώ την official, με ελληνικά. :p

 

Εντυπώσεις μετά από μικρό, εύλογο χρονικό διάστημα. :)

Στο forum της ace hellas δεν εχει αναφερθει τιποτα για τα wm6. Απο ποια πηγη το διαβασες φιλε μου?

Αν μπορεις να μας ενημερωσεις και για το ποτε υπολογιζεται να δωθει σε εμας τους κατοχους του τιτανα θα μας χαροποιουσες ιδιαιτερα. :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Οτι βολέυει τον καθένα φίλε. Ασχολούμαι με τα ppcia πάρα πολύ καιρό, για να ανησυχώ για την κάθε rom που βγαίνει. Το internet έχει για τον καθένα... ότι αυτός επιθυμεί. :)

 

Ετοιμη η ROM btw. Όλα μια χαρά. Αφού εγκαταστήσω προγράμματα θα σας πω περισσότερα. :) Ελεύθερη ram 30MB (29.88ΜΒ) με το πρώτο boot και 47ΜΒ (47.75ΜΒ) διαθέσιμος χώρος για αποθήκευση. :)

 

Edit:

Φίλε TonyK, έχω αναφέρει σε πιο πάνω post, το πότε αναμένεται. Το οτι δεν αναφέρθηκε στο επίσημο site της ACE είναι φυσιολογικό. Οι άνθρωποι θα ανακοινώσουν κάτι όταν είναι έτοιμοι να τη διαθέσουν. Το πως την έχω, θα το ήξερες αν ήσουν πιο παλιός χρήστης. :p Μη σε απασχολεί, θα σας ενημερώνω για τυχόν αλλαγές και σύντομα όλοι θα την έχετε επίσημα από την ACE.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Οτι βολέυει τον καθένα φίλε. Ασχολούμαι με τα ppcia πάρα πολύ καιρό, για να ανησυχώ για την κάθε rom που βγαίνει. Το internet έχει για τον καθένα... ότι αυτός επιθυμεί. :)

 

Ετοιμη η ROM btw. Όλα μια χαρά. Αφού εγκαταστήσω προγράμματα θα σας πω περισσότερα. :) Ελεύθερη ram 30MB (29.88ΜΒ) με το πρώτο boot και 47ΜΒ (47.75ΜΒ) διαθέσιμος χώρος για αποθήκευση. :)

Ναι αλλα δεν μας ειπες απο που την....βρηκες......

Το ξερετε οτι πολυς κοσμος περιμενει με πολυ ανυπομονησια τα wm6 και μονο που ακουσαμε οτι βγηκαν μας ανοιξε η ορεξη.

Εκτος και αν βεβαια θελεις να την κρατησεις για σενα μονο :(

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν μας ειπες απο που την....βρηκες......

Το ξερετε οτι πολυς κοσμος περιμενει με πολυ ανυπομονησια τα wm6 και μονο που ακουσαμε οτι βγηκαν μας ανοιξε η ορεξη.

Εκτος και αν βεβαια θελεις να την κρατησεις για σενα μονο :(

 

μην βιαζεσαι αντωνη ..

 

δεν ειναι τετοιος τυπος ο μυθος :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα. Αντε παλι απο την αρχη... :cry: :ninja: :lol:

 

κρατα μια πισινη βαγγελη για καλο και για κακο;)

 

κατσε να μας πει εντυπωσεις ο μυθος γιατι αν ειναι οντως καλη, για ποιο λογο να πας στην 3 ? :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μην βιαζεσαι αντωνη ..

 

δεν ειναι τετοιος τυπος ο μυθος :)

Δημητρη δεν το ειπα αρνητικα για τον μυθο αλλα πιστευω οτι μας καταλαβαινεις ολους εμας που περιμενουμε πως και πως τα wm6.

Εγω αμα μαθω κατι που ξερω οτι πολλοι το περιμενουν θα ενημερωσω αμεσως και με οσες πιο πολλες λεπτομερειες μπορω. Αυτο ειναι και το νοημα των forum. Αν ειναι να ριχνεις μονο λαδι στη φωτια τοτε καλυτερα μην το ριξεις καθολου.

Και αυτο που ζητησα ΔΕΝ ειναι να μας δωσει την rom, αλλα να μας πει απο ποια πηγη το εμαθε για να σιγουρευτουμε κι'εμεις.

Αλλωστε εγω μονο απο το site της ace hellas θα το κατεβασω οποτε μας το δωσουν.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...