Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μηπως ζηταμε πολλα??ραδιοφωνο,gps,3mpixels.....και τοτε δεν θα εκανε 800ευρω,αλλα 1100.οσο και για τα 2mpixels καλα ειναι το θεμα ειναι τι φακο εχει.εδω οταν ειχα το n80 κα ελεγε 3mpixels η φοτο ητανε για κλαματα.:wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μηπως ζηταμε πολλα??ραδιοφωνο,gps,3mpixels.....και τοτε δεν θα εκανε 800ευρω,αλλα 1100.οσο και για τα 2mpixels καλα ειναι το θεμα ειναι τι φακο εχει.εδω οταν ειχα το n80 κα ελεγε 3mpixels η φοτο ητανε για κλαματα.:wacko:

 

αρη επιασες το αλλο ακρο:D

 

το k800i αντιθετα εχει κορυφαια φωτο!!και ειδικα νυχτα ειναι που δεν παιζεται με τπτ!!

ενω το νοκια Ν80 ειναι οτι χειροτερο αναλογα με τα mpxls που δηλωνει η νοκια....απλα χαλια και σκετη απογοητευση!!τα ειχα και τα δυο και σου μιλω απο 1ο χερι;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αρη επιασες το αλλο ακρο:D

 

το k800i αντιθετα εχει κορυφαια φωτο!!και ειδικα νυχτα ειναι που δεν παιζεται με τπτ!!

ενω το νοκια Ν80 ειναι οτι χειροτερο αναλογα με τα mpxls που δηλωνει η νοκια....απλα χαλια και σκετη απογοητευση!!τα ειχα και τα δυο και σου μιλω απο 1ο χερι;)

 

επειδη το ειχα και εγω το n80 και μετα το n93 αποφασισα να μην ξαναπαρω nokia επειδη υστερει στις φοτο και επειδη ετρεχα συνεχεια να τα φτιαξω απο κολληματα και αλλα.το htc βεβαια δεν συκρινεται σε φοτο/βιντεο εξαλλου δεν το παιρνεις για αυτο.το παιρνεις για ΟΛΑ τα υπολοιπα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη το ειχα και εγω το n80 και μετα το n93 αποφασισα να μην ξαναπαρω nokia επειδη υστερει στις φοτο και επειδη ετρεχα συνεχεια να τα φτιαξω απο κολληματα και αλλα.το htc βεβαια δεν συκρινεται σε φοτο/βιντεο εξαλλου δεν το παιρνεις για αυτο.το παιρνεις για ΟΛΑ τα υπολοιπα.:D

Μια που ...το έφερε η κουβέντα, μια ερώτηση : Ξέρω ότι το TyTN γράφει video σε 352x288, αλλά σε πόσα fps ?

Και επίσης, ένα αντίστοιχο wmv video (352x288, ή έστω 320x240 μια και τόση είναι και η ανάλυση της οθόνης του), στα 25fps, μπορεί να το παίξει άνετα ;

 

θενκς :)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

επειδη το ειχα και εγω το n80 και μετα το n93 αποφασισα να μην ξαναπαρω nokia επειδη υστερει στις φοτο και επειδη ετρεχα συνεχεια να τα φτιαξω απο κολληματα και αλλα.το htc βεβαια δεν συκρινεται σε φοτο/βιντεο εξαλλου δεν το παιρνεις για αυτο.το παιρνεις για ΟΛΑ τα υπολοιπα.:D

 

Τιποτα...τη ξεχναμε τη καλη φωτογραφία & video. Κι εγω επιδη εχω βαρεθει τα κολληματα απο τα Nokia + οτι ειναι "αργα" (ειμαι λιγο γρηγορος γενικοτερα με τα PC) στο μενου ειπα να δω το Tytn. Συμφωνω με aris_21 100%.

Αφού δεν μπορούμε να δώσουμε χρόνια στη ζωή μας....ας δώσουμε ζωή στα χρόνια μας.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια, μπας και ξέρει κανείς να με βοηθήσει που έχω σκάσει με ένα προβληματάκι; (Έχει πλάκα να είναι αστείο το πρόβλημα και να έγινα ΠΑΛΙ ρόμπα!) :lol:

 

Γιατί δεν μου ανοίγει τα pdf αρχεία;

:O :O :O :O :O :O :O :O :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια, μπας και ξέρει κανείς να με βοηθήσει που έχω σκάσει με ένα προβληματάκι; (Έχει πλάκα να είναι αστείο το πρόβλημα και να έγινα ΠΑΛΙ ρόμπα!) :lol:

 

Γιατί δεν μου ανοίγει τα pdf αρχεία;

:O :O :O :O :O :O :O :O :O

 

Έχεις βάλει Pdf viewer;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια, μπας και ξέρει κανείς να με βοηθήσει που έχω σκάσει με ένα προβληματάκι; (Έχει πλάκα να είναι αστείο το πρόβλημα και να έγινα ΠΑΛΙ ρόμπα!) :lol:

 

Γιατί δεν μου ανοίγει τα pdf αρχεία;

:O :O

 

αν και σου απαντησε ο johner ηδη

εγω θα σου πω κατι αλλο.

 

αν δεν ρωτησεις δεν μαθαινεις και αν δεν μαθεις δεν μπορεις να βοηθησεις αλλον μετα..ειναι μια αλυσιδα που εδω μεσα δεν σπαει με τπτ και αυτο οφειλεται σε ολα τα παιδια που μας βοηθανε συνεχως σε οτι απορια κι αν εχουμε....σωστη η λαθος :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με τα mms ενω δεχομαι δεν μπορω να στειλω,παω να στειλω κανει συνδεση με vf mms/gprs,3g και λεει αποτυχια μηνυματος,τι να κανω??:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν και σου απαντησε ο johner ηδη

εγω θα σου πω κατι αλλο.

 

αν δεν ρωτησεις δεν μαθαινεις και αν δεν μαθεις δεν μπορεις να βοηθησεις αλλον μετα..ειναι μια αλυσιδα που εδω μεσα δεν σπαει με τπτ και αυτο οφειλεται σε ολα τα παιδια που μας βοηθανε συνεχως σε οτι απορια κι αν εχουμε....σωστη η λαθος :)

 

και απο δευτέρα με το καλό φίλε 'zaxaraki' να να έχεις υπομονή μαζί μου γιατι θα σε τρελάνω στίς ερωτήσεις :) βλέπεις απο ενα ταπεινό samsung d500 εως το HTC είναι μεγάλο το βήμα..:)

45 λεπτα δρόμος δεν είναι η Χαλκίδα με την μηχανή;:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

και απο δευτέρα με το καλό φίλε 'zaxaraki' να να έχεις υπομονή μαζί μου γιατι θα σε τρελάνω στίς ερωτήσεις :) βλέπεις απο ενα ταπεινό samsung d500 εως το HTC είναι μεγάλο το βήμα..:)

45 λεπτα δρόμος δεν είναι η Χαλκίδα με την μηχανή;:) :) :)

 

κερναω καφεδακι και παραλληλα τιγκαρουμε το τηλ σου στο software!!!!:):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οταν στελνετε mms και σας λεει η φοτο ειναι 320 και πρεπει να γινει 250 τι κανετε???δεν γινετε αυτοματα??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mε το AEKmap.

 

 

Hi,

 

Έχω αγοράσει ένα Tytn από το εξωτερικό και θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πως μπορώ να ρυθμίσω το Hardware Keyboard να γράφει Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη που επειμενω θελω να στειλω ενα mms και δεν με αφηνει επειδη ξεπερναει τα 250kb.τι να κανω????:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη που επειμενω θελω να στειλω ενα mms και δεν με αφηνει επειδη ξεπερναει τα 250kb.τι να κανω????:(

 

αρη δοκιμασε να μικρυνεις την φωτο..

 

δεν νομιζω παντως να σε αφησει να την στειλεις με τοσο μεγαλο μεγεθος..

 

δεν θυμαμαι μεχρι ποσα κβ αλλα υπαρχει περιορισμος μεγεθους στα μμς

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

έκανα χθες παραγγελια από το handit.de το TyTN και σήμερα μου ήρθε mail ότι θα θέλαμε να μας στείλετε φωτοτυπία την παραγγελια σας, την ταυτότητα σας και την πιστωτική κάρτα μπρός πίσω με fax η email για να προχωρήσει η παραγγελια !!!!!!!!!!

κάνω online παραγγελιες από το 1996 και τέτοιο πράγμα πρώτη φορα βλέπω !! δεν με νοιάζει αν γίνετε για credit fraud αλλα το να ζητάς με fax η email τέτοια δεδομένα ειναι τουλαχιστον για γέλια

Link to comment
Share on other sites

αρη δοκιμασε να μικρυνεις την φωτο..

 

δεν νομιζω παντως να σε αφησει να την στειλεις με τοσο μεγαλο μεγεθος..

 

δεν θυμαμαι μεχρι ποσα κβ αλλα υπαρχει περιορισμος μεγεθους στα μμς

 

το γνωριζω οτι ειναι μεγαλο μεγεθος αλλα στα αλλα τηλ.που ειχα εκανε αυτοματα σμυκρινση.αυτο μου λεει π.χ.το μηνυμα μεγεθους 329κ υπερβαινει το οριο αποστολης των 250κ.αφαιρεστε περιεχομενο και προσπαθηστε ξανα.δηλαδη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yποστηρίζουν πλήρως τα Ελληνικά σε όλες τις ROM.

Mπορείς να βάλεις ελληνικό keyboard καθώς και να χρησιμοποιείς το hardware για να γράφεις ελληνικά.

SMS 160 χαρακτήρων επίσης ok.

Eπαφές ok.

 

Σου προτέινω αυτό το μαγαζί λόγω καλύτερης τιμής και μεγάλης αξιοπιστίας.

 

Hi,

 

Epikoinonisa simera me tin Qtek Hellas kai mou ipan oti to hardware Keyboard sta Tytn tou eksoterikou den mporei na allaksei se ellinika :(.

 

johner mipos gnorizeis pos na to rithmiso, mias kai einai pithano na rithmizete all na min to lene :confused:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει Pdf viewer;

 

Μα νόμιζα ότι αυτή τη δουλειά έκανε το clearview PDF! Το οποίο υπήρχε ήδη μέσα...:O

 

Κοτσάνα είπα;:O

 

πρέπει να βάλω και κάτι άλλο; :(

 

τι; :O

 

Υ.Γ. zaharaki thanks! Μου δίνεις κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

Μα νόμιζα ότι αυτή τη δουλειά έκανε το clearview PDF! Το οποίο υπήρχε ήδη μέσα...:O

 

Κοτσάνα είπα;:O

 

πρέπει να βάλω και κάτι άλλο; :(

 

τι; :O

 

Υ.Γ. zaharaki thanks! Μου δίνεις κουράγιο...

 

H Adobe δίνει δωρεάν το Adobe Acrobat Reader for PPC στο link

http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/pocketpc/2.x/AdbeRdr20_ppc_enu.exe

 

κανε click και κατέβασέ το.

 

Θα ηθελα να συμπληρώσω στην απορία του φίλου...γνωρίζει κανεις αν υπάρχει κάποιος pdf editor ωστε να μπορούμε δημιουργούμε pdf αρχεία κατευθείαν στο tytn?

Αφού δεν μπορούμε να δώσουμε χρόνια στη ζωή μας....ας δώσουμε ζωή στα χρόνια μας.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν καλή ιδέα αυτοί που το έχουν ήδη να δημιουργήσουν ένα "must do when you buy" θέμα, έτσι ώστε εμείς που μόλις αγοράσαμε ή ετοιμαζόμαστε να αγοράσουμε, να μην φορτώνουμε συνεχώς το forum με ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί?

Απλά ο καθένας που έχει κάτι να προσθέσει θα κάνει quotes+paste τα δικά του.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως με τον giotamike, μιας κι εδώ και λίγες ώρες είμαι κι εγώ ένας πανευτυχής κάτοχος του Τιτάνα με 1gb καρτούλα :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

μεγιες-μεγιες......φτιαξτε ενα θεμα,γιατι εχει πολυ μελλον και ειδικα σε αποριες.:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από Expansys το πήρα. Με HT628 ξεκινάει το s/n του. Πάντως ούτε το πρόβλημα με το screen alignment έχω (μέχρι στιγμής), ούτε αυτό με τον αποστολέα εισερχόμενου SMS.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...