Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και για περισσότερες πληροφορίες και αναλυτικές οδηγίες στα ελληνικά... εδώ.

Ευχαριστώ θερμά, και συγχαρητήρια για την πολύτιμη προσφορά σας. Όλοι μαζί μπορούμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στις κλήσεις μέσω skype απο το tytn ο ήχος να ακούγετε απο το ακουστικό και όχι απο το μεγάφωνο?Ευχαριστώ

 

Αν παρατηρήσεις ακόμη και bluetooth handsfree να έχεις, μουσική κτλ ακούς από το μεγάφωνο. Γενικά ήχους από το ακουστικό ακούγονται μόνο αυτοί που έχουν άμεση σχέση με κλήσεις.

 

Υ.γ.: Δοκίμασε ωστόσο το πρόγραμμα music bt

 

 

-----------

Μια απορία, υπότιθετε ότι η έκδοση 1.2.2 του CorePlayer λύνει τελείως το πρόβλημα με τα video; δλδ μπορώ να δω και avi 1GB με 600 ανάλυση;

edit: από ότι πρόσεξα, ακόμη και τώρα έχω πρόβλημα με τον συγχρονισμό ήχου και εικόνας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest lagoudakis
φιλε μου θα σε γελασω γιατι δεν την εχω την συσκευη πια:Oαλλα προσωπικα με την επισημη 6 που ειχα η συσκευη μου ηταν μια χαρα,δεν ειχα κανενα προβλημα,την ειχα μονο με αγγλικα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αξίζει να κανουμε καμια αναβάθμιση αν γνωρίζεις;

 

Πρέπει να ρίξεις λίγο έως αρκετό διάβασμα εδώ για να αποφασίσεις εσύ ο ίδιος εάν αξίζει. Εάν δεν τρώγεσαι με τα ρούχα σου όπως πολλοί από μας και δεν έχεις πρόβλημα με τη συσκευή σου, θα σου συνιστούσα να μη την πειράξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αξίζει να κανουμε καμια αναβάθμιση αν γνωρίζεις;

 

φίλε προσωπική μου άποψη είναι ότι τα + που θα δεις δεν θα είναι παραπάνω απ την εγγύηση που θα χάσεις εκτός αν έχει ήδη λήξει οπότε μπορείς να διαβάσεις και να "παίξεις" ή καλύτερα να μαγειρέψεις τη συσκευή σου όπως ακριβώς την θέλεις

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ή καλύτερα να μαγειρέψεις τη συσκευή σου όπως ακριβώς την θέλεις

 

Den einai toso aplo... thelei poly testing mia ROM gia na ginei "opws akribws theleis"!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση..Στο Tytn μου με WM6 όσον αφορά το ρολόι στο

Ρυθμίσεις -> Συσκεύη ->Ρολόγια & Ξυπνητήρια

στην τοπική ώρα γράφει GMT +2 Μίνσκ.. Το αλλάζω σε GMT +2 Αθήνα,Κωνσταντινούπολη και δεν αποθηκεύει την αλλαγή όσες φορες και αν το αλλάξω...Μήπως ξέρει κανείς πως θα γίνει να αποθηκεύσει την ρύθμιση?:confused: Τhanx!

Link to comment
Share on other sites

Αφού κάνεις enable το παρακάτω, θα πας στο μενού settings\phone\timechange tab και θα ξετσεκαρεις το enable auto time change

 

AUTO TIMEZONE FEATURE enable - disable

 

Enable the TimeZones Page in PHONE OPTIONS:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\OEM\PhoneSetting]

"ShowNITZPage"=dword:00000001

 

Disable the TimeZones Page in PHONE OPTIONS:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\OEM\PhoneSetting]

"ShowNITZPage"=dword:00000000

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Αφού κάνεις enable το παρακάτω, θα πας στο μενού settings\phone\timechange tab και θα ξετσεκαρεις το enable auto time change

 

AUTO TIMEZONE FEATURE enable - disable

 

Enable the TimeZones Page in PHONE OPTIONS:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\OEM\PhoneSetting]

"ShowNITZPage"=dword:00000001

 

Disable the TimeZones Page in PHONE OPTIONS:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\OEM\PhoneSetting]

"ShowNITZPage"=dword:00000000

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου.:)Το έκανα αυτό που μου είπες αλλά το enable auto time change δεν ήταν τσεκαρισμένο.Και πάλι δεν άλλαξε σε Αθήνα..Παραμένει Μινσκ..Μήπως μετα από την αλλαγή στην registry πρέπει να κάνω την συσκευή επανεκκίνηση?:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως μετα από την αλλαγή στην registry πρέπει να κάνω την συσκευή επανεκκίνηση?:confused:

 

Πάντα αυτό!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά μου εμφάνισε GMT+3 Μόσχα!Το αλλάζω σε GMT+2 Αθήνα και την κρατάει την αλλαγή ευτυχώς,επειδή με ρώτησε αν θέλω να αποθηκευτούν οι αλλαγές(δεν μου το είχε ξαναρωτήσει άλλη φορά)!Τέσπα,τελικά τα κατάφερα!:pΣας ευχάριστω πολύ για την βοήθεια σας!:)
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ και παλι!Αλλά τελικά δεν άλλαξε..Άλλαξε δηλαδή από Μινσκ σε Μόσχα που είναι GMT +3.Χειρότερα δηλαδή..Στην αρχή είχε παραμείνει Αθήνα,αλλά μετά από επανεκκίνηση του κινητού άλλαξε σε Μόσχα πάλι...:( Καμιά άλλη λύση?
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εαν ειναι ενεργοποιημενη η αυτοματη ρυθμιση ωρας απο το δικτυο.Εαν ειναι τοτε απενεργοποιησε την.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουλάω το HTC TyTn μαζί με 2Gb memory. Είναι σε αριστη κατάσταση και έχει ακόμα εγγύηση. Το δίνω 300 Euro. (η τιμή είναι συζητήσιμη - έχω άμεση ανάγκη από χρήματα λόγο υγείας ).

Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει P.M.

 

Thx

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα θελω βοηθεια ο τιτανας μου κανει κατι κουλα σημερα μου χτυπα ειδοποιηση οτι μπαταρια ειναι χαμηλα και το βαζω για φορτιση μετα απο μιση ωρα με καλουν και οταν αναψε η οθονη το πρασινο εγινε κεραμυδ,ι και αλλου ειναι πρασινο και αλλου κεραμιδι το τηλεφωνο ειναι παντα στην θηκη και οχι δεν μου εχει πεσει ποτε κατω,τι να κανω,εκανα soft reset,εβγαλα την μπαταρια για μια ωρα και παλι τιποτα:(:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...