Jump to content

Motorola Edge 40 Neo


CaptainChris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι πραγματικά ..πολύ ευχάριστη έκπληξη ...πιστεύω πως θα πάρει τις αναβαθμίσεις ..

Ειλικρινά πάντως ,μετά την Huawei δεν περίμενα να με καλύψει άλλη συσκευή ...κι ομως 😊

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 252
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πάντως πιστεύω ότι την 14 έκδοση θα την πάρει τον ερχόμενο Απρίλιο γιατί κάπου εκεί δίνει τις αναβαθμίσεις μακάρι να το αλλάξει και να την δώσει νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !! Μπορει να μου καποιος που εχει το κινητο αυτο με απλο φορτιστη 10W, με ποσα watt, ampere φορτιζει ;;

Επισης με τον δικο του των 68W τι θερμοκρασιες πιανει η μπαταρια και σε τι θερμοκρασια δωματιου ;;

Τα ρωταω αυτα γιατι μου φενονται πολλα τα 68W για το καλοκαιρι που πιανει 35αρια μεσα στο σπιτι.

Αυτο που εχω τωρα το MI A2 με τον δικο του φορτιστη 10W σε 17 βαθμους θερμοκρασια δωματιου πιανει η μπαταρια 27 βαθμους.

Ευχαριστω πολυ !!

Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites





Καλησπερα !! Μπορει να μου καποιος που εχει το κινητο αυτο με απλο φορτιστη 10W, με ποσα watt, ampere φορτιζει ;;
Επισης με τον δικο του των 68W τι θερμοκρασιες πιανει η μπαταρια και σε τι θερμοκρασια δωματιου ;;
Τα ρωταω αυτα γιατι μου φενονται πολλα τα 68W για το καλοκαιρι που πιανει 35αρια μεσα στο σπιτι.
Αυτο που εχω τωρα το MI A2 με τον δικο του φορτιστη 10W σε 17 βαθμους θερμοκρασια δωματιου πιανει η μπαταρια 27 βαθμους.
Ευχαριστω πολυ !!


Με πόσα ampere φορτίζει με 10 W φορτιστή δεν ξέρω να σου πω γιατί εδώ και 3+ χρόνια δεν χρησιμοποιώ πλέον τέτοιους φορτιστές, κυριολεκτικά θα γίνω ψυχαναγκαστικός αν ποτέ γυρίσω σε τέτοιες φορτίσεις.
Για το neo δεν ξέρω να σου πω για καλοκαίρι τι θερμοκρασίες πιάνει μιας και Σεπτέμβριο βγήκε η συσκευή, με βάση αυτά όμως που βλέπω με το Realme GT 2 neo που έχω και έχουν σχεδόν πανομοιότυπο φορτιστή, θα σου πω πως μέσα στο σπίτι που είχα μέχρι και 30 βαθμούς εντός, η συσκευή έπιανε μέχρι και 45 βαθμούς όταν το φόρτιζα, αλλά στιγμιαία, όταν φορτίζει σε μισή ώρα max το να πιάσει για 10 λεπτά την μέγιστη θερμοκρασία δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα. Λογικά κάπου τόσο θα πιάνει και το edge 40 neo. Μην φοβάστε τις γρήγορες φορτίσεις φίλοι, δεν υπάρχουν θέματα, φορτίστε ελεύθερα.

Στάλθηκε από το motorola edge 40 neo μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !! Μπορει να μου καποιος που εχει το κινητο αυτο με απλο φορτιστη 10W, με ποσα watt, ampere φορτιζει ;;
Επισης με τον δικο του των 68W τι θερμοκρασιες πιανει η μπαταρια και σε τι θερμοκρασια δωματιου ;;
Τα ρωταω αυτα γιατι μου φενονται πολλα τα 68W για το καλοκαιρι που πιανει 35αρια μεσα στο σπιτι.
Αυτο που εχω τωρα το MI A2 με τον δικο του φορτιστη 10W σε 17 βαθμους θερμοκρασια δωματιου πιανει η μπαταρια 27 βαθμους.
Ευχαριστω πολυ !!
Αν μπορείς να το φορτίζεις με λίγα watt είναι ότι καλύτερο για την μακροζωία της μπαταρίας, η γρήγορη φόρτιση μόνο ζημιά κάνει, έχουμε δύο ίδια realme στην οικογένεια εγώ το φορτίζω με αργό φορτιστή η σύζυγος με τον δικό του, στον ενάμιση χρόνο που τα έχουμε το δικό μου η μπαταρία δεν έχει την παραμικρή φθορά της συζύγου θέλει αλλαγή μπαταρίας.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να το φορτίζεις με λίγα watt είναι ότι καλύτερο για την μακροζωία της μπαταρίας, η γρήγορη φόρτιση μόνο ζημιά κάνει, έχουμε δύο ίδια realme στην οικογένεια εγώ το φορτίζω με αργό φορτιστή η σύζυγος με τον δικό του, στον ενάμιση χρόνο που τα έχουμε το δικό μου η μπαταρία δεν έχει την παραμικρή φθορά της συζύγου θέλει αλλαγή μπαταρίας.


3 χρόνια σχεδόν με το Realme 7 pro και όταν το έδωσα είχε υγεία 95%, 2+ χρόνια με το Realme GT neo 2 έχω υγεία μπαταρίας στο 98%, αυτό που λες δεν ισχύει και το μυστικό είναι ένα.... Να μην αφήνεις το τηλέφωνο ενώ έχει φτάσει στο 100% να φορτίζει συνέχεια.
Αν είναι να πάρω ένα τηλέφωνο που έχει γρήγορη φόρτιση αλλά να μην την χρησιμοποιώ τότε καλύτερα να επιλέξω ένα iPhone να περιμένω καμία εβδομάδα να φορτίσει .
Αν υπήρχε θέμα με την γρήγορη φόρτιση δεν θα την είχαν δώσει στα κινητά εδώ και αρκετά χρόνια.


Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, duc said:

Αν υπήρχε θέμα με την γρήγορη φόρτιση δεν θα την είχαν δώσει στα κινητά εδώ και αρκετά χρόνια.

Όχι φίλε μην το λες αυτό, πολλές λύσεις που παρουσιάζει η βιομηχανία γενικότερα, λύνουν κάποια θέματα και δημιουργούν κάποια άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Η γρήγορη φόρτιση είναι ότι πιο άχρηστο έχουν βρει για να καλύψουν τις άθλιες μπαταρίες που βάζουν, και να αργήσει κανένα μισάωρο να φόρτιση δεν θα πάθω και τίποτα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites


Όχι φίλε μην το λες αυτό, πολλές λύσεις που παρουσιάζει η βιομηχανία γενικότερα, λύνουν κάποια θέματα και δημιουργούν κάποια άλλα...


Εγώ με βάση την δική μου εμπειρία μιλάω, τουλάχιστον 4 σχεδόν χρόνια με κινητά που έχουν γρήγορη φόρτιση και μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα.


Η γρήγορη φόρτιση είναι ότι πιο άχρηστο έχουν βρει για να καλύψουν τις άθλιες μπαταρίες που βάζουν, και να αργήσει κανένα μισάωρο να φόρτιση δεν θα πάθω και τίποτα.


Ο κάθε ένας έχει την άποψη του και είναι σεβαστή, εγώ πάλι πλέον το πρώτο πράγμα που κοιτάζω σε ένα κινητό είναι η γρήγορη φόρτιση και όσο το δυνατόν πιο γρήγορη τόσο το καλύτερο.


Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, duc said:

 

 


Εγώ με βάση την δική μου εμπειρία μιλάω, τουλάχιστον 4 σχεδόν χρόνια με κινητά που έχουν γρήγορη φόρτιση και μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα.




Ο κάθε ένας έχει την άποψη του και είναι σεβαστή, εγώ πάλι πλέον το πρώτο πράγμα που κοιτάζω σε ένα κινητό είναι η γρήγορη φόρτιση και όσο το δυνατόν πιο γρήγορη τόσο το καλύτερο.


Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Κι εγώ πάντως με το realme master edition δεν έχω κανένα θέμα με την γρήγορη φόρτιση  2 χρόνια τώρα.Η υγεία της μπαταρίας είναι άριστη...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, chios said:

Η γρήγορη φόρτιση είναι ότι πιο άχρηστο έχουν βρει για να καλύψουν τις άθλιες μπαταρίες που βάζουν, και να αργήσει κανένα μισάωρο να φόρτιση δεν θα πάθω και τίποτα.

Καλά βέβαια υπάρχουν κ κάτι συσκευές που κ τις χρυσοπληρωνεις κ φορτιστή δεν δίνουν και άθλια μπαταρία κ διαχείριση έχουν κ θέλουν κ πολύ ώρα να φορτίσουν...οπότε κ εκεί να λείπει γιατί τι να τα κάνω τα πολλά μπλιμπλικια όταν για να τα εχω ,θα πρέπει να φορτίζω 2 φορές τη μέρα από μία ώρα και 1 τεταρτο τη φορα??

Απόψεις βέβαια είναι αυτές ....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πάντως με το realme master edition δεν έχω κανένα θέμα με την γρήγορη φόρτιση  2 χρόνια τώρα.Η υγεία της μπαταρίας είναι άριστη...
Σε ευχαριστώ φίλη για την επιβεβαίωση, τουλάχιστον η Realme έχει από τις καλύτερες super vook φορτίσεις που υπάρχουν....



Καλά βέβαια υπάρχουν κ κάτι συσκευές που κ τις χρυσοπληρωνεις κ φορτιστή δεν δίνουν και άθλια μπαταρία κ διαχείριση έχουν κ θέλουν κ πολύ ώρα να φορτίσουν...οπότε κ εκεί να λείπει γιατί τι να τα κάνω τα πολλά μπλιμπλικια όταν για να τα εχω ,θα πρέπει να φορτίζω 2 φορές τη μέρα από μία ώρα και 1 τεταρτο τη φορα??
Απόψεις βέβαια είναι αυτές ....



Βλέπε Samsung, Honor, iPhone κ.τ.λ, τουλάχιστον η Motorola σου δίνει ολοκληρωμένη συσκευή με όλα τα παρελκόμενα.
Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, duc said:


Βλέπε Samsung, Honor, iPhone κ.τ.λ, τουλάχιστον η Motorola σου δίνει ολοκληρωμένη συσκευή με όλα τα παρελκόμενα.
Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς ,δεν ήθελα να αναφερθώ συγκεκριμένα αλλά για να καταφέρει μια samsung συσκευή να μου βγάλει μέρα ,έπρεπε να έχω χαμηλή φωτεινότητα ,60 hertZ,μόνο 4g...δε συζητώ για hotspot ,always on display κτλ κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, chios said:

Η γρήγορη φόρτιση είναι ότι πιο άχρηστο έχουν βρει για να καλύψουν τις άθλιες μπαταρίες που βάζουν, και να αργήσει κανένα μισάωρο να φόρτιση δεν θα πάθω και τίποτα.

Σε αυτό θα συμφωνήσω και γω...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό θα συμφωνήσω και γω...
Δεν είναι θέμα κακής μπαταρίας αδερφέ, είναι θέμα κακού λειτουργικού, γιατί καλώς ή κακώς το λειτουργικό της Google με τα GMS έχει την πιο κακή διαχείριση. Τα HMS αντίθετα είναι κλάσεις πιο πάνω σε διαχείριση του λειτουργικού του.
Θα σου φέρω και απτά παραδείγματα, είχα τηλέφωνο Huawei με Harmony OS και Huawei με Android λειτουργικό αλλά με HMS, η διαχείριση ήταν απλά απίστευτη του Harmony OS σε σχέση με το Android.
Όπως επίσης και στα smart watch, είχα Huawei μέχρι πριν ένα μήνα, watch 3 και GT τα οποία τρέχουν harmony OS, τώρα πήρα ένα Xiaomi watch 2 pro που τρέχει wear OS...... Μιλάμε τα Huawei τα φόρτιζα κάθε 4 ή και 5 ημέρες και με τα πάντα ανοιχτά, αντίθετα το Xiaomi το φορτίζω κάθε 1,5 ημέρα και σχεδόν όλα κλειστά.
Πιστεύω να καταλαβαίνεις τι τεράστια διαφορά και χάσμα υπάρχει μεταξύ των 2 λειτουργικών.

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας !! Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας !!

Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το κόβω δεν πιστεύω πως το καλοκαίρι με 35 βαθμούς η θερμοκρασία της μπαταρίας θα είναι κάτω 45 βαθμούς είτε με τον 10αρι είτε με τον 68αρι φορτιστή.

Ήδη το MI A2 παίζει να πιάνει 45 το καλοκαίρι, αν δεν το έχω μετρήσει, θα το κάνω όμως αυτό το καλοκαίρι που έρχεται. Αν το 40 Neo με τον 68αρι πιάνει 48-50 βαθμούς τότε σίγουρα δεν θα τον χρησιμοποιήσω.

Η αλήθεια είναι ότι τα 10W μου φαίνονται κάπως λίγα για 5.000 μπαταρία, ίσως ένας 20W φορτιστής να ήταν καλύτερος, ανάλογος βέβαια τις θερμοκρασίες που θα πιάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας !! Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας !!
Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το κόβω δεν πιστεύω πως το καλοκαίρι με 35 βαθμούς η θερμοκρασία της μπαταρίας θα είναι κάτω 45 βαθμούς είτε με τον 10αρι είτε με τον 68αρι φορτιστή.
Ήδη το MI A2 παίζει να πιάνει 45 το καλοκαίρι, αν δεν το έχω μετρήσει, θα το κάνω όμως αυτό το καλοκαίρι που έρχεται. Αν το 40 Neo με τον 68αρι πιάνει 48-50 βαθμούς τότε σίγουρα δεν θα τον χρησιμοποιήσω.
Η αλήθεια είναι ότι τα 10W μου φαίνονται κάπως λίγα για 5.000 μπαταρία, ίσως ένας 20W φορτιστής να ήταν καλύτερος, ανάλογος βέβαια τις θερμοκρασίες που θα πιάνει.
Προφανώς και δεν έλαβες καθόλου υπόψιν τις δικές μου απαντήσεις, φυσικά δεν έχω απαίτηση να ενστερνιστείς με τις δικές μου απόψεις και εμπειρίες, αλλά εγώ σου απάντησα με παραδείγματα 4 χρόνων.
Τώρα αν θέλεις να έχεις ένα κινητό με γρήγορη φόρτιση στα 68W αλλά να το φορτίζεις με ένα υπερβολικά αργό γιατί πιστεύεις ότι θα χαλάσει η μπαταρία του, εγώ αυτό το βρίσκω εντελώς λάθος.
Απλά να τονίσω πως με ένα γρήγορο φορτιστή δεν χρειάζεται σχεδόν ποτέ να φορτίζεις νύχτα και ακόμη πιο σημαντικό είναι πως σε όποιο επίπεδο και να είναι η φόρτιση του κινητό μπορείτε να φορτίσετε 15 λεπτά και να έχετε μπαταρία για ώρες.
Αυτά, και η επιλογή είναι του καθένα που θέλει να πάρει ένα τηλέφωνο με αυτό το προνόμιο αλλά να παλεύει να πάρει ένα 10% μέσα στην επόμενη μισή ώρα.....


Επίσης να σημειώσω πως σχεδόν όλα τα τηλέφωνα τώρα με γρήγορη φόρτιση έχουν και την προστασία της υπερφόρτισης, όλα φορτίζουν γρήγορα μέχρι το 90% και μέχρι το 100% φορτίζουν με λιγότερα Ampere, επίσης υπάρχει και η έξυπνη φόρτιση για την νύχτα που φορτίζει αργά και αφού μάθει το AI τι ώρα σηκώνεστε ανάλογα φροντίζει να είναι φορτισμένο την ώρα που θα σηκωθείτε.
Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα προχωρήσω σε αγορά του motorola μετά τις γιορτές .

Χρόνια πριν ήμουν fun της μοτορολα ! Θυμάμαι ένα αναδιπλωμενο που είχα και το καμαρωνα κάποτε ! Μετά ,για κάποιον λόγο θεώρησα ότι η motorola έμεινε πίσω και προχώρησα σε άλλες εταιρίες αλλά πάντα στα motorola είχα μια αδυναμία !

Δύο χρόνια τώρα με το realme master edition και είχα αποφασίσει ότι θα μείνω πιστή...άσε που η γρήγορη φόρτιση μου έλυσε τα χέρια !!

Ελπίζω να μην με απογοητεύσει η επιστροφή στην motorola .🙃🙃🙃

Edited by Arinapac
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα προχωρήσω σε αγορά του motorola μετά τις γιορτές .
Χρόνια πριν ήμουν fun της μοτορολα ! Θυμάμαι ένα αναδιπλωμενο που είχα και το καμαρωνα κάποτε ! Μετά ,για κάποιον λόγο θεώρησα ότι η motorola έμεινε πίσω και προχώρησα σε άλλες εταιρίες αλλά πάντα στα motorola είχα μια αδυναμία !
Δύο χρόνια τώρα με το realme master edition και είχα αποφασίσει ότι θα μείνω πίστη .
Ελπίζω να μην με απογοητεύσει η επιστροφή στην motorola .
Φίλη μου η Motorola πλέον συνεργάζεται με την Lenovo η οποία είναι κράτος, ήδη φαίνεται πως δίνουν μεγάλη βάση στην επιστροφή της Motorola στα μεγάλα σαλόνια. Όπως βλέπουμε όλοι έχουν μπει δυναμικά με πολλά μοντέλα που ποικίλλουν για όλες τις τσέπες και τα γούστα.

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arinapac said:

Εγώ πάντως θα προχωρήσω σε αγορά του motorola μετά τις γιορτές .

Χρόνια πριν ήμουν fun της μοτορολα ! Θυμάμαι ένα αναδιπλωμενο που είχα και το καμαρωνα κάποτε ! Μετά ,για κάποιον λόγο θεώρησα ότι η motorola έμεινε πίσω και προχώρησα σε άλλες εταιρίες αλλά πάντα στα motorola είχα μια αδυναμία !

Δύο χρόνια τώρα με το realme master edition και είχα αποφασίσει ότι θα μείνω πιστή...άσε που η γρήγορη φόρτιση μου έλυσε τα χέρια !!

Ελπίζω να μην με απογοητεύσει η επιστροφή στην motorola .🙃🙃🙃

Δεν είχα ποτέ μου motorola, ο αδελφός μου μόνο είχε το razr v3 του 2004, και μου άρεσε πολύ, το μόνο αρνητικό τα 5mb αποθηκευτικού χώρου που είχε, δεν χωρούσε τίποτα σχεδόν.

Η αλήθεια είναι ότι πάντα μου άρεσαν τα motorola και τα παλιά και τα καινούργια.

Θα είναι το δεύτερο μου android.

Το πρώτο μου κινητό ήταν το mitsubishi m350 πού το πήρα το 2005, δεύτερο το samsung f480 που το πήρα το 2008, τρίτο το microsoft lumia 535 πού το πήρα το 2015, και τέλος το xiaomi mi a2 που το πήρα 2018.

Απ' ότι καταλαβαίνετε δεν αλλάζω και πολύ συχνά κινητό !!!!

Και το edge 40 neo έχω σκοπό να το κρατήσω τουλάχιστον 4-5 χρόνια !!

2 ώρες πριν, duc said:

Προφανώς και δεν έλαβες καθόλου υπόψιν τις δικές μου απαντήσεις, φυσικά δεν έχω απαίτηση να ενστερνιστείς με τις δικές μου απόψεις και εμπειρίες, αλλά εγώ σου απάντησα με παραδείγματα 4 χρόνων.
Τώρα αν θέλεις να έχεις ένα κινητό με γρήγορη φόρτιση στα 68W αλλά να το φορτίζεις με ένα υπερβολικά αργό γιατί πιστεύεις ότι θα χαλάσει η μπαταρία του, εγώ αυτό το βρίσκω εντελώς λάθος.
Απλά να τονίσω πως με ένα γρήγορο φορτιστή δεν χρειάζεται σχεδόν ποτέ να φορτίζεις νύχτα και ακόμη πιο σημαντικό είναι πως σε όποιο επίπεδο και να είναι η φόρτιση του κινητό μπορείτε να φορτίσετε 15 λεπτά και να έχετε μπαταρία για ώρες.
Αυτά, και η επιλογή είναι του καθένα που θέλει να πάρει ένα τηλέφωνο με αυτό το προνόμιο αλλά να παλεύει να πάρει ένα 10% μέσα στην επόμενη μισή ώρα.....


Επίσης να σημειώσω πως σχεδόν όλα τα τηλέφωνα τώρα με γρήγορη φόρτιση έχουν και την προστασία της υπερφόρτισης, όλα φορτίζουν γρήγορα μέχρι το 90% και μέχρι το 100% φορτίζουν με λιγότερα Ampere, επίσης υπάρχει και η έξυπνη φόρτιση για την νύχτα που φορτίζει αργά και αφού μάθει το AI τι ώρα σηκώνεστε ανάλογα φροντίζει να είναι φορτισμένο την ώρα που θα σηκωθείτε.
Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Δεν σε αμφισβητώ και ελαβα υπόψιν τις απαντήσεις όλων σας, απλώς πιστεύω ότι αν πιάνει 50 βαθμούς το καλοκαίρι δεν είναι καλό.

Αν πιάνει μέχρι 47-48 μαξ με τον 68αρι, τότε μπορεί να αφήσω αυτόν.

Θα δείξει όταν έρθει το καλοκαίρι. Θα δοκιμάσω και τον δικό του και έναν 10ρι, αλλά θα δω και τι θερμοκρασίες πιάνει και το mi a2.

Link to comment
Share on other sites

On 24/12/2023 at 1:27 ΜΜ, terry39 said:

Εγώ πάντως το έχω βάλει αγγελία σε διπλανό φόρουμ , ανοίχτηκε 26/10 , από Γερμανό έχει αγοραστεί ... θα επιστρέψω iOS σε λίγο, μέσω huawei 😍.. θα δοκιμάσω το mate 50 pro φίλου και θα περιμένω να βαρεθεί το 15 pro max του .

Δε τα κρατάει πολύ ... τώρα πήρε το p60 pro ως 2ο 

😅

Realme 7 pro έχει ο αδερφός , βαστάει γερά ακόμα !

Θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες αν το δίνεις ακόμα ! Υπάρχει απόδειξη αγοράς για την εγγύηση ? Και τιμή ....😁😁

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Arinapac said:

Θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες αν το δίνεις ακόμα ! Υπάρχει απόδειξη αγοράς για την εγγύηση ? Και τιμή ....😁😁

Όλη την προίκα του είχε , Πουλήθηκε 250€ 

Αύριο πάει στον νέο ιδιοκτήτη, δε λίγο στήνω το mate 50 pro ... η άτιμη aegean είχε 3ωρη καθυστέρηση, σήμερα βρήκε ..

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, terry39 said:

Όλη την προίκα του είχε , Πουλήθηκε 250€ 

Αύριο πάει στον νέο ιδιοκτήτη, δε λίγο στήνω το mate 50 pro ... η άτιμη aegean είχε 3ωρη καθυστέρηση, σήμερα βρήκε ..

Κρίμα που δεν πρόλαβα 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Arinapac said:

Κρίμα που δεν πρόλαβα 

φίλε μου γερμανό αν πας με αποφορολόγηση και επιστροφή 15%ποντους εθνική αν έχεις βγαίνει στα 260 οπότε προλαβαίνεις να το αποκτήσεις κουτάτο αν θέλεις!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, paraskevas013 said:

φίλε μου γερμανό αν πας με αποφορολόγηση και επιστροφή 15%ποντους εθνική αν έχεις βγαίνει στα 260 οπότε προλαβαίνεις να το αποκτήσεις κουτάτο αν θέλεις!

Δυστυχώς δεν έχω εθνική οπότε δεν μπορώ να κάνω αυτό που προτείνεις ....

Ζοριζομαι λίγο για 399 πάντως ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...