Jump to content

iPhone 15 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

46 minutes ago, bujinkan said:

5g  και αυτοματη..Απο σημερα θα δοκιμαστει χωρις καθολου πλοηγηση να δω τι γινεται

δοκιμασε και 4G. Εγω εχω δουλεψει χαρτες σε ανδροιδ τοση ωρα αλλα δεν ειχα ουτε 10% καταναλωση. Νομιζω οτι το 5G τρωει απιστευτη μπαταρια, τουλαχιστον εγω αυτο διαπιστωσα οποτε το εβαλα στην Αθηνα. Επαρχια οπου ειμαι δεν εχουμε πραγματικο (δειχνει 5g αλλα ταχυτητα εχει οσο και το 4G) και το εχω κλειστο. Οποτε δοκιμασα να το εχω ενεργο Αθηνα η αυτονομια του κινητου επεσε πολυ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nikos_Mpl said:

δοκιμασε και 4G. Εγω εχω δουλεψει χαρτες σε ανδροιδ τοση ωρα αλλα δεν ειχα ουτε 10% καταναλωση. Νομιζω οτι το 5G τρωει απιστευτη μπαταρια, τουλαχιστον εγω αυτο διαπιστωσα οποτε το εβαλα στην Αθηνα. Επαρχια οπου ειμαι δεν εχουμε πραγματικο (δειχνει 5g αλλα ταχυτητα εχει οσο και το 4G) και το εχω κλειστο. Οποτε δοκιμασα να το εχω ενεργο Αθηνα η αυτονομια του κινητου επεσε πολυ.

Γενικά το android κάνει καλύτερη διαχείριση των δεδομένων όσον αφορά την μπαταρία 

Επισης οι εφαρμογές google τρώνε πολύ μπαταρία στο iPhone πχ το YouTube ξεσκίζει την μπαταρία του iPhone ένα στο android δουλεύει χαλαρά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tasos19s said:

Γενικά το android κάνει καλύτερη διαχείριση των δεδομένων όσον αφορά την μπαταρία 

Επισης οι εφαρμογές google τρώνε πολύ μπαταρία στο iPhone πχ το YouTube ξεσκίζει την μπαταρία του iPhone ένα στο android δουλεύει χαλαρά 

λες? δεν το περιμενα, εχω δουλεψει ελαχιστα τους χαρτες με iphone και δεν το ειχα προσεξει, απλα προσεξα την πτωση της αυτονομιας με 5G χωρις να κερδιζω τιποτα αφου ελαχιστα σημεια ειχαν πραγματικο 5G και ακομα και τοτε δεν μου ηταν χρησιμο αφου δεν εκανα κατι που να απαιτει τετοια ταχυτητα οποτε και Αθηνα οταν ειμαι δεν το ανοιγω πλεον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

λες? δεν το περιμενα, εχω δουλεψει ελαχιστα τους χαρτες με iphone και δεν το ειχα προσεξει, απλα προσεξα την πτωση της αυτονομιας με 5G χωρις να κερδιζω τιποτα αφου ελαχιστα σημεια ειχαν πραγματικο 5G και ακομα και τοτε δεν μου ηταν χρησιμο αφου δεν εκανα κατι που να απαιτει τετοια ταχυτητα οποτε και Αθηνα οταν ειμαι δεν το ανοιγω πλεον.

Μάλλον τρώει πολύ μπαταρία γιατί δεν έχουμε ακόμα καλή κάλυψη στο 5G 

Η συσκευή μου δεν έχει όποτε δεν ξέρω 

Εχουμε ακούσει όμως όλοι ότι καίει παραπάνω 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Μάλλον τρώει πολύ μπαταρία γιατί δεν έχουμε ακόμα καλή κάλυψη στο 5G 

Η συσκευή μου δεν έχει όποτε δεν ξέρω 

Εχουμε ακούσει όμως όλοι ότι καίει παραπάνω 

γιαυτο λεω μηπως φταιει πιο πολυ αυτο παρα οι χαρτες? να εκανε μια δοκιμη με 4G. οτι το 5G Καιει πολυ ειναι δεδομενο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

γιαυτο λεω μηπως φταιει πιο πολυ αυτο παρα οι χαρτες? να εκανε μια δοκιμη με 4G. οτι το 5G Καιει πολυ ειναι δεδομενο.

Ναι παίζει ρόλο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Tasos19s said:

Γενικά το android κάνει καλύτερη διαχείριση των δεδομένων όσον αφορά την μπαταρία 

Επισης οι εφαρμογές google τρώνε πολύ μπαταρία στο iPhone πχ το YouTube ξεσκίζει την μπαταρία του iPhone ένα στο android δουλεύει χαλαρά 

Ισχύει όντως κάτι τέτοιο;Γιατί όμως;

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, George6633 said:

Ισχύει όντως κάτι τέτοιο;Γιατί όμως;

Όχι, δεν ισχύει.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, koutsis said:

Όχι, δεν ισχύει.

Ισχύει 

Ακομα και σε παλαιότερα κινητά με πεσμένη μπαταρία τρώει το YouTube λιγότερη μπαταρία 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χτες καπως καλυτερα

Δεν χρησιμοποιησα καθολου πλοηγηση και στις 10 το βραδυ ειχα ακομα 30% με sot 4 ωρες

Το αρνητικο ειναι οτι δωδεκα το βραδυ που πεφτω για υπνο το βγαζω απο το φορτιστη με 100 και στις 8 το πρωι εχει 97 χωρις να δουλευει τιποτα και μαλιστα με sllep focus

Καυ εννοειται κλειστα wifi και data

Στα προηγουμενα 14 και 13 μινι το πρωι το εβισκα ακομα στο 100%

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bujinkan said:

Χτες καπως καλυτερα

Δεν χρησιμοποιησα καθολου πλοηγηση και στις 10 το βραδυ ειχα ακομα 30% με sot 4 ωρες

Το αρνητικο ειναι οτι δωδεκα το βραδυ που πεφτω για υπνο το βγαζω απο το φορτιστη με 100 και στις 8 το πρωι εχει 97 χωρις να δουλευει τιποτα και μαλιστα με sllep focus

Καυ εννοειται κλειστα wifi και data

Στα προηγουμενα 14 και 13 μινι το πρωι το εβισκα ακομα στο 100%

Ε κάποια εφαρμογή δεν δουλεύει σωστά και τρώει μπαταρία 

Ή μπορεί και το ίδιο το iOS να έχει κάποιο ζόρι 

Κατα καιρούς συμβαίνουν αυτά 

Παλαιοτερα είχα κι εγώ τέτοια τρέλα να ψάχνω καθημερινά ποσό καίει και τι φταίει 

Πλεον έχω κλειστό το ποσοστό μπαταρίας και ούτε ασχολούμαι. Το πατάω στην πρίζα συνήθως όλη την νύχτα και ζήσαμε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bujinkan said:

Χτες καπως καλυτερα

Δεν χρησιμοποιησα καθολου πλοηγηση και στις 10 το βραδυ ειχα ακομα 30% με sot 4 ωρες

Το αρνητικο ειναι οτι δωδεκα το βραδυ που πεφτω για υπνο το βγαζω απο το φορτιστη με 100 και στις 8 το πρωι εχει 97 χωρις να δουλευει τιποτα και μαλιστα με sllep focus

Καυ εννοειται κλειστα wifi και data

Στα προηγουμενα 14 και 13 μινι το πρωι το εβισκα ακομα στο 100%

μου κανει εντυπωση αυτο που λες γιατι γενικα το κινητο κανει καλη διαχειριση. αν θες κλεισε την ανανεωση στο παρασκηνιο στις ρυθμισεις, ισως βοηθησει. Επισης φανταζομαι εχεις κανει επανεκινηση κτλ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σαν να άρχισε να στρώνει κάπως μετά από μια βδομάδα 

Βέβαια το γύρισα σήμερα σε 4g 

 

 

IMG_0903.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, bujinkan said:

Σαν να άρχισε να στρώνει κάπως μετά από μια βδομάδα 

Βέβαια το γύρισα σήμερα σε 4g 

 

 

IMG_0903.png

Βλέπω την τοποθεσία σου να δουλεύει 

Επισης στις μπάρες έχει σκούρο μπλε αλλά και ανοιχτό μπλε 

Το ανοιχτό σημαίνει ότι κάτι λειτουργεί στο παρασκήνιο 

Στην οθόνη που μας δείχνεις πατησε μια φορά επανω στις εφαρμογές να εμφανιστεί η κατανάλωση στο παρασκήνιο 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Βλέπω την τοποθεσία σου να δουλεύει 

Επισης στις μπάρες έχει σκούρο μπλε αλλά και ανοιχτό μπλε 

Το ανοιχτό σημαίνει ότι κάτι λειτουργεί στο παρασκήνιο 

Στην οθόνη που μας δείχνεις πατησε μια φορά επανω στις εφαρμογές να εμφανιστεί η κατανάλωση στο παρασκήνιο 

 

 

10 ώρες πριν, bujinkan said:

Σαν να άρχισε να στρώνει κάπως μετά από μια βδομάδα 

Βέβαια το γύρισα σήμερα σε 4g 

 

 

IMG_0903.png

νομιζω οτι το 4G ειναι η λυση. Επισης αν ειναι και η τοποθεσια που λεει παραπανω ο Τασος, τοτε ισως επιβεβαιωνομαι που την εχω μονιμα κλειστη. Προσωπικα δεν ανοιγω ποτε τοποθεσια παρα μονο στην πλοηγηση και αυτο γιατι σχεδον ολες οι εφαρμογες θελουν δεδομενα τοποθεσιας για στοχοποιημενη διαφημιση και δουλευει στο παρασκηνιο. Συν οτι θεωρω οτι ειναι περιττη ακτινοβολια.  Επειδη πλοηγηση κανω 5 φορες το χρονο λοιπον, η τοποθεσια ειναι μονιμα κλειστη και ισως αν το δοκιμασεις για καμια εβδομαδα να μας εδειχνε διαφορες στην αυτονομια σου εφοσον δεν την θες ανοιχτη φυσικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Βλέπω την τοποθεσία σου να δουλεύει 

Επισης στις μπάρες έχει σκούρο μπλε αλλά και ανοιχτό μπλε 

Το ανοιχτό σημαίνει ότι κάτι λειτουργεί στο παρασκήνιο 

Στην οθόνη που μας δείχνεις πατησε μια φορά επανω στις εφαρμογές να εμφανιστεί η κατανάλωση στο παρασκήνιο 

 

Ητοποθεσια δεν δουλευει . Απλα εχω μονιμα εκει το βελακι για να βλεπω ποτε δουλευει

Την ωρα που δουλευει γινεται μπλε και οταν δεν δουλευει ειναι ασπρο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bujinkan said:

Ητοποθεσια δεν δουλευει . Απλα εχω μονιμα εκει το βελακι για να βλεπω ποτε δουλευει

Την ωρα που δουλευει γινεται μπλε και οταν δεν δουλευει ειναι ασπρο

Γνωρίζω πως δουλεύει 

Κατι ανοίγει την τοποθεσία σου όμως που ίσως δεν θέλεις 

Δες τον χρόνο παρασκηνίου που σου είπα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κλείνοντας τελείως την τοποθεσία παιδιά απενεργοποιεί σ’ και το find my iPhone καθώς και ειδοποιήσεις ασφαλείας 

Έχετε το νου σας 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

 

νομιζω οτι το 4G ειναι η λυση. Επισης αν ειναι και η τοποθεσια που λεει παραπανω ο Τασος, τοτε ισως επιβεβαιωνομαι που την εχω μονιμα κλειστη. Προσωπικα δεν ανοιγω ποτε τοποθεσια παρα μονο στην πλοηγηση και αυτο γιατι σχεδον ολες οι εφαρμογες θελουν δεδομενα τοποθεσιας για στοχοποιημενη διαφημιση και δουλευει στο παρασκηνιο. Συν οτι θεωρω οτι ειναι περιττη ακτινοβολια.  Επειδη πλοηγηση κανω 5 φορες το χρονο λοιπον, η τοποθεσια ειναι μονιμα κλειστη και ισως αν το δοκιμασεις για καμια εβδομαδα να μας εδειχνε διαφορες στην αυτονομια σου εφοσον δεν την θες ανοιχτη φυσικα.

Γενικά δεν είμαι του κλείσε το ένα κλείσε το άλλο διότι καταλήγεις μετά να μην έχεις Smartphone .

Tο να το γυρίσω σε 4g οκ δεν αλλάζει και πολλά άλλα το να κλείσω την τοποθεσία δεν βλέπω το λόγο . Anyway η συσκευή είναι μιας βδομάδας και βλέπω μέρα με τη μέρα να στρώνει και λίγο παραπάνω 

Θα επανέλθω με νέα δεδομένα για την αυτονομία

Link to comment
Share on other sites

Την τοποθεσία την δίνεις εσυ πρόσβαση σε ότι θέλεις 

Δεν είναι ανάγκη να έχει πρόσβαση στο Facebook, στον safari, στο eradio και λοιπά 

Δινουμε τοποθεσία μόνο στα απαραίτητα πχ καιρός, χάρτες και ότι άλλο θεωρούμε σωστό 

Αν δεν χρειαζόμαστε κλείνουμε την ανανέωση στο υπόβαθρο 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tasos19s said:

Την τοποθεσία την δίνεις εσυ πρόσβαση σε ότι θέλεις 

Δεν είναι ανάγκη να έχει πρόσβαση στο Facebook, στον safari, στο eradio και λοιπά 

Δινουμε τοποθεσία μόνο στα απαραίτητα πχ καιρός, χάρτες και ότι άλλο θεωρούμε σωστό 

Αν δεν χρειαζόμαστε κλείνουμε την ανανέωση στο υπόβαθρο 

 

Αυτό το κάνω 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bujinkan said:

Αυτό το κάνω 

Δεν μας έγραψες για τις εφαρμογές στο παρασκήνιο να δούμε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μόνο 4g και αρκετή χρήση σήμερα επειδή ήμουν στην αναμονή 2 ώρες για ένα γιατρό 

Καλά είναι νομίζω σε γενικές γραμμές 

 

IMG_0948.png

IMG_0949.png

IMG_0950.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, bujinkan said:

Γενικά δεν είμαι του κλείσε το ένα κλείσε το άλλο διότι καταλήγεις μετά να μην έχεις Smartphone .

Tο να το γυρίσω σε 4g οκ δεν αλλάζει και πολλά άλλα το να κλείσω την τοποθεσία δεν βλέπω το λόγο . Anyway η συσκευή είναι μιας βδομάδας και βλέπω μέρα με τη μέρα να στρώνει και λίγο παραπάνω 

Θα επανέλθω με νέα δεδομένα για την αυτονομία

ενταξει σχετικα ειναι ολα. και ολα ανοιχτα καποια στιγμη κουραζει οταν φτανει στο αλλο ακρο, να μαζευεις ειδοποιησεις κτλ κτλ χωρις λογο. 

 

19 ώρες πριν, Tasos19s said:

Την τοποθεσία την δίνεις εσυ πρόσβαση σε ότι θέλεις 

Δεν είναι ανάγκη να έχει πρόσβαση στο Facebook, στον safari, στο eradio και λοιπά 

Δινουμε τοποθεσία μόνο στα απαραίτητα πχ καιρός, χάρτες και ότι άλλο θεωρούμε σωστό 

Αν δεν χρειαζόμαστε κλείνουμε την ανανέωση στο υπόβαθρο 

 

 

Πανω σε αυτο εγω κανω το αντιθετο, δινω σε ολα αδειες γιατι μες το χρονο μπορει να χρειαστω σε ολα, και επειδη μετα δε μπαινω στη διαδικασια να καθομαι να παιρνω πισω τις αδειες, πιο κουραστικο...απλα κλεινω τοποθεσια. νομιζω οτι τα ιδια λεμε απλα εσεις κανετε αυτο που φαινομενικα ειναι πιο ευχρηστο αλλα και εκει παλι θα χρειαστεις καποια στιγμη αδεια και δε θα την εχεις και με τον καιρο θα δινεις και στο τελος θα την τραβανε ολες οι εφαρμογες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Nikos_Mpl said:

ενταξει σχετικα ειναι ολα. και ολα ανοιχτα καποια στιγμη κουραζει οταν φτανει στο αλλο ακρο, να μαζευεις ειδοποιησεις κτλ κτλ χωρις λογο. 

 

 

Πανω σε αυτο εγω κανω το αντιθετο, δινω σε ολα αδειες γιατι μες το χρονο μπορει να χρειαστω σε ολα, και επειδη μετα δε μπαινω στη διαδικασια να καθομαι να παιρνω πισω τις αδειες, πιο κουραστικο...απλα κλεινω τοποθεσια. νομιζω οτι τα ιδια λεμε απλα εσεις κανετε αυτο που φαινομενικα ειναι πιο ευχρηστο αλλα και εκει παλι θα χρειαστεις καποια στιγμη αδεια και δε θα την εχεις και με τον καιρο θα δινεις και στο τελος θα την τραβανε ολες οι εφαρμογες.

Εμένα όχι δεν με βολεύει αυτό που κανείς 

Συγκεκριμένα έχω πρόσβαση σε Ξαιρος, εύρεση, χάρτες, google maps, here maps και σε όλες τις υπηρεσίες συστήματος 

Οι υπηρεσίες συστήματος ανοίγουν την τοποθεσία άπειρες φορές 

Παλιοτερα όμως που έκανα σαν εσένα δεν έβλεπα διαφορά στην μπαταρία. Μην σου πω χειρότερα ήταν με κλειστή τοποθεσία 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...