Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, arxontas2323 said:

παιδια για flolab εχουμε κανα κωδικο για εκπτωση;;

Code VD30

          VD20

FLO10 FLO20 FLO30

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Administrators
5 ώρες πριν, koutsis said:

τι ειναι το flolab? 🤔

Η εταιρία με τα καλύτερα tempered glass που θα βρεις στην αγορά…

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, athanaso77 said:

Η εταιρία με τα καλύτερα tempered glass που θα βρεις στην αγορά…

Εγώ παίρνω Spigen 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, athanaso77 said:

Καμία σχέση σε ποιότητα, αξιοπιστία κτλ.

Εντάξει, ανάλογα και την τιμή βέβαια. Spigen παίρνεις με 15€ 2 τεμάχια. Τα flolab πόσο κάνουν; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koutsis said:

Εντάξει, ανάλογα και την τιμή βέβαια. Spigen παίρνεις με 15€ 2 τεμάχια. Τα flolab πόσο κάνουν; 

Με μεταφορικα 38€...μονο το κουπονι 10% δουλεψε..της esr που εχω καλυπτει καποια πραγματα το πλαισιο του...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες ημέρες μου ήρθε από  flolab τ tempered glass, πήρα το privacy, αλλά μάλλον πρέπει να ρυθμίσω το face id ξανα... εκτός και αν παίζει ρόλο το ότι φοράω γυαλιά μυωπιας και προσθέτω και έξτρα κομμάτι με μαγνήτες για να γίνουν ηλίου, polarised.

Ωραία συσκευασία, πανεύκολη η διαδικασία τα έχει όλα μέσα και πλαίσιο που δεν πρόκειται να μπει στραβά,ήρθε μέσω Κίνας... 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
25 minutes ago, terry39 said:

Πριν λίγες ημέρες μου ήρθε από  flolab τ tempered glass, πήρα το privacy, αλλά μάλλον πρέπει να ρυθμίσω το face id ξανα... εκτός και αν παίζει ρόλο το ότι φοράω γυαλιά μυωπιας και προσθέτω και έξτρα κομμάτι με μαγνήτες για να γίνουν ηλίου, polarised.

Ωραία συσκευασία, πανεύκολη η διαδικασία τα έχει όλα μέσα και πλαίσιο που δεν πρόκειται να μπει στραβά,ήρθε μέσω Κίνας... 

Κάνει τη δουλειά του το privacy αλλά την ευκρίνεια των χρωμάτων που προσφέρει το κανονικό... δε την έχεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, athanaso77 said:

Η εταιρία με τα καλύτερα tempered glass που θα βρεις στην αγορά…

ΤΟ πηρα και εγω, η αληθεια ειναι οτι υπαρχει διαφορα απο spigen αλλα με τις δαχτυλιες που γεμιζει στο 1ο λεπτο δεν ξερω αν αξιζει. οσο ειναι καθαρο αξιζει σιγουρα και σιγουρα ειναι πολυ καλυτερο το γυρω γυρω οπου σβηνει πιο ωραια και ξακριζει καλυτερα. γενικα δηλαδη ειναι μια καλη επιλογη αλλα στο τελος της ημερα μαλλον υπερβολη. Το καλυτερο τζαμι για μενα ειναι αυτο της οθονης... 😛

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, Nikos_Mpl said:

ΤΟ πηρα και εγω, η αληθεια ειναι οτι υπαρχει διαφορα απο spigen αλλα με τις δαχτυλιες που γεμιζει στο 1ο λεπτο δεν ξερω αν αξιζει. οσο ειναι καθαρο αξιζει σιγουρα και σιγουρα ειναι πολυ καλυτερο το γυρω γυρω οπου σβηνει πιο ωραια και ξακριζει καλυτερα. γενικα δηλαδη ειναι μια καλη επιλογη αλλα στο τελος της ημερα μαλλον υπερβολη. Το καλυτερο τζαμι για μενα ειναι αυτο της οθονης... 😛

Και το τζάμι της οθόνης επίσης γεμίζει δαχτυλιές. Δε μπορούμε να περιμένουμε θαύματα. Το θέμα είναι ότι για tempered glass είναι ανώτερο από τα υπόλοιπα, ειδικά στα 15 pro που έχουν αυτή την ιδιαιτερότητα φέτος στις άκρες και μη ξεχνάμε και την εγγύηση αντικατάστασης που παρέχει η εταιρία σε περίπτωση σπασίματος. Σίγουρα είναι πιο ακριβό από τα κοινά της αγοράς, κάποιος που το παραλαμβάνει όμως καταλαβαίνει τους λόγους. Ο καθένας βέβαια κρίνει για το αν αξίζει ή όχι και πράττει αναλόγως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, athanaso77 said:

Και το τζάμι της οθόνης επίσης γεμίζει δαχτυλιές. Δε μπορούμε να περιμένουμε θαύματα. Το θέμα είναι ότι για tempered glass είναι ανώτερο από τα υπόλοιπα, ειδικά στα 15 pro που έχουν αυτή την ιδιαιτερότητα φέτος στις άκρες και μη ξεχνάμε και την εγγύηση αντικατάστασης που παρέχει η εταιρία σε περίπτωση σπασίματος.

ναι αστειευομαι.. του χρονου με κυρτες να δουμε τι θα κανουμε, εκει που λεγαμε ησυχασαμε στα galaxy απο dome, θα το τρωμε στην apple

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nikos_Mpl said:

ναι αστειευομαι.. του χρονου με κυρτες να δουμε τι θα κανουμε, εκει που λεγαμε ησυχασαμε στα galaxy απο dome, θα το τρωμε στην apple

Ποιός είπε ότι θα έχουν κυρτες; 🤔 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 minutes ago, Nikos_Mpl said:

ναι αστειευομαι.. του χρονου με κυρτες να δουμε τι θα κανουμε, εκει που λεγαμε ησυχασαμε στα galaxy απο dome, θα το τρωμε στην apple

Δε το βλέπω να χρειαστεί να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 30/1/2024 at 10:51 ΜΜ, panoszavra said:

Και σε μένα το έκανε. Έσβησα και ξαναπέρασα τον λογαριασμό και φαίνεται να έστρωσε. 

Τελικά δεν έστρωσε. Μετά από κάποιο διάστημα ξεκίνησε και το ξανακάνει. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, panoszavra said:

Τελικά δεν έστρωσε. Μετά από κάποιο διάστημα ξεκίνησε και το ξανακάνει. 

Έχει θέμα ο server τότε σε συνδυασμό με την έκδοση iOS που έχεις 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Tasos19s said:

Έχει θέμα ο server τότε σε συνδυασμό με την έκδοση iOS που έχεις 

Μάλλον θα αρχίσω να μην αναβαθμίζω όπως κι εσύ. Θα βρω κάποια έκδοση που λειτουργεί σωστά και θα ξεχειμωνιάσω εκεί. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, koutsis said:

Ποιός είπε ότι θα έχουν κυρτες; 🤔 

καπου το διαβασα και επαθα ενα σοκ..αμα το βρω θα το ποσταρω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panoszavra said:

Μάλλον θα αρχίσω να μην αναβαθμίζω όπως κι εσύ. Θα βρω κάποια έκδοση που λειτουργεί σωστά και θα ξεχειμωνιάσω εκεί. 

Εντάξει άσε με εμένα την έχω πατήσει ανά τα χρόνια παρά πολλές φορές και αναγκαζόμουνα να τρέχω να κάνω επαναφορά να προλάβω να πάω πίσω σε εκδόσεις λογισμικού όσο ακόμα γινόταν sign

Πλέον δεν βιάζομαι. Σιγά τις προσθήκες κιόλας που θα μου λείψουν 

 

Πριν 2 χρόνια τελευταία φορά την πάτησα με το watch 3 

Δούλευε άψογα και μου έβγαζε 50 ώρες αυτονομία 

Κανω μια αναβάθμιση και από εκείνη την ημέρα έβγαζε μισή αυτονομία. Έκλεινε όποτε ήθελε. 
Βρε τι επανεκκίνηση. Βρε τι επαναφορά. Βρε τι μια ακόμα μικρή αναβάθμιση μετά από 10 μέρες. 
Τιποτα 

Αναγκαστικά το πούλησα και ησύχασα 

Οποτε δεν ψάχνω μπελάδες πλέον με τις μεγάλες αναβαθμίσεις 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, athanaso77 said:

Και το τζάμι της οθόνης επίσης γεμίζει δαχτυλιές. Δε μπορούμε να περιμένουμε θαύματα. Το θέμα είναι ότι για tempered glass είναι ανώτερο από τα υπόλοιπα, ειδικά στα 15 pro που έχουν αυτή την ιδιαιτερότητα φέτος στις άκρες και μη ξεχνάμε και την εγγύηση αντικατάστασης που παρέχει η εταιρία σε περίπτωση σπασίματος. Σίγουρα είναι πιο ακριβό από τα κοινά της αγοράς, κάποιος που το παραλαμβάνει όμως καταλαβαίνει τους λόγους. Ο καθένας βέβαια κρίνει για το αν αξίζει ή όχι και πράττει αναλόγως.

Kαλημερα, απο πού μπορουμε να το αγορασουμε;

ΥΓ. το βρισκω μονο απο το site της στην Αμερικη...

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Tasos19s said:

Εντάξει άσε με εμένα την έχω πατήσει ανά τα χρόνια παρά πολλές φορές και αναγκαζόμουνα να τρέχω να κάνω επαναφορά να προλάβω να πάω πίσω σε εκδόσεις λογισμικού όσο ακόμα γινόταν sign

Πλέον δεν βιάζομαι. Σιγά τις προσθήκες κιόλας που θα μου λείψουν 

 

Πριν 2 χρόνια τελευταία φορά την πάτησα με το watch 3 

Δούλευε άψογα και μου έβγαζε 50 ώρες αυτονομία 

Κανω μια αναβάθμιση και από εκείνη την ημέρα έβγαζε μισή αυτονομία. Έκλεινε όποτε ήθελε. 
Βρε τι επανεκκίνηση. Βρε τι επαναφορά. Βρε τι μια ακόμα μικρή αναβάθμιση μετά από 10 μέρες. 
Τιποτα 

Αναγκαστικά το πούλησα και ησύχασα 

Οποτε δεν ψάχνω μπελάδες πλέον με τις μεγάλες αναβαθμίσεις 

Αυτά δεν μπορώ. Να βγάλει κάποιο bug μια αναβάθμιση κατανοητό. Θα τύχει. Το να μην επιδιορθώνεται άμεσα όμως δεν το ανέχομαι. Και δεν αναφέρομαι μόνο στην Apple. Οποιαδήποτε εταιρία κολοσσός οφείλει να τιμά τους πελάτες της. Και στην προκειμένη περίπτωση αυτό γίνεται με την σωστή και άμεση υποστήριξη. Άλλωστε το έχουμε πληρώσει μέσα στα 1000ρικα που δίνουμε κατά την αγορά. 
Συγγνώμη για το off topic. 

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, megatr0n said:

Kαλημερα, απο πού μπορουμε να το αγορασουμε;

ΥΓ. το βρισκω μονο απο το site της στην Αμερικη...

Δεν έχει σκαλώσει στο τελωνείο... όσες φορές έκανα αγορά από flolab ..

Δεν ξέρω αν είναι τύχη...ας μιλήσουν κ οι υπόλοιποι 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, panoszavra said:

Αυτά δεν μπορώ. Να βγάλει κάποιο bug μια αναβάθμιση κατανοητό. Θα τύχει. Το να μην επιδιορθώνεται άμεσα όμως δεν το ανέχομαι. Και δεν αναφέρομαι μόνο στην Apple. Οποιαδήποτε εταιρία κολοσσός οφείλει να τιμά τους πελάτες της. Και στην προκειμένη περίπτωση αυτό γίνεται με την σωστή και άμεση υποστήριξη. Άλλωστε το έχουμε πληρώσει μέσα στα 1000ρικα που δίνουμε κατά την αγορά. 
Συγγνώμη για το off topic. 

Δυστυχώς είναι τόσες πολλές οι παράμετροι που επηρεάζουν που οι προγραμματιστές είναι απίθανο να το φτιάξουν να δουλεύει 100% σωστά από την πρώτη στιγμή 

Παίρνουν δεδομένα από τις συσκευές και μέρα με την μέρα κάνουν διορθώσεις και έτσι με τις μικρές αναβαθμίσεις φτάνουμε να έχουμε αποτέλεσμα 

Οποιος την πατήσει την πάτησε τι να κάνουμε 

Γι αυτό δεν αναβαθμίζω πρώτος να μην είμαι εγώ ο beta tester ανεπίσημα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
7 ώρες πριν, megatr0n said:

Kαλημερα, απο πού μπορουμε να το αγορασουμε;

ΥΓ. το βρισκω μονο απο το site της στην Αμερικη...

Μόνο από το επίσημο site. Αργεί λίγο παραπάνω αλλά είναι μονόδρομος. Δεν περνάει τελωνείο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα το τζαμι για το 15 Pro Max και μαζι το τζαμι για το Ultra 2 οποτε θα το φαω το τελωνειο! 😁

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...