Jump to content

Redmi Note 12 Pro 5G


bilis123456
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 20/7/2024 at 12:08 ΜΜ, aplos73 said:

Για δοκίμασε διαγραφή μνήμης cashe της εφαρμογής. Θα μπορούσες  να κατεβάσεις κάποιον file manager και να δοκιμάσεις μέσω αυτού να τις διαγράψεις. Κάνε δοκιμή να δείς μήπως και τα καταφέρεις.

Έκανα εκκαθάριση μνήμης cache αλλά τίποτα. Θα δω με κάποιο file manager  Ευχαριστώ πολύ.

On 20/7/2024 at 4:12 ΜΜ, babe0607 said:

Μήπως είναι ενεργοποιημένος ο συγχρονισμός με το Google photos και έχεις τις φωτογραφίες εκεί αποθηκευμένες και κάθε φορά που τις σβήνεις ξανά εμφανίζονται;

Το τσέκαρα και αυτό. Στο Google Photos δεν υπάρχουν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

On 19/7/2024 at 10:53 ΜΜ, Petros_android said:

Καλησπέρα σ' όλους. Έχω ένα "θεματάκι" και θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει και αλλού και αν υπάρχει λύση.

 

Στο Redmi note 12 Pro+ που έχω που και που σβήνω φωτογραφίες που έχω μέσα. Υπάρχουν 14 συγκεκριμένες φωτογραφίες από το Φεβρουάριο-Μάρτιο τις οποίες και να τις σβήσω ενώ πχ δεν εμφανίζονται στην κάμερα αν μπω στο "Συλλογή" υπάρχουν κανονικά. Κάνω ξανά διαγραφή και τις 14 κλείνω την "Συλλογή" και την ξανά ανοίγω ξανά και υπάρχουν πάλι οι φωτογραφίες. Το έχει πάθει κανείς άλλος? Υπάρχει κάποια λύση?

Σε πιο φάκελο άλμπουμ είναι αποθηκευμένες; Κάθε φωτογραφία αν πας στις ιδιότητες υπάρχει μια διαδρομή εκεί.. έχει σχέση με Google Drive?

Εάν φτιάξεις ένα καινούργιο άλμπουμ και τις συγκεκριμένες φωτογραφίες τις μεταφέρεις εκεί (όχι να κάνεις αντιγραφή αλλά μεταφορά) και κατόπιν διαγράψεις το άλμπουμ, θα ξανά εμφανιστούν; 

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, babe0607 said:

Σε πιο φάκελο άλμπουμ είναι αποθηκευμένες; Κάθε φωτογραφία αν πας στις ιδιότητες υπάρχει μια διαδρομή εκεί.. έχει σχέση με Google Drive?

Εάν φτιάξεις ένα καινούργιο άλμπουμ και τις συγκεκριμένες φωτογραφίες τις μεταφέρεις εκεί (όχι να κάνεις αντιγραφή αλλά μεταφορά) και κατόπιν διαγράψεις το άλμπουμ, θα ξανά εμφανιστούν; 

Υπάρχουν στο άλμπουμ "Κάμερα" και "Όλες οι φωτογραφίες". Το αστείο είναι ότι αν πάω στο διαχείριση αρχείων και εικόνες του κινητού εκεί δεν υπάρχουν οο συγκεκριμένες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Petros_android said:

Υπάρχουν στο άλμπουμ "Κάμερα" και "Όλες οι φωτογραφίες". Το αστείο είναι ότι αν πάω στο διαχείριση αρχείων και εικόνες του κινητού εκεί δεν υπάρχουν οο συγκεκριμένες φωτογραφίες.

προφανώς έχουν μείνει τα thumbnails,
κάνε μια διαγραφή δεδομένων της εφαρμογής Συλλογή

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Petros_android said:

Υπάρχουν στο άλμπουμ "Κάμερα" και "Όλες οι φωτογραφίες". Το αστείο είναι ότι αν πάω στο διαχείριση αρχείων και εικόνες του κινητού εκεί δεν υπάρχουν οο συγκεκριμένες φωτογραφίες.

Σύνδεσε το κινητό στο pc ( στο pc να έχεις ήδη ενεργοποιήσει την εμφάνιση κρυφών αρχείων ). Κατόπιν άνοιξε τα αρχεία του τηλεφώνου από το pc μπες στον φάκελο της κάμερας και διέγραψε τα thumbnails και κατά την γνώμη μου ότι αρχείο είναι κρυφό και αρχίζει το όνομα του αρχείου από τελεία πρώτα. π.χ .photo15.jpg κλ.π.  Πριν διαγράψεις τσεκαρε τα πρώτα...

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα μέτρα από πολύ καιρό. 

Έχει πολύ λίγο καιρό που πήρα το συγκεκριμένο τηλέφωνο και έχω ένα περίβλημα αν έχει τύχει σε κανένα. 

Καταρχήν έχω κάνει όλες τις αναβαθμίσεις και των εφαρμογών. Ανά χρονικά διαστήματα κόβεται εντελώς το σήμα internet και του τηλεφώνου για μερικά δευτερόλεπτα. 4 ή 5 το πολύ και αμέσως μετά επανέρχεται.

Παρατήρησα πως κατά τη διάρκεια που δεν έχω επαφή με το σήμα, στον πίνακα ειδοποιήσεων σβήνει και ο διακόπτης των δεδομένων για αυτά τα δευτερόλεπτα. Αμέσως μετά ανάβει ξανά μόνος του και επανέρχεται το σήμα. 

Αυτό κάποιες φορές μπορεί να γίνεται πολύ συχνά. 

Έχει σχέση με ελαττωματικό hardware ή να αλλάξω κάρτά sim?

 

Edited by geopip
Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2024 at 11:54 ΠΜ, xnikos said:

προφανώς έχουν μείνει τα thumbnails,
κάνε μια διαγραφή δεδομένων της εφαρμογής Συλλογή

Είχα ψάξει για τα thumbnails μέσω pc αλλά δεν είχα βρει κανένα.

On 23/7/2024 at 2:43 ΜΜ, babe0607 said:

Σύνδεσε το κινητό στο pc ( στο pc να έχεις ήδη ενεργοποιήσει την εμφάνιση κρυφών αρχείων ). Κατόπιν άνοιξε τα αρχεία του τηλεφώνου από το pc μπες στον φάκελο της κάμερας και διέγραψε τα thumbnails και κατά την γνώμη μου ότι αρχείο είναι κρυφό και αρχίζει το όνομα του αρχείου από τελεία πρώτα. π.χ .photo15.jpg κλ.π.  Πριν διαγράψεις τσεκαρε τα πρώτα...

Για thumbnails είχα τσεκαρεις και δεν βρήκα κάποιο, αλλά για κρυφά αρχεία όχι δεν το είχα τσεκαρει. Θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ πάρα πολύ!😁

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Petros_android said:

Είχα ψάξει για τα thumbnails μέσω pc αλλά δεν είχα βρει κανένα.

Για thumbnails είχα τσεκαρεις και δεν βρήκα κάποιο, αλλά για κρυφά αρχεία όχι δεν το είχα τσεκαρει. Θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ πάρα πολύ!😁

Ίσως υπάρχουν και κρυφά thumbnails που αρχίζουν με .   δηλαδή o φάκελος να είναι της μορφής  .thumbnails

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Petros_android said:

Είχα ψάξει για τα thumbnails μέσω pc αλλά δεν είχα βρει κανένα.

δεν βλέπεις έτσι απλά τα thumbnails μέσω PC, προφανώς είναι κρυφά αρχεία συστήματος.

αν δεν είχες δεν θα έβλεπες καμία φωτογραφία στην "συλλογή"...

γιατί δεν κάνεις το απλό που σου είπα: διαγραφή data της "συλλογής"?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ανοίγει ειδοποίηση από χθες ότι η εφαρμογή xiaomi weather κλείνει από μόνη της, να σταλεί αναφορά στην Xiaomi;

Πρέπει να της έχουν πάει 20 αναφορές.

Πώς όμως θα σταματήσει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2024 at 10:00 ΜΜ, geopip said:

ά χρονικά διαστήματα κόβεται εντελώς το σήμα internet και του τηλεφώνου για μερικά δευτερόλεπτα. 4 ή 5 το πολύ και αμέσως μετά επανέρχεται.

Παρατήρησα πως κατά τη διάρκεια που δεν έχω επαφή με το σήμα, στον πίνακα ειδοποιήσεων σβήνει και ο διακόπτης των δεδομένων για αυτά τα δευτερόλεπτα. Αμέσως μετά ανάβει ξανά μόνος του και επανέρχεται το σήμα. 

Αυτό κάποιες φορές μπορεί να γίνεται πολύ συχνά. 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα τις τελευταίες 3 μέρες. Ενημερωμένο το τηλέφωνο κλπ, έκανα επαναφορά στις ρυθμίσεις των δικτύων κινητής κλπ αλλά δεν επιδιορθώθηκε. 

Η sim είναι καινούργια (6-8 μήνες).

Βρήκες λύση εσύ με το πρόβλημα;

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, vegos said:

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα τις τελευταίες 3 μέρες. Ενημερωμένο το τηλέφωνο κλπ, έκανα επαναφορά στις ρυθμίσεις των δικτύων κινητής κλπ αλλά δεν επιδιορθώθηκε. 

Η sim είναι καινούργια (6-8 μήνες).

Βρήκες λύση εσύ με το πρόβλημα;

Το ίδιο ακριβώς, ακριβώς όμως, συμβαίνει στο Poco X6 μου σποραδικά, δεν το κάνει συχνά, όμως έχει ακριβώς αυτήν τη συμπεριφορά και μπορεί κάποιος να μην το καταλάβει εάν δεν παρατηρεί όλη την ημέρα τη συσκευή.

Aν όμως ασχολείσαι συχνά με το τηλέφωνο και βλέπεις την οθόνη του, το παρατηρείς.

Επομένως είναι θέμα συσκευής και προφανώς θα λυθεί με κάποιο update.

Έχω κάνει και εγώ επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου αλλά δεν έγινε τίποτε.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, 

 εγώ σε ένα Redmi note 12 pro 5g δεν το έχω παρατηρήσει ακριβώς έτσι, αλλά σε σημεία που δεν έχει καλό σήμα θα το κόψει κατευθείαν σε σύγκριση Samsung,δηλαδή είναι πιο ευαίσθητο το σήμα του,δεν ξέρω εάν το έχετε παρατηρήσει και εσείς. 

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου τηλέφωνο το ίδιο κάνει εδώ και μια εβδομάδα. Ενημερωμένο το έχω στην τελευταία έκδοση. Έχω 2 κάρτες sim και έχω παρατηρήσει οτι με ανοιχτά τα data στην sim 2 όταν μιλάω στην sim 1 μου κόβει τη σύνδεση περίπου στα 18 με 20 λεπτά. Πριν δεν μου το έκανε αυτό. Θα δοκιμάσω να μιλήσω με κλειστά τα data στην sim 2 να δω τι θα κάνει. Επίσης θα δοκιμάσω να μιλήσω από την sim 2 με ανοιχτά τα data στην sim 2 να δω τι θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aplos73 said:

Και το δικό μου τηλέφωνο το ίδιο κάνει εδώ και μια εβδομάδα. Ενημερωμένο το έχω στην τελευταία έκδοση. Έχω 2 κάρτες sim και έχω παρατηρήσει οτι με ανοιχτά τα data στην sim 2 όταν μιλάω στην sim 1 μου κόβει τη σύνδεση περίπου στα 18 με 20 λεπτά. Πριν δεν μου το έκανε αυτό. Θα δοκιμάσω να μιλήσω με κλειστά τα data στην sim 2 να δω τι θα κάνει. Επίσης θα δοκιμάσω να μιλήσω από την sim 2 με ανοιχτά τα data στην sim 2 να δω τι θα κάνει.

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; τι πάροχο στη κάθε κάρτα; είναι επιλεγμένα τα qon στο κάθε πάροχο; VoLTE/WiFi Calling είναι ανοιχτά;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την 1.0.4.0 UMOEUXM.  Και οι 2 sim είναι vodafone. Η sim 1 vodafone εταιρικό και η sim 2 vodafone cu. Είναι ενεργοποιημένα τα VoLTE / VoWifi και στις 2 sim. Θα κάνω αύριο δοκιμή ομιλίας με την Νο2 sim ( vodafone cu ) με ανοιχτά τα data καινθα δω τι θα κάνει. Πάντως έχω παρατηρήσει ότι μου κόβει τη σύνδεση όταν μιλήσω περίπου 17 18 20 λεπτά. Σε ποιο σύντομες συνομιλίες δεν κάνει τίποτα. Μιλάω κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν κόβονται οι κλήσεις, όση ώρα κι αν μιλήσω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, aplos73 said:

Είμαι με την 1.0.4.0 UMOEUXM.  Και οι 2 sim είναι vodafone. Η sim 1 vodafone εταιρικό και η sim 2 vodafone cu. Είναι ενεργοποιημένα τα VoLTE / VoWifi και στις 2 sim. Θα κάνω αύριο δοκιμή ομιλίας με την Νο2 sim ( vodafone cu ) με ανοιχτά τα data καινθα δω τι θα κάνει. Πάντως έχω παρατηρήσει ότι μου κόβει τη σύνδεση όταν μιλήσω περίπου 17 18 20 λεπτά. Σε ποιο σύντομες συνομιλίες δεν κάνει τίποτα. Μιλάω κανονικά.

Στο σήμα πως είναι στα πόσα dBm; 

Δοκίμασε μια sim Cosmote ή Nova και δες αν οι κλήσεις κανονικά, εγώ με vf έχω πολλά drop calls ακόμα κ να έχω σήμα ενώ με τις άλλες 2 δεν έχω κάποιο θέμα 

Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2024 at 10:00 ΜΜ, geopip said:

Χαιρετώ την παρέα μέτρα από πολύ καιρό. 

Έχει πολύ λίγο καιρό που πήρα το συγκεκριμένο τηλέφωνο και έχω ένα περίβλημα αν έχει τύχει σε κανένα. 

Καταρχήν έχω κάνει όλες τις αναβαθμίσεις και των εφαρμογών. Ανά χρονικά διαστήματα κόβεται εντελώς το σήμα internet και του τηλεφώνου για μερικά δευτερόλεπτα. 4 ή 5 το πολύ και αμέσως μετά επανέρχεται.

Παρατήρησα πως κατά τη διάρκεια που δεν έχω επαφή με το σήμα, στον πίνακα ειδοποιήσεων σβήνει και ο διακόπτης των δεδομένων για αυτά τα δευτερόλεπτα. Αμέσως μετά ανάβει ξανά μόνος του και επανέρχεται το σήμα. 

Αυτό κάποιες φορές μπορεί να γίνεται πολύ συχνά. 

Έχει σχέση με ελαττωματικό hardware ή να αλλάξω κάρτά sim?

 

Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά το έχω μόνο όταν βρεθώ στο χωριό μου το οποίο κατα τα άλλα εχει φούλ σήμα 5g με κεραία κινητής πάνω απο το χωριό . Στην Αθήνα δεν εχω πρόβλημα! Είμια κι εγώ με την 1.0.4.0 UMOEUXM και κάρτα cosmote αλλά δεν ειναι θέμα παρόχου γιατι το xiaomi note 13 pro της γυναίκας μου με cosmote δεν εχει κανενα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2024 at 10:00 ΜΜ, geopip said:

Χαιρετώ την παρέα μέτρα από πολύ καιρό. 

Έχει πολύ λίγο καιρό που πήρα το συγκεκριμένο τηλέφωνο και έχω ένα περίβλημα αν έχει τύχει σε κανένα. 

Καταρχήν έχω κάνει όλες τις αναβαθμίσεις και των εφαρμογών. Ανά χρονικά διαστήματα κόβεται εντελώς το σήμα internet και του τηλεφώνου για μερικά δευτερόλεπτα. 4 ή 5 το πολύ και αμέσως μετά επανέρχεται.

Παρατήρησα πως κατά τη διάρκεια που δεν έχω επαφή με το σήμα, στον πίνακα ειδοποιήσεων σβήνει και ο διακόπτης των δεδομένων για αυτά τα δευτερόλεπτα. Αμέσως μετά ανάβει ξανά μόνος του και επανέρχεται το σήμα. 

Αυτό κάποιες φορές μπορεί να γίνεται πολύ συχνά. 

Έχει σχέση με ελαττωματικό hardware ή να αλλάξω κάρτά sim?

 

Εγω προσωπικα σε καταστημα κινητης τσακωθηκα ασχημα με υπαλληλους. Πριν κανα χρονο...

Ειχα μονιμο προβλημα ξαφνικα ελεγε στην οθονη καρτα Σιμ εκτος δικτυου και επανερχοταν .....για λιγα δευτερολεπτα  ολο αυτο...

Στο καταστημα ειχα ολη την καλη διαθεση  και τους ζητησα να μου αλλαξουν Σιμ γιατι καταλαβαινα οτι εχει προβλημα...

Η Σιμ ηταν σχεδον καινουργια 8-9 μηνων αν θυμαμαι καλα...

Οι δυο υπαλληλοι αλλα και η υπευθυνη με απιστευτη μανια μουλεγαν οτι δεν φταιει η σιμ αλλα η συσκευη κτλ...

Για καλη μου  τυχη στην εργασια μου πελατης εμπιστευτικα που εχει σχεση με την εταιρια  μου ειπε οτι υπαρχουν προβληματα με τις Σιμ  πολλες ελλατωματικες παρτιδες  ζητα την καινουργια Σιμ που βγηκε προσφατα. 

Πηγα αγριεμενος και τους ειπα θελω τωρα καινουργια Σιμ συμβολαιου .

Μουδωσανε και μετα  απο μια εβδομαδα χρησης εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας τα παντα , τα περιεργα μυνηματα δεν υπαρχει Σιμ Κτλ...Δεν ξαναβγηκαν ΠΟΤΕ...

Καποια στιγμη αργοτερα μετα απο 3-4 εβδομαδες ξαναπερασα και τους ειπα γιατι μου κανατε αυτα τα κολπα και μου ειπαν οτι εαν ερχοταν ολοι οι συνδρομητες να ζητησουν αλλαγες σιμ θα το κλειναμε το μαγαζι....

Τεχνολογικες Κινητες Ιστοριες....:classic_laugh::classic_tongue:

 

 

 

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, s_nova said:

Εγω προσωπικα σε καταστημα κινητης τσακωθηκα ασχημα με υπαλληλους. Πριν κανα χρονο...

Ειχα μονιμο προβλημα ξαφνικα ελεγε στην οθονη καρτα Σιμ εκτος δικτυου και επανερχοταν .....για λιγα δευτερολεπτα  ολο αυτο...

Στο καταστημα ειχα ολη την καλη διαθεση  και τους ζητησα να μου αλλαξουν Σιμ γιατι καταλαβαινα οτι εχει προβλημα...

Η Σιμ ηταν σχεδον καινουργια 8-9 μηνων αν θυμαμαι καλα...

Οι δυο υπαλληλοι αλλα και η υπευθυνη με απιστευτη μανια μουλεγαν οτι δεν φταιει η σιμ αλλα η συσκευη κτλ...

Για καλη μου  τυχη στην εργασια μου πελατης εμπιστευτικα που εχει σχεση με την εταιρια  μου ειπε οτι υπαρχουν προβληματα με τις Σιμ  πολλες ελλατωματικες παρτιδες  ζητα την καινουργια Σιμ που βγηκε προσφατα. 

Πηγα αγριεμενος και τους ειπα θελω τωρα καινουργια Σιμ συμβολαιου .

Μουδωσανε και μετα  απο μια εβδομαδα χρησης εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας τα παντα...

Καποια στιγμη αργοτερα μετα απο 3-4 εβδομαδες ξαναπερασα και τους ειπα γιατι μου κανατε αυτα τα κολπα και μου ειπαν οτι εαν ερχοταν ολοι οι συνδρομητες να ζητησουν αλλαγες σιμ θα το κλειναμε το μαγαζι....

Τεχνολογικες Κινητες Ιστοριες....:classic_laugh::classic_tongue:

 

 

 

 

Σε κατάστημα nova;

Και εγώ είχα θέμα με μια σιμ nova συμβόλαιο πήγα στο κατάστημα και δεν την άλλαζαν στη τελική τσακώθηκα και πήγα σε άλλο κατάστημα και εξυπηρετηθηκα. Ορισμένοι υπάλληλοι είναι ακατάλληλοι δεν έχουν καν τις απαραίτητες γνώσεις..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, elkons said:

Σε κατάστημα nova;

Και εγώ είχα θέμα με μια σιμ nova συμβόλαιο πήγα στο κατάστημα και δεν την άλλαζαν στη τελική τσακώθηκα και πήγα σε άλλο κατάστημα και εξυπηρετηθηκα. Ορισμένοι υπάλληλοι είναι ακατάλληλοι δεν έχουν καν τις απαραίτητες γνώσεις..

Ναι σε καταστημα nova μαλιστα εχω κανει ποστ  σε αλλη ενοτητα συσκευης εδω στο myphone με αποδειξεις και φωτογραφιες που ανεβασα . Για καποιο λογο ειναι πολιτικη να μην αλλαζουν Σιμ με τιποτα  .Να σε αφηνουν να ζεις με το προβλημα...

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή σιμ γίνεται ανά πάσα στιγμή.

Και εγώ άλλαξα τέλη του προηγούμενου έτους γιατί είχα την παλιά της wind και με την παλιά υπήρχε αυτό το πρόβλημα και με την καινούργια. 

Στην περίπτωση της συσκευής μου δεν τίθεται θέμα σιμ γιατί έχει δοκιμαστεί και με sim άλλου δικτύου, είναι καθαρά θέμα συσκευής και μάλιστα συζητιέται και σε φόρουμ του εξωτερικού ακριβώς το ίδιο θέμα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, p_k said:

Αλλαγή σιμ γίνεται ανά πάσα στιγμή.

Και εγώ άλλαξα τέλη του προηγούμενου έτους γιατί είχα την παλιά της wind και με την παλιά υπήρχε αυτό το πρόβλημα και με την καινούργια. 

Ανάλογα και το κατάστημα,όπως είπα προηγουμένως το ένα κατάστημα με εξυπηρέτησε το άλλο όχι.  

Στο ίδιο κατάστημα που δεν μου άλλαζαν σιμ παλιά που ήταν Wind παλι δεν άλλαζαν, δεν αλλάζουν με τίποτα και οι υπάλληλοι αγενείς, στο άλλο κατάστημα όλα κομπλέ.  

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, p_k said:

Αλλαγή σιμ γίνεται ανά πάσα στιγμή.

Και εγώ άλλαξα τέλη του προηγούμενου έτους γιατί είχα την παλιά της wind και με την παλιά υπήρχε αυτό το πρόβλημα και με την καινούργια. 

Στην περίπτωση της συσκευής μου δεν τίθεται θέμα σιμ γιατί έχει δοκιμαστεί και με sim άλλου δικτύου, είναι καθαρά θέμα συσκευής και μάλιστα συζητιέται και σε φόρουμ του εξωτερικού ακριβώς το ίδιο θέμα.

Και στα φορουμ του εξωτερικου φυσικα και εκει υπαρχουν προβληματα με τις σιμ με "κακες" παρτιδες και ο κοσμος πιστευει οτι ειναι η συσκευη.

Οι συσκευες εχουν προβλημστα μονο οταν δεν υποστηριζουν τις μπαντες καποιου δικτυου οπως γινεται χρονια εδω στην Ελλαδα πεφτουν πολλοι χωρις να φταινε θυματα συσκευων που ηρθαν απο το εξωτερικο κυριως Κινα χωρις υποστηριξη μπαντας 20 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...