Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελα ντε...τι να τους κανεις αφου εχεις πραγματικη οικονομια...αν τυχει απλα να μαζεψεις καποιους ειναι καλοδεχουμενα τα δωρα...αλλα οχι να σπαταλαει κανεις καρτες για τους ποντους(δεν αναφερομαι σε κανενα,ετσι απλα το λεω)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ελα ντε...τι να τους κανεις αφου εχεις πραγματικη οικονομια...αν τυχει απλα να μαζεψεις καποιους ειναι καλοδεχουμενα τα δωρα...αλλα οχι να σπαταλαει κανεις καρτες για τους ποντους(δεν αναφερομαι σε κανενα,ετσι απλα το λεω)

 

ειναι καλο σαν επιπροσθετο κερδοσ κ μονο. αν γινει αυτοσκοποσ να μαζεψεισ ποντουσ τοτε το εχασεσ το παιχνιδι τησ οικονομιασ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου στείλαν προχθές μήνυμα από wind πως άμα δεν εξαργυρώσω τους πόντους μέχρι τέλος του μήνα θα τους χάσω. Επειδή έχω και αρκετούς τους καλώ στο 1263 αλλά είναι μονίμως νεκρό. Έχει αλλάξει το νούμερο?Τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Μου στείλαν προχθές μήνυμα από wind πως άμα δεν εξαργυρώσω τους πόντους μέχρι τέλος του μήνα θα τους χάσω. Επειδή έχω και αρκετούς τους καλώ στο 1263 αλλά είναι μονίμως νεκρό. Έχει αλλάξει το νούμερο?Τι να κάνω?

 

ποσουσ ποντουσ εχεισ ακριβωσ?ρωταω γιατι αν θεσ να τουσ εξαργυρωσεισ με χρονο ομιλιασ να σου πω τι μηνυμα θα στειλεισ κ που

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

moy εστειλαν και μενα πως θα "χασω 152 ποντους"

συνολικα εχω 296.

τι κανουμε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ποσουσ ποντουσ εχεισ ακριβωσ?ρωταω γιατι αν θεσ να τουσ εξαργυρωσεισ με χρονο ομιλιασ να σου πω τι μηνυμα θα στειλεισ κ που

 

Δεν θυμάμαι που ακριβώς το είχα κοιτάξει (μάλλον στο μήνυμα που στείλαν- το οποίο έσβησα) πρέπει να έχω καμιά 30αριά ευρό σε χρόνο ομιλίας. Υπάρχει τρόπος να δω πόσους πόντους έχω?Και που να στείλω μήνυμα?

Link to comment
Share on other sites

moy εστειλαν και μενα πως θα "χασω 152 ποντους"

συνολικα εχω 296.

τι κανουμε?

Ανανέωσε με 3 ευρώ και αφού πάρεις του 6 πόντους εξαργύρωσε τους και πάρε 8 ευρώ χρόνο ομιλίας.;)

Δεν θυμάμαι που ακριβώς το είχα κοιτάξει (μάλλον στο μήνυμα που στείλαν- το οποίο έσβησα) πρέπει να έχω καμιά 30αριά ευρό σε χρόνο ομιλίας. Υπάρχει τρόπος να δω πόσους πόντους έχω?Και που να στείλω μήνυμα?

Θα στείλεις "κενό" sms στο 19098.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι που ακριβώς το είχα κοιτάξει (μάλλον στο μήνυμα που στείλαν- το οποίο έσβησα) πρέπει να έχω καμιά 30αριά ευρό σε χρόνο ομιλίας. Υπάρχει τρόπος να δω πόσους πόντους έχω?Και που να στείλω μήνυμα?

 

αποκλειεται να εχεισ καμια 30αρια ευρω σε χρονο ομιλιασ. στο μηνυμα που σου στελνουν σε ενημερωνουν για τουσ ποντουσ που εχεισ οχι για τα ευρω που εχεισ. στειλε στο 19098 κενο μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσε με 3 ευρώ και αφού πάρεις του 6 πόντους εξαργύρωσε τους και πάρε 8 ευρώ χρόνο ομιλίας.;)

 

Θα στείλεις "κενό" sms στο 19098.:)

 

πως θα τα παρω?αφου το 1263 δεν λειτουργει!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται να εχεισ καμια 30αρια ευρω σε χρονο ομιλιασ. στο μηνυμα που σου στελνουν σε ενημερωνουν για τουσ ποντουσ που εχεισ οχι για τα ευρω που εχεισ. στειλε στο 19098 κενο μηνυμα

 

Ναι το γνωρίζω, απλά μου ήρθε το sms και κάπου είδα την αντιστοιχία των πόντων σε μια σελίδα στο net. Kαι τα υπολόγισα και βγαίναν κάπου 27-30€.

Τελικά έχω 1264 πόντους. Πως θα τους εξαργυρώσω?

Link to comment
Share on other sites

πως θα τα παρω?αφου το 1263 δεν λειτουργει!

Θα βάλεις μία κάρτα των 3 ευρώ και μόλις ανανεώσεις και πάρεις του πόντους θα στείλεις το μήνυμα "300" στο 19099.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γνωρίζω, απλά μου ήρθε το sms και κάπου είδα την αντιστοιχία των πόντων σε μια σελίδα στο net. Kαι τα υπολόγισα και βγαίναν κάπου 27-30€.

Τελικά έχω 1264 πόντους. Πως θα τους εξαργυρώσω?

 

στουσ 1300 ποντουσ παιρνεισ η 60 € δωρεάν χρόνο ομιλίας η Δωρεάν συσκευή: SONY ERICSSON J132, ή NOKIA 1680.θα συνεφερε πολυ να βαλεισ 18 ευρω καρτα για να φτασεισ τουσ 1300 κ να διαλεξεισ πωσ θα τουσ εξαργυρωσεισ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, πρέπει να δώσω στοιχεία κατά την διαδικασία της εξαργύρωσης?

Αν πάρεις συσκευή ναι,αν εξαργυρώσεις πόντους όχι.:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, πρέπει να δώσω στοιχεία κατά την διαδικασία της εξαργύρωσης?

 

αν δεν εχεισ δωσει τα στοιχεια σου, παρε 1263 δωστα μεσω ηχογραφημενου μηνυματοσ κ θα παρεισ 100 ποντουσ δωρο. οποτε ετσι δεν χρειαζεται να βαλεισ κ καθολου καρτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεισ δωσει τα στοιχεια σου, παρε 1263 δωστα μεσω ηχογραφημενου μηνυματοσ κ θα παρεισ 100 ποντουσ δωρο. οποτε ετσι δεν χρειαζεται να βαλεισ κ καθολου καρτα

 

Δηλαδή δίνοντας τα στοιχεία σου σου προσθέτουν 100 πόντους;

Σίγουρο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δίνοντας τα στοιχεία σου σου προσθέτουν 100 πόντους;

Σίγουρο αυτό;

 

1000% φιλε μου. αν παρεισ στο 1263 σε ενημερωνει κ το ηχογραφημενο μηνυμα. λεει δωσε τα στοιχεια σου κ η wind σασ κανει δωρο 100 πονταλακια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαργυρώσεις τους πόντους σου, τα επόμενα 2 χρόνια μετράνε από την ημερομηνία εξαργύρωσης ετσι?? ή ισχύει κάτι άλλο?
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαργυρώσεις τους πόντους σου, τα επόμενα 2 χρόνια μετράνε από την ημερομηνία εξαργύρωσης ετσι?? ή ισχύει κάτι άλλο?

 

οι ποντοι μετρανε για δυο χρονια απο τοτε που προστεθηκαν στον λογαριασμο σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλ οι πόντοι που είχαν περισσέψει από την εξαργύρωση που έκανα, θα "ακυρωθούν" στα 2 χρόνια απ την αρχική ημερομηνία που είχαν προστεθεί??
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

δηλ οι πόντοι που είχαν περισσέψει από την εξαργύρωση που έκανα, θα "ακυρωθούν" στα 2 χρόνια απ την αρχική ημερομηνία που είχαν προστεθεί??

 

ακριβωσ οπωσ το λεσ ειναι. 2 χρονια μετα απο την στιγμη που προστεθηκαν στο υπολοιπο σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1000% φιλε μου. αν παρεισ στο 1263 σε ενημερωνει κ το ηχογραφημενο μηνυμα. λεει δωσε τα στοιχεια σου κ η wind σασ κανει δωρο 100 πονταλακια

 

Όσο και να ψάχνεις τις σελίδες των εταιρειών τις απαντήσεις τελικά τις βρίσκεις σε αυτό το φόρουμ.

Ευχαριστώ πολύ. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Παλιά με την TIM όταν έστελνα μήνυμα στο 8898 για να μάθω τους πόντους που είχα συλλέξει έλεγε και μέχρι πότε ισχύουν.Πλέον δεν το λέει :(.Μπορώ με κάποιο τρόπο να μάθω μέχρι πότε ισχύουν οι πόντοι μου που έχω συλλέξει;:confused
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οχι..

οταν ειναι να τους χασεις παντως σου στελνουν σμς.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παλιά με την TIM όταν έστελνα μήνυμα στο 8898 για να μάθω τους πόντους που είχα συλλέξει έλεγε και μέχρι πότε ισχύουν.Πλέον δεν το λέει :(.Μπορώ με κάποιο τρόπο να μάθω μέχρι πότε ισχύουν οι πόντοι μου που έχω συλλέξει;:confused

 

δεν υπαρχει καποιοσ τροποσ. δεν ξερω αν παρεισ στο cc αν μπορουν να σου πουν. τωρα τελευταια παντωσ στελνουν γραπτο μηνυμα στουσ συνδρομητεσ των οποιων οι ποντοι λιγουν σε μικρο σχετικα χρονικο διαστημα κ μαλιστα τουσ προτρεπει να τουσ εξαργυρωσουν για να μην τουσ χασουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...