Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avadon ( 9 Ιαν. 2005 , 11:00)

 

EXETE VREI KAPOIO TROPO OSTE NA KRATAEI TIN ANAFORA PARADOSEIS KAI NA MIN XRIAZETE KATHE FORA POU STELNEIS ENA MINIMA NA PAS NA TO KLIKARIS?

 

Όχι, πρέπει να το επιλέγεις κάθε φορά. :o

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avadon ( 9 Ιαν. 2005 , 11:00)

 

EXETE VREI KAPOIO TROPO OSTE NA KRATAEI TIN ANAFORA PARADOSEIS KAI NA MIN XRIAZETE KATHE FORA POU STELNEIS ENA MINIMA NA PAS NA TO KLIKARIS?

 

Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος και δυστυχώς ούτε κάποιο προγραμματάκι που να κάνει την εν λόγω λειτουργία.

 

Edit:Με πρόλαβε ο johner :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ρωταω ξανα υπαρχει κανενα κολπο να περασω την Ελληνικη εκδοση λογισμικου ?Ισως χειροκινητα που ρωταει στην αρχη της αναβαθμισης ?Αν βαλω τον αριθμο cda απο κανενα Ελληνικο p900?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος takisot ( 5 Ιαν. 2005 , 14:02)

 

Καλημερα.Εχω ενα HTPC και θα ηθελα να χρησιμοποιω το P900 για να να το λειτουργω (εστω τα βασικα) μεσω bluetooth. Υαρχει κατι σχετικο?

Ευχαριστω.

 

 

 

anybody?

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 9 Ιαν. 2005 , 11:53)

 

Συγνωμη που ρωταω ξανα υπαρχει κανενα κολπο να περασω την Ελληνικη εκδοση λογισμικου ?Ισως χειροκινητα που ρωταει στην αρχη της αναβαθμισης ?Αν βαλω τον αριθμο cda απο κανενα Ελληνικο p900?

 

Δε θα γίνει τίποτα και πάλι,θα το αναγνωρίσει ότι δεν είναι το ίδιο cda.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avadon ( 9 Ιαν. 2005 , 11:00)

 

EXETE VREI KAPOIO TROPO OSTE NA KRATAEI TIN ANAFORA PARADOSEIS KAI NA MIN XRIAZETE KATHE FORA POU STELNEIS ENA MINIMA NA PAS NA TO KLIKARIS?

 

 

Όχι!!

 

EDIT: Μάλλον πάω λίγο πίσω!! Συγνώμη :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.... αλλη μια ερώτηση την οποία έχω ξαναθέσει αλλα μαλλον δεν εγινα κατανοητός...

 

Υπάρχει το εξής πρόβλημα και μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει αναφέρει καποιος αλλος η δεν το έχει δεί η SE ακομα.

Αν στα contacts επιλέξετε την τριάδα των γραμμάτων "ηθι" θα παρατηρήσετε πως ως πρώτο γράμμα θεωρεί το "ζ" και σας πάει στα ονομάτα που ξεκινάνε απο "ζ".

Αυτό ισχύει και για τις τριάδες "κλμ" και "νξο" στην οποία χάνεται το γράμμα "ο". Δεν σας μεταφέρει δηλαδή στις καταχωρήσεις με γράμμα "ο".

Απο εκεί και πέρα η επόμενες τριάδες γραμμάτων δουλέυουν κανονικά.

 

Δυστυχώς μέχρι και την 5Β δεν έχει διορθωθεί αυτό το θέμα...

Μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει "αναφέρει" κανένας...

 

Καμια ιδεα??

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η λέξη 3G έχει λιγότερα από 4 γράμματα δεν μπορώ να κάνω ψάξιμο, το συγκεκριμένο post ανήκει σε αυτούς που σύμφωνα με δημοσκόπηση έχουν τα περισσότερα τηλέφωνα στο forum, ρωτάω, μήπως θα πρέπει να κάνουμε κάτι σχετικά με το 3G μιας και τον Απρίλιο έρχεται και στην Ελλάδα;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PAMAN (11 Ιαν. 2005 , 12:01)

 

λοιπον.... αλλη μια ερώτηση την οποία έχω ξαναθέσει αλλα μαλλον δεν εγινα κατανοητός...

 

Υπάρχει το εξής πρόβλημα και μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει αναφέρει καποιος αλλος η δεν το έχει δεί η SE ακομα.

Αν στα contacts επιλέξετε την τριάδα των γραμμάτων "ηθι" θα παρατηρήσετε πως ως πρώτο γράμμα θεωρεί το "ζ" και σας πάει στα ονομάτα που ξεκινάνε απο "ζ".

Αυτό ισχύει και για τις τριάδες "κλμ" και "νξο" στην οποία χάνεται το γράμμα "ο". Δεν σας μεταφέρει δηλαδή στις καταχωρήσεις με γράμμα "ο".

Απο εκεί και πέρα η επόμενες τριάδες γραμμάτων δουλέυουν κανονικά.

 

Δυστυχώς μέχρι και την 5Β δεν έχει διορθωθεί αυτό το θέμα...

Μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει "αναφέρει" κανένας...

 

Καμια ιδεα??

 

δεν υπαρχει λυση,ειναι bug αλλα σε ενοχλει πολυ;
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv (11 Ιαν. 2005 , 13:47)

 

Επειδή η λέξη 3G έχει λιγότερα από 4 γράμματα δεν μπορώ να κάνω ψάξιμο, το συγκεκριμένο post ανήκει σε αυτούς που σύμφωνα με δημοσκόπηση έχουν τα περισσότερα τηλέφωνα στο forum, ρωτάω, μήπως θα πρέπει να κάνουμε κάτι σχετικά με το 3G μιας και τον Απρίλιο έρχεται και στην Ελλάδα;

 

ηδη ειναι το 3g εδω,και ειναι μεγαλη αποτυχια...... :whistle:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (11 Ιαν. 2005 , 21:57)

 

ηδη ειναι το 3g εδω,και ειναι μεγαλη αποτυχια...... :whistle:

 

Μάλιστα. Τι λες βρε παιδί μου τζίφος το 3G; Δηλαδή αν το Ρ1000 είναι μόνο 3G συν κάτι ψιλά δεν θα αξίζει τον κόπο.

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv (12 Ιαν. 2005 , 15:05)

 

Μάλιστα. Τι λες βρε παιδί μου τζίφος το 3G; Δηλαδή αν το Ρ1000 είναι μόνο 3G συν κάτι ψιλά δεν θα αξίζει τον κόπο.

 

εγω πρωσωπικα θα το παρω,αλλα οχι για το 3g αλλα γιατι θα ειναι ρ1000 ,ο διαδοχος . :)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Εγώ (με P900 αυτή τη στιγμή) θα ενδιαφερθώ κυρίως αν έχει κάποια αξιοπρεπή ανάλυση και ποιότητα κάμερας, μεγαλύτερη μνήμη, γρηγορότερο επεξεργαστή και οπωσδήποτε Wi-Fi. Τώρα αν είναι και 3G δεν θα με χαλάσει καθόλου ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους.

 

Για πρώτη φορά, ύστερα από ένα χρόνο και κάτι που έχω το P900, αρχίζει και μου κάνει δυστυχώς νερά. Επί δύο ώρες προσπαθούσα σήμερα να πείσω το τηλέφωνο να συνεργαστεί με τον υπολογιστή για να κρατήσω το πρώτο backup του 2005, αλλά δεν το κατάφερα. Αφού το πρόγραμμα επανεκκινεί το τηλέφωνο, αμέσως μετά τη φάση της ανάλυσης μου βγάζει το μήνυμα:

 

"Το Backup απέτυχε.

Βεβαιωθείτε ότι το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο όπως πρέπει.

Το τηλέφωνο θα επανεκκινηθεί."

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει; Έχω την τελευταία έκδοση του PC Suite (3.0.0 Ελληνική) και στο παρελθόν έχω κρατήσει αρκετά backups επιτυχώς. Για να αποκλείσω επίσης την περίπτωση κάποιο από την αλυσίδα των προηγούμενων backups να είναι corrupted, τα έσβησα και επεδίωξα να κρατήσω καινούριο backup από την αρχή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

 

ernani

ernani
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (11 Ιαν. 2005 , 21:56)

 

δεν υπαρχει λυση,ειναι bug αλλα σε ενοχλει πολυ;

 

 

oxi more... entaksi....

apla mou ekane entiposi pou den eida na to exei anaferei kanenas kai poli perisotero pou meta apo tosa s/w versions den exei diorthothi....

 

 

anyway....

toulaxiston to kseroun kai alloi....

 

thanks anyway :cool:

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PAMAN (13 Ιαν. 2005 , 15:27)

 

oxi more... entaksi....

apla mou ekane entiposi pou den eida na to exei anaferei kanenas kai poli perisotero pou meta apo tosa s/w versions den exei diorthothi....

 

 

anyway....

toulaxiston to kseroun kai alloi....

 

thanks anyway :cool:

 

οπισμενα πραγματα δεν διορθονωνται φιλε μου πχ,εγω με ρ800,ρ900,π910 δεν εχω δει πολλα πραγματα να αλλαζουν το ρ900 μου ''εφαγε'' 7 αναβαθμησεις και το μονο που ειδα να διορθωνεται καθε φορα ειναι η σταθεροτητα του bluetooth ολα τα αλλα παραμεναν τα ιδια.... :happy:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ernani (13 Ιαν. 2005 , 00:44)

 

Καλή Χρονιά σε όλους.

 

Για πρώτη φορά, ύστερα από ένα χρόνο και κάτι που έχω το P900, αρχίζει και μου κάνει δυστυχώς νερά. Επί δύο ώρες προσπαθούσα σήμερα να πείσω το τηλέφωνο να συνεργαστεί με τον υπολογιστή για να κρατήσω το πρώτο backup του 2005, αλλά δεν το κατάφερα. Αφού το πρόγραμμα επανεκκινεί το τηλέφωνο, αμέσως μετά τη φάση της ανάλυσης μου βγάζει το μήνυμα:

 

"Το Backup απέτυχε.

Βεβαιωθείτε ότι το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο όπως πρέπει.

Το τηλέφωνο θα επανεκκινηθεί."

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει; Έχω την τελευταία έκδοση του PC Suite (3.0.0 Ελληνική) και στο παρελθόν έχω κρατήσει αρκετά backups επιτυχώς. Για να αποκλείσω επίσης την περίπτωση κάποιο από την αλυσίδα των προηγούμενων backups να είναι corrupted, τα έσβησα και επεδίωξα να κρατήσω καινούριο backup από την αρχή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

 

ernani

 

κατ'αρχην δεν εχεις την τελευταια εκδοση του pc suite (ειναι η 3.1.1) και για να σε βοηθησουμε περισσοτερο πρεπει να μας πεις τι λειτουργικο συστημα εχεις π.χ XP SP1, η 2 και εαν θυμασαι απο το τελευταιο επιτυχημενο backup εαν εγκατεστησες καποιο προγραμμα στον υπολογιστη σου (η στο τηλεφωνο) που ενδεχομενως να παρεμβαλλει στην σωστη λειτουργια του pc suite., δοκιμασε παντως να κανεις απεγκατασταση του παλιου pc suite και να εγκαταστησεις το καινουργιο και καλου κακου να αλλαξεις και τους drivers του sync station ,και επισης να τσεκαρεις και στο phone connection monitor να δεις αν ειναι ολα σωστα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

katarxin ena geia se olous! Prin apo liges meres agorasa to P910i kai eimai poly xaroumenos kai arketa eyxaristimenos!!!

Ayto pou thelw na sas rwtisw twra einai sxetika me to backup !!!!

Paidia exw frikarei!!! Den mporw na kanw giati apla otan to kinito kanei restart meta to programa PC Suite den to vlepei syndedemeno!!!

Re paidia sas thermoparakalw dwste mou 1 apantisi!!!

Kai kati akoma: opoios mporei as mou steilei efarmoges gia to p910i !!!

kai vasika na mou grapsei ton tropo pws tha tis parw! diladi an

xreiazetai na dwsw to email mou dioti prwti fora stelnw.

Eyxaristw poly se osous apantisoun!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (13 Ιαν. 2005 , 17:44)

 

κατ'αρχην δεν εχεις την τελευταια εκδοση του pc suite (ειναι η 3.1.1) και για να σε βοηθησουμε περισσοτερο πρεπει να μας πεις τι λειτουργικο συστημα εχεις π.χ XP SP1, η 2 και εαν θυμασαι απο το τελευταιο επιτυχημενο backup εαν εγκατεστησες καποιο προγραμμα στον υπολογιστη σου (η στο τηλεφωνο) που ενδεχομενως να παρεμβαλλει στην σωστη λειτουργια του pc suite., δοκιμασε παντως να κανεις απεγκατασταση του παλιου pc suite και να εγκαταστησεις το καινουργιο και καλου κακου να αλλαξεις και τους drivers του sync station ,και επισης να τσεκαρεις και στο phone connection monitor να δεις αν ειναι ολα σωστα.

 

 

Φίλε Μαθιέ σ' ευχαριστώ - το pc suite 3.1.1 δεν το είχα πάρει χαμπάρι :). Παρ' όλα αυτά, πρόγραμμα στον Η/Υ απ' ότι θυμάμαι δεν εγκατέστησα. Στο κινητό αν θυμάμαι καλά προσέθεσα μόνο το Businessman. Όσο για σύστημα, έχω Windows XP με SP2. Οι προτάσεις σου είναι λογικές και με την πρώτη ευκαιρία θα τις υλοποιήσω. Μια ερωτησούλα μόνο - και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ - τι εστί "phone connection monitor" ;) Εννοείς την καρτέλλα των συνδέσεων στον πίνακα ελέγχου; Από εκεί, θυμάμαι πως λίγο πριν το πρώτο μου αποτυχημένο backup εχθές αύξησα την ταχύτητα σύνδεσης του καλωδίου (baud rate) στο μέγιστο. Επειδή υποψιάστηκα ότι μπορεί να έφταιγε αυτό, το μείωσα αμέσως εκεί που ήταν αρχικά, αλλά τίποτα. Πάντως δεν έχει παρουσιαστεί σε κανένα κάτι τέτοιο έτσι;

ernani
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ernani (13 Ιαν. 2005 , 23:19)

 

Φίλε Μαθιέ σ' ευχαριστώ - το pc suite 3.1.1 δεν το είχα πάρει χαμπάρι :). Παρ' όλα αυτά, πρόγραμμα στον Η/Υ απ' ότι θυμάμαι δεν εγκατέστησα. Στο κινητό αν θυμάμαι καλά προσέθεσα μόνο το Businessman. Όσο για σύστημα, έχω Windows XP με SP2. Οι προτάσεις σου είναι λογικές και με την πρώτη ευκαιρία θα τις υλοποιήσω. Μια ερωτησούλα μόνο - και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ - τι εστί "phone connection monitor" ;) Εννοείς την καρτέλλα των συνδέσεων στον πίνακα ελέγχου; Από εκεί, θυμάμαι πως λίγο πριν το πρώτο μου αποτυχημένο backup εχθές αύξησα την ταχύτητα σύνδεσης του καλωδίου (baud rate) στο μέγιστο. Επειδή υποψιάστηκα ότι μπορεί να έφταιγε αυτό, το μείωσα αμέσως εκεί που ήταν αρχικά, αλλά τίποτα. Πάντως δεν έχει παρουσιαστεί σε κανένα κάτι τέτοιο έτσι;

 

το phone connection monitor βρισκεται στο taskbar (μια διακεκομενη γαμμη με 2 βελακια) κανε διπλο κλικ να δεις αν η θυρες ειναι τσεκαρισμενες,και εφ'οσον εχεις sp2 πρεπει να πας στο πινακα ελεχου/κεντρο ασφαλειας/τειχος προστασιας/εξαιρεσεις/ και θα βρεις το mrouter runtime να το τσεκαρεις και το DXP syncML MODULE , ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ να ειναι τσεκαρισμενα για να συνεργαστει το pc suite με το sp2 .μου εχει παρουσιαστει αρκετες φορες προβλημα με το pc suite και παντα κατι φταει,παντως ψαχνωντας (για ωρες) παντα βρισκω τι φταει,καλου κακου καθαρισε και της επαφες του τηλεφωνου και της βασης . (μου εχει τυχει και αυτο) :p
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος renxek (13 Ιαν. 2005 , 18:55)

 

katarxin ena geia se olous! Prin apo liges meres agorasa to P910i kai eimai poly xaroumenos kai arketa eyxaristimenos!!!

Ayto pou thelw na sas rwtisw twra einai sxetika me to backup !!!!

Paidia exw frikarei!!! Den mporw na kanw giati apla otan to kinito kanei restart meta to programa PC Suite den to vlepei syndedemeno!!!

Re paidia sas thermoparakalw dwste mou 1 apantisi!!!

Kai kati akoma: opoios mporei as mou steilei efarmoges gia to p910i !!!

kai vasika na mou grapsei ton tropo pws tha tis parw! diladi an

xreiazetai na dwsw to email mou dioti prwti fora stelnw.

Eyxaristw poly se osous apantisoun!!!!!!!!!!!

 

λεπτoμεριες θελουμε για την εκδοση του pc suite που εχεις εγκαταστησει και τι λειτουργικο συστημα εχεις πχ win sp1 η 2 και δες πιο πανω και τι εχω προτεινει στον φιλο ernani. οσο για εφαρμογες δες εδω http://www.forsep800.narod.ru/apps.html και εδω http://www.elbog.si/p800-900/ και για θεματα εδω http://www.p900club.us/
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Παιδία ειμαι καινούριος χρήστης του Ρ900!!

 

Έχω πρόβλημα στο συνχρονισμό, και συγκεκριμένα στο Οutlook 2003 έχω περασμενες τις επαφές μου απο το 6600 της Νοκια και προσπαθω να τις ανακτήσω στο Ρ900...

 

 

Ξεκιναω λοιπον το προγραμμα Synchronise και μου λεει οτι δεν υπαρχει default mail client or the current mail client can not fulfill the messaging request.

 

Εννοείται οτι το outlook 2003 ειναι ο default mailer μου και επίσης εννοείται οτι στις ρυθμισεις του synchronise εχω βαλει το outlook να ειναι η "πηγή" των επαφών μου...

 

 

Any ideas please??? 2 μερες το έχω και δεν μπορω να το χαρω!!!

 

 

PS εχω κανει αναβάθμηση στην εκδοση PCSuite 3.1.1 english και το κινητο ειναι και αυτο αναβαθμισμένο στην τελευταία του έκδοση μεσω internet......

 

please help! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

file mathios exw perasei to PC suite 3.1.1 kai to logismiko tou PC mou einai: Win XP Pro me to Sp2!!! oso gia tis lyseis pou proteines

ston ernani tis dokimasa alla pali tipota!!!

auto pou mou menei pleon na kanw einai format sto PC mou!!!

kai me xalaei poly ayto!!! exeis na mou proteineis kati allo???

Link to comment
Share on other sites

file mathios exw perasei to PC suite 3.1.1 kai to logismiko tou PC mou einai: Win XP Pro me to Sp2!!! oso gia tis lyseis pou proteines

ston ernani tis dokimasa alla pali tipota!!!

auto pou mou menei pleon na kanw einai format sto PC mou!!!

kai me xalaei poly ayto!!! exeis na mou proteineis kati allo???

αλλαξε θυρα usb της βασης εαν δεν διορθωθει δεν ειναι αναγκη να κανεις φορματ τα ιδια μου εκανε πριν απο 3 χρονια με το ρ800 ,και το αφησα ετσι και μια ωραια μερα ανοιξα τον υπολογιστη μου δεν ειχα τι να κανω και συνδεσα την βαση, μου ζητησαν τα windows τους drivers τα εγατεστησα και ολα μετα δουλεψαν ρολοι. απο τοτε ολα ειναι καλα εκτος απο ορισμενες φορες που κατι παει λαθος και κανω ενα restart και ολα καλα παλι,η τελικη επιλογη ειναι δικη σου. :o

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...