Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maesta (30 Νοέ. 2004 , 17:33)

 

Prospathw na anoiksw me kapoio tropo ta arxeia backup pou exw sto p/c mou alla mataia .. Lew ...mhws lew tha mporousame na ta exoume sto outlook p.x. san arxeia pst

 

 

Δεν είχες κάνει συγχρονισμό με το outlook?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lizart (30 Νοέ. 2004 , 23:22)

paidia kalispera.pou mporo na vro key generator gia na kanop na leitourgisoun paixnidia k efarmoges?tnx

 

Post your message in here [direct link - click me]

Υ.γ Μπιλυ, το βρηκα. Λειπει η "Τελευταια κληση" αλλα δεν πειραζει. Παλι καλα που τα αλλα υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GloBy ( 1 Δεκ. 2004 , 09:18)

 

 

Post your message in here [direct link - click me]

Υ.γ Μπιλυ, το βρηκα. Λειπει η "Τελευταια κληση" αλλα δεν πειραζει. Παλι καλα που τα αλλα υπαρχουν.

 

Δε λείπει ούτε η τελευταία κλήση,με τον παραπάνω τρόπο που σου είπα αφού πατήσεις το κάτω αριστερά κουμπάκι με το ακουστικό θα σου βγάλει ένα μενού με όλες τις κλήσεις που έχεις κάνει.Πάτα στην πρώτη-πρώτη (που είναι και η τελευταία σου κλήση) και θα δεις ότι θα σου δείξει τη διάρκεια της. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελευταια μου ζηταει ξαφνικα καρτα sim ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ την καρτα :(
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 1 Δεκ. 2004 , 20:39)

 

Εμενα τελευταια μου ζηταει ξαφνικα καρτα sim ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ την καρτα :(

 

το ειχα το προβλημα αυτο στο 6600 και αλλαξα καρτα,δοκιμασες με καποια αλλη;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 1 Δεκ. 2004 , 20:52)

 

το ειχα το προβλημα αυτο στο 6600 και αλλαξα καρτα,δοκιμασες με καποια αλλη;

 

Θα το δοκιμασω το ανοιξα μονος μου μια φορα :wacko: ολο και ισως δεν κουμπωσα κατι :cry: καλα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα χρησιμοποιούσα κάποιο πρόγραμα στο P900, και μέσω bluetooth "εβλεπα" στην οθόνη του P900 το desktop του υπολογιστή μου.

Τό όνομα του προγράμματος ήταν κάτι σαν remote control ή remote PC, δεν μπορώ πλέον να θυμηθώ.

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου υποδείξει κάποιο ανάλογο πρόγραμμά; (πάντα για bluetooth)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sotmike ( 2 Δεκ. 2004 , 11:24)

 

Παλιότερα χρησιμοποιούσα κάποιο πρόγραμα στο P900, και μέσω bluetooth "εβλεπα" στην οθόνη του P900 το desktop του υπολογιστή μου.

Τό όνομα του προγράμματος ήταν κάτι σαν remote control ή remote PC, δεν μπορώ πλέον να θυμηθώ.

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου υποδείξει κάποιο ανάλογο πρόγραμμά; (πάντα για bluetooth)

 

Ευχαριστώ

 

remote p900 v1.42 απο εδω http://www.forsep800.narod.ru/apps.html
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

tha thela na rothso an uparxei kamia selida me games gia to picodrive kai also exo katebasei ena programa pou legetai dietmp3 pou sumpiezei ta mp3 kai mporeis na bazeis para pola mp3 sto kinhto.Mhpos xerei kaneis auto to programa kai exei kaneis to diet me to ***** mias kai einai demo.Uoarxei alo prog pou na sumpiezei ta mp3 kai na mporeis na bazeis pio pola tragoudia sto sony erricson?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sotmike ( 2 Δεκ. 2004 , 11:24)

 

Παλιότερα χρησιμοποιούσα κάποιο πρόγραμα στο P900, και μέσω bluetooth "εβλεπα" στην οθόνη του P900 το desktop του υπολογιστή μου.

Τό όνομα του προγράμματος ήταν κάτι σαν remote control ή remote PC, δεν μπορώ πλέον να θυμηθώ.

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου υποδείξει κάποιο ανάλογο πρόγραμμά; (πάντα για bluetooth)

 

Ευχαριστώ

 

 

 

remote p900 v1.42 απο εδω http://www.forsep800.narod.ru/apps.html

 

mathios εχαριστώ αλλά μάλλον κατάλαβες λάθος. Αυτό που λες είναι για να ελέγχω το τηλέφωνο από το PC. Εγώ ψάχνω ακριβώς το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

Exo ena P900 kai to tilefono exei apo mono toy apokrypsi!!!!Otan vevaia pata *31#69xxxxxxx kalei kanonika xoris apokripsi,alla den mporo na vro thn rythmish poy thn apenergopoiei plirws!!!!!Pws ginetai ayto.......???

 

Eyxaristo ek twn proterwn!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OratIos ( 4 Δεκ. 2004 , 11:23)

 

Exo ena P900 kai to tilefono exei apo mono toy apokrypsi!!!!Otan vevaia pata *31#69xxxxxxx kalei kanonika xoris apokripsi,alla den mporo na vro thn rythmish poy thn apenergopoiei plirws!!!!!Pws ginetai ayto.......???

 

Eyxaristo ek twn proterwn!!!

 

Δεν υπάρχει επιλογή για μόνιμη απόκρυψη ή μη.Πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα κάθε φορά που καλείς έναν αριθμό.

Μάλλον όμως έχεις απόκρυψη από την εταιρεία παροχής σου,μήπως τους το είχες ζητήσει κάποτε και ξέχασες να το βγάλεις;

Anyway πάρτους ένα τηλέφωνο και πες τους ότι θέλεις την απενεργοποίηση της απόκρυψης.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

i karta htan prin se ena SX1 to opoio doyleye kanonika xoris apokrypsi!!!thn vazoyme sto p900 kai vgazei apokrypsi.....An katalava kala to SX1 exei thn epilogi na vgazei thn apokrypsi apo tis rythiiseis ,alla i etairia exei kanei apokrypsi ston arithmo moy???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OratIos ( 4 Δεκ. 2004 , 11:43)

 

i karta htan prin se ena SX1 to opoio doyleye kanonika xoris apokrypsi!!!thn vazoyme sto p900 kai vgazei apokrypsi.....An katalava kala to SX1 exei thn epilogi na vgazei thn apokrypsi apo tis rythiiseis ,alla i etairia exei kanei apokrypsi ston arithmo moy???

 

 

Πάρε στην εταιρία σου και ζήτα να σου βγάλουν την απόκρυψη!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm ( 3 Δεκ. 2004 , 20:37)

 

legete Remote Control v1.0

 

steile mail na sto steilo einai 77 kb :)

 

 

sotmike@pathfinder.gr

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες που μπαινουν στισ επαφες τι μεγεθος πρεπει να εχουν ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

uparxei kanena programa pou na sumpiezei ta mp3s san mp3 converter kai na mpainoun me auto ton tropo pio pola tragoudia sto kinhto.Kai please please an kapios exei to dietmp3 me ***** as to dosei.thank you
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη που παρεμβαλομαι σαν ασχετος.Με τι παιζουμε τα βιντεακια που τραβαμε εμεις απο το Ρ900 στο PC γιατι δεν τα υποστιρηζουν τα windows.Eυχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papako ( 6 Δεκ. 2004 , 13:18)

 

παιδια συγνωμη που παρεμβαλομαι σαν ασχετος.Με τι παιζουμε τα βιντεακια που τραβαμε εμεις απο το Ρ900 στο PC γιατι δεν τα υποστιρηζουν τα windows.Eυχαριστω

 

 

Quick Time για να εχεις και εικόνα και ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να ανοίξω το πλαστικό κάλυμμα του P900? Μου έπεσε κάτω και στράβωσε λίγο το δεξί μέρος εκεί που είναι τα κουμπάκια της καμερας και του ίντερνετ (βγήκε προς τα έξω). Στην sonyericsson μου είπανε ότι έσπασε και ότι παει πακέτο με το πίσω μέρος και κοστίζει 60 ευρώ αλλά εγώ θέλω να το διαπιστώσω και μόνος, ή άν μπορεί να κολληθεί κάπως.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...