Jump to content

Samsung Galaxy A54 5G


OculatusAbis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά. Έχετε παρατηρήσει καθόλου lagging στις εφαρμογές? 
Στο  skroutz   και στο chrome όπως κατεβαίνω μου κάνει σπασίματα η οθονη . Το κάνει και σε άλλους ή μπορεί να είναι ελαττωματική  η συσκευή? 
Ούτε κι εγώ έχω κάποιο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάω να φόρτισω και μου βγάζει μνμ ότι έχει ανιχνευθεί υγρασία στην θύρα usb το πήγα σέρβις θα κάνει λέει 12 εργάσιμες να πάει κ να γυρίσει.

Εμένα η δουλειά μου όμως εχει βάση το κινητό οπότε πήγα κ πήρα το poco f5 pro και το Α54 θα πάει όταν με το καλό γυρίσει κ είναι όκ στον γιο μου 

Edited by valantis_8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ενα θέμα με το τηλέφωνο! 
Αγόρασα πριν ενα μήνα 2 συσκευές για εμένα και την κοπέλα μου, έχουμε παρατηρήσει οτι το σήμα είναι κακιστό, σχεδόν πάντα στις 2-3 γραμμές και σε κάποιες περιοχές δεν πίανει και καθόλου.
Με την προηγούμενη συσκευή realme 7pro δεν υπήρχε τέτοιο πρόλημα, επίσης να προσθέσω οτι έχουμε και οι 2 σύνδεση στην cosmote.

Συμβαίνει και σε άλλους;
Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί απο κάποια ρύθμιση;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το δικο μου δυσκολευεται πολύ να ξεκλειδωσει μεσω προσωπου.Εχω τζαμακι μπροστα και ισως να το δυσκολευει αυτο.Αντιμετωπιζει κανεις αλλος αντιστοιχο προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tifozi13 said:

Το δικο μου δυσκολευεται πολύ να ξεκλειδωσει μεσω προσωπου.Εχω τζαμακι μπροστα και ισως να το δυσκολευει αυτο.Αντιμετωπιζει κανεις αλλος αντιστοιχο προβλημα;

Και το δικό μου μια στα δέκα και αν και εγώ έχω τζαμακι 

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα με τζαμάκι ούτε το δακτυλικό έχει θέμα, ούτε το ξεκλείδωμα με πρόσωπο. Με το μόνο τζαμάκι που είχα θέμα ήταν το πρώτο που ήταν φιμέ και δεν ξεκλείδωνε για κανένα λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δοκιμάσει κανείς να το βρέξει??εμένα σήμερα πάνω στο σαπ λίγο νεράκι έφαγε...βέβαια βγαίνοντας του,έριξα λίγο από το μπουκάλι...έβγαλε το μνμ. Εντοπίστηκε υγρασία στη θύρα  USB. Όπου μετά 5' λεπτά στέγνωσε κ έφυγε.να ανησυχώ????

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, george_21 said:

Το έχει δοκιμάσει κανείς να το βρέξει??εμένα σήμερα πάνω στο σαπ λίγο νεράκι έφαγε...βέβαια βγαίνοντας του,έριξα λίγο από το μπουκάλι...έβγαλε το μνμ. Εντοπίστηκε υγρασία στη θύρα  USB. Όπου μετά 5' λεπτά στέγνωσε κ έφυγε.να ανησυχώ????

Θα ξέρεις σε λίγες μέρες 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, katsiletra said:

Σε μένα με τζαμάκι ούτε το δακτυλικό έχει θέμα, ούτε το ξεκλείδωμα με πρόσωπο. Με το μόνο τζαμάκι που είχα θέμα ήταν το πρώτο που ήταν φιμέ και δεν ξεκλείδωνε για κανένα λόγο.

Τι έγινε με το nightography στη συσκευή; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Tzanos13 said:

Ενημέρωση ασφαλείας Αυγούστου 

Screenshot_20230822_141900_Gallery.jpg

Αρκετά μεγάλη για ασφαλείας...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά στην ομάδα! Ένα βήμα πριν την αγορά του και το μόνο που θα ήθελα να μάθω είναι η ποιότητα του δικτύου και του wifi του. Έχει κάποιος να σχολιάσει κάτι; έρχομαι από το α52c που με χει αφήσει πολύ ικανοποιημένο αλλά παρατήρησα τελευταία ότι στο σπίτι, με οπτική, βγάζει πολύ χαμηλές μετρήσεις το wifi. Έχει βελτιώσεις αυτή η έκδοση;

Επίσης η κάλυψη δικτύου πως είναι; στο χωριό μου αν και με μια γραμμή μέσω 4g το κάνω χοτ σποτ και βλέπω οτε τβ μέσω λαπτοπ σχεδόν χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και με δεδομένο ότι δεν πιστεύω πως άμεσα θα μπει κεραία θα ήθελα να μπορώ και με το α54 ...

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος πρόβλημα με την ταχεία φόρτιση τώρα τελευταία;

Την Κυριακή πήρε το κινητό την ενημέρωση με το security patch του Αυγούστου, και 2 βράδια τώρα, έχω το εξής πρόβλημα.

Τον φορτιστή τον έχω πάνω σε ένα Tapo P100 plug, έτσι ώστε να μην φορτίζει όλο το βράδυ το κινητό, αλλά μόνο κάποιες ώρες.

Τα 2 τελευταία βράδια με το κινητό να είναι στο 22% πριν πέσω για ύπνο, μόλις το συνέδεα στην πρίζα μού έγραφε ότι η φόρτιση θα ολοκληρωθεί σε 1ω10λ.

Και στις περιπτώσεις ρύθμιζα το Tapo να κόβει το ρεύμα μετά από 1ω40λ, το οποίο γνώριζα ότι αρκεί για να φτάσει η μπαταρία 100%.

Και τα 2 πρωινά όμως που ξύπνησα είδα ότι η μπαταρία ήταν στο 68%, και από τα στατιστικά της είδα ότι δεν φόρτισε πλήρως.


Να έχει χαλάσει κάτι με το update, και να φορτίζει στην ώρα που γράφει στην οθόνη;

Όλως τυχαίως το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά το update.

Sent from my Samsung Galaxy A54 by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κλειδώσω εφαρμογή στα πρόσφατα, αλλά δεν με αφήνει να επιλέξω " διατήρηση ανοιχτού ". Είναι bug ή υπάρχει άλλος τρόπος;

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tsiftsism said:

Έχει παρατηρήσει κάποιος πρόβλημα με την ταχεία φόρτιση τώρα τελευταία;

Την Κυριακή πήρε το κινητό την ενημέρωση με το security patch του Αυγούστου, και 2 βράδια τώρα, έχω το εξής πρόβλημα.

Τον φορτιστή τον έχω πάνω σε ένα Tapo P100 plug, έτσι ώστε να μην φορτίζει όλο το βράδυ το κινητό, αλλά μόνο κάποιες ώρες.

Τα 2 τελευταία βράδια με το κινητό να είναι στο 22% πριν πέσω για ύπνο, μόλις το συνέδεα στην πρίζα μού έγραφε ότι η φόρτιση θα ολοκληρωθεί σε 1ω10λ.

Και στις περιπτώσεις ρύθμιζα το Tapo να κόβει το ρεύμα μετά από 1ω40λ, το οποίο γνώριζα ότι αρκεί για να φτάσει η μπαταρία 100%.

Και τα 2 πρωινά όμως που ξύπνησα είδα ότι η μπαταρία ήταν στο 68%, και από τα στατιστικά της είδα ότι δεν φόρτισε πλήρως.


Να έχει χαλάσει κάτι με το update, και να φορτίζει στην ώρα που γράφει στην οθόνη;

Όλως τυχαίως το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά το update.

Sent from my Samsung Galaxy A54 by using Tapatalk
 

Κάνε μια επανεκκίνηση μήπως σκάλωσε κάτι ,με δοκίμασε και ένα cache cleaner 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση μήπως σκάλωσε κάτι ,με δοκίμασε και ένα cache cleaner 
Επανεκκίνηση έκανα.


Cache cleaner;
Με κάποια εφαρμογή;
Η κάποια συγκεκριμένη διεργασία;

Sent from my Samsung Galaxy A54 by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλικάρια. 

Πήρα κι εγώ το συγκεκριμένο τηλέφωνο και το στήνω σιγά σιγά. Οφείλω να πω ότι με εξέπληξε ευχάριστα. Το βρήκα πολύ πιο όμορφο απ ότι στις φώτο και βίντεο. 

Ερώτηση: έχω το huawei watch gt 3 και παρατηρώ ότι δεν υπάρχει εφαρμογή για να το συγχρονίσω με το κινητό. 

Στο iPhone είχε κανονικά εφαρμογή. 

Ξέρετε τίποτα επί του θέματος;

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, kles said:

έχω το huawei watch gt 3 και παρατηρώ ότι δεν υπάρχει εφαρμογή για να το συγχρονίσω με το κινητό. 

Πρέπει να την κατεβάσεις από εδώ 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το έκανα,  η εφαρμογή βρίσκει το ρολόι,  πατάω σύνδεση  και δεν συνδέεται 

Και φυσικά έχω κάνει αποσύνδεση από το iPhone 

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το ρωτήσεις στο ανάλογο θέμα που ξέρουν πώς δουλεύει το ρολοι. Μπορεί να θέλει επαναφορά εργοστασιακών 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατάφερα. Ήθελε εγγραφή στο huawei I'd και με λίγο μπέρδεμα ολοκληρώθηκε. 

Πιστεύω είναι ασφαλές αυτό παιδιά για τα στοιχεία του τηλεφώνου ετσι; τι λετε; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...