Jump to content

Samsung Galaxy A54 5G


OculatusAbis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, Giwrgos_Gk said:

Δεν μου βγάζει επιλογή αν πατήσω πάνω στην αυτόματη ανανέωση,απλά απενεργοποιείται/ενεργοποιείται η αυτόματη ανανέωση, τέλος πάντων από τι βλέπω ανανεώνει και έτσι.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εμένα βγάζει...

Ποτέ

Κάθε 1 ώρα 

Κάθε 3 ώρες 

Κάθε 6 ώρες 

Κάθε 12 ώρες 

Κάθε 24 ώρες 

...όταν το πατάω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, evris2013 said:

Εμένα βγάζει...

Ποτέ

Κάθε 1 ώρα 

Κάθε 3 ώρες 

Κάθε 6 ώρες 

Κάθε 12 ώρες 

Κάθε 24 ώρες 

...όταν το πατάω.

Ούτε εμένα μου βγάζει! Μόνο on off

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τραγική αναμονή το κινητό,το βράδυ με όλα κλειστά και σε λειτουργία πτήσης χάνει 10%-15% μπαταρία,από τι είδα και στο επίσημο forum της Samsung πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα.

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/a54-5g-battery-draining-after-few-days/td-p/7300841/page/2

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Giwrgos_Gk said:

Βλέπω τραγική αναμονή το κινητό,το βράδυ με όλα κλειστά και σε λειτουργία πτήσης χάνει 10%-15% μπαταρία,από τι είδα και στο επίσημο forum της Samsung πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα.

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/a54-5g-battery-draining-after-few-days/td-p/7300841/page/2

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εμένα φίλε δεν χάνει όλο το βράδυ καλά καλά ούτε 2% κ σε κανονική λειτουργία όχι πτήσης!!κάτι δεν πάει καλά μάλλον..ψάξε να δεις ποίες εφαρμογές τρέχουν..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα φίλε δεν χάνει όλο το βράδυ καλά καλά ούτε 2% κ σε κανονική λειτουργία όχι πτήσης!!κάτι δεν πάει καλά μάλλον..ψάξε να δεις ποίες εφαρμογές τρέχουν..
Καμία εφαρμογή,απλά έχει αυτό το θέμα δες και στο φόρουμ το επίσημο της σαμσουνκ που έστειλα.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στην μπαταρία, εξοικονόμηση και βόλτες όλες σε πλήρη αδράνεια εκτός από αυτές που χρειάζεσαι. 

Χωρίς εξοικονόμηση και η μπαταρία 1μιση μέρα για πλακα.

Προφανώς κάποια αχρηστη εφαρμογή κάνει drain 🔋....

Μέχρι να το φτιάξουν κάνε αυτό που σου λέω.

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στην μπαταρία, εξοικονόμηση και βόλτες όλες σε πλήρη αδράνεια εκτός από αυτές που χρειάζεσαι. 
Χωρίς εξοικονόμηση και η μπαταρία 1μιση μέρα για πλακα.
Προφανώς κάποια αχρηστη εφαρμογή κάνει drain ....
Μέχρι να το φτιάξουν κάνε αυτό που σου λέω.
Αυτό είναι το πρώτο που κάνω σε Samsung,ξέρεις τι μου κάνει τρομερή εντύπωση,ότι την μέρα δεν έχει drainη μπαταρία είναι βράχος.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Giwrgos_Gk said:

Βλέπω τραγική αναμονή το κινητό,το βράδυ με όλα κλειστά και σε λειτουργία πτήσης χάνει 10%-15% μπαταρία,από τι είδα και στο επίσημο forum της Samsung πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα.

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/a54-5g-battery-draining-after-few-days/td-p/7300841/page/2

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κάτοχος και εγώ της συσκευής δεν έχω το πρόβλημα που αναφέρεις ίσα ίσα είναι φανταστική η μπαταρία του..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giwrgos_Gk said:

Αυτό είναι το πρώτο που κάνω σε Samsung,ξέρεις τι μου κάνει τρομερή εντύπωση,ότι την μέρα δεν έχει drainη μπαταρία είναι βράχος.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπας και το βραδυ προσπαθει να κανει κανα auto backup και ζοριζετε?

Link to comment
Share on other sites

Μπας και το βραδυ προσπαθει να κανει κανα auto backup και ζοριζετε?
Δεν ξέρω,αν διαβάσεις στο επίσημο φόρουμ της σαμσουνγκ όσοι έχουν αυτό το πρόβλημα έχουν την δοκιμάσει τα πάντα και δεν λυνεταιδεν ξέρω αν έχει κάνει και με τις εκδόσεις πχ έχω το 128αρη,αν το κάνει στα 128 μόνο.
Τελος πάντων μην σας ζαλίζω θα το αφήσω να κλείσει κάνα δεκαήμερο μήπως στρώσει και θα επανέλθω.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει και βελτιωσεις στην καμερα λεει...
1GB σχεδον;;; :classic_blink:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katsiletra said:

Όσοι το έχετε, βάλατε τζαμάκι στην οθόνη;; Λειτουργεί;;

Ναι μια χαρά! 

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρά! 
Και το δακτυλικό αποτύπωμα; Υπάρχει κάποιο προτεινόμενο; Είμαι κι εγώ κάτοχος της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, katsiletra said:
16 ώρες πριν, ykostarikas said:
Ναι μια χαρά! 

Και το δακτυλικό αποτύπωμα; Υπάρχει κάποιο προτεινόμενο; Είμαι κι εγώ κάτοχος της συσκευής.

Ώπα καλώς ήρθες στο club!😉

Περιμένω νέα και από σένα για τη συσκευή. Εμφανισιακά δείχνει πολύ premium η συσκευή. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ώπα καλώς ήρθες στο club!
Περιμένω νέα και από σένα για τη συσκευή. Εμφανισιακά δείχνει πολύ premium η συσκευή. 
Ωραία είναι. Καμιά σχέση με το Redmi Note 8T. Έχω χαθεί με το UI. Ακόμα το μαθαίνω. Απλά σκέφτομαι να βάλω τζαμάκι, και δεν έχω εμπειρία με δακτυλικό μέσα στην οθόνη, αν θα δουλεύει ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katsiletra said:
2 ώρες πριν, evris2013 said:
Ώπα καλώς ήρθες στο club!emoji6.png
Περιμένω νέα και από σένα για τη συσκευή. Εμφανισιακά δείχνει πολύ premium η συσκευή. 

Ωραία είναι. Καμιά σχέση με το Redmi Note 8T. Έχω χαθεί με το UI. Ακόμα το μαθαίνω. Απλά σκέφτομαι να βάλω τζαμάκι, και δεν έχω εμπειρία με δακτυλικό μέσα στην οθόνη, αν θα δουλεύει ή όχι.

Εγώ που έχω βάλει ringke τζαμακι, λειτουργεί αψογα το δακτυλικό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, katsiletra said:
3 ώρες πριν, evris2013 said:
Ώπα καλώς ήρθες στο club!emoji6.png
Περιμένω νέα και από σένα για τη συσκευή. Εμφανισιακά δείχνει πολύ premium η συσκευή. 

Ωραία είναι. Καμιά σχέση με το Redmi Note 8T. Έχω χαθεί με το UI. Ακόμα το μαθαίνω. Απλά σκέφτομαι να βάλω τζαμάκι, και δεν έχω εμπειρία με δακτυλικό μέσα στην οθόνη, αν θα δουλεύει ή όχι.

Στο δικό μου δεν έχω βάλει ακόμα τζαμάκι. Εντάξει το A54 άλλο κινητό είναι. Δοκιμάζεις κι αν δεν... το βγάζεις πάλι. 

Ουπς τι έγινε εδώ τώρα... έκανα και σε μένα παράθεση; 😳

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι. Καμιά σχέση με το Redmi Note 8T. Έχω χαθεί με το UI. Ακόμα το μαθαίνω. Απλά σκέφτομαι να βάλω τζαμάκι, και δεν έχω εμπειρία με δακτυλικό μέσα στην οθόνη, αν θα δουλεύει ή όχι.
Έβαλα το πιο φθηνό που βρήκα και δουλεύει απροβληματιστα το δαχτυλικο,μην το φοβάσαι.

Στάλθηκε από το V2145A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Giwrgos_Gk said:

Έβαλα το πιο φθηνό που βρήκα και δουλεύει απροβληματιστα το δαχτυλικο,μην το φοβάσαι.

Στάλθηκε από το V2145A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 Ρωτάω γιατί έβαλα κι εγώ και δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, katsiletra said:

 Ρωτάω γιατί έβαλα κι εγώ και δεν δουλεύει.

Κάνε εκμάθηση των δαχτυλικών αποτυμάτων αφού βάλεις το τζαμάκι! Σβήσε τα δαχτυλικά και ξαναπέρασέ τα! 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ykostarikas said:

Κάνε εκμάθηση των δαχτυλικών αποτυμάτων αφού βάλεις το τζαμάκι! Σβήσε τα δαχτυλικά και ξαναπέρασέ τα! 

Αυτό πήγα να κάνω και δεν τα διάβαζε με τίποτα και αναγκάστηκα και το έβγαλα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μετά το τζαμακι και εφοσον αν έχεις θέμα ενεργοποίησε την ευαισθησία αφής.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...