Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

den nomizo oti ftene oi efarmoges,dioti ena disteima tis eixa sbeisei sxedon oles kai pili ebgaine.otan omos sbeino to mitroo kai kleino to kinito,otan to anoigo den mou ksanabgainei...
Link to comment
Share on other sites

den nomizo oti ftene oi efarmoges,dioti ena disteima tis eixa sbeisei sxedon oles kai pili ebgaine.otan omos sbeino to mitroo kai kleino to kinito,otan to anoigo den mou ksanabgainei...

μπορει να ειχαν μεινει καταλοιπα. αν μπορεις, περασε το Taskspy και πες τι τρεχει στα processes οταν εμφανιζεται αυτο για να δουμε. οκ;

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητακι ποσο παει σημερα; η αδερφη μου ενδιαφερεται να το αγορασει!

270, κατι τετοιο. αν το βρει βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

ημαρτον.. μα ειναι κινητο 2,3 χρονων!!

Στο e-shop 216ευρα

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000032

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ημαρτον.. μα ειναι κινητο 2,3 χρονων!!

ναι αλλα ειναι νοκια και best seller μαζι με το 6230.

οριστε, υπαρχει και στα 216.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται και τι mmc έχει ! ;)

Ποιος?

 

Μεσα στο πακετο εχει την mmc 32mb της νοκια.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος?

 

Μεσα στο πακετο εχει την mmc 32mb της νοκια.

 

Μπορεί κάποιος να έχει πάρει κάποια mmc μεγαλύτερης χωρητικότητας και να θέλει να την πουλήσει και αυτή μαζί με το τηλέφωνο..! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Eνώ μιλούσα με το 6600 διακόπηκε η κλήση λόγω μπαταρίας και απο τότε το κινητό άρχισε να μου κάνει διάφορα.Καταρχήν δεν φόρτιζε και έτσι φόρτισα την μπαταρία στο 3650.Μόλις πήγα να το ανοίξω έβγαζε το λόγοτυπο nokia και μετά απο λίγο άσπρη οθόνη.Δοκιμάζω το κόλπο με τα 3 πλήκτρα για φορματ και περίπου στη μέση κολλάει.Υπάρχει κάποια άλλη λύση?Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο το ότι μιλούσα μέσω του bt handsfree.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω..ειναι επέιγον...γινεται να αποθηκευσω τα μνμ που εχω στα εισερχομενα και κυρίως στο "φακελοι μου" στον υπολογιστη ή καπως να τα αποθηκευσω να μην τα χασω; θέλω καποια στιγμήν αλλάξω κιν και τα θέλω αυτα τα μνμ...γινεται;;; ειναι αποθηκευμενα στην μνημη του κινητου γιατι οταν βγάζω την καρτα δεν μεταφέρονται...help!!!

έχω το 6600...

Αυ υπαρχει καπου αλλου το ιδιο θέμα με συγχωρειτε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω..ειναι επέιγον...γινεται να αποθηκευσω τα μνμ που εχω στα εισερχομενα και κυρίως στο "φακελοι μου" στον υπολογιστη ή καπως να τα αποθηκευσω να μην τα χασω; θέλω καποια στιγμήν αλλάξω κιν και τα θέλω αυτα τα μνμ...γινεται;;; ειναι αποθηκευμενα στην μνημη του κινητου γιατι οταν βγάζω την καρτα δεν μεταφέρονται...help!!!

έχω το 6600...

Αυ υπαρχει καπου αλλου το ιδιο θέμα με συγχωρειτε...

 

ύπαρχει πρόγραμμα για αυτή την δουλεία αλλά δεν θύμαμαι πως λέγεται. Το είχα χρησιμοποιείσει και μου αποθήκευαι τα μην σαν txt..megase saver ή κάπως έτσι το έλεγαν

Link to comment
Share on other sites

Eνώ μιλούσα με το 6600 διακόπηκε η κλήση λόγω μπαταρίας και απο τότε το κινητό άρχισε να μου κάνει διάφορα.Καταρχήν δεν φόρτιζε και έτσι φόρτισα την μπαταρία στο 3650.Μόλις πήγα να το ανοίξω έβγαζε το λόγοτυπο nokia και μετά απο λίγο άσπρη οθόνη.Δοκιμάζω το κόλπο με τα 3 πλήκτρα για φορματ και περίπου στη μέση κολλάει.Υπάρχει κάποια άλλη λύση?Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο το ότι μιλούσα μέσω του bt handsfree.

 

δοκίμασε να το ανοίξεις με άλλη μπαταρία να δεις αν λειτουργήσει κανονικά.Το 3650 λειτούργησε κανονικά με την μπαταρία σου?

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να το ανοίξεις με άλλη μπαταρία να δεις αν λειτουργήσει κανονικά.Το 3650 λειτούργησε κανονικά με την μπαταρία σου?

Δυστυχώς λειτουργεί κανονικά η μπαταρία στο 3650:(

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω νομίζω ότι πας για μία αναβάθμιση λογισμικού.Κάπου στα 15 ευρόπουλα στοιχίζει.Καλή σου τύχη γιατί με τους μπιπ του Nokia shop θα την χρειαστείς σίγουρα...;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ενας φιλος εχει το Νοκια 6600 και βρηκα και του περασα το προγραμμα για το βιντεο να εχει μεγαλυτερη χρονικη διαρκεια

 

το καναμε εγκατασταση αλλα δεν αλλαξε κατι επειδη εγω ομως δεν ξερω μια απο τα Νοκια μα τιποτα μπορειτε να βοηθησετε να του το φτιαξω εαν δηλ πρεπει να αλλαξω κατι μεσα απο τις ρυθμισεις στο κινητο

 

Ευχαριστω

-------------------------

Ok λυθηκε το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λειτουργεί κανονικά η μπαταρία στο 3650:(

Δοκίμασε να βάλεις άλλη μπαταρία και κάντο φορμάτ.Μετά δοκίμασε να βάλεις την δικιά του

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να έχει πάρει κάποια mmc μεγαλύτερης χωρητικότητας και να θέλει να την πουλήσει και αυτή μαζί με το τηλέφωνο..! ;)

Εμείς ομως μιλαμε για καινουρια τηλεφωνα και οχι μεταχειρισμενα ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ομως μιλαμε για καινουρια τηλεφωνα και οχι μεταχειρισμενα ;)

 

Οκ εντάξει...;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι στα γρηγορα....???

οι ρυθμισεις για mms για cosmote αλλα για καρτα και οχι για συνδεση ειναι το ιδιο...?

και αν οχι για καρτα που μπορω να τις βρω....???

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι στα γρηγορα....???

οι ρυθμισεις για mms για cosmote αλλα για καρτα και οχι για συνδεση ειναι το ιδιο...?

και αν οχι για καρτα που μπορω να τις βρω....???

Αν και ασχετο...

Ναι ειναι το ιδιο.

Στελνεις στο 1651 το παρακατω:

"ΜΜS Ν"(για νοκια)

και σου ερχονται οι ρυθμισεις.

 

ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΟΛΑ

 

ΥΓ. Αντε, πατησα τα 500 Posts :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγινε φιλε ευχαριστω....

με ρωταει ενας φιλος μου και εγω cosmote δεν ειχα ποτε.....

μιλαμε παντα για το 6600 ετσι...?

thanks και παλι....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...