Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Έχω ένα προγραμματάκι το οποίο έχει ένα sis και ένα app αρχείο.Εγκαθιστώ το sis και λογικά το app μπαίνει στον φάκελο που έχει εγκατασταθεί το πρόγραμμα,σωστά ?

Το στέλνω με ΒΤ στο κινητό αλλά μου βγάζει μύνημα ότι δεν μπορεί να το εκτελέσει για λόγους ασφαλείας.

Πώς μπορώ να το μετακινήσω ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα προγραμματάκι το οποίο έχει ένα sis και ένα app αρχείο.Εγκαθιστώ το sis και λογικά το app μπαίνει στον φάκελο που έχει εγκατασταθεί το πρόγραμμα,σωστά ?

Το στέλνω με ΒΤ στο κινητό αλλά μου βγάζει μύνημα ότι δεν μπορεί να το εκτελέσει για λόγους ασφαλείας.

Πώς μπορώ να το μετακινήσω ?

 

Θα το κανεις copy/paste αφου το βρεις απο το system/mail στο system/apps/ονομα εφαρμογης ,με καποιον file manager.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

mia xara yparxoun.

mia matia sto ebay kai tha deis

 

E, oxi kai sto ebay...na mpleksoume me pistwtikes kartes... :X An erthei edw kala tha einai...Euxaristw gia tis apantiseis! :)

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Καλημέρα παιδιά. nervous δεν χρειάζεται να ανοίξεις τα αρχεία app άμα εγκαταστήσεις τα .sis το αρχείο .app είναι μέσα στο .sis και με την εγκατάσταση των αρχείον .sis τα .app μπένουν αυτόματα.

ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ

ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ 0,75€/15" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Καλημέρα παιδιά. nervous δεν χρειάζεται να ανοίξεις τα αρχεία app άμα εγκαταστήσεις τα .sis το αρχείο .app είναι μέσα στο .sis και με την εγκατάσταση των αρχείον .sis τα .app μπένουν αυτόματα.

 

Μιλαμε για την περιπτωση που θες να εγκαταστησεις το κλειδι μιας εφαρμογης :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Καλημέρα παιδιά. nervous δεν χρειάζεται να ανοίξεις τα αρχεία app άμα εγκαταστήσεις τα .sis το αρχείο .app είναι μέσα στο .sis και με την εγκατάσταση των αρχείον .sis τα .app μπένουν αυτόματα.

 

 

 

Μιλαμε για την περιπτωση που θες να εγκαταστησεις το κλειδι μιας εφαρμογης :rolleyes:

 

Εγώ κάθε φορά που εχω ανοίξει αρχεία .app μου τα βγάζει σε σημείωσης και τα γραφή στα κινέζικα. Αλλά υπάρχουν σελίδες που έχουν τους κωδικούς μαζί με κάθε πρόγραμα.

ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ

ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ 0,75€/15" :lol:

Link to comment
Share on other sites

paidia gia sas kai pali. na rwtisw kati. akousa oti ena palikari exei kanei to 6600 tou na travaei (!) aperioristo video...PWS TO EKANE?kai kati akoma..telika tha agorasw to 7610.to bluejack x douleuei ok me to 7610?kai mipos kserete kanena paromio programataki. kai na rwtisw ton playboy ti einai to Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)
Link to comment
Share on other sites

paidia gia sas kai pali. na rwtisw kati. akousa oti ena palikari exei kanei to 6600 tou na travaei (!) aperioristo video...PWS TO EKANE?kai kati akoma..telika tha agorasw to 7610.to bluejack x douleuei ok me to 7610?kai mipos kserete kanena paromio programataki. kai na rwtisw ton playboy ti einai to Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

Με το Philips Camcoder το 6600 τραβάει απεριόριστο βίντεο.

Το «Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)» σημαίνει οτι πόσταρε μέσω WAP απο το κινητό του :wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Γειά σας παιδιά. madhack αυτα που γραφής είναι τα στοιχεία του κινητού μου! Γιατί λόγο δουλειάς δεν μπορώ να είμαι συνέχεια από το pc στο ίντερνετ οπότε μπένο από το κινητό μου. Και για το philips camcoder pro s7.0 wap.flyfire.ru/symbian έχει δύο έκδοσης full για το 6600 v_1.0.3 και 1.0.0 αλλά μην κατεβάσεις το v_3.7.5 γιατί δεν είναι συμβατό με το 6600. Και κάτι ακόμα μην αγοράσεις το 7610. Περίμενε λίγο ακόμα και πάρε το 3.G 6680.

Παιδιά επίσης στην σελίδα θα βρείτε το {photo editor 6630} (επεξε/σία φωτογραφίας) αλλά δουλεύει στο 6600 και θα έχετε την δυνατότητα να επεξεργάζετε την φωτογραφίες σας στην ίδια ανάλυση 640χ480 η 1280χ960 και το μενού είναι στα ελληνικα.

ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΜΙΛΑΕΙ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ

ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ 0,75€/15" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το 6600 για να μου αλλαξουν οθονη επειδη ειχε πολλα καμμενα pixels. Ολα οκ και συμφωνησαν να την αλλαξουν στην εγγυηση. Το προβλημα ειναι πως περιμενω 7 βδομαδες για να την παραλαβουν..ξερει κανεις αν υπαρχει ελλειψη στο συγκεκριμενο ανταλλακτικο??
Link to comment
Share on other sites

playboy2 το 7610 το έχω άχτι. ΠΡΕΠΕΙ να το πάρω! Είτε τώρα είτε σε 50 χρόνια...!!!Άσε που θα το πάρω 270 ευρώ μεταχιρησμένο.Αλήθεια τώρα που το ανέφερες πότε θα βγει αυτό το 6680??????
Link to comment
Share on other sites

KALHMERA.TI EINAI TO OGGPLAY-S60-MMF-1.6.4?NA TO PERASW STO 6600?

 

Μπορεις να αναπαραγεις αρχεια *.ogg.Δες ΕΔΩ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις mp3 και θες να τα εχεις σαν ringtones ,χωρις να τα μετατρεπεις σε *.wav που πιανουν πιο πολυ χωρο,τοτε βαλτο.Απλα θα πρεπει να κανεις και την μετατροπη σε *.ogg.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Με εναν απο τους παρα πολλους audio converters που κυκλοφορουν στο internet.Ψαξε στο google και θα βρεις πολλους. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έκανα κάποιους ήχους oog αλλά όταν παίζουν ακούγοντε χαμηλά με λίγη ένταση δηλαδη και όταν χτυπάει το κιν δεν το ακούς. Γίνετε να τους κάνω να παίζουν πιο δυνατά?
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε. Μετά από format της συσκευής με *#7370# και format στην κάρτα μνήμης και αφου πέρασα τις σωστές ρυθμίσεις για wap over gprs της cosmote , προσπαθω να συνδεθώ στην αρχική σελίδα wap της cosmote (και σε άλλες σελίδες wap), αλλά εμφανίζεται το μήνυμα : "Υπηρεσίες Άγνωστη μορφή αρχείου (-26164)". Επικοινώνησα με cosmote κάναμε πάλι τις σωστές ρυθμίσεις , αλλά πάλι τα ίδια. Έχετε ιδέα τι μπορεί να φταίει;Ούτε η κάρτα μνήμης ούτε η μνήμη της συσκευής έχει επιπλέον εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έκανα κάποιους ήχους oog αλλά όταν παίζουν ακούγοντε χαμηλά με λίγη ένταση δηλαδη και όταν χτυπάει το κιν δεν το ακούς. Γίνετε να τους κάνω να παίζουν πιο δυνατά?

 

Χρειάζεσαι έκδοση του OGGplay 1.6.2 και πάνω αν δεν κάνω λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μια απορία & μια δεύτερη:

 

1) Τί μπορεί να συνέβη & εντελώς ξαφνικά δεν έχω δόνηση στο 6600 μου; Ακούγεται ο... ήχος της δόνησης αλλά δεν υπάρχει καμία... κίνηση της συσκευής...

 

2) Με το... "aviaten" τί παίζει; Δε θα ξανανέβει;

 

Thanx!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μια ερωτηση.ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να παιζει τα βιντεο μορφης *.mpeg?ποιο ειναι?

 

Οχι δεν υπαρχει θα πρεπει να τα μετατρεψεις.Περισσοτερα στο [Επισημο] Video Converters & Players: Ποιον από όλους; . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...