Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paida akousa apo kati filous mou pou exoun nokia 6600 oti mporeis na baleis kai radiofono.mipws exete akousei kati tetoia????:blink:

 

Ενοείται ότι γίνεται μέσω gprs όπως είπε και ο φίλος GATE_1908.....

Για να "μπεί" ραδιόφωνο διαφορετικά (δηλ. με πιο οικονομικό τρόπο) δεν γίνεται....;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Software format θελω να κάνω. Μπορω να κανω και Hardware? (Τι κάνει το Hardware format??).

 

Τα μηνύματα και τα τηλέφωνα που εχω μεσα ειναι αποθηκευμενα στην συσκευή. Εντάξει, τα μηνύματα κάπως θα τα βολέψω. Με τα ονόματα τί γίνετε?

 

Το PC Suite δεν μπορεί να βοηθήσει στο restore?

 

Η απάντηση είναι εδώ..!

 

Για τα ονόματα κάνε search, έχει αναφερθεί ξανά το θέμα..! ;)

 

Υ.Γ Δεν είναι software και hardware format.....soft και hard ειναι..!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Prin apo merikes meres esteila sena filo mou pou exei kai ekeinos nokia 6600 ena theme kai tote paratirisa oti i dikia tou i othoni ta deixnei poli entona ta xrwmata.amesws piga sto club nokia kai mou eipan na kanw anabatmisei.plirwsa 15 eurw kai den eida kamia diafora sta xrwmata.mipws xerei kaneis ti mporei na ftaiei kai ginete auto??

μεχρι καποια στιγμη, η νοκια μαλλον εκανε πειραματα στις οθονες του 6600 οταν τις εφτιαχνε. τα περισσοτερα 6600 που εχω δει εχουν διαφορετικες οθονες. δε σημαινει τιποτα απολυτως, απλα ετσι φτιαχτηκε :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει τύχει σε κάποιον να κάνει κολλήματα ο ήχος κλήσης (mp3) όταν σας καλούν; Εχω περάσει το wma&mp3 codec και έχω παρατηρήσει αυτό το πρόβλημα. Βέβαια δοκίμασα και mp3 στα 80kbps αλλά και πάλι που και που κάνει κάποια κολλήματα το τραγούδι.

Καμιά ιδέα;

 

Έχει κανείς any idea? Κ σε εμένα το ίδιο κάνει μήπως παίζει ρόλο το bitrate??

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς any idea? Κ σε εμένα το ίδιο κάνει μήπως παίζει ρόλο το bitrate??

ισως παιζει ρολο κι αυτο αλλα τα Mp3 στο 6600 παντα προβληματικα ηταν. εγω και παλι θα ελεγα να προτιμησεις/ετε τα ogg που δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα και δουλευουν σιγουρα και εγγυημενα :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει η φωτεινότητα της οθόνης?

Σε σένα να είνια μικρή και στου φίλου σου μεγάλη?

...Δεν ξέρω...ιδέα είπα..! :ninja:

mba den ftaiei auto to koitaxa!!!

Link to comment
Share on other sites

ισως παιζει ρολο κι αυτο αλλα τα Mp3 στο 6600 παντα προβληματικα ηταν. εγω και παλι θα ελεγα να προτιμησεις/ετε τα ogg που δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα και δουλευουν σιγουρα και εγγυημενα :)

sumfwnw apolyta!kai egw ogg exw kai den mou dimiourgei kanena problima

Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορά είναι σε αποθηκευμένες φωτογραφίες? Εάν ναι ίσως έχει το photorite εγκατεστημένο και κάνει της photo autofix!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?τι σημαινει στην μαμα καρτα του 6600 οταν λέει κατεστραμμένη κάρτα?το δοκίμασα σε 2 συσκευες 6600 και μου λέει το ίδιο και την δοκιμασα και στο card reader μου και δεν την διαβάζει καν.τι μπορεί να συμβαίνει??:confused:
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε να κανεις format την καρτα μεσα απο ψηφιακη φωτογραφικη και μετα ξαναδοκιμασε την στο 6600!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια version έχουμε φτάσει ; Εχώ πολύ καιρό να ασχοληθώ με το κινητάκι μου..

5.53 :)

Link to comment
Share on other sites

στο 5.27 εχω μεινει.. αξιζει upgrade ;

κανεις δεν ξερει, δε βρεθηκε καποιος που να την εκανε και να μας πει αν αξιζει.:what:

κι εγω παντως στην 5.27 ειμαι.:)

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ BUCKUP ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ PC ΑΠΟ 6600 ΣΕ 6260(ΕΠΑΦΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ).

ΑΠΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΟΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αυτό γίνεται με το Pc suite.Aν όμως έχεις ακόμη το 6600 χρησιμοποίησε το πρόγραμμα contacts manager και σε 2-3 λεπτά θα έχεις τις επαφές στο 6260 σου.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά αυτό γίνεται με το Pc suite.Aν όμως έχεις ακόμη το 6600 χρησιμοποίησε το πρόγραμμα contacts manager και σε 2-3 λεπτά θα έχεις τις επαφές στο 6260 σου.

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ VERSION ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ 6600

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ VERSION ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ 6600

 

Αν κατάλαβα καλά, το αρχείο/backup το έχεις περάσει στον η/υ.! Με ποιό πρόγραμμα το έκανες αυτό. Γιατί δεν μπορείς να τις βάλεις στο τηλέφωνο? :ninja:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει firmware update το οποίο αφήνει να τραβάει βίντεο όσο χωράει memory card??? Κάτι τέτοιο πήρε το αυτί μου...

 

Ισως είναι off topic( Πήρα new πρόσοψη(το έχω με την ζελατίνα επάνω) και 128mb μνήμη... Θα πιάσει 125-130euros??)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει firmware update το οποίο αφήνει να τραβάει βίντεο όσο χωράει memory card??? Κάτι τέτοιο πήρε το αυτί μου...

υπαρχει προγραμμα απ'οταν βγηκε το κινητο. τωρα ειναι το ΕΤΙ camcoder 2.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...