Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι. το ράλλυ το δημιουργει, γιατι πολύ απλά εγώ δεν έχω το σπάι κολ, και το ημερολόγιο διαγράφηκε με το τρέξιμο του παιχνιδιού ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (13 Μάρ. 2004 , 15:31)

 

Όχι. το ράλλυ το δημιουργει, γιατι πολύ απλά εγώ δεν έχω το σπάι κολ, και το ημερολόγιο διαγράφηκε με το τρέξιμο του παιχνιδιού ;)

 

perasa ksexorista to spy call kai to rally pro kai ta dyo to idi provlima diagrafoun to hmerologio exeis dikio hostolis!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tbucharas (13 Μάρ. 2004 , 15:35)

 

kalispera paidia yparxei kapoios na moy pei ti paizei me to wap toy 6600 phra thn cosmote kai moy leei 8a exei etoimes tis ry8miseis se mhnes!! help me

 

 

Πιστευω οτι ηταν ξεκαθαροι οι ανθρωποι.Πολυ απλα καθυστερουν εκει στην cosmote και δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις το wap ακομα.Υπομονη φιλε μου... :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (13 Μάρ. 2004 , 15:31)

 

Όχι. το ράλλυ το δημιουργει, γιατι πολύ απλά εγώ δεν έχω το σπάι κολ, και το ημερολόγιο διαγράφηκε με το τρέξιμο του παιχνιδιού ;)

 

to idio kesemena efage sout, ke ola ok pali.

alla as to episimani enas mod min ti patisoun kai alloi :mad:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Βρε παιδια τι καρτες εχετε εσεις για το 6600 σας? Εγω με cosmote wats up οπως εγραψα πριν δε μπορω να εχω wap over gprs απότι βλέπω και mms και η cote κάτι τέτοιο μου είπε . Εσεις τι καρτες εχετε υπαρχει καποια αλλη καρτα που να υποστηρίζει ολα αυτά? Γιατι ουσιαστικα για την ωρα πηρα ενα πανακριβο κινητο και μουνε αχριστο αφου το καλωδιο του 5100 που εχω για συνδεση με pc δε κανει...και μια άλλη ερωτηση. Τι είναι καλύτερα να πάρω bluetoth adaptor h gia yperithres? To montem του 6600 λειτουργει και με bluetooth? Kai den exω καταλαβει τοσο καιρο πια η διαφορα αναμεσα σε υπέρυρθρες και

bluetooth((( Όποιος μπορεί ας με διαφωτήσει!!!!!!! Thanks :-)

It Feel So Good
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο. Τι συνδεση ειναι καλύτερη να αγοράσω για ιντερνετ over gprs? Απο πια ετερία και ποσο θα χρεώνομαι είναι με ογκοχρέωση? Ευχαριστώ))))))))))))))))))))
It Feel So Good
Link to comment
Share on other sites

Φιλε balloo το bluetooth ειναι σαφως πιο γρηγορο αλλα μπορει να σε δυσκολεψει λιγο μεχρι να το σεταρεις.Τωρα οσον αφορα για το gprs το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε καποιο μαγαζι στυλ γερμανου και να σου πουν ποσο χρεωνει η καθε εταιρια.Βεβαια μπορεις να πας και στα επισημασμενα threads που υπαρχουν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balloo (14 Μάρ. 2004 , 15:23)

 

Και κάτι άλλο. Τι συνδεση ειναι καλύτερη να αγοράσω για ιντερνετ over gprs? Απο πια ετερία και ποσο θα χρεώνομαι είναι με ογκοχρέωση? Ευχαριστώ))))))))))))))))))))

 

παντος με την vodafone μπορεις να μπαινεις μεσω gprs και για μμς

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος drkaltsas (15 Μάρ. 2004 , 13:59)

 

Pou poulane card reader k pws to xrisimopoieis?

 

 

Σε μαγαζια στυλ Πλαισιο μπορεις να βρεις.Το κοστος δεν πρεπει να ειναι πανω απο 30 ευρω μου φαινεται.Συνδεεται με το pc βαζεις την mmc και διαβαζεις τι περιεχει οπως και μπορεις να βαλεις mp3,movies και αλλα μεγαλα αρχεια πολυ πιο γρηγορα απο υπερυθρες ή bluetooth.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charger (14 Μάρ. 2004 , 22:45)

 

υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει το κινητο να χτυπαει κανονικα οταν χρησιμοποιεις bluetooth handsfree?

 

Δυστυχως, οχι!!! :(
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balloo (14 Μάρ. 2004 , 15:20)

 

Καλησπέρα. Βρε παιδια τι καρτες εχετε εσεις για το 6600 σας? Εγω με cosmote wats up οπως εγραψα πριν δε μπορω να εχω wap over gprs απότι βλέπω και mms και η cote κάτι τέτοιο μου είπε . Εσεις τι καρτες εχετε υπαρχει καποια αλλη καρτα που να υποστηρίζει ολα αυτά? Γιατι ουσιαστικα για την ωρα πηρα ενα πανακριβο κινητο και μουνε αχριστο αφου το καλωδιο του 5100 που εχω για συνδεση με pc δε κανει...και μια άλλη ερωτηση. Τι είναι καλύτερα να πάρω bluetoth adaptor h gia yperithres? To montem του 6600 λειτουργει και με bluetooth? Kai den exω καταλαβει τοσο καιρο πια η διαφορα αναμεσα σε υπέρυρθρες και

bluetooth((( Όποιος μπορεί ας με διαφωτήσει!!!!!!! Thanks :-)

 

Η cosmote ακομα δεν υποστηριζει το wap2.0 που εχει το 6660 και ετσι δεν υπαρχει προσβαση. :(

 

Τα mms δουλευουν κανονικοτατα στο 6600. Παρε τηλ. στην cosmote η κανε μια αναζητηση στο forum για οδηγιες! ;)

 

Το οτι δεν υποστηριζετε το 6600 απο το καλωδιο του 5100 δεν το κανει αχρηστο... :wacko: :blink: :eek: :confused:

Με ενα bluetooth adaptor η ενα irDA adaptor μπορεις να κανεις οτι κανεις με το καλωδιο. Και στην τελικη αμα θελεις και ποιο γρηγορη ταχυτητα υπαρχουν και card readers

 

Για πληροφοριες των τεχνολογιων που δεν ξερεις υπαρχει και το myLibrary

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (15 Μάρ. 2004 , 14:22)

 

Σε μαγαζια στυλ Πλαισιο μπορεις να βρεις.Το κοστος δεν πρεπει να ειναι πανω απο 30 ευρω μου φαινεται.Συνδεεται με το pc βαζεις την mmc και διαβαζεις τι περιεχει οπως και μπορεις να βαλεις mp3,movies και αλλα μεγαλα αρχεια πολυ πιο γρηγορα απο υπερυθρες ή bluetooth.

 

 

Επιμενω στο θεμα πως ο συγκεκριμενος card reader του πλαισιου παρουσιαζει ασυμβατοτητα (τουλαχιστον σε εμενα) με την MMC της Nokia.. Αναβοσβηνει το led που δειχνει οτι υπαρχει μεταφορα δεδομενων αλλα δεν ανοιγει ο φακελος απο το my computer.. Οποτε προσοχη!

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Απο χθές παρατήρησα οτι οι σημειώσεις μου στις υποχρεώσεις και το ημερολόγιο χάθηκαν! Και όταν προσθέτω καινούργιες, μόλις βγώ έξω χάνονται κι αυτές. Είμαι ένα βήμα πρίν το τρίτο format. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα? Α! και η μπαταρία μου πλέον δεν κρατάει ούτε μία μέρα, παρόλο που την πρόσεχα. Ολα αυτά ξαφνικά μέσα σε 2 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mobo (15 Μάρ. 2004 , 18:20)

 

Απο χθές παρατήρησα οτι οι σημειώσεις μου στις υποχρεώσεις και το ημερολόγιο χάθηκαν! Και όταν προσθέτω καινούργιες, μόλις βγώ έξω χάνονται κι αυτές. Είμαι ένα βήμα πρίν το τρίτο format. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα?

 

To Rally pro contest το κανει αυτο.

Ισως και το spy call. Εμενα μου το εκανε και αυτο παντως.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να φορτισει κανονικα και μετα θα το ξαναφορτισεις μολις τελειωσει εντελως. Δηλαδη ενας ολοκληρομενος κυκλος φορτισης-εκφορτισης! ;)

Aυτο καν' το για 2-3 φορες! :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (15 Μάρ. 2004 , 18:26)

 

To Rally pro contest το κανει αυτο.

Ισως και το spy call. Εμενα μου το εκανε και αυτο παντως.

 

το rally pro contest????κριμα ρε και ειναι ωραιο παιχνιδι.δηλ. τωρα που το εβαλα να το βγαλω???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...