Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το spycall έφταιγε. Κρίμα. Αν και δεν έγραφε σε wav. Περιμένουμε λοιπόν επόμενη έκδοση χωρίς bugs.
Link to comment
Share on other sites

geia se oloys

 

elpizo na min eimai ektos thematos.

eho edo kai 1 mina to 6600 alla epeidi eimai fanatikos tis siemens kai eho spastei me tin nokia sto thema tis anavathmiseis skeftome na prohoriso stin anamenomeni allagi. :whistle:

ti thelo apo esas tora...

1) poies oi simantikoteres diafores (thetika kai arnitika) fysika amerolipta!

2) epeidi se diafora sygritika vlepo phone memory 24mb gia to sx1, alla ksero oti ehei 3.4mb ti ginete telika?

3) eykolia hrisis (logo pliktrologioy) kai epikoinonia me pc

4) eyprosdekti kathe pithani paratirisi.

5) to 6600 einai vodalive, to sx1 einai?

6) telika to sx1 einai ena n-gage (to eho kai ayto) me normal shima?

 

elpizo na min egina koyrastikos.

 

p.s. eho diavasei to forum kai kapoia antistoiha vs alla tha ithela kapoios poy ta ehei/eihe na grapsei amerolipta.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfa (16 Μάρ. 2004 , 16:27)

 

geia se oloys

 

elpizo na min eimai ektos thematos.

eho edo kai 1 mina to 6600 alla epeidi eimai fanatikos tis siemens kai eho spastei me tin nokia sto thema tis anavathmiseis skeftome na prohoriso stin anamenomeni allagi. :whistle:

ti thelo apo esas tora...

1) poies oi simantikoteres diafores (thetika kai arnitika) fysika amerolipta!

2) epeidi se diafora sygritika vlepo phone memory 24mb gia to sx1, alla ksero oti ehei 3.4mb ti ginete telika?

3) eykolia hrisis (logo pliktrologioy) kai epikoinonia me pc

4) eyprosdekti kathe pithani paratirisi.

5) to 6600 einai vodalive, to sx1 einai?

6) telika to sx1 einai ena n-gage (to eho kai ayto) me normal shima?

 

elpizo na min egina koyrastikos.

 

p.s. eho diavasei to forum kai kapoia antistoiha vs alla tha ithela kapoios poy ta ehei/eihe na grapsei amerolipta.

 

Tι ειναι αυτα ρε παιδια!!! Στο thread του 6600 κανεις ερωτησεις για το sx1??? Ημαρτον!!! :mad: :wacko: :blink:

Πηγαινε εδω

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (16 Μάρ. 2004 , 15:14)

 

Τι προτιμάς?Το ημερολόγιο ή το παιχνίδι? ;)

 

το παιχνιδι φυσικα.δεν χρησημοποιο καθολου το ημερολογιο.(γουστα ειναι αυτα)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι δύσκολο να διαβάσει κανείς 246 σελίδες...

 

1) Πως βάζουμε κάποια άλλη συντόμευση στη θέση του δεξιού πλήκτρου, στη θέση δηλαδή της μετάβασης;

 

2) Πως θα κάνουμε ένα πρόγραμμα να ξεκινά αυτόματα με το άνοιγμα του τηλεφώνου; Συγκεκριμένα θέλω να ενεργοποιείται αυτόματα ένα προγραμματάκι που έχω για αυτόματο κλείδωμα των πλήκτρων.\

 

3) Όταν κάνω εγγραφή βίντεο με το πρόγραμμα του 6600 αυτό σταματάει στα 6-7 δευτερόλεπτα την εγγραφή. Είναι λογικό αυτό; Νόμιζα ότι ήταν στο λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (16 Μάρ. 2004 , 20:13)

 

Επειδή είναι δύσκολο να διαβάσει κανείς 246 σελίδες...

 

1) Πως βάζουμε κάποια άλλη συντόμευση στη θέση του δεξιού πλήκτρου, στη θέση δηλαδή της μετάβασης;

 

3) Όταν κάνω εγγραφή βίντεο με το πρόγραμμα του 6600 αυτό σταματάει στα 6-7 δευτερόλεπτα την εγγραφή. Είναι λογικό αυτό; Νόμιζα ότι ήταν στο λεπτό.

 

 

1)Πας μενού->Εργαλεία->ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Λειτουργία αναμονής.

 

3)Το πρόγραμμα που έχει το 6600 για την εγγραφή μπορεί να γράψει μέχρι και 20 δευτερα.

Αλλά η διάρκεια μειώνετε/αυξάνετε αν του βάλεις/βγάλεις τον ήχο και αναλόγος το μέγεθος της οθόνης που θα χρησιμοποιήσεις.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (16 Μάρ. 2004 , 20:38)

 

1)Πας μενού->Εργαλεία->ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Λειτουργία αναμονής.

 

3)Το πρόγραμμα που έχει το 6600 για την εγγραφή μπορεί να γράψει μέχρι και 20 δευτερα.

Αλλά η διάρκεια μειώνετε/αυξάνετε αν του βάλεις/βγάλεις τον ήχο και αναλόγος το μέγεθος της οθόνης που θα χρησιμοποιήσεις.

 

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να γράφει απεριόριστα ΜΕ ήχο;

 

Έχει κανείς το πρόγραμμα για εμφάνιση ολόκληρης της φωτογραφίας όταν σε καλούν;

 

Αν υπάρχει κάτι, μια αποστολή στο landr@mycosmos.gr θα εκτιμηθεί δεόντως... :rolleyes: Θα υπάρχει και ανάλογη απάντηση εδώ για να μην αποσταλεί τυχόν και από άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Για απεριόριστο χρόνο δεν υπάρχει.

 

Υπάρχει μόνο το TIM.Aυτό όμως γράφει μόνο για 40 δευτερα.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (16 Μάρ. 2004 , 22:08)

 

Για απεριόριστο χρόνο δεν υπάρχει.

 

Υπάρχει μόνο το TIM.Aυτό όμως γράφει μόνο για 40 δευτερα.

 

παιδια η ποιοτητα του ΤΙΜ ειναι καλή?γιατι όταν το είχα δοκιμασει ηταν μάπα χώρια που ηταν και στα ιταλικά....

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charger (16 Μάρ. 2004 , 22:40)

 

παιδια η ποιοτητα του ΤΙΜ ειναι καλή?γιατι όταν το είχα δοκιμασει ηταν μάπα χώρια που ηταν και στα ιταλικά....

 

κατα την γνωμη μου μετριο
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charger (16 Μάρ. 2004 , 22:40)

 

παιδια η ποιοτητα του ΤΙΜ ειναι καλή?γιατι όταν το είχα δοκιμασει ηταν μάπα χώρια που ηταν και στα ιταλικά....

 

 

Δες στο aiva***. Υπαρχει και σε αγγλική έκδοση! :)

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος symplektis (15 Μάρ. 2004 , 16:46)

 

Επιμενω στο θεμα πως ο συγκεκριμενος card reader του πλαισιου παρουσιαζει ασυμβατοτητα (τουλαχιστον σε εμενα) με την MMC της Nokia.. Αναβοσβηνει το led που δειχνει οτι υπαρχει μεταφορα δεδομενων αλλα δεν ανοιγει ο φακελος απο το my computer.. Οποτε προσοχη!

 

lathos.

ayto mono tipota allo.

3anaprospa8ise

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος drkaltsas (15 Μάρ. 2004 , 13:59)

 

Pou poulane card reader k pws to xrisimopoieis?

 

 

έχω μια απορία... έχω αγοράσει μια καινούργια ψηστιέρα... θα ήθελα να μου πείτε πως δουλεύει γιατί βαριέμαι να ασχοληθώ... Είμαι σίγουρος πως είμαι στο σωστό thread...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charger (16 Μάρ. 2004 , 22:40)

 

παιδια η ποιοτητα του ΤΙΜ ειναι καλή?γιατι όταν το είχα δοκιμασει ηταν μάπα χώρια που ηταν και στα ιταλικά....

 

 

Αφού το δοκίμασες φίλε μου, άρα είδες την ποιότητα μόνος σου

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (16 Μάρ. 2004 , 21:01)

 

 

Επειδή είναι δύσκολο να διαβάσει κανείς 246 σελίδες...

 

1) Πως βάζουμε κάποια άλλη συντόμευση στη θέση του δεξιού πλήκτρου, στη θέση δηλαδή της μετάβασης;

 

2) Πως θα κάνουμε ένα πρόγραμμα να ξεκινά αυτόματα με το άνοιγμα του τηλεφώνου; Συγκεκριμένα θέλω να ενεργοποιείται αυτόματα ένα προγραμματάκι που έχω για αυτόματο κλείδωμα των πλήκτρων.\

 

3) Όταν κάνω εγγραφή βίντεο με το πρόγραμμα του 6600 αυτό σταματάει στα 6-7 δευτερόλεπτα την εγγραφή. Είναι λογικό αυτό; Νόμιζα ότι ήταν στο λεπτό.

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (16 Μάρ. 2004 , 21:01)

 

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να γράφει απεριόριστα ΜΕ ήχο;

 

Έχει κανείς το πρόγραμμα για εμφάνιση ολόκληρης της φωτογραφίας όταν σε καλούν;

 

Αν υπάρχει κάτι, μια αποστολή στο landr@mycosmos.gr θα εκτιμηθεί δεόντως... :rolleyes: Θα υπάρχει και ανάλογη απάντηση εδώ για να μην αποσταλεί τυχόν και από άλλον.

 

 

Μπορεί κάποιος να μου πει πως ανοίγει το κινητό;;; Γιατί βαριέμαι να διαβάσω το manual, δεν μπορώ να διαβάσω τόσες σελίδες του thread και βαριέμαι να κάνω search στο forum... και λίγο γρήγορα παρακαλώ γιατί μπορεί να με πάρει κάποιος τηλέφωνο και να μην το έχω ανοίξει ακόμα...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kogos (17 Μάρ. 2004 , 02:55)

 

Μπορεί κάποιος να μου πει πως ανοίγει το κινητό;;; Γιατί βαριέμαι να διαβάσω το manual, δεν μπορώ να διαβάσω τόσες σελίδες του thread και βαριέμαι να κάνω search στο forum... και λίγο γρήγορα παρακαλώ γιατί μπορεί να με πάρει κάποιος τηλέφωνο και να μην το έχω ανοίξει ακόμα...

 

 

1ον - Δεν έχω ανοίξει ποτέ manual στη ζωή μου διότι σπανίως κρατάω κινητό πάνω από 2-3 μήνες.

2ον - Στις 247 σελίδες αυτού του forum οι μισές και βάλε είναι γεμάτες από άσχετα thread (όπως το δικό σου και το δικό μου που αναγκάζομαι να απαντήσω) και δεν έχουν καμία όρεξη κάποιοι να χάνουν την ώρα τους για να διαβάζουν τετοιες μ@...... που δεν αφορούν άμεσα το κινητό. Κάποιοι βέβαια (βλέπε εσένα) θέλουν να γεμίζουν το counter των μηνυμάτων τους...

3ον - Το search του site δεν επιτρέπει λέξη κάτω από 4 γράμματα και αν βάλεις έστω και μια λέξη με 3, δεν προχωράει. Από τότε που προσπαθούσα να βάλω για λέξη κλειδί π.χ. "XDA bugs" ή "Nokia bugs" και δεν ήθελε αυτό που προανέφερα, θεώρησα αρκετά πιο χρονοβόρα αυτή τη διαδικασία.

Και τέλος κάποιος που κάθεται 3 η ώρα τη νύχτα να γράφει μ...... κάτι πρέπει να έχει πιει εκ των προτέρων.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (17 Μάρ. 2004 , 03:33)

 

1ον - Δεν έχω ανοίξει ποτέ manual στη ζωή μου διότι σπανίως κρατάω κινητό πάνω από 2-3 μήνες.

2ον - Στις 247 σελίδες αυτού του forum οι μισές και βάλε είναι γεμάτες από άσχετα thread (όπως το δικό σου και το δικό μου που αναγκάζομαι να απαντήσω) και δεν έχουν καμία όρεξη κάποιοι να χάνουν την ώρα τους για να διαβάζουν τετοιες μ@...... που δεν αφορούν άμεσα το κινητό. Κάποιοι βέβαια (βλέπε εσένα) θέλουν να γεμίζουν το counter των μηνυμάτων τους...

3ον - Το search του site δεν επιτρέπει λέξη κάτω από 4 γράμματα και αν βάλεις έστω και μια λέξη με 3, δεν προχωράει. Από τότε που προσπαθούσα να βάλω για λέξη κλειδί π.χ. "XDA bugs" ή "Nokia bugs" και δεν ήθελε αυτό που προανέφερα, θεώρησα αρκετά πιο χρονοβόρα αυτή τη διαδικασία.

Και τέλος κάποιος που κάθεται 3 η ώρα τη νύχτα να γράφει μ...... κάτι πρέπει να έχει πιει εκ των προτέρων.... :mad:

 

 

1ον, κακώς... να το κάνεις άλλη φορά και θα δεις πως θα μάθεις πολλά χωρίς να εξαρτάσε από άλλους, και θα δεις πως αρκετά κινητά είναι παρόμοια αναμεταξύ τους στην χρήση...

2ον, καθόλου άσχετο το ποστ αφού πρέπει κάποια στιγμή να αρχίσουν όλοι όσοι τα θέλουν έτοιμα να πατούν το SEARCH... Όσο για το counter... ουδέν σχόλιο, είναι αστείο αυτό που λές οπότε σαν αστείο το παίρνω... άλλοστε έχει φανεί... και εδώ, και στο unwired παλιότερα, και στο nokiafree.org... Αρκετοί έχουν βοηθηθεί από το myphone και εμένα προσωπικά με PM (τα οποία και προτυμώ αν κάποιος απευθύνεται ατομικά) και δεν είναι λίγοι... Ότι πιο εύκολο θα ήταν να τα είχα καταργήσει τα PM μου... να δεις τότε που θα ήταν το counter. Aλλά τι σου λέω τώρα...

3ον, για δοκίμασε *XDA*... ωωω τι θαύμα... κοίτα να δεις που το search τελικά δουλεύει ακόμη και με 3 γράμματα... Και να φανταστεί κανείς πως το μόνο που έχει να κάνει κανείς για να βρει αυτή τη λύση είναι να διαβάσει ακριβώς κάτω από το πλαίσιο κειμένου στο search... χαχαχα. Θες να εντυπωσιαστείς κι'άλλο;;; Βάλε στο search ''δεξί πλήκτρο μετάβαση'' (ούτε καν wildcards δεν θέλει) και η πρώτη πρώτη εμφάνιση είναι η απάντηση σε ένα από τα ερωτήματά σου... είδες που δεν είναι δύσκολο τελικά... και λιγότερο χρονοβόρο θα έλεγα... Κάνε το ίδιο με τα υπόλοιπα ερωτήματά σου και αν κάτι δεν απαντηθεί, τότε πόσταρε την ερώτησή σου...

 

όσο για το σχόλιό σου για τις 3 η ώρα έχω να πω τα παρακάτω...

Αν κάποιοι εδω μέσα είχαν το χρόνο και την όρεξη να κάνουν ένα καλό ξεκαθάρισμα των μηνυμάτων που είναι εντελώς άχρηστα για το thread, πραγματικά θα είχαν μείνει οι μισές σελίδες... δεν τους κατηγορώ, ο χρόνος είναι χρήμα άλλοστε... και σαν άχρηστα εννοώ φυσικά ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί και θα συνεχίσουν να απαντώνται ανα 2 σελίδες... τα ίδια και τα ίδια Οπότε φίλε μου αν κάποιοι ανεγκέφαλοι εδώ χρησιμοποιούσαν λίγο παραπάνω το μυαλό τους θα είχαμε καταλήξει σε ένα thread που τελικά δεν θα ήταν δύσκολο να το διαβάσει κανείς και με αυτό τον τρόπο ΟΥΤΕ ΤΟ SEARCH ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...

Το χειρότερο όμως από όλα είναι πως αρκετοί από εμάς που έχουμε επιλέξει να πέρνουμε ειδοποιήσεις για κάθε καινούργιο ποστ, τελικά αρχίζουμε και καταλαβαίνουμε πως αυτό το thread δεν έχει σκοπό την ενημέρωση... ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΚΟΥ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ (ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ) ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD (ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ) ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ. Αν θέλω εξυπηρέτηση πελατών τους πέρνω και τηλ... Είναι κρίμα ένας ένας να ακυρώνει την ειδοποίηση για νέα ποστ, και χειρότερα, είναι κρίμα να εγκαταλείπει το myphone (άλλοστε μην το ξεχνάμε... έχετε και ανταγωνισμό πλέον κύριοι webmasters, και αρκετά δυνατό ελληνικό ανταγωνισμό... u know what i mean...)

 

ελπίζω να έγινα κατανοητός προς όλους... Ελπίζω αυτό το άσχετο ''ποστ'' όπως το χαρακτήρισες να σταματήσει ορισμένους να κάνουν άσκοπα ποστ. Ακόμα και ας είναι 3 η ώρα, ποτέ δεν είναι αργα... Τι λες Demon, κάνουμε την αρχή;;;

 

Υ.Γ.: θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω αντίστοιχη γλώσσα που χρησιμοποίησες και εσύ (''3 η ώρα τη νύχτα να γράφει μ.....'') αλλά καλύτερα να μην το συνεχίσουμε, κανείς δεν έχει να κερδίσει... είμαι ανοιχτός σε αντιπαραθέσεις αλλά πολιτισμένα, για να κερδίσουμε κάτι και εγώ, και εσύ αλλά και αυτοί που διαβάζουν τα ποστς...

 

Μπορεί αυτό το ποστ να μην αφορά άμμεσα το κινητό (όπως πολύ σωστά σημειώνει παραπάνω ο Demon, αλλά αφορά άμμεσα το thread. Ζητώ λοιπόν από τους mods αν είναι δυνατόν να μην σβηστεί...)

 

Καληνύχτα... (μάλλον καλημέρα... καταραμένη δουλειά πρωί πρωί)

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kogos (17 Μάρ. 2004 , 05:24)

 

1ον, κακώς... να το κάνεις άλλη φορά και θα δεις πως θα μάθεις πολλά χωρίς να εξαρτάσε από άλλους, και θα δεις πως αρκετά κινητά είναι παρόμοια αναμεταξύ τους στην χρήση...

 

Για να τελειώσεις το διάβασμα ενός manual θέλεις πολλές ημέρες πειραματισμού. Τα κινητά όλα είναι όντως σχεδόν ίδια στη λογική αλλά και εσύ αν είχες μόνο 2 (άντε 3) απορίες που πολύ πιθανόν να μην τις αναφέρουν στο manual τότε και εσύ το ίδιο θα έκανες. Μια ερώτηση δηλαδή στο ανάλογο forum.

 

3ον, για δοκίμασε *XDA*... ωωω τι θαύμα... κοίτα να δεις που το search τελικά δουλεύει ακόμη και με 3 γράμματα... Και να φανταστεί κανείς πως το μόνο που έχει να κάνει κανείς για να βρει αυτή τη λύση είναι να διαβάσει ακριβώς κάτω από το πλαίσιο κειμένου στο search... χαχαχα. Θες να εντυπωσιαστείς κι'άλλο;;; Βάλε στο search ''δεξί πλήκτρο μετάβαση'' (ούτε καν wildcards δεν θέλει) και η πρώτη πρώτη εμφάνιση είναι η απάντηση σε ένα από τα ερωτήματά σου... είδες που δεν είναι δύσκολο τελικά... και λιγότερο χρονοβόρο θα έλεγα... Κάνε το ίδιο με τα υπόλοιπα ερωτήματά σου και αν κάτι δεν απαντηθεί, τότε πόσταρε την ερώτησή σου...

 

Να και μια χρήσιμη απάντησή σου. Αντί να είχες προβεί σε ειρωνικές διαδικασίες θα μπορούσες να ρωτούσες ευθέως π.χ. " Γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις search διότι έχουν απαντηθεί οι ερωτήσεις σου; "

 

Όσο για τα υπόλοιπα δεν θα συνεχίσω. (Άρε καταραμένε χρόνε και ρημάδα δουλειά...).

Απλώς να ξέρεις ότι κάποιοι δεν έχουν τις ίδιες ορέξεις με κάποιους άλλους και δεν έχουν καμία διάθεση να ξεκινήσουν έστω και έναν "πολιτισμένο" αντίλογο όταν προκαλούνται.

 

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Paidia, elpizw na mathate pws apo thn alli evdomada VGAINEI EPITELOYS H ANAVATHMISI!!Tha lithoun sigoyra ta provlimata me ta minimata k to menou tis kartas.Elpizoume k se kati parapanw..Sas afinw paw na anoiksw sampania!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (16 Μάρ. 2004 , 16:48)

 

Tι ειναι αυτα ρε παιδια!!! Στο thread του 6600 κανεις ερωτησεις για το sx1??? Ημαρτον!!! :mad: :wacko: :blink:

Πηγαινε εδω

 

 

siga re megale se prosvalame? an nai einai giati den katalavaineis ti grafo...

EHO to 6600 kai thelo enan kalo logo na to kRATISO giati spastika me tin kathisterisi tis anavathmisis, eheis na moy peis tipota?

to oti eimaste sto forum gia nokia den apokleiei tin pithanotita na yparhoyn ygieis mi kolimeni poy tha mporoysan na poyn ta pragmata me to onoma toys.

sto kato kato den katigoro to tilefonaki giati moy aresei poly alla edo mpainei thema service.

 

tin epomeni fora an den eheis na apantisis se mia erotisi kalitera namin peis TIPOTA. eksaloy yparhei kai o mod an eimai lathos.

 

gia to endehomeno poy tha moy apantisis ( an kai den tha eprepe) ego den tha synehiso kai teleiono edo. ( an thelo antiparathesi toy eidoys aytoy eho kai ta paidia moy... stin ilikia soy)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εδω κ 2 μερες μολις ανοιγω το κινητο μου βγαζει ενα μην"αδυναμια ανακτησης μηνυματων multimedia οριστε σημειο προσβασης" :confused: δεν εχω βαλει ποτε τις ρυθμισεις wap κ ουτε κ προκειτε.γνωριζει κανεις γιατι μου βγαζει αυτο το μην?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (17 Μάρ. 2004 , 11:15)

...Τα κινητά όλα είναι όντως σχεδόν ίδια στη λογική αλλά και εσύ αν είχες μόνο 2 (άντε 3) απορίες που πολύ πιθανόν να μην τις αναφέρουν στο manual τότε και εσύ το ίδιο θα έκανες. Μια ερώτηση δηλαδή στο ανάλογο forum.

 

Πρώτα θα έψαχνα...

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (17 Μάρ. 2004 , 11:15)

...Αντί να είχες προβεί σε ειρωνικές διαδικασίες θα μπορούσες να ρωτούσες ευθέως π.χ. " Γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις search διότι έχουν απαντηθεί οι ερωτήσεις σου; "...

 

Εδώ μάλλον έχεις δίκιο... με συγχωρείς λοιπόν για το ειρωνικό ήφος αλλά σε πήρε η μπάλα για όλες τις κουφές ερωτήσεις που κατά καιρούς κάνουν την εμφάνισή τους... και τελικά ξεχίλισε το ποτήρι. Στα πρώτα ποστ μου σε αντίστοιχες ερωτήσεις το αντιμετώπιζα πιο ψύχραιμα το θέμα. Και πάλι με συγχωρείς.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Demon (17 Μάρ. 2004 , 11:15)

...Άρε καταραμένε χρόνε και ρημάδα δουλειά...

 

Άσε, όλοι τα ίδια βάσανα περνάμε... και κάποιοι χειρότερα από άλλους...

 

Είναι σπάνιο πάντως να λύνονται έτσι οι λογομαχίες... (ας πάρουν μαθήματα κάποιοι τρίτοι)

 

Και φυσικά, αν κάποιος βάλει την αναβάθμιση ενημερώνει για τα σχετικά.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

kogos & Demon: Χαίρομαι που το θέμα "λύθηκε" πριν καλά καλά δημιουργηθεί και χωρίς να χρειαστεί παρέμβαση.

 

All: Η αλήθεια είναι πως πολλές φορές καταντά ενοχλητικό να γίνονται συνεχώς ερωτήσεις για πράγματα που έχουν απαντηθεί ακόμη και στην ίδια σελίδα! Θα ήταν καλύτερα για όλους μας εάν οι χρήστες έκαναν πάντα μια προσπάθεια να βρουν έτοιμη απάντηση σε κάποιο ερώτημά τους πριν το ρωτήσουν εκ νέου. Πρέπει να φροντίζουμε όλοι αυτό το forum να είναι όσο το δυνατόν πιο ουσιώδες!

 

Από την άλλη όμως, πρέπει να κρατάμε την ψυχραιμία μας και να μην αποπαίρνουμε τους χρήστες που επαναλαμβάνουν ερωτήσεις, ούτε φυσικά να εξαπολύουμε επίθεση εναντίων τους παραβαίνοντας τους Ο.Π.Χ! Αν δεν έχτε την υπομονή γι αυτό, αφήστε τους ψυχραιμότερους ή τους υπεύθυνους Mods και Co-Mods να το κάνουν!

 

Ας μην υπάρξει συνέχεια στο off-topic. :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω και εγώ ένας πανευτυχής κάτοχος του 6600!!! Το πήρα χθές και δυστυχώς έχει 1 καμένο pixel :( ευτυχώς όμως το έχει κάτω κάτω και δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου :) . bluetooth όλα οκ δούλεψαν με την πρώτη. μια ερώτηση έχω μόνο τα αρχικά δεδομένα που είχε μέσα η mmc της νοκια με τις εφαρμογές try and buy που μπορώ να τα βρώ επειδή τα διέγραψα απο λάθος :o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...