Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαλε μια δευτερη σιμ στο 6230 και κανε αποστολη με bluetooth απο το ενα τηλεφωνο στο αλλο :)

(αν το εχεις το 6230 ακομα :O )

 

Το έχω ακόμα.Δυστυχώς είναι απενεργοποιημένη η επιλογή "αποστολή" στο 6230

σε αυτόν τον ήχο κλήσης.(Feather.mid).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:!: Δεν υπάρχει δυνάτοτητα μαζικής διαγραφής των αναφορών, παρά μόνο μία-μία!l)

 

Απορώ γιατί το άλλαξαν αυτό.Για να μας ταλαιπωρούν?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ακόμα.Δυστυχώς είναι απενεργοποιημένη η επιλογή "αποστολή" στο 6230

σε αυτόν τον ήχο κλήσης.(Feather.mid).

 

Επειδη ειναι ηχος της νοκια συμβαινει αυτο

PM your mail ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά οι φωτο με αρκετό θόρυβο δε βγαίνουν;ακόμη και στο φως της ημέρας.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί το άλλαξαν αυτό.Για να μας ταλαιπωρούν?

H NOKIA κάθε "βδομάδα" κάνει αναβαθμίσεις....Οπότε δεν πρέπει να ανησυχούμε για τίποτα....Θα φτιαχτούν όλα.....Τα φόρουμ κάνουν σωστά τη δουλειά τους.... :)

Link to comment
Share on other sites

H NOKIA κάθε "βδομάδα" κάνει αναβαθμίσεις....Οπότε δεν πρέπει να ανησυχούμε για τίποτα....Θα φτιαχτούν όλα.....Τα φόρουμ κάνουν σωστά τη δουλειά τους.... :)

Αν είναι θέμα αναβάθμισης μικρό το κακό.Υπομονή έχουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανένας γιατί στην "αναπαραγωγή μουσικής" υπάρχουν τοποθετημένες στις πρώτες θέσεις οι μελωδίες κλήσης;;;....καθώς και τον τρόπο που μπορούμε να τις διώξουμε, χωρίς να τις χασουμε από το τηλέφωνο, αλλά μόνο από τον player; :blink:
Link to comment
Share on other sites

H NOKIA κάθε "βδομάδα" κάνει αναβαθμίσεις....Οπότε δεν πρέπει να ανησυχούμε για τίποτα....Θα φτιαχτούν όλα.....Τα φόρουμ κάνουν σωστά τη δουλειά τους.... :)

Θα συμφωνησω με το φιλαρακι :)

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφική του μηχανή είναι πραγματικά εκπληκτικών αποδόσεων σε βαθμό που όταν τις βλέπω στον υπολογιστή δεν πιστεύω πως έχουν ληφθεί από κινητό τηλέφωνο, ενώ όταν τις τυπώνω σχεδόν ελάχιστα διαφέρουν από την cyber shot μου!!! Πολύ βελτιωμένα σε σχέση με τον προκάτοχο 6230 και το night mode και το βίντεο.... :w00t:

 

Εύγε ΝΟΚΙΑ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πλαισιο δεν το εχει το κινητο. που μπορω να το βρω αυριο πρωι το κινητο και ποσο κοστιζει ακριβως?

Σίγουρα στα περισσότερα vodafone shops (όχι live!) με κόστος 340-350 Ευρώ....και σε πολλά alpha copy και πιό φθηνά...(πρέπει σ' αυτά όμως να την ψάξεις γιατί υπάρχουν διαφορετικές τιμές ανάμεσά τους) :)

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφική του μηχανή είναι πραγματικά εκπληκτικών αποδόσεων σε βαθμό που όταν τις βλέπω στον πολογιστή δεν πιστεύω πως έχουν ληφθέι από κινητό τηλέφωνο, ενώ όταν τις τυπώνω ελάχιστα διαφέρουν από την cyber shot μου!!! Πολύ βελτιωμένα σε σχέση με τον προκάτοχο 6230 και το night mode και το βίντεο.... :w00t:

 

Εύγε ΝΟΚΙΑ!!! :D

πολυ ευχαριστο αυτο.. αυριο πρωι πρωι οδευω προς ενα μαγαζι vodafone λοιπον! :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ ευχαριστο αυτο.. αυριο πρωι πρωι οδευω προς ενα μαγαζι vodafone λοιπον! :D

Κοιταξε και στο 9volto νομιζω το εχει φτηνα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την εντύπωση ότι η κάμερα βγάζει αρκετό θόρυβο. Τώρα δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά στη μέση ανάλυση ΔΕΝ βγάζει τόσο θόρυβο.
Link to comment
Share on other sites

οταν λεμε οτι η καμερα του ειναι εκπληκτικών αποδόσεων νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγο,τοτε του 6680 τι να ειναι?αστρονομικων αποδοσεων???η κι εγω δε ξερω τι!

ενταξει τραβει καλα αλλα οχι και με τοσο αψογη ποιοτητα που σιγουρα θα φτιαχτει κι αλλο σε επομενη αναβαθμιση.

συνεχιζω να μενω ικανοποιημενος απο τη συσκευη αλλα εχω μια ερωτηση οταν μου στελνουν μηνυμα ο ηχος mp3 που εχω βαλει και συγκεκριμενα εχω βαλει το <<master i have mail for you>> ακουγεται χαμηλα,ενω αν παω στην αναπαραγωγη αρχειου ακουγεται δυνατοτερα,που μπορει να οφειλεται αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντιγράψω ένα ήχο κλήσης με το Nokia Suite από το 6230 στο 6230i.Μου βγάζει κάτι περί προστασίας πνευματικών δικαιωμάτων.Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει διοτι θέλω να έχω στο 6230i τον ήχο που είχα και στο 6230.

 

Αν έχεις το Oxygen Phone Manager 2, πήγαινε στο φάκελο "Tones". Εκεί θα βρεις το feather.mid και όλα τα προστατευμένα .mid αρχεία. Επέλεξε "Save file" και αποθήκευσε το αρχείο σε κάποιον φάκελο στο PC σου. Στη συνέχεια σώσε το αρχείο στο 6230i, ανοίγοντας από το ΟΡΜ2 τον φάκελο "Tones" και επιλέγοντας το "Add file".

Link to comment
Share on other sites

οταν λεμε οτι η καμερα του ειναι εκπληκτικών αποδόσεων νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγο,τοτε του 6680 τι να ειναι?αστρονομικων αποδοσεων???η κι εγω δε ξερω τι!

ενταξει τραβει καλα αλλα οχι και με τοσο αψογη ποιοτητα που σιγουρα θα φτιαχτει κι αλλο σε επομενη αναβαθμιση.

συνεχιζω να μενω ικανοποιημενος απο τη συσκευη αλλα εχω μια ερωτηση οταν μου στελνουν μηνυμα ο ηχος mp3 που εχω βαλει και συγκεκριμενα εχω βαλει το <<master i have mail for you>> ακουγεται χαμηλα,ενω αν παω στην αναπαραγωγη αρχειου ακουγεται δυνατοτερα,που μπορει να οφειλεται αυτο?

 

Μια σκεψη που μπορω να κανω ειναι οτι σε αυτο το προφιλ που εισαι δεν εχεις αυξησει την Ενταση των ηχων! ;) Για δες το!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το Oxygen Phone Manager 2, πήγαινε στο φάκελο "Tones". Εκεί θα βρεις το feather.mid και όλα τα προστατευμένα .mid αρχεία. Επέλεξε "Save file" και αποθήκευσε το αρχείο σε κάποιον φάκελο στο PC σου. Στη συνέχεια σώσε το αρχείο στο 6230i, ανοίγοντας από το ΟΡΜ2 τον φάκελο "Tones" και επιλέγοντας το "Add file".

 

Σ ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σήμερα το απόγευμα θα παραλάβω και εγώ ο δικό μου 6230i θα ήθελα να με πληροφορήσει κάποιος κάτοχος εαν το πληκτρολόγιο είναι κλειδωμένο και χρειάζεται κωδικό ασφαλείας για να ξεκλειδώσει όταν θα δεχτώ εισερχόμενη κλήση εμφανίζεται ο αριθμός ο οποίος με καλεί και αν ναί γίνεται να μην φαίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Nokia Shop Π.Φαληρου 13 κομματια σημερα!

323€

Για προπαραγγελια 210-9880717!

Παιδες τρεξτε!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Μια σκεψη που μπορω να κανω ειναι οτι σε αυτο το προφιλ που εισαι δεν εχεις αυξησει την Ενταση των ηχων! ;) Για δες το!

καλη η σκεψη σου φιλε μου αλλα το χω κοιταξει :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οταν λεμε οτι η καμερα του ειναι εκπληκτικών αποδόσεων νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγο,τοτε του 6680 τι να ειναι?αστρονομικων αποδοσεων???η κι εγω δε ξερω τι!

ενταξει τραβει καλα αλλα οχι και με τοσο αψογη ποιοτητα που σιγουρα θα φτιαχτει κι αλλο σε επομενη αναβαθμιση.

Συνεχίζω να το πιστεύω αυτό....Δεν με ενδιαφέρει η φωτό του 6680, αλλά το γεγονός ότι η ποιότητά του στον υπολογιστή είναι σχεδόν εφάμιλλη ψηφιακής μηχανής υπό νορμάλ συνθήκες....Σαφώς πολύ ανώτερη του 6230!

 

Έλεγξε πάντως ότι έχεις βάλει την Max ανάλυση και την υψηλότερη ποιότητα λήψης! ;)

 

Θα πρέπει εκτός των άλλων να αποδώσουμε και τα ευσημά μας στο νέο αναβαθμισμένο ξυπνητήρι....με νέο τόνο, σταδιακά αυξανόμενο και δυνατότητα ρύθμισης της καθυστερησης των επαναληπτικών υπενθυμήσεων....! :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να σε ρωτησω κατι που ισως και να ξερεις γιατι ο ηχος μηνυματος χτυπαει χαμηλοτερα απ οτι οταν τον ακουω στο μενου της εκθεσης,τα χω ελεγξει ολα στο προφιλ και ειναι στο μαξιμουμ ο ηχος,τι μπορει να φταιει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να σε ρωτησω κατι που ισως και να ξερεις γιατι ο ηχος μηνυματος χτυπαει χαμηλοτερα απ οτι οταν τον ακουω στο μενου της εκθεσης,τα χω ελεγξει ολα στο προφιλ και ειναι στο μαξιμουμ ο ηχος,τι μπορει να φταιει

Δεν χρησιμοποιώ ήχο Mp3 στα μηνύματα, οπότε και δεν το γνωρίζω....Ό ήχος ο δικός του, απλώς ακούγεται κρυστάλλινος !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...