Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από ό,τι είδα στο εγχειρίδιο του Ν70 από το επίσημο site της Nokia οι χαρακτήρες που φαίνονται στο ημρολόγιο με προβολή ημέρας είναι μικρότεροι από του 6680 που σημαίνει ότι δείχνει περισσότερους χαρακτήρες και αυτό φυσικά σημαίνει οτι πολλές φορές δε θα χρειάζεται να μπαίνεις μέσα στην σημείωση για να την δείς όλην αφού αν αυτή έχει πολλούς χαρακτήρες αυτοί θα κόβονται και υπάρχουν μετά τελίτσες.

Κάτι τετοιο όντως συμβαίνει, ή απλά το δείχνουν έτσι στο εγχειρίδιο;

Λεπτομέρεια θα πούνε κάποιοι αλλά κατά τη γνώμη μου πολύ σημαντική ειδικά αν έχεις πολλές σημειώσεις

Δεν ξερω αυτο που λες για τα εικονιδια αν ειναι μικρα η μεγαλα αλλα ετσι λειτουργει και στο 6680 που σημαινει οτι ετσι ειναι! :)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή; Δεν κατάλαβα τι εννοείς

Επίσης, υπάρχει στο Ν70 επιλογή για ρύθμιση του μεγέθους των γραμματοσειρών;

Κάπου νομίζω διάβασα οτι θα υπάρχει τέτοια δυναότητα. Δεν ξέρω βέβαια αν κάτι τέτοιο υπάρχει ήδη στο 6680 και 6681

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Δεν κατάλαβα τι εννοείς

Επίσης, υπάρχει στο Ν70 επιλογή για ρύθμιση του μεγέθους των γραμματοσειρών;

Κάπου νομίζω διάβασα οτι θα υπάρχει τέτοια δυναότητα. Δεν ξέρω βέβαια αν κάτι τέτοιο υπάρχει ήδη στο 6680 και 6681

ΔΕν ξερω αν υπαρχει επιλλογη μεγεθους στη γραμματοσειρα στο Ν70 που δεν υπαρχει στο 6680 αλλα σου απαντησα σε αυτο που ρωτησες οτι εμφανιζετε η ετικατα της σημειωσης χωρις να μπεις μεσα!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όσο μεγάλη σημείωση και να γράφεις σου την δείχνει χωρίς να χρειαστεί να μπείς μέσα;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όσο μεγάλη σημείωση και να γράφεις σου την δείχνει χωρίς να χρειαστεί να μπείς μέσα;

Οχι σου δειχνει την αρχη μονο στο 6680 τωρα δεν ξερω για το Ν70 αλλα τοσος μεγαλος κοπος ειναι να μπεις μεσα....

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

ΔΕν ξερω αν υπαρχει επιλλογη μεγεθους στη γραμματοσειρα στο Ν70 που δεν υπαρχει στο 6680 αλλα σου απαντησα σε αυτο που ρωτησες οτι εμφανιζετε η ετικατα της σημειωσης χωρις να μπεις μεσα!

 

den exw brei kapoio menu gia rythmish grammatoseirwn.

gia tis shmeioseis isxyei oti fenetai to keimeno xwris na preoei na mpeis mesa

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

σήμερα που πήγα σε nokia shop(Καλαμαρια,Εθνικής Αντιστάσεως 42-44),μου είπαν ότι μέχρι τέλη δεκεμρίου θα κυκλοφορεί το περίφημο "κινητακι"..τι θα γίνει επιτέλους??καμια σίγουρη απάντηση?
Link to comment
Share on other sites

ουτε κι αυτη τη βδομαδα θα το δουμε το κινητακι τελικα,οπου κι αν πηρα τηλ μου ειπαν πως οτι το περιμενουν απο μερα σε μερα χωρις κατι συγκεκριμενο κι αλλου μου ειπαν οτι μεχρι τελος του μηνα θα το εχουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι επεξεργαστή φοράει δεν μας είπε κανείς κ πιστεύω είναι πολύ σημαντικό!!

 

Processor: 32-bit RISC CPU based on ARM-9 series, 220 Mhz

Same as 6630,6680

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ουτε κι αυτη τη βδομαδα θα το δουμε το κινητακι τελικα,οπου κι αν πηρα τηλ μου ειπαν πως οτι το περιμενουν απο μερα σε μερα χωρις κατι συγκεκριμενο κι αλλου μου ειπαν οτι μεχρι τελος του μηνα θα το εχουν.

Καλά ότι θα το έχουν μέχρι το τέλος του μήνα είναι σίγουρο...

 

Έχω και 530 ευρό και δεν ξέρω που να τα χώσω... Όσο τα βλέπω στο ράφι να κάθονται μου πιάνετε η ψυχή! :p

 

Περιμένω με ανηπομονησία!!

Link to comment
Share on other sites

Processor: 32-bit RISC CPU based on ARM-9 series, 220 Mhz

Same as 6630,6680

κατα τη γνωμη μου θα επρεπε να βαλουν ενα καλυτερο και ταχυτερο.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

re paidia akribo den einai? an kanei 550 + 80 mia Rs MMC DV ( mono tis ATP exw dei tetoia an eseis exete dei kamia allh peite) paei 630.

kai me 750 perneis to N91 me 4gb diladi...

Φιλε μου αν δεν κανω λαθος το 6680 ηταν λιγο πιο ακριβο μολις βγηκε,πιστευω οτι εχει πολυ καλη τιμη και αν κρινω απο το 6680 το Ν70 που θα ειναι ακομα πιο ολοκληρωμενο τα αξιζει και με το παραπανω!Καρτα εχει το Πλαισιο στα 512mb 48 ευρω,δες στο site του Πλαισιου!Οσο για το Ν91 εχεις απολυτο δικαιο :O

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

thnx a lot man! :D :D

 

Παντα συμφωνα με οτι εχω διαβασει :O

Για επαληθευση ας περασει ο φιλος ioannisioannis την παρακατω εφαρμογη-About-freeware να πας πει στα σιγουρα ;)

Θα βγει κατι τετοιο

http://img38.imageshack.us/img38/2679/capture000223gp.jpg

 

Options->info->CPU

About.zip

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παντα συμφωνα με οτι εχω διαβασει :O

Για επαληθευση ας περασει ο φιλος ioannisioannis την παρακατω εφαρμογη-About-freeware να πας πει στα σιγουρα ;)

Θα βγει κατι τετοιο

http://img38.imageshack.us/img38/2679/capture000223gp.jpg

 

Options->info->CPU

thanks nervous.

 

wraio programmataki. epsaxna kati tetoio ( ta siemens to exoun standart)

loipon ta apotelesmata einai ta idia ektos apo to system exception pou exei kamia 10ria noumera meta to -1 dhl. (-1.......)

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, που είναι??

 

ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!!:)

Απ' ότι φαίνεται, η Νόκια ξόδεψε τόσα πολλά για να φτάξει αυτό το τέλειο κινητό και δεν της έμειναν λεφτά για να κάνει τις παραδώσεις και το στέλνει με κάρο!:P

Πέρα από την πλάκα, αφού ξεκίνησε την προηγούμενη βδομάδα η παράδοση πιστεύω το πολύ μέχρι την άλλη βδομάδα να έχει έρθει!

Link to comment
Share on other sites

εμενα απ'οτι ειδα μου φαινεται το n91 οτι δεν εχει 2η καμερα για εικονοκλησεις!!

(και πουθενα δεν λενε για flash!!!αλλα δεν νομιζω!)

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

εμενα απ'οτι ειδα μου φαινεται το n91 οτι δεν εχει 2η καμερα για εικονοκλησεις!!

(και πουθενα δεν λενε για flash!!!αλλα δεν νομιζω!)

εχεις ξεφυγει λγο απο το θεμα.ισως να μπερδρυτηκες.εδω γινονται συζητησεις για το n70 εκτος αν θες να πεις κατι που δεν καταλαβα.

 

 

 

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στο παιδι που ειναι κατοχος αυτου του κινητου.

η καμερα το βραδυ λει τιποτα?

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...