Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia pote den exi erthi kinito stin ora tou.kai ektos aftou an den figoun komatia 6600-6630-6680 den vgeni aplo einai to prama tosa xronia etsi litourgi i alpha clopy kai ektos aftou apo ti mera pou diafimizete mexri pou vgeni einai pleon toso palio.(stin aisthsh pou exis milao etsi oxi sti praksi)
Link to comment
Share on other sites

οι τελευταιες πληροφοριες απο Αγγλια μιλουν για διανομη 10-15 Οκτωβρη το αργοτερο.. :mad: :X το ξεφτυλισαν το θεμα απο την ΝΟΚΙΑ :mad:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

απο αναβολη σε αναβολη μας το παει η nokia κι αντε να δουμε ποσο θα τραβηξει ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

akoma den exei bgei sth germania, ara sthn kalyterh periptwsh milame gia meta apo ena mhna.

agglia tha kykloforhsei telh oktobriou.

To radiofono einai stereo kai paizei me ta akoustika syndedemena, apo ekei kai pera to bazesi kai sto laoudspeaker. kalh poiothta kalos hxos

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξεκινησε η διανομη του!

 

Το coming soon στο site της ΝΟΚΙΑ βγηκε!!!!! :)

 

Αρα μαλλον οπως ειπε και η φιλη μου μεχρι 10 Οκτωβριου πρεπει να ειναι σε ολα τα ΝΟΚΙΑ shops σε ολη την Ελλαδα!(αντε μεχρι 15 του μηνος)!!!

 

Για να τρεχουμε να βγαζουμε λεφτα σιγα-σιγα!!! :p :lol: :alien:

 

http://www.europe.nokia.com/nokia/0,,73,00.html

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

γιουπιιιιιιιιιι!!!!ετοιμα τα χω,καλος να μας ερθει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο nokia shop στη Μυτιλήνη, ξέρω τον ιδιοκτήτη, και τον ρώτησα πότε θα έρθει, και όντας τυχαία μόλις μιλούσε με κεντρικά εκείνη την ώρα, και μου είπε για 1ο δεκαήμερο Οκτωβρίου. Άντε με το καλό.:yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και το 3250 αλλά αργεί ρε παιδιά...Θα σπάσουνε τα νεύρα μας μέχρι να ρθει...Και δεν έχει βασικά και καμμιά διαφορά από το Ν70!!Άσε που δεν έχει 3τζι...Να το βράσω..Είναι και σειρά 3...ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ...
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα στη Νόκια Αμαρουσίου και μου είπε για τέλος 2005. Το είπα ότι στο site της Νόκια έβγαλαν το Coming Soon και μου είπε ότι η τελευταία τους ενημέρωση είναι για τέλος 2005. Μήπως μας δουλεύουν λίγο??
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα στη Νόκια Αμαρουσίου και μου είπε για τέλος 2005. Το είπα ότι στο site της Νόκια έβγαλαν το Coming Soon και μου είπε ότι η τελευταία τους ενημέρωση είναι για τέλος 2005. Μήπως μας δουλεύουν λίγο??

μην τους ακους :!: η ημερομηνια κλειδωσε για 10-15 Οκτωβρη οπως ειπα και δεν τους παιρνει για αλλη αναβολη η Αγγλια παιζει ολο το παιχνιδι ;) κι εκει ειπαν 10-15 κι οπως και στο V903 οι ημερομηνιες που δινουν δεν με εχουν διαψευσει μεχρι τωρα.....επισης χωρις να το εχω επαληθευσει πληρως ακομη μαλλον ενας απο τους λογους της καθυστερησης ειναι οτι η συσκευη θα ειναι MADE IN FINLAND :cool: κι οχι CHINA συναρμολογηση :lol: τουλαχιστον για αρχη ιδωμεν..... :) p.s. στην τιμη δεν υπαρχουν αλλαγες :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα στη Νόκια Αμαρουσίου και μου είπε για τέλος 2005. Το είπα ότι στο site της Νόκια έβγαλαν το Coming Soon και μου είπε ότι η τελευταία τους ενημέρωση είναι για τέλος 2005. Μήπως μας δουλεύουν λίγο??

Πήρα πριν λίγες ώρες το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της ΝΟΚΙΑ και είπα ότι κάποια καταστήματα λένε για τέλος Οκτωβρίου και κάποια τέλος έτους, και μου είπαν πως η επίσημη ενυμέρωση που έχουν είναι για τέλος Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτωμβρίου. Αρα όλα δείχνουν ότι το πρώτο 10ήμερο που λένε πολλοί είναι το ποιό πιθανό. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

το n70 εχει symbian 8? ή κανω λαθος?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πολυπλήκτρο του Ν70 για το παιδί που το έχει πάρει, βολεύει;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και το 3250 αλλά αργεί ρε παιδιά...Θα σπάσουνε τα νεύρα μας μέχρι να ρθει...Και δεν έχει βασικά και καμμιά διαφορά από το Ν70!!Άσε που δεν έχει 3τζι...Να το βράσω..Είναι και σειρά 3...ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ...

 

Ti na to kanw to 3G les kai to xrhsimopoiei kaneis ;) kai seira 3 pou nai ti egine den katalaba???

 

auth h nokia 100 montela mas mperdeuei kathe fora imarton as ta kanei ola wraia na mi mperedeuomai. Poli klasiko to N70 ena mauro xrwma de mporouse na xei??? :/

Link to comment
Share on other sites

αληθεια πως και δεν κανονισε κανεις να δει το n-70 του ioannisioannis κι απο κοντα να γραψει κι αυτος τις εντυπωσεις του?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

'Εχω γραφτεί στο newsletter του γερμανού και μόλις πήρα το καινούργιο. Γράφει coming soon Οκτώβριος 2005.

Να ρωτήσω κα κάτι . Το n91 καθυστερεί για να βάλουν το σύστημα για την πνευματική ιδιοκτησία (δεν ξέρω πως ακριβώς αποκαλείται). Υπάρχει περίπτωση να το βάλουν ή να το έχει και το n70;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...