Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε μένα στο nokia club στην Καποδιστρίου στον Πειραιά μου είπαν για Οκτώβριο.Ελπίζω να μην αληθεύει.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια το κινητο μπορει να διαβασει αρχεια του office δηλαδη ενα εγγραφο του word
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Nai, alla xreiazese to QuickOffice gia na ta anoigeis.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι στα Νοκια shops δεν ξέρουν πότε θα έρθει. Ή ξέρουν και λένε ό,τι τους κατέβει. Ούτε το Ν90 δεν έχει κυκλοφορήσει καλά καλά, δε νομίζω να έρθει τόσο γρήγορα το Ν70, δυστυχώς. :(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι στα Νοκια shops δεν ξέρουν πότε θα έρθει. Ή ξέρουν και λένε ό,τι τους κατέβει. Ούτε το Ν90 δεν έχει κυκλοφορήσει καλά καλά, δε νομίζω να έρθει τόσο γρήγορα το Ν70, δυστυχώς. :(

Πιστεύω ούτε καν τέλη Σεπτεμβρίου θα χει έρθει. Μέσα Οκτωβρίου, και βάλε... :O

Εμένα πάντως με συμφέρει αυτό... (Οι λόγοι είναι πολλοί και διάφοροι)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Και σιγά μην έχει 580 ευρω μονο. ~570 εχει το 6680 τωρα, που κυκλοφορει εδω και κατι μηνες. Αντε οταν θα βγει το ν70, να πεσει η τιμη του 6680 αλλα ποσο; Αντε να παει 540 το πολυ.

Αν καποιος θα θελει να αγορασει το 6680 και δει και το ν70 (που εχει παραπανω δυνατοτητες απο το 6680) ποιο θα παρει. Η διαφορα στην τιμη τους ειναι πανω κατω 40 ευρω. Ποιος θα τσιγκουνευτει 40 ευρω αν ξερει οτι στην τσεπη του θα εχει ενα τηλεφωνο (και οχι μονο) που στην κυριολεξια πεταει;

Δεν νομιζω να γινει ετσι γιατι η νοκια θα χασει τις πωλησεις του 6680.

Κατα την γνωμη μου με ολα οσα ακουω εδω μεσα και με λιγο λογικη το ν70 θα εχει 600+βαλε ευρα (καλως η κακως)

Τωρα για το ποτε θα βγει ας κανουμε λιγο υπομονη και να ευχομαστε να μην εχει κανενα προβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Και σιγά μην έχει 580 ευρω μονο. ~570 εχει το 6680 τωρα, που κυκλοφορει εδω και κατι μηνες. Αντε οταν θα βγει το ν70, να πεσει η τιμη του 6680 αλλα ποσο; Αντε να παει 540 το πολυ.

Αν καποιος θα θελει να αγορασει το 6680 και δει και το ν70 (που εχει παραπανω δυνατοτητες απο το 6680) ποιο θα παρει. Η διαφορα στην τιμη τους ειναι πανω κατω 40 ευρω. Ποιος θα τσιγκουνευτει 40 ευρω αν ξερει οτι στην τσεπη του θα εχει ενα τηλεφωνο (και οχι μονο) που στην κυριολεξια πεταει;

Δεν νομιζω να γινει ετσι γιατι η νοκια θα χασει τις πωλησεις του 6680.

Κατα την γνωμη μου με ολα οσα ακουω εδω μεσα και με λιγο λογικη το ν70 θα εχει 600+βαλε ευρα (καλως η κακως)

Τωρα για το ποτε θα βγει ας κανουμε λιγο υπομονη και να ευχομαστε να μην εχει κανενα προβλημα :)

Το 6680 αυτη τη στιγμη ειναι περιπου στα 540 ευρω και απο το Πασχα που βγήκε έχει πεσει περιπου 60 ευρω Αυτο σημαινει πως μεχρι να βγει το Ν70 θα εχει πεσει κι αλλο, κοντα στα 500 ή και λιγο πιο κατω. Αρα η διαφορα στη τιμη τους θα ειναι περιπου 100-120 ευρω (οπως και αναμεσα στο 6630 και 6680, οταν το δευτερο κυκλοφορησε) και ο καθενας θα βλεπει τι θελει απο το κινητο και θα αποφασιζει ποιο να παρει.

Για να ξεκινησει το κινητο πανω απο 600 μου φαινεται λιγο τραβηγμενο αλλα περιπου 580-590 μπορει. Μην ξεχνας πως θα ειναι περιπου ο αντικαταστατης του 6680 και η τιμη του θα ειναι αναλογη αυτου οταν πρωτοεμφανιστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μία ερώτηση. Αυτό το visual radio τί είναι; έχει καμια σχέση με το κανονικό ράδιο ή είναι ράδιο μέσω ιντερνετ και μόνο;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μία ερώτηση. Αυτό το visual radio τί είναι; έχει καμια σχέση με το κανονικό ράδιο ή είναι ράδιο μέσω ιντερνετ και μόνο;

 

Ακριβως για να το χρησιμοποιησεις θα πρεπει να εχεις ενεργοποιημενο το gprs.Με το Visual Radio βλεπεις πληροφοριες για το τραγουδι που ακους,για τον σταθμο που εχεις,κτλ.

Διαβασε ΕΔΩ για περισσοτερα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αυτό όμως που δεν έχω καταλάβει είναι, έχει ενσωματωμένο δέκτη για να λαμβάνει ράδιο ή τον ήχο τον λαμβάνει μέσω ιντερνετ; γιατί αν έχει δέκτη ενσωματωμένο σίγουρα θα υπάρξει κάποιο πρόγραμμα που να μπορείς να ακούσεις ράδιο χωρίς να χρειάζεται να εισαι συνδεδεμένος.Αλλά αυτό δε θα γινόταν για παράδειγμα αν τον ήχο τον λαμβάνει από το ιντερνετ με τη μορφή δεδομένων
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Εχει και δεκτη ραδιοφωνου.Το visual radio ειναι ασχετο.Απλα το εχει για ολα τα επιπλεον που σου παρεχει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Και προφανώς θα έχει και ανοιχτή ακρόαση για το ραδιόφωνο! και ξυπνητήρι με ραδιόφωνο!! ααα, ενασ καλός λόγος για να προτιμήσω το N70 αντί για το 6680. Φαντάζομαι θα βγει και κανένα προγραμματάκι για να μπορώ να αντιγράφω αν μαρέσει κάτι στη μνήμη του τηλεφώνου από το ράδιο!!!!!!!!!! :O
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

nai alla to n91 prosferei perissotera pragmata apo ena aplo mp3

den eipa oti den prosferei pio polla fusika kai prosferei to n91 alla eleos 700 eurw kinhto logiko 8a htan na exei kai eggrafh apo radiofwno an den to eixe kai auto tote 8a htan apla gia ta mpaza!!

Link to comment
Share on other sites

bre egw den se lew gia xwritikothta gia kapoion pou exei kinhto me mp3 alla den exei radio katalabes????dld ena me 128MB mnhmh einai mia xara!!

nai alla to n91 tha einai kathara kalitero apo to mp3 player pou les , epeidh tha mporeis na valeis perissotera songs os apopsi xoritikotitas.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, εσείς αρχίσατε εδώ τα μαλώματα με πυροδότηση του μηνύματός μου, αλλα εμένα ποιός θα μου απαντήσει σ¨αυτά που ρώτησα ο καημένος;!!! :mad: :p :cry:
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, εσείς αρχίσατε εδώ τα μαλώματα με πυροδότηση του μηνύματός μου, αλλα εμένα ποιός θα μου απαντήσει σ¨αυτά που ρώτησα ο καημένος;!!! :mad: :p :cry:

auta pou rwthses sou ta apanthsan merika paidia ap' oti eida sthn prohgoumenh selida!!!gia pes ti 8es na sou apanthsw!! :)

Link to comment
Share on other sites

apopsh mou:kala anaferei o filos gia ta polla 700 eurw.einai ontws uperarketa.ALLA proseksate thn autonomia tou n91.aggizei apla thn athliothta.krima gia ena toso proxwrhmeno MUSIC phone.me autonomia 191 wrwn oute mish wra mp3 tha akous(afou kai o sklhros tha eksantlei thn mpataria).epipleon den einai 3g,oxi kati para poli xrhsimo alla sigoura meion.to n70 ta prosferei ola se ena mazemeno kai pithanon akrivo paketaki alla fantazomai oxi ekswfrenika akrivo.

to visual radio einai kati san to rds alla monaxa mesw gprs.kala tha htan na eixe rds.giati o vasikoteros,kata thn apopsh mou,antipalos tou n70,to sxg75 ths siemens prosferei ola auta kai merika alla(oxi omws to symbian leitourgiko).

kalon oktwvrh twra....!

Link to comment
Share on other sites

Η nokia είναι συνήθως ακριβής στις ημερομηνίες που δίνει.

I don't think so!! Το Ν90 ήταν να έρθει μέσα στο 2ο τρίμηνο του 2005 και ήρθε πρόσφατα! Αρα...

Link to comment
Share on other sites

Το Ν90 θες να πεις...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...