Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα ποιος ειπε oτι θα εχει 640 ευρω...και ολοι πιπιλησατε την καραμελαι;;;;:confused:

Αν σας αρεσει παρτε το, αν οχι,υπαρχουν αλλες συσκευες,φθηνοτερες και καλυτερες.:rolleyes:

 

Κορυφαια βεβαια ειναι η συγκριση του παραπανω φιλου, με το 3πλασιου μεγεθους universal που θα στοιχιζει και 1000 ευρω, με ενα απλο sic smartphone.:wackο:...

 

Επισης ακομα και 640 να εχει,ειναι τοοοοοσο μικρη η διαφορα της τιμης (360 ευρω) με το universal για να λεμε "κοντα στις τιμες τους";;;

Επειτα δεν νομιζω να υπαρχει σοβαρος κοσμος που να ειναι σε διλημμα μεαξυ Ν70 και universal...Ελεος δηλαδη.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, 640€ είναι πολλά για smartphone. Δε νομίζω να κάνει αυτό το λάθος η νοκια γιατί ξέρει ότι δε θα πουλήσει πολλά. Το πολύ πολύ να το βγάλει με αυτή την τιμή και να την ρίξει πολύ γρήγορα!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, 640€ είναι πολλά για smartphone. Δε νομίζω να κάνει αυτό το λάθος η νοκια γιατί ξέρει ότι δε θα πουλήσει πολλά. Το πολύ πολύ να το βγάλει με αυτή την τιμή και να την ρίξει πολύ γρήγορα!

μακάρι,να πάρει ποτε δεν ασχολήθηκα με την πολιτική που χρησιμοποιεί η nokia k έτσι δεν μπορώ να είμαι σίγουρος γι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα σας στεναχωρήσω. Έχω εμπιστευτικές πληροφορίες απο φίλο μου μέσα απο τη Νοκια, το κινητό θα κάνει περίπου 780€ :( :mad: :p

 

Τί λετε ρε σείς; Άκου εκεί 640€; Αποκλείεται να κάνει τόσο. max 580€. Δεν παίρνουμε PC, κινητό τηλέφωνο παίρνουμε. Και με τί προοπτική θα πίστευε η Νόκια ότι θα έχει πωλήσεις αν το φθινότερο Ν smartphone της κάνει 640€; Μη λέμε π@παριές... Αμάν!

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα σας στεναχωρήσω. Έχω εμπιστευτικές πληροφορίες απο φίλο μου μέσα απο τη Νοκια, το κινητό θα κάνει περίπου 780€ :( :mad: :p

 

Τί λετε ρε σείς; Άκου εκεί 640€; Αποκλείεται να κάνει τόσο. max 580€. Δεν παίρνουμε PC, κινητό τηλέφωνο παίρνουμε. Και με τί προοπτική θα πίστευε η Νόκια ότι θα έχει πωλήσεις αν το φθινότερο Ν smartphone της κάνει 640€; Μη λέμε π@παριές... Αμάν!

 

 

thν τιμη των 640ε την ανεφερε μονο ένας αλλα ακουγεται 100% λογικη και μαλλον εσύ ελπιζεις να κάνει το πολυ 580ε. Και το λεω αυτο γιατι το 6680 έχει αυτη τη στιγμη 550-560ε , πως ειναι δυνατον το Ν70 να ειναι το πολυ 30ευρω ακριβοτερο;;; Επιπλεον η τιμη για το Ν90 ακουστηκε απο πολλές πηγες στα 750-800ε (!) - γεγονός που κανει τα 650ε του Ν70 ακομα πιο "λογικα".

 

Εγω προσωπικά στα αρ... μου, δεν προσβληθηκα, αλλα πριν ανοιξουμε το στομα μας και την λεμε σε αλλους να σκεφτομαστε λιγο, έτσι;

 

peace. :)

 

 

 

η τιμη των 750ε για το Ν90 αναφέρεται σε πολλά ξένα review και τη θεωρω έγκυρη.

 

από εκεί και πέρα αν εσείς έχετε μια εκτη άισθηση που σας λέει οτι είναι φθηνότερα ή απλως σας αρέσει να βαυκαλιζεστε με την ιδέα οτι θα ναι φθηνοτερα - αυτο είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

thν τιμη των 640ε την ανεφερε μονο ένας αλλα ακουγεται 100% λογικη και μαλλον εσύ ελπιζεις να κάνει το πολυ 580ε. Και το λεω αυτο γιατι το 6680 έχει αυτη τη στιγμη 550-560ε , πως ειναι δυνατον το Ν70 να ειναι το πολυ 30ευρω ακριβοτερο;;;

Το 6630 τοσο ειχε πριν βγει το 6680. Για δες τη διαφορα τους τωρα.

 

'Η μηπως εχεις δει πολλα Σ60 απο τη νοκια να εχουν 700Ε(ποσο μαλλον οταν θα υπαρχουν αλλα 2 'ανωτερα' μοντελα) ; :wacko:

 

αλλα πριν ανοιξουμε το στομα μας και την λεμε σε αλλους να σκεφτομαστε λιγο, έτσι;

:rolleyes:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

 

Εγω προσωπικά στα αρ... μου, δεν προσβληθηκα, αλλα πριν ανοιξουμε το στομα μας και την λεμε σε αλλους να σκεφτομαστε λιγο, έτσι;

To σκέφτηκα πολύ καλά αυτό. Και αν εσύ βλέπεις λογικά τα 640€ τότε τί να πω. Θα πουλήσει παααρα πολύ αμα είναι τόσο φθηνό. χμμμ :rolleyes:

 

Και ακόμη κι αν αυτό κάνει 640€ τότε το Ν91 πόσο θα κάνει δλδ; Θα πρέπει να πουλήσουμε το σπίτι μας για να το αγοράσουμε; :X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ ένα έχω να πω.Το Ν70 θα ακολουθήσει την πορεία που χάραξαν τα nokia 6600,7610,6630,6680...Η τιμή του θα είναι περίπου 600 ευρώ και για ακόμα μια φορά η Nokia θα δείξει σε όλους ποιος είναι ο άρχοντας των smart phones. Προσωπικά είμαι κάτοχος ενός 6630 και παλαιότερος κάτοχος 6600. Έχοντας έρθει σε επαφή με άλλα κινητά της ίδιας αξιάς ,όπως sonyericsson p800 , P900 και HP 6340 έχω να πω απλά πως οι άλλες εταιρίες για να έχουν στον ήλιο μοίρα πρέπει να βγάλουν κάτι το με το οποίο δεν ασχολείται η nokia . Τρανό παράδειγμα αποτελεί η Siemens η οποία προσπάθησε να μπεί στα χωράφια της nokia και όλοι είδαμε μια μεγάλη αποτυχία .Θυμάστε τις λαμπρές αντιπαραθέσεις του 6600 με το SX1? Σε αυτή τη ζωή το θέμα δεν είναι πως θα βγάλεις κάτι καλό αλλά πως θα διατηρηθείς σε υψηλά επίπεδα . Δεν είναι δε καθόλου τυχαίο πως ένας κολοσσός της πληροφορικής όπως η microsoft δέχθηκε να προσωρήσει σε συμφωνία με τη nokia . Για να κλέισω θα ήθελα να πω πως όλες οι συγκρίσεις με nokia σε επίπεδο all around κινητού είναι άστοχες . Τι να την κάνω την οθόνη του sharp , τις Pda δυνατότητες του P910 και τις WIFI ικανότητες του 6340 . Όταν κάποιοι έχουν στα χέρια τους ένα κινητό που είναι πολύ καλό σε όλα τα επίπεδα δεν είναι τουλάχιστον ανώφελο να ασχολούνται με οτιδήποτε άλλο . Κανένα νέο για το πότε έρχεται το Ν70?
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχουμε ξαναπεί, σύμφωνα με τη νοκια θα έρθει το τρίτο τρίμηνο του 2005. Τώρα αν θα έρθει τότε, κανείς δεν ξέρει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα σήμερα από ένα γνωστό μου που έχει κατάστημα με κινητά στην πλατεία Κάνιγγος και μου είπε οτι επικοινώνησε με ΝΟΚΙΑ και του είπαν οτι το Ν70 θα έρθει σε ένα μήνα :w00t: (μέχρι τέλος Ιουλίου) και τα Ν90 και Ν91 από Σεπτέμβριο.Μακάρι να γίνει έτσι.Δεν μπορώ να περιμένω άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα σήμερα από ένα γνωστό μου που έχει κατάστημα με κινητά στην πλατεία Κάνιγγος και μου είπε οτι επικοινώνησε με ΝΟΚΙΑ και του είπαν οτι το Ν70 θα έρθει σε ένα μήνα :w00t: (μέχρι τέλος Ιουλίου) και τα Ν90 και Ν91 από Σεπτέμβριο.Μακάρι να γίνει έτσι.Δεν μπορώ να περιμένω άλλο.

Λίγο δύσκολο το κόβω αλλά θα ήταν πολύ καλό!!! :D

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

re paides exoume pei oti tha xei girw sta 500 euro swsta?Gia na min vgoume off topic tha parakalousa me pm na mou peite osoi xerete magazia stin athina pou poulan fthinotera kinita (nha ta xw ipopsin gia to n70!episis mipos xerete an paizei kati gia omadiki agora apo italia!
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να πιστεύω ότι το Ν70 θα έχει 640 ευρώ .Εύχομαι να είναι πιο φθηνό να σας θυμίσω ότι το sharp 902 που είναι και ογκώδεις και έχει vodafone menu και δεν είναι smart phone θυμάστε πόσο είχε όταν βγήκε.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να πιστεύω ότι το Ν70 θα έχει 640 ευρώ .Εύχομαι να είναι πιο φθηνό να σας θυμίσω ότι το sharp 902 που είναι και ογκώδεις και έχει vodafone menu και δεν είναι smart phone θυμάστε πόσο είχε όταν βγήκε.

Πόσο είχε?

Link to comment
Share on other sites

ειχε 780 απο οτι θυμαμαι αλλα ειναι κατι το διαφορετικο και δεν μπορεις

να συγκρινεις

Να τονισω πως οταν η ΝΟΚΙΑ λεει πχ 3ο τριμ το φερνει στο τελος αυτου

(ετσι εγινε με 6600 ,6230 ,6630 που παρακολουθησα οποτε αυτη ειναι η γενικη

πολιτικη της)

Τελος ειναι της ταξης αυτης που η τιμη του οταν βγαινει βρισκεται στα

500-560Ε

Αυτη ειναι η αποψη μου και ετσι πιστευω πως θα εχουν τα πραγματα για αλλη μια φορα.

 

Ετσι οπως καθε φορα λεγεται οτι τωρα θα βγει οχι οχι την αλλα βδομαδα,

τον μηνα που μας ερχεται κλπ

Ευχομαι να βγω ψευτης αλλα δυσκολο το κοβω!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις την βοήθεια-γνώμη σας... Λοιπόν, τον Αύγουστο κάνω αναβάθμιση κινητού λόγω συμβολαίου (καμιά 500€). Να περιμένω το ρημάδι το Ν70 ή να χτυπήσω το 6680(γιατί τώρα τελευταία το 6100 δεν μας τα λέει καλά) και να ησυχάσω?
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις την βοήθεια-γνώμη σας... Λοιπόν, τον Αύγουστο κάνω αναβάθμιση κινητού λόγω συμβολαίου (καμιά 500€). Να περιμένω το ρημάδι το Ν70 ή να χτυπήσω το 6680(γιατί τώρα τελευταία το 6100 δεν μας τα λέει καλά) και να ησυχάσω?

Το συζητάς; Εννοείται να περιμένεις :O

Άλλωστε όχι για πολύ

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Το συζητάς; Εννοείται να περιμένεις :O

Άλλωστε όχι για πολύ

 

Αν στείλω κανά μέηλ στην Alpha-Copy λές να μου απαντήσουν για το πότε θάρθ' ή είπα το πρώτο καλό ανέκδοτο του καλοκαιριού ?

Link to comment
Share on other sites

Αμεσα ,δεν νομιζω να ερθει ,απο Σεπτεμβριο και βλεπουμε παιδια :)

 

φιλε B_D_ στειλε μειλ,δεν ξερεις ,μπορει να απαντησουν .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν στείλω κανά μέηλ στην Alpha-Copy λές να μου απαντήσουν για το πότε θάρθ' ή είπα το πρώτο καλό ανέκδοτο του καλοκαιριού ?

 

Φιλε πιστευω πως θα σου απαντησουν οτι εχουν ανακοινωσει δηλαδη

απλα 3ο τριμηνο

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πιστευω πως θα σου απαντησουν οτι εχουν ανακοινωσει δηλαδη

απλα 3ο τριμηνο

 

Σωστός.Πέρασα σήμερα από τα κεντρικά στη Συγγρού και τους λέω:"το Ν70 πότε έρχεται?" και μου απαντάει:"από μέρα σε μέρα το περιμένουμε.Θέλετε να μας δώσετε τα στοιχεία σας να σας βάλουμε στη λίστα?".Εγώ:"Είστε σίγουροι?Τόσο γρήγορα?".Αυτή:"Αχ,συγνώμη,να κοιτάξω.Το Ν90 περιμένουμε.Το Ν70,όπως λέει και το χαρτί(και μου το δείχνει) θα έρθει το 3ο τρίμηνο.Αν μπαίνετε ίντερνετ θα ενημερωθείτε από κεί." :lol:

Υπομονή παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή:"Αχ,συγνώμη,να κοιτάξω.Το Ν90 περιμένουμε.Το Ν70,όπως λέει και το χαρτί(και μου το δείχνει) θα έρθει το 3ο τρίμηνο.Αν μπαίνετε ίντερνετ θα ενημερωθείτε από κεί." :lol:

Υπομονή παιδιά.

 

 

εαν περίμενες φίλε μου αξιόπιστη απάντηση από εκεί...χέσε ψηλά κ' αγνάντευε...είναι σαν να θέλεις να πάρεις κινητό και να συμβουλευτείς κάποιος στα διακεκριμενα μαγαζιά που πουλούν κινητά κ να σε κοιτάνε με ανοιχτό στόμα....(ό μ ω ς υπάρχουν και εξαιρέσεις...)

Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...