Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη δεν εχει και την απλη λειτουργια του ραδιου?πρεπει σωνει και καλα να συνδεεσαι με το ιντερνετ????

Ελπιζω να υπαρχει η επιλογη....

 

Προσωπικα,το wifi δεν με ενδιαφερει,καθως το εχω στο pda.Οποτε το κινητο εχει αλλες χρησεις για μενα.Εξαλλου προτιμω να το κρατω εκτος ιντερνετ ειδικα τωρα που παιζουν ενα καρο ιοι και για τα κινητα πλεον,και μεσα σε αυτο,κρατω και info που συνεχως ξεχναω.

 

Αληθεια,εχει δοκιμασει κανεις με επιτυχια το bluejack?Yποτιθεται οτι με αυτο μπορεις να δεις αρχεια αλλων κινητων εφοσον εχουν ανοιχτο bluetooth χωρις να απαιτειται η αδεια και ο κωδικος συνδεσης με αυτες.Κατι αναλογο εκανε και νοκια με το προγραμμα sensor.

Παω να ποσταρω στα προγραμματα!!!

NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια χωρις να μαι τελειως σιγουρος μην ελπιζετε σε θαυματα

μετα απο 1 , 2 μηνες τα ξαναλεμε

 

πιο πριν το κοβω σχεδον απιθανο

 

Den kserw an eidate xthes Live8, padws se kapoia poli (an de kanw lathos prepei natan to Londino) eida mia diafimish Nokia SeriesN (etsi genika xwris modelo).

Twra auto kati shmainei etsi... ;)

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ την είδα,ήταν στο αριστερό μέρος της εξέδρας και έλεγε "Nseries",αφίσα ήταν...από αυτές που υπάρχουν ειδικά <κουτιά> ας το πω,που τις κολλάνε-ξεκολλάνε και βάζουν άλλες!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Να σας κάνω μερικές ερωτήσεις, μια και δεν έχω ασχοληθεί πολύ με Nokia ή Symbian κινητά, αλλά το n70 μου αρέσει αρκετά :

 

1. Με αναβαθμίσεις στα Nokia τι γίνεται? Μπορείς από το σπίτι, όπως πχ με Siemens και SonyEricsson ή πρέπει να πας σε Nokia Center?? Στα Symbian αλλάζει γενικά ο τρόπος?

2. Γενικά η αντιπροσωπεία και το service γενικά είναι καλά? Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα..

3.Το n70 αναμένεται να έχει κανα κλείδωμα γενικά με τα αρχεία του? (πχ mp3 και drm , αποστολή κάποιου είδους αρχείου με bluetooth Κλπ)

 

Τhanx εκ των προτέρων και sorry ξέρω ότι είναι λίγο offtopic γιατί δεν αναφέρεται αποκλειστικά στο n70, αλλά δεν θέλω πολλά πράγματα, κυρίως με ενδιαφέρει να ξέρω για τα 1. και 3.

 

--WinMik--

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν εχει και την απλη λειτουργια του ραδιου?πρεπει σωνει και καλα να συνδεεσαι με το ιντερνετ????

Ελπιζω να υπαρχει η επιλογη....

 

Yπαρχει,μολις ανοιξεις το ραδιο θα ενωθει στους απλους FM σταθμους,αλλα αν ο χρηστης το επιθυμει και ο σταθμος το υποστηριζει μπορεις να ενωνεσαι μεσω GPRS και να κανεις πολυ περισσοτερα απο το RDS(το οποιο ομως ειναι free)

Περισσοτερα εδω:

http://visualradio.com

 

1. Με αναβαθμίσεις στα Nokia τι γίνεται? Μπορείς από το σπίτι, όπως πχ με Siemens και SonyEricsson ή πρέπει να πας σε Nokia Center?? Στα Symbian αλλάζει γενικά ο τρόπος?

2. Γενικά η αντιπροσωπεία και το service γενικά είναι καλά? Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα..

3.Το n70 αναμένεται να έχει κανα κλείδωμα γενικά με τα αρχεία του? (πχ mp3 και drm , αποστολή κάποιου είδους αρχείου με bluetooth Κλπ)

1.Oχι δεν μπορεις απο το σπιτι,πρεπει αναγκαστικα να πας σε Nokia center.

2.Εγω μεχρι στιγμης,αν και μονο για αναβαθμιση χρειαστηκα να παω σε nokia center,δεν ειχα προβλημα...μεσα σε 30 λεπτα τελειωνα.

3.Υπαρχει ενας περιορισμος,ο οποιος ομως παρακαμπτεται με μια αλλαγη της καταληξης,η με την χρηση καποιου προγραμματος.

Περισσοτερα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=45299

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, με κάλυψες (αν και ψιλοξενέρωσα..)

Παντως εκανα ενα λαθακι...30 λεπτα εννοουσα,οχι 30 ωρες.:p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

kalispera, xerei kaneis pote erxetai to N70(kai pos o peripou tha kostizei?)

 

Εχει αναφερθει απο την νοκια για third quarter of 2005. Τιμη,

γυρω στα 500~550€ χωρις φορους.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα της Nokia, και μου πε Νοέμβριο - Δεκέμβριο :blink: :X

 

Δεν κάνω πλάκα. Μόλις μου το πε, έμεινα :shock:

 

Δεν ξέρω τί να πω, απλά ΠΕΡΙΜΕΝΩ :cry:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα της Nokia, και μου πε Νοέμβριο - Δεκέμβριο :blink: :X

 

Δεν κάνω πλάκα. Μόλις μου το πε, έμεινα :shock:

 

Δεν ξέρω τί να πω, απλά ΠΕΡΙΜΕΝΩ :cry:

 

ρε παιδιά λογικό ακουγετε διότι πότε έβγαλε 3230 6680

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο νοκια shop πηγες?Τελικα κανεις δεν εχει μια αξιλογη απαντηση.Ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του.....Ας μεινουμε λοιπον στο 3Q που λεει η Νοκια και ας περιμενουμε ελπιζοντας για το νωριτερο δυνατο.

σωστα???

NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο νοκια shop πηγες?Τελικα κανεις δεν εχει μια αξιλογη απαντηση.Ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του.....Ας μεινουμε λοιπον στο 3Q που λεει η Νοκια και ας περιμενουμε ελπιζοντας για το νωριτερο δυνατο.

σωστα???

 

Ακριβως φιλε μου το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι υπομονη και να μην δινετε βαση σε φημες που αφορουν την ημερομηνια κυκλοφοριας αλλα και τιμης γιατι ο καθενας λεει και διαφορετικα πραγματα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο αναμένεται το πρώτο 15ήμερο του Σεπτεμβρίου.Η τιμή του δεν θα διαφοροποιείται κατά πολύ απο τα 6630,6680(550-600 Ευρώ).Υπομονή.Πρίν το σεπτέμβρη δεν υπάρχει περίπτωση γιατί δεν πρέπει να ξεχνάμε πως εδώ είμασταν και το προηγούμενο καλοκαίρι όταν περιμέναμε το 6630. Στην αρχή μιλούσαμε για καλοκαίρι μετά για Σεπτέμβρη και τελικά εγώ το πήρα Νοέμβρη λίγες ημέρες αφότου κυκλοφόρησε στην Ελλάδα.Καλό καλοκαίρι και άντε με 2 megapixels απο Σεπτέμβρη....
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γμτ....ηθελα και εγω 2 ΜΡ για το καλοκαιρι....

Δεν πειραζει ομως,το καλο πραγμα αργει να ερθει.Αληθεια,ολοι εμεις που το περιμενουμε,εχουμε μπει σε λιστα αναμονης?Μιλαμε τα πρωτα που θα ερθουν δεν θα προλαβουν να μεινουν στα ραφια για πολυ!!

 

Ασχετο,υπαρχει thread που δημοσιευουμε φωτογραφιες απο κινητα,απο συμβαντα καθημερινα που βλεπουμε και θα θελαμε να αποθανατισουμε??Εχω τυχει πολλες φορες επι τραγελαφικων καταστασεων,ιδιως εν ωρα οδηγηματος,που αξιζε μια φωτο...

NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γμτ....ηθελα και εγω 2 ΜΡ για το καλοκαιρι....

Δεν πειραζει ομως,το καλο πραγμα αργει να ερθει.Αληθεια,ολοι εμεις που το περιμενουμε,εχουμε μπει σε λιστα αναμονης?Μιλαμε τα πρωτα που θα ερθουν δεν θα προλαβουν να μεινουν στα ραφια για πολυ!!

 

Ασχετο,υπαρχει thread που δημοσιευουμε φωτογραφιες απο κινητα,απο συμβαντα καθημερινα που βλεπουμε και θα θελαμε να αποθανατισουμε??Εχω τυχει πολλες φορες επι τραγελαφικων καταστασεων,ιδιως εν ωρα οδηγηματος,που αξιζε μια φωτο...

 

Δεν υπαρχει thread αλλα για αυτο το σκοπο υπαρχει το myGallery . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παλι ακουσα για τελος Ιουλιου-αρχες Αυγουστου...

Τι να πω...ας βγει τωρα να το παρουμε εμεις που καιγομαστε και οι υπολοιποι παρτε το απο σεπτεμβρη,δεν χαθηκε ο κοσμος... :)

Link to comment
Share on other sites

tilefonara mallon tha einai!egw skeftomai na parw 6680..mexri na vgei to N70..apo tin alli lew as kanw ligi ipomoni..allwste kalokairi einai twra..mi mas to klepsoun kiolas..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

tilefonara mallon tha einai!egw skeftomai na parw 6680..mexri na vgei to N70..apo tin alli lew as kanw ligi ipomoni..allwste kalokairi einai twra..mi mas to klepsoun kiolas..

 

Εγώ λέω να περιμένεις. Αν η Νοκια το βγάλει στην προγραμματισμένη ημερομηνία, δε θα αργήσει πολύ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα ρώτησα στην Νόκια στην Γλυφάδα και μου είπαν

το Ν90 μέσα στόν Ιούλιο και Σεπτέμβριο τα Ν91 Ν70.

Link to comment
Share on other sites

Παντος να επαναλαβω οτι η πληροφορηση των ΝΟΚΙΑ SHOPS δεν ειναι και η καλυτερη δυνατη...Αλλοι ξερουν,αλλοι υποθετουν,αλλοι παπαγαλιζουν.Εγω σαν πιο αισιοδοξος,επειδη ετσι με συμφερει(χεχε) θα το περιμενω τελος ιουλιου,αρχες αυγουστου....ας ελπισω οτι δεν ...θα περιμεεεενωωωωω θα περιμεεεενωωωω.......
NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

παιδια προσγειωθείτε.τέλος ιουλίου είναι σε 15 ημέρες.το τηλέφωνο δεν κυκλοφορεί πουθενά.Μέχρι να έρθει στην ελλάδα θα πρέπει να έχει κυκλοφορήσει τουλάχιστον ένα μήνα στο εξωτερικό.Δηλαδή πρέπει σώνει και καλά να γράφουμε ότι μας κατέβει για να διατηρούμε το forum ενεργό?όποιος πιστέυει πάντως πως το τηλέφωνο θα έρθει σε 15 ημέρες ή δεν έχει αγοράσει ξανά nokia smart phone ή δεν βάζει μυαλό απο τις απανωτές καθυστερήσεις της nokia.αυτό το λέω εκ πείρας.πέρυσι τέτοια εποχή έλεγαν πως θα ερχόταν το 6630 αλλά τελικά κυκλοφόρησε Νοέμβρη.δηλαδή ξεχνάτε τις ομαδικές παραγγελίες τηλεφώνων απο την Ιταλία όταν ακόμα δεν κυκλοφορούσαν τα τηλέφωνα στην Ελλάδα?
Link to comment
Share on other sites

sorry δεν παρακολουθουσα τι γινονταν περισυ.Παντος μαλλον ειμαι απο τους τυχερους της νοκια,καθως και το 6680 που πηρα,ηταν η δευτερη φουρνια κυκλοφοριας και το πηρα κατοπιν προπαραγγελιας απο νοκια shop οταν μου την εβδομαδα που υποτιθεται οτι θα ερχονταν.Δεν εχω κακη εμπειρια σε αυτον τον τομεα.Απλα επαναλαμβανω πληροφοριες που μας δινουν.cheers
NOKIA FOREVER...
Link to comment
Share on other sites

Θα έχει auto focus τo N70;Πάντως αν η κάμερα των 2ΜΡ είναι ισάξια του Κ750 δεν θα λέει και πολλά.Σε σχέση με το 6680 δεν διαπίστωσα συμαντικές διαφορές
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...