Jump to content

Samsung Galaxy S23


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από φόρτιση σε φόρτιση με υπόλοιπο 30-40% σε μια τυπική μέρα:

1.ΒΤ με δύο ρολόι και ακουστικά για κανά 1hr MAX χρήση 

2. 1 εταιρικό email συν αλλά τρία προσωπικα

3. Teams 

4. Viber

5. Ομιλία 30'

6. Browsing με samsung browser

7. Youtube 

8. Spotify max 1hr

9.  2 sim και όταν δεν είμαι σε wifi είναι σε 5g

 

Δεν με ενδιαφερει να βγάζει η φόρτιση 5 μέρες. Ξέρω όσο και να κόψω η φόρτιση τέλος της μέρας θα γίνει. Συνεπώς με αυτά τα δεδομένα είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος από την συσκευή χωρίς να θυμάμαι άλλη φορά να είχα συσκευή και να μην είχα κάποια μείον. 

Πόσο μάλλον όταν την πήρα στα 600€ περίπου. 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον στοιχεία και δείχνει να τα πηγαίνει καλά για το μέγεθος της μπαταρίας του.
Αλλά δεν υπάρχει κάποιος που είχε το S22 ultra πριν από αυτό να μας πει αυτό που ρώτησα?
Θέλω να δω πόσο χειρότερο είναι και αν ανταπεξέρχετε στις ανάγκες μου, να μην κάνω την κίνηση άσκοπα!!


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manan69t said:

Ενδιαφέρον στοιχεία και δείχνει να τα πηγαίνει καλά για το μέγεθος της μπαταρίας του.
Αλλά δεν υπάρχει κάποιος που είχε το S22 ultra πριν από αυτό να μας πει αυτό που ρώτησα?
Θέλω να δω πόσο χειρότερο είναι και αν ανταπεξέρχετε στις ανάγκες μου, να μην κάνω την κίνηση άσκοπα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφορουμίτη αν σε απασχολεί η μπαταρία, πήγαινε στο S23+ ή στο S23Ultra αφού σε ενδιαφέρει κυρίως η μπαταρία.

Τσάμπα περιμένεις απάντηση σε αυτό που ρωτάς.

Αν πάλι θέλεις μικρή σε μέγεθος συσκευή με πολύ καλή μπαταρία, το Sony Xperia 5 V είναι ότι πρέπει, μιας και έχει 5000 μπαταρία αντι για 3900 που έχει το S23.

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτη αν σε απασχολεί η μπαταρία, πήγαινε στο S23+ ή στο S23Ultra αφού σε ενδιαφέρει κυρίως η μπαταρία.
Τσάμπα περιμένεις απάντηση σε αυτό που ρωτάς.
Αν πάλι θέλεις μικρή σε μέγεθος συσκευή με πολύ καλή μπαταρία, το Sony Xperia 5 V είναι ότι πρέπει, μιας και έχει 5000 μπαταρία αντι για 3900 που έχει το S23.
 
Το plus είναι κοντά σε διαστάσεις με τα ultra.
Θέλω κάτι καθημερινό εύκολο γρήγορο και αξιόπιστο.
Δε με ενδιαφέρει μόνο η μπαταρία.
Απλά δεν θα ήθελα και να το έχω και στην πρίζα όλη μέρα.
Sony παλιά ναι, τώρα δε κοιτάζω πλέον.
Σκέφτομαι αυτό ή το Xiaomi 14 το μικρό.
Εκείνο τουλάχιστον αν και έχει και πιο μεγάλη μπαταρία (καθώς είναι και πιο μεγάλο βέβαια) φορτίζει σε τρελές ταχύτητες.
Όποιος είχε Xiaomi flagship ξέρει.
Αλλά πρώτη μου επιλογή είναι το μικρό της Samsung.
Θα πήγαινα σε S24 αλλά ξαναγυρίζει λέει στους exynos και θα είναι και στο Θεό η τιμή στην αρχή όπως και του Xiaomi γι'αυτό έχω εστιάσει στο S23 με μόνο κόλλημα το ποσό χειρότερη μπαταρία θα έχει λόγω μεγέθους της.
Αν και έχει πιο καλό(και ενεργειακά επεξεργαστή και πιο μικρή οθόνη).
Αν λοιπόν κάποιος τα είχε και τα δύο ας μας πει τη γνώμη του αν θέλει φυσικά.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τα xiaomi έχουν ταχύτερη φόρτιση όμως ξεφορτίζουν και ταχύτερα εφόσον χρησιμοποιείς καθημερινά τον γρήγορο δικό τους φορτιστή. Έχω ένα Mi 11i 8/256 όσο το φορτίζω (8 στις 10 φορές) με παλιό αργό φορτιστή κρατάει ουσιαστικά το διπλάσιο χρόνο για να ξεφορτιστεί ενώ με τον ταχυφορτιστή είναι εμφανή η πιο γρήγορη πτώση της μπαταρίας σε διάρκεια πάντα και μελλοντικά σε αντοχή. 

Σημαντική υποσημείωση. Το απλό s23 ανεβάζει πιο πολύ θερμοκρασία σε οποιαδήποτε διεργασία κάνει σε σχέση με το ουλτρα...έχω και τα δύο σπίτι. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τα xiaomi έχουν ταχύτερη φόρτιση όμως ξεφορτίζουν και ταχύτερα εφόσον χρησιμοποιείς καθημερινά τον γρήγορο δικό τους φορτιστή. Έχω ένα Mi 11i 8/256 όσο το φορτίζω (8 στις 10 φορές) με παλιό αργό φορτιστή κρατάει ουσιαστικά το διπλάσιο χρόνο για να ξεφορτιστεί ενώ με τον ταχυφορτιστή είναι εμφανή η πιο γρήγορη πτώση της μπαταρίας σε διάρκεια πάντα και μελλοντικά σε αντοχή. 
Σημαντική υποσημείωση. Το απλό s23 ανεβάζει πιο πολύ θερμοκρασία σε οποιαδήποτε διεργασία κάνει σε σχέση με το ουλτρα...έχω και τα δύο σπίτι. 
Και τα δύο λογικά που λες αυτά ακούγονται.
Αλλά για την ταχυφόρτιση που πέφτει με διπλάσιο ρυθμό είναι λίγο ακραίο και ίσως φταίει ότι πλέον παλιωσε η μπαταρία στο Mi 11.
Για το ότι σίγουρα θα ζεσταίνετε περισσότερο το μικρό από το ultra είναι αναμενόμενο σε μεγάλο βαθμό καθώς φοράνε ίδιο επεξεργαστή σε διαφορετικό μέγεθος συσκευής.
Αλήθεια μιας και τα έχεις και τα δύο πόσο καλύτερη είναι η μπαταρία του s23 ultra από το 23 το απλό που έχεις?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Για το Mi ναι οκ λίγο υπερβολικά το έγραψα αν και ισχύει για την ηλικία του μιας και έκλεισε 2 χρόνια τώρα. Όμως από το πρώτο διάστημα αυτή την εικόνα έδειχνε όταν φορτιζα με γρήγορη turbo φορτιση.

Οσον αφορά τα Samsung και τα δύο είναι εξαιρετικά, ανάλογα με την χωρητικότητα της μπαταρίας τους. Βέβαια λόγω μεγαλύτερου σασί και αεραγωγών το μεγάλο απλά δεν καταλαβαίνει τίποτα από θερμοκρασίες όπως ανέφερα και προηγουμένως. Αν θες να κάνεις μετάβαση σε πιο κόμπακτ συσκευή θεωρώ πως το μικρό Samsung s23 δεν θα σε απογοητεύσει πουθενά, εξάλλου πρόκειται για μια έκδοση ιδιαίτερα το 8/256GB με 4.0 UFS,  ltpo οθόνη αντίστοιχης φωτεινότητας σε fhd+ ανάλυση βεβαια καλές κάμερες αδιάβροχο κλασσικά , όλο μεταλλικό όχι πλαστική πλάτη άρα δεν μιλάμε για μια κουτσουρεμένη έκδοση με υπαναχωρήσεις όπως παλιότερα...εσύ αποφασίζεις!

* η μπαταρία του μικρού αυτή την στιγμή είναι άψογη ,άριστη ,εξαιρετική με το android 14. Τώρα τί θα γίνει μελλοντικά με τα επερχόμενα updates ,δεν το γνωρίζει κανείς. Ο gen2 είναι εξαιρετικός πάντως και με αυτά που διαβάζω για το νέο s24 αμφιβάλλω αν θα τα πηγαίνει το ίδιο καλά με τον νέο  exynos εκτός αν του βάλουν αρκετά μεγαλύτερη μπαταρία 4200++ ...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2023 at 8:43 ΠΜ, konakis said:

Καλημέρα σας. Διαπίστωσα στην συσκευή μου πως ενώ του έχω κάνει την τελευταία ενημέρωση κανονικά με επανεκκίνηση, παραμένει στην έκδοση με ενημέρωση συστήματος Google Play Ιουλίου! Σε αντίθεση με το 21fe(που έχει η κόρη μου) όπου έχει ενημέρωση Οκτωβρίου εδώ και καιρό μάλιστα.Το ίδιο μου συμβαίνει και στο s23U που επίσης έχω δηλαδή παραμένει σε ενημέρωση Ιουλίου! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;

Το ίδιο και σε μένα, Ιουλίου.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, seranata said:

Το ίδιο και σε μένα, Ιουλίου.

Εμένα είναι Αυγούστου.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Τις τελευταίες δύο μέρες όταν το βάζω το βράδυ για φόρτιση και το πρωί το βγάζω από τον φορτιστή το κινητό φαίνεται σαν να έχει κολλήσει. Δηλαδή βγάζει την οθόνη για να βάλω δαχτυλικο αποτύπωμα ή pin το βάζω και μετά μένει έτσι δεν προχωράει. Σαν να τρώει κόλλημα. Το κλείνω με το πλαϊνό κουμπί και το ξανανοιγω και πάλι το ίδιο. Κρατάω παρατεταμένα το power button για να κάνω restart βγάζει τις επιλογές αλλά ότι και να πατήσω δεν κάνει τίποτα. Μόνο με hard reboot (power button & Volume down) επανέρχεται και μετά είναι μια χαρά μέχρι να το ξαναβάλω το βράδυ για φόρτιση. Του έχει τύχει κάποιου κάτι αντίστοιχο;

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν το δοκιμασε κανενας , αλλα εγκαθιστωντας το activity launcher , αναζητηση το battery protection και εμφανιζει  τις 3 νεες ρυθμισεις απο το one ui 6.1 . το περιεργο ειναι οτι σε εμενα δειχνει επιλεγμενο τη φορτιση μεχρι 80% . αλλα μεχρι το 85 μου φορτιζει !

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 26/12/2023 at 12:11 ΜΜ, psampa said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Τις τελευταίες δύο μέρες όταν το βάζω το βράδυ για φόρτιση και το πρωί το βγάζω από τον φορτιστή το κινητό φαίνεται σαν να έχει κολλήσει. Δηλαδή βγάζει την οθόνη για να βάλω δαχτυλικο αποτύπωμα ή pin το βάζω και μετά μένει έτσι δεν προχωράει. Σαν να τρώει κόλλημα. Το κλείνω με το πλαϊνό κουμπί και το ξανανοιγω και πάλι το ίδιο. Κρατάω παρατεταμένα το power button για να κάνω restart βγάζει τις επιλογές αλλά ότι και να πατήσω δεν κάνει τίποτα. Μόνο με hard reboot (power button & Volume down) επανέρχεται και μετά είναι μια χαρά μέχρι να το ξαναβάλω το βράδυ για φόρτιση. Του έχει τύχει κάποιου κάτι αντίστοιχο;

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
 

Καλησπέρα, μάλλον πρέπει να πάει μία βόλτα απ το service για να έχεις μια ασφαλή απάντηση.

On 18/12/2023 at 6:08 ΠΜ, manan69t said:

Το plus είναι κοντά σε διαστάσεις με τα ultra.
Θέλω κάτι καθημερινό εύκολο γρήγορο και αξιόπιστο.
Δε με ενδιαφέρει μόνο η μπαταρία.
Απλά δεν θα ήθελα και να το έχω και στην πρίζα όλη μέρα.
Sony παλιά ναι, τώρα δε κοιτάζω πλέον.
Σκέφτομαι αυτό ή το Xiaomi 14 το μικρό.
Εκείνο τουλάχιστον αν και έχει και πιο μεγάλη μπαταρία (καθώς είναι και πιο μεγάλο βέβαια) φορτίζει σε τρελές ταχύτητες.
Όποιος είχε Xiaomi flagship ξέρει.
Αλλά πρώτη μου επιλογή είναι το μικρό της Samsung.
Θα πήγαινα σε S24 αλλά ξαναγυρίζει λέει στους exynos και θα είναι και στο Θεό η τιμή στην αρχή όπως και του Xiaomi γι'αυτό έχω εστιάσει στο S23 με μόνο κόλλημα το ποσό χειρότερη μπαταρία θα έχει λόγω μεγέθους της.
Αν και έχει πιο καλό(και ενεργειακά επεξεργαστή και πιο μικρή οθόνη).
Αν λοιπόν κάποιος τα είχε και τα δύο ας μας πει τη γνώμη του αν θέλει φυσικά.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μου το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μία συσκευή που έχει σαν δυνατό της σημείο τη μπαταρία (χωρίς ωστόσο να είναι κακή όπως στο s22). Συγκριτικά ας πούμε, με φθηνές xiaomi συσκευές (redmi note 11) έχει σαφώς μικρότερη διάρκεια μπαταρίας. 
Στο s23 πας όταν θες: compact μέγεθος σε συνδυασμό με κορυφαία specs και τίμια μπαταρία που θα βγάλει ΣΙΓΟΥΡΑ τη μέρα. 
Αν χρειάζεσαι ΠΟΛΥ καλή μπαταρία, κοίταξε καλύτερα το s23 ultra ή άλλες ναυαρχίδες.
 

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2023 at 8:43 ΠΜ, konakis said:

Καλημέρα σας. Διαπίστωσα στην συσκευή μου πως ενώ του έχω κάνει την τελευταία ενημέρωση κανονικά με επανεκκίνηση, παραμένει στην έκδοση με ενημέρωση συστήματος Google Play Ιουλίου! Σε αντίθεση με το 21fe(που έχει η κόρη μου) όπου έχει ενημέρωση Οκτωβρίου εδώ και καιρό μάλιστα.Το ίδιο μου συμβαίνει και στο s23U που επίσης έχω δηλαδή παραμένει σε ενημέρωση Ιουλίου! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;

Διορθώθηκε επιτέλους με την τελευταία ενημέρωση και είναι πλέον Νοεμβρίου.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η ενημέρωση Ιανουαρίου 😁

Motorola Moto G 1est Gen - MLS IQTab 3G - Lenovo A710 Adam - HTC Nexus 9 - Asus Google Nexus 7 (2013) - LG Nexus 5X - Samsung Galaxy Tab S2 8.0 4G - Motorola Moto Z2 Play
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Ποια θήκη και ποιο tempered glass που να μην δημιουργεί θέμα στο δακτυλικο αποτύπωμα προτείνετε για το τηλέφωνο; στο παλιό μου note 20 είχα της spiegen. 

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, emm_stra said:

Καλησπέρα. Ποια θήκη και ποιο tempered glass που να μην δημιουργεί θέμα στο δακτυλικο αποτύπωμα προτείνετε για το τηλέφωνο; στο παλιό μου note 20 είχα της spiegen. 

Καλησπέρα, για περίπου 9 μήνες είχα ζελατίνες από aliexpress. Δοκίμασα πρόσφατα το Spigen EZ FIT GLAS.tR Tempered Glass 2τμχ (Galaxy S23) και έχω εντυπωσιαστεί. Είναι εξαιρετικό γενικά, και στην περίπτωσή μου δεν χρειάστηκε καν να ξαναπεράσω το δαχτυλικό. Το αναγνωρίζει κανονικά και άμεσα.

 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Spigen ez fit θα πρότεινα για τζαμάκι. Θήκη η καλύτερη για μένα είναι η δερμάτινη της Samsung γενικά οι θήκες της Samsung είναι σε άλλο level αλλά ακριβές. Και οι θήκες της Spigen είναι οκ όπως η rugged armour για μέγιστη προστασία.

Motorola Moto G 1est Gen - MLS IQTab 3G - Lenovo A710 Adam - HTC Nexus 9 - Asus Google Nexus 7 (2013) - LG Nexus 5X - Samsung Galaxy Tab S2 8.0 4G - Motorola Moto Z2 Play
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, MixailDelta said:

Και εγώ Spigen ez fit θα πρότεινα για τζαμάκι. Θήκη η καλύτερη για μένα είναι η δερμάτινη της Samsung γενικά οι θήκες της Samsung είναι σε άλλο level αλλά ακριβές. Και οι θήκες της Spigen είναι οκ όπως η rugged armour για μέγιστη προστασία.

Μιας και ειπες για τις δερμάτινες της samsung. Εμενα δεν με ενθουσίασε η υφή της. Μου φάνηκε λιγο σαν ψεύτικη. Μυρίζει οντως σαν δέρμα, αλλά η υφή του μοιάζει λίγο με πλαστικό. Στο S10e που ειχα πάλι την δερμάτινη ηταν πιο μαλακή. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, jim_4 said:

Μιας και ειπες για τις δερμάτινες της samsung. Εμενα δεν με ενθουσίασε η υφή της. Μου φάνηκε λιγο σαν ψεύτικη. Μυρίζει οντως σαν δέρμα, αλλά η υφή του μοιάζει λίγο με πλαστικό. Στο S10e που ειχα πάλι την δερμάτινη ηταν πιο μαλακή. 

Ούτε και εγώ έχω καταλάβει αν είναι δέρμα ή δερματίνη ή μίξη, θεωρώ κατά την ταπεινή μου άποψη ότι έχει το πιο ωραίο πιάσιμο, είναι ενισχυμένη με πολύ καλή προστασία σε πτώσεις, δεν δίνει όγκο, μαζί με την πράσινη σιλικόνη της Samsung (ενοχλεί λίγο που κολλάει στην τσέπη) μου αρέσουν και τις χρησιμοποιώ περισσότερο απο την Spigen rugged armour, πάντα κατά την προσωπική και ταπεινή μου άποψη.

Motorola Moto G 1est Gen - MLS IQTab 3G - Lenovo A710 Adam - HTC Nexus 9 - Asus Google Nexus 7 (2013) - LG Nexus 5X - Samsung Galaxy Tab S2 8.0 4G - Motorola Moto Z2 Play
Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος θελει τη δερματινη θηκη της Samsung ή την πολυ πολυ λεπτη Latecase, ας μου στειλει ενα ΠΜ.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stamatis3133 said:

Αν καποιος θελει τη δερματινη θηκη της Samsung ή την πολυ πολυ λεπτη Latecase, ας μου στειλει ενα ΠΜ.

 Έχεις την δερμάτινη σε πράσινο; Αυτήν ψάχνω έχω τη μαύρη.

 

Motorola Moto G 1est Gen - MLS IQTab 3G - Lenovo A710 Adam - HTC Nexus 9 - Asus Google Nexus 7 (2013) - LG Nexus 5X - Samsung Galaxy Tab S2 8.0 4G - Motorola Moto Z2 Play
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!! 

Θα πάρω το τζάμι και την crystal θήκη της spiegen. 

Edited by emm_stra
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, MixailDelta said:

 Έχεις την δερμάτινη σε πράσινο; Αυτήν ψάχνω έχω τη μαύρη.

 

Καλησπέρα, και εγω τη μαύρη εχω. Έλεγα να τη δωσω σε κάποιον που δεν εχει καθόλου και ψαχνει την "δερμάτινη". 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2024 at 6:43 ΜΜ, emm_stra said:

Καλησπέρα. Ποια θήκη και ποιο tempered glass που να μην δημιουργεί θέμα στο δακτυλικο αποτύπωμα προτείνετε για το τηλέφωνο; στο παλιό μου note 20 είχα της spiegen. 

https://spaceboy.io/store/spigen-ultra-hybrid-acs05716-samsung-galaxy-s23-case-frost-black/

 

https://nillkin.org/smartphones-accessories/samsung-phones-accessories/samsung-galaxy-s23-accessories/nillkin-samsung-galaxy-s23-h-pro

 

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2024 at 10:09 ΜΜ, enigma84 said:

ευχαριστω πολυ!

Οσον αφορα την θηκη της spiegen μου αρεσε αλλα προτιμω σε διαφανη π.χ. την crystal.

Οσον αφορα την προστασια οθονης εχει και η spiegen παρομοια. Αυτη η που προτεινεις συνεργαζεται με τις θηκες της spiegen ωστε να μην βγαινει λογω της θηκης?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...