Jump to content

Samsung Galaxy S23


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρασα την αναβάθμιση. Κανένα πρόβλημα, όλα καλά.

Βέβαια απογοήτευση, γιατί δεν βλέπω και τίποτα νέο ή ενδιαφέρον. Μία από τα ίδια δηλαδή 🙄🥱

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, AroundTheGalaxy said:

Πέρασα την αναβάθμιση. Κανένα πρόβλημα, όλα καλά.

Βέβαια απογοήτευση, γιατί δεν βλέπω και τίποτα νέο ή ενδιαφέρον. Μία από τα ίδια δηλαδή 🙄🥱

 

Κανένα πρόβλημα απολύτως και από μένα, με όντως μικρές αισθητικές αλλαγές, όχι κάτι σπουδαίο. Έχω την αίσθηση όμως ότι είναι ακόμα πιο σβέλτο. Και δεν είναι το placebo που παθαίνουμε συχνά μετά από μια αναβάθμιση... 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, AroundTheGalaxy said:

Πέρασα την αναβάθμιση. Κανένα πρόβλημα, όλα καλά.

Βέβαια απογοήτευση, γιατί δεν βλέπω και τίποτα νέο ή ενδιαφέρον. Μία από τα ίδια δηλαδή 🙄🥱

 

το οτι δεν εχουμε κανενα προβλημα ειναι καλο , αλλα οντως μια απο τα ιδια . ας ανανεωναν τουλαχιστον λιγο το σχεδιο στα widget , να βλεπαμε κατι καινουριο .

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2023 at 1:20 ΜΜ, petrosk93 said:

Εγώ που έχω EUX/VGR είναι λογικό που δεν έχει έρθει ακόμα;

Ακόμα τίποτα.. αργεί όπως πάντα... έκανε σήμερα τελικά.

Edited by amagawdz
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη η καινούργια γραμματοσειρά κ η διαχείριση της μπαταρίας νομιζω ότι βελτιώθηκε..

Η εγκατάσταση έγινε χωρίς factory reset κ δουλεύουν όλα ρολόι όπως κ πριν..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, papanikoos said:

Πολύ όμορφη η καινούργια γραμματοσειρά κ η διαχείριση της μπαταρίας νομιζω ότι βελτιώθηκε..

Η εγκατάσταση έγινε χωρίς factory reset κ δουλεύουν όλα ρολόι όπως κ πριν..

Στην μπαταρία δεν έχω προσέξει διαφορά. Αισθητικά και εμένα γενικά μου αρέσει λίγο περισσότερο. Επίσης προσωπικά το βλέπω ακόμα πιο σβέλτο. Θετικό πρόσημο στην αναβάθμιση χωρίς κάτι εντυπωσιακό αλλά και χωρίς προβλήματα. Και όλα αυτά με εγκατάσταση απευθείας, και εγώ, χωρίς να κάνω τίποτα άλλο. 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

μετα το update σε 14 , μπηκα στις επιλογες προγραμματιστη να αλλαξω τις κλιμακες κινησης και ειδα οτι παρα πολλες ρυθμισεις ειναι γκριζαρισμενες , δε σε αφηνει να τα πειραξεις . αναμεσα σε αυτες και ο εντοπισμος σφαλματων usb . πριν το update ολες οι επιλογες δουλευαν κανονικα . πειραξαν κατι η μονο σε μενα συμβαινει ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μετα το update σε 14 , μπηκα στις επιλογες προγραμματιστη να αλλαξω τις κλιμακες κινησης και ειδα οτι παρα πολλες ρυθμισεις ειναι γκριζαρισμενες , δε σε αφηνει να τα πειραξεις . αναμεσα σε αυτες και ο εντοπισμος σφαλματων usb . πριν το update ολες οι επιλογες δουλευαν κανονικα . πειραξαν κατι η μονο σε μενα συμβαινει ?
Για δες μήπως είναι ενεργό το auto blocker

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, karagalexk said:

Για δες μήπως είναι ενεργό το auto blocker

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

εχεις απολυτο δικιο , αυτο εφταιγε , δεν το σκεφτηκα καθολου . βασικα θα συνεχισω να το εχω ενεργοποιημενο , ποτε δε ξερεις

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

θελει να εχεις βαλεις την συσκευη με καλωδιο σε υπολογιστη η να εχεις βαλει ακουστικα στην θυρα φορτισης

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, agpol07 said:

Παιδιά σε recovery πως μπαίνετε για wipe cache;;
Θέλει pc; γιατί με power+volume up δεν μπαίνει εμένα.

Γιατί θέλεις να το κάνεις παρατήρησες κάτι να μην δουλεύει σωστά μετά τις δύο ενημερώσεις;

Motorola Moto G 1est Gen - MLS IQTab 3G - Lenovo A710 Adam - HTC Nexus 9 - Asus Google Nexus 7 (2013) - LG Nexus 5X - Samsung Galaxy Tab S2 8.0 4G - Motorola Moto Z2 Play
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελευταία έχω το εξής θέμα στο viber. Δεν φαίνεται το περιεχόμενο του μηνύματος στα μηνύματα που λαμβάνω. Στην ειδοποίηση φαίνεται μόνο ότι έχω ένα μήνυμα από την τάδε επαφή. Για να δω το περιεχόμενο πρέπει να μπω στην εφαρμογή. Το έχει κανένας άλλος αυτό το θέμα; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pektis7 said:

Παιδιά τελευταία έχω το εξής θέμα στο viber. Δεν φαίνεται το περιεχόμενο του μηνύματος στα μηνύματα που λαμβάνω. Στην ειδοποίηση φαίνεται μόνο ότι έχω ένα μήνυμα από την τάδε επαφή. Για να δω το περιεχόμενο πρέπει να μπω στην εφαρμογή. Το έχει κανένας άλλος αυτό το θέμα; 

Κανονικά μου έρχονται

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θέλεις να το κάνεις παρατήρησες κάτι να μην δουλεύει σωστά μετά τις δύο ενημερώσεις;

Για ψυχολογικούς λόγους κυρίως..
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, agpol07 said:


Για ψυχολογικούς λόγους κυρίως..

Ναι θέλει και pc

Link to comment
Share on other sites

θελει να εχεις βαλεις την συσκευη με καλωδιο σε υπολογιστη η να εχεις βαλει ακουστικα στην θυρα φορτισης

Ναι θέλει και pc

Ευχαριστώ παιδιά, τα κατάφερα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Διαπίστωσα στην συσκευή μου πως ενώ του έχω κάνει την τελευταία ενημέρωση κανονικά με επανεκκίνηση, παραμένει στην έκδοση με ενημέρωση συστήματος Google Play Ιουλίου! Σε αντίθεση με το 21fe(που έχει η κόρη μου) όπου έχει ενημέρωση Οκτωβρίου εδώ και καιρό μάλιστα.Το ίδιο μου συμβαίνει και στο s23U που επίσης έχω δηλαδή παραμένει σε ενημέρωση Ιουλίου! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, konakis said:

Καλημέρα σας. Διαπίστωσα στην συσκευή μου πως ενώ του έχω κάνει την τελευταία ενημέρωση κανονικά με επανεκκίνηση, παραμένει στην έκδοση με ενημέρωση συστήματος Google Play Ιουλίου! Σε αντίθεση με το 21fe(που έχει η κόρη μου) όπου έχει ενημέρωση Οκτωβρίου εδώ και καιρό μάλιστα.Το ίδιο μου συμβαίνει και στο s23U που επίσης έχω δηλαδή παραμένει σε ενημέρωση Ιουλίου! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;

Καλημέρα τώρα που το έψαξα το δικό μου γράφει Αυγούστου...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, konakis said:

Καλημέρα σας. Διαπίστωσα στην συσκευή μου πως ενώ του έχω κάνει την τελευταία ενημέρωση κανονικά με επανεκκίνηση, παραμένει στην έκδοση με ενημέρωση συστήματος Google Play Ιουλίου! Σε αντίθεση με το 21fe(που έχει η κόρη μου) όπου έχει ενημέρωση Οκτωβρίου εδώ και καιρό μάλιστα.Το ίδιο μου συμβαίνει και στο s23U που επίσης έχω δηλαδή παραμένει σε ενημέρωση Ιουλίου! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;

κανε χειροκινητη ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, boymanos said:

κανε χειροκινητη ενημερωση.

Έκανα εγώ χειροκινητη, δεν το ήξερα ότι γινόταν κιόλας. Και ενώ βρήκε αναβάθμιση μετά το reboot έμεινε πάλι στον Αύγουστο. Δύο φορές το έκανα. 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς εννοώ κι εγώ...εννοείται χειροκίνητα την κάνω, περνάει και την αναβάθμιση όμως παραμένει στην έκδοση Ιουλίου σε μένα 

Και μετά το reboot 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...