Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, dimitris1090T said:

Μήπως έχεις απενεργοποιήσει αυτή την λειτουργία?

 

Screenshot_20240411_191435_Messenger.jpg

οχι ειναι ενεργες και οι δυο, Ειναι οπως στην φωτο Το θεμα ειναι πως καποια στιγμη δειχνει καποιες επαφες ενεργες, Οχι ολες αλλα λιγες. Οταν το κλεινω και το ξανανοιγω δεν ου δειχνει καμια, Κααααποια στιγμη λειτουργει κανονικα αλλα για λιγο 

Edited by Sleep
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Sleep said:

οχι ειναι ενεργες και οι δυο, Ειναι οπως στην φωτο Το θεμα ειναι πως καποια στιγμη δειχνει καποιες επαφες ενεργες, Οχι ολες αλλα λιγες. Οταν το κλεινω και το ξανανοιγω δεν ου δειχνει καμια, Κααααποια στιγμη λειτουργει κανονικα αλλα για λιγο 

Καλησπέρα. Νομιζω φταίει το messenger. Μου το κάνει και εμένα απο τότε που κόψανε και το landscape mode στο messenger, περίπου 1 με 2 μηνες πριν...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ενδιαφέρει κάποιο παιδί από εδώ να πάμε να βάλουμε τζαμακι στο κατάστημα που αναφέρεται για να μοιραστούμε το κόστος;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DjTony said:

Ήρθε ενημέρωση... 

και αλλη;;;;χτες το πρωι ηρθε μια

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, lagoudakis said:

και αλλη;;;;χτες το πρωι ηρθε μια

 

Α σορρυ, μάλλον την είδα σήμερα εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2024 at 10:16 ΠΜ, Andreaszel said:

Εμένα αυτό το έκανε το viber.αναβε η οθόνη...δε χτύπαγε ούτε εικονίδιο άνοιγα το viber κ είχε έρθει μήνυμα 

Επιβεβαιώνω και εγώ από το viber είναι 

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2024 at 9:26 ΠΜ, vaggos13 said:

Καλημέρα σας, 

Λοιπόν το δικό μου με 6.1 είναι είναι τούρμπο όπως πριν. Δακτυλικό με dome όπως και πριν. Προσωπικά βλέπω μια μείωση στην μπαταρία περίπου 10%.

Δεν έκανα τίποτα απολύτως (ούτε καθάρισμα cache), διότι μου έχει σπάσει η οθόνη και θα το πάω σύντομα για αλλαγή.

Οι περισσότερες λειτουργίες ΑΙ προσωπικά άχρηστες... Το μόνο θετικό είναι η προσαρμόσιμη μπαταρία που σύμφωνα με τα μοτίβα ύπνου θέτει σε παύση την φόρτιση και το έχεις στο 100% την ώρα που ξυπνάς (σε φόρτιση όλο το βράδυ)

Και εμένα. Τελείωνα τη μέρα περίπου στο 30% τώρα είναι στο 14-18%. Κατάφεραν να κάνουν τη μπαταρία ίδια με του 24 Ultra! Είχαμε τη καλύτερη μπαταρία που είχε βγει ποτέ σε κινητό. Δεν είναι θέμα το 10% μείωση αλλά η προχειρότητα στο update. Προσωρινά προτιμώ πίσω τη παλιά διαχείριση μπαταρίας πάρα τα ΑΙ που εμένα δε μου προσφέρει κάτι. 

Αμφιβάλλω αν θα τη φτιάξουν αν συνδέεται με κάποια βασικά χαρακτηριστικά του 6.1. Δείτε το και εσείς και πείτε μου σε λίγο καιρό. 

Link to comment
Share on other sites

με το νεο update η μπαταρια δεν τελειωνει ποτε.τετοιες αναμονες και χρησεις δεν ειχα ποτε..ακομη και πριν βαλω την 14 και εχωντας 6.0 τετεοια ΜΠΑΤΑΡΙΑΡΑ!!! δεν ειχα..

επισης το κινητο παει σφαιρα και παρατηρησα σε πολυ ζοομ εκει στα 50x καλυτερο ois.

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, ktikti said:

με το νεο update η μπαταρια δεν τελειωνει ποτε.τετοιες αναμονες και χρησεις δεν ειχα ποτε..ακομη και πριν βαλω την 14 και εχωντας 6.0 τετεοια ΜΠΑΤΑΡΙΑΡΑ!!! δεν ειχα..

επισης το κινητο παει σφαιρα και παρατηρησα σε πολυ ζοομ εκει στα 50x καλυτερο ois.

Γενικα Για την 6.1 ή για το τελευταίο security update αναφερεσε ;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. Κανοντας την κινηση με το δαχτυλο απο κατω προς τα πανω και στην μεση του κινητου ανοιγει το samsung wallet. Γινεται αντι αυτου ν ανοιγει το πορτοφολι της Google ?

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το τελευταίο security update η μπαταρία δείχνει πολύ καλύτερη...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, fotisbasm_ said:

Γενικα Για την 6.1 ή για το τελευταίο security update αναφερεσε ;;;;; 

 για το update απριλιου..εστρωσε το κινητο και η αποδοση στα μεγιστα.

 

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ktikti said:

 για το update απριλιου..εστρωσε το κινητο και η αποδοση στα μεγιστα.

 

Από ότι βλέπω και στα άλλα τοπικ του S λένε για καλύτερη μπαταρία, ερώτηση 

Έγινε σαν του 6.0 ή σαν του 5.1;;; ;;; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fotisbasm_ said:

Από ότι βλέπω και στα άλλα τοπικ του S λένε για καλύτερη μπαταρία, ερώτηση 

Έγινε σαν του 6.0 ή σαν του 5.1;;; ;;; 

σαν του 5.1 .απο την τελευταια φορτιση 6 ωρες ανοιχτη οθονη 33 ωρες αναμονη κλειστη οθονη και εχω 27% διαθεσιμο ,16 ωρες και 55 λεπτα ακομη σε κατασταση αναμονης.και φυσικα χωρις εξοικονομηση.παντα φορτιζω με 25watt και φορτιζω συνηθως 20% μεχρι 100%

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έγινε με την κατανάλωση του AOD.Ενω στην πρωτη βερσιον της 6.1 η AOD ήταν πρωτη σε κατανάλωση με διψήφιο νουμερο στο πρώτο 24ωρο,τωρα είναι 2η με 7% και ήδη 30 ώρες stand by ενω υπολείπεται 45% μπαταρίας.

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, MobilePerson said:

Με το τελευταίο patch Απριλίου, νομίζω ότι η μπαταρία ήρθε στα ίσια της παλι 

ισχυει...μια χαρα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Λόγω έλλειψης χρόνου δεν είχα ασχοληθεί, την πέρασα κι εγώ χθες. Συνεχίζουμε δυνατά...ούτε throttle σε φωτεινότητα χθες με 39.6 (βαθμούς στο κινητό έδειχνε) μες στο αμάξι ξεχασμένο στον ήλιο με μαύρο χρώμα ...καλά μαντάτα σε σχέση με αυτά που διαβάζω στο 24αρι ούλτρα 

Πάντως καρασμουθάρα η συσκευή με το τελευταίο update...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, MobilePerson said:

Με το τελευταίο patch Απριλίου, νομίζω ότι η μπαταρία ήρθε στα ίσια της παλι 

Όντως, περίμενα 3 μέρες για να δω τι γίνεται και έχω πλέον σιγουρευτεί. Η μπαταρία έχει γίνει εξαιρετικη. Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο. Το κινητό είναι μια χαρά. Βέβαια κρατάω μικρό καλάθι καθώς η Samsung με τα update είναι ότι να 'ναι, οπότε... 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια και θα έγραφα και εγώ. Ευτυχώς διόρθωσαν τη γκάφα τους γρήγορα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DjTony said:

Έβαλα και εγώ σήμερα Whitestone, επιτέλους είδα το φως το αληθινό 

πως την βλεπεις;;;;;εκατσε καλα;;;;

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...