Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ενα και μόνο λόγο χρησιμοποιώ nova launcher που αμα το βάλει η Samsung  θα τον σταματήσω τον nova..τις χειρονομίες στους φακέλους στην επιφάνεια εργασίας... σηκώνεις τν φάκελο ή τν κατεβάζεις κ ανοίγεις όποια εφαρμογή θες... είναι παρα πολύ βολικό 
Δεκτόν αλλά είναι πολύ τραχύς και απότομος...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνο για της χειρονομίες τον έχω τον nova και με έχει βολεψει. Τώρα για το πιο απότομος είναι το φτιάχνεις από τις ρυθμίσεις. Πάντως ο μάνα launcher ειναι σε πολύ καλά επίπεδα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνο για της χειρονομίες τον έχω τον nova και με έχει βολεψει. Τώρα για το πιο απότομος είναι το φτιάχνεις από τις ρυθμίσεις. Πάντως ο μάνα launcher ειναι σε πολύ καλά επίπεδα πλέον.
Δυστυχώς αυτό δεν φτιάχνεται από τις ρυθμίσεις έτσι δουλεύει...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Χειρονομίες κ υποστήριξη icon pack λείπουν απ τον μαμά launcher.. Αλλιώς θα ήταν πληρέστατος.. 

Link to comment
Share on other sites

Χειρονομίες κ υποστήριξη icon pack λείπουν απ τον μαμά launcher.. Αλλιώς θα ήταν πληρέστατος.. 
Icon pack μέσω theme park και όταν λες χειρονομίες τι εννοείς?

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ilka71 said:

στην modded εφαρμογή goodlock by corsicanu βγάζει ειδοποίηση όταν υπάρχει νέα έκδοση module;

Καλησπέρα.Ναι στο βγάζει. Ήδη έχουν βγει κάποιες νέες εκδόσεις. Εγώ το τσεκάρω και μέσω APK MIRROR. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ναι στο βγάζει. Ήδη έχουν βγει κάποιες νέες εκδόσεις. Εγώ το τσεκάρω και μέσω APK MIRROR. 
όχι λέω για μέσα modules. που σου βγάζει ότι βγήκε νέα έκδοση πχ για home up;
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ilka71 said:
6 minutes ago, jtgiannis said:
Καλησπέρα.Ναι στο βγάζει. Ήδη έχουν βγει κάποιες νέες εκδόσεις. Εγώ το τσεκάρω και μέσω APK MIRROR. 

όχι λέω για μέσα modules. που σου βγάζει ότι βγήκε νέα έκδοση πχ για home up;

Πατάς στο εικονίδιο του Good Lock, ύστερα ψάχνεις το home up κατεβαινοντας προς τα κάτω. Εκεί στο εικονίδιο του σου βγάζει "update" Tο επιλέγεις και σε οδηγεί μέσα εκεί ακριβώς που αναφέρεις. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατάς στο εικονίδιο του Good Lock, ύστερα ψάχνεις το home up κατεβαινοντας προς τα κάτω. Εκεί στο εικονίδιο του σου βγάζει "update" Tο επιλέγεις και σε οδηγεί μέσα εκεί ακριβώς που αναφέρεις. 
που να πατήσω λες; c6ade2f5708d5e46a51a3da7758894e2.jpg
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ilka71 said:

που να πατήσω λες; c6ade2f5708d5e46a51a3da7758894e2.jpg

Αν είχες update θα στο έλεγε δίπλα ακριβώς από το Home Up. Δεν έχω δυστυχώς κάποιο τώρα για να το ανεβάσω και να γίνω ποιο κατανοητός. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν είχες update θα στο έλεγε δίπλα ακριβώς από το Home Up. Δεν έχω δυστυχώς κάποιο τώρα για να το ανεβάσω και να γίνω ποιο κατανοητός. 
κατάλαβα. πάντως στο nicelock βγάζει ειδοποίηση πάω στο goodlock και δεν έχει!
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, anergos13 said:

Έχει κανείς ένα περίεργο θέμα στο viber μετά την τελευταία αναβάθμιση...

Να έρχονται δίπλα τα μνμτα σε κάποιες συνομιλίες? (όχι όλες)

e710dc4cbaa4f500be45394055cf3595.jpg

Καλησπέρα... Έχω το ίδιο πρόβλημα... Τα διπλά μηνύματα μου έρχονται μάλλον από iphone... 

Ps. Δεν φταίει το iphone. Θα ελέγξω τις επαφές που έρχονται εις διπλούν... 

Ps2. Φταίει τελικά οτι στην ίδια επαφή είχα 2 διαφορετικά κινητά τηλέφωνα με viber... 

Edited by IKAL
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Έχω το ίδιο πρόβλημα... Τα διπλά μηνύματα μου έρχονται μάλλον από iphone... 
Ps. Δεν φταίει το iphone. Θα ελέγξω τις επαφές που έρχονται εις διπλούν... 
Ps2. Φταίει τελικά οτι στην ίδια επαφή είχα 2 διαφορετικά κινητά τηλέφωνα με viber... 
Δέχομαι μντα από oneplus διπλά
Δεν έχω 2η sim στη συσκευή...
Λαλακια του viber είναι καθαρά....bug της αναβάθμισης που ήρθε...

Αλλά το θέμα είναι να το φτιάξουν...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Υπάρχει κάποια αξία της εφαρμογης good guardians και των υποεφαρμογων που περιεχει;

Την κατεβασα γιατί διαβαζα για τη χρησιμότητα της συνεχεια αλλά πέρα απο το app booster (που υπάρχει ετσι και αλλιως στο κρυφο μενου του τηλεφωνου) δεν βρηκα κατι αλλο χρησιμο.

Επηρεαζει τη μπαταρία ή τις default ρυθμισεις της συσκευης αν την αφησω εγκατεστημενη χωρις να πειράξω τιποτα απο τις επιλογες της;

Edited by Giolan
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κατεβάσω κι εγώ το good lock για να το δοκιμάσω,κι ενώ κατέβηκε μια χαρά με VPN και απενεργοποίηση των SIM ,δεν λέει να παίξει η εφαρμογή.
Κολλάει στην εικόνα με το καρπούζι 986027b113fe47210a39bdaccf200561.jpg

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κατεβάσω κι εγώ το good lock για να το δοκιμάσω,κι ενώ κατέβηκε μια χαρά με VPN και απενεργοποίηση των SIM ,δεν λέει να παίξει η εφαρμογή.
Κολλάει στην εικόνα με το καρπούζι 986027b113fe47210a39bdaccf200561.jpg
Nicelock+Nicelock downloader...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Nicelock+Nicelock downloader...

sent from my S23Ultra 12/512


Σε ευχαριστώ πολύ!
Και πρέπει να κατεβάσω 1-1 όλα τα modules;Πω ρε γαμωτο κουράστηκα ήδη...
Ποια αξίζουν Κωνσταντίνε;Ή καλό είναι να τα δοκιμάσω όλα λόγω προσωπικού γούστου του καθενός;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Ότι σε ενδιαφέρει ή θέλεις να το δοκιμάσεις κατέβασέ το....

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites


Σε ευχαριστώ πολύ!
Και πρέπει να κατεβάσω 1-1 όλα τα modules;Πω ρε γαμωτο κουράστηκα ήδη...
Ποια αξίζουν Κωνσταντίνε;Ή καλό είναι να τα δοκιμάσω όλα λόγω προσωπικού γούστου του καθενός;
Καλημερα υπάρχει ένας ποιο απλός τρόπος κατεβάζεις ένα vpn free βγάζεις την sim ανοίγεις vpn συνδέεσαι Αμερική ανοίγεις samsung store και τα κατεβάζεις όλα κανονικά μετά κλείσε το vpn και βάλε και την sim

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα υπάρχει ένας ποιο απλός τρόπος κατεβάζεις ένα vpn free βγάζεις την sim ανοίγεις vpn συνδέεσαι Αμερική ανοίγεις samsung store και τα κατεβάζεις όλα κανονικά μετά κλείσε το vpn και βάλε και την sim

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Το προσπάθησα αυτό κι ενώ την εγκατέστησε,κόλλησε μετά στην αρχική εικόνα που έβαλα πιο πάνω.Σα να μη θέλει να ανοίξει η εφαρμογή.

ΑΚΥΡΟ: Τελικά δεν πετύχαινε γιατί απενεργοποιουσα τις κάρτες SIM από τις ρυθμίσεις.Επρεπε να τις αφαιρέσω από το SIM tray και τώρα παίζει μια χαρά!
Ευχαριστώ όλους!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα αυτό κι ενώ την εγκατέστησε,κόλλησε μετά στην αρχική εικόνα που έβαλα πιο πάνω.Σα να μη θέλει να ανοίξει η εφαρμογή.

ΑΚΥΡΟ: Τελικά δεν πετύχαινε γιατί απενεργοποιουσα τις κάρτες SIM από τις ρυθμίσεις.Επρεπε να τις αφαιρέσω από το SIM tray και τώρα παίζει μια χαρά!
Ευχαριστώ όλους!
Αφού μπεις στο samsung store και κατεβάσεις το good lock μετά δεν κλείνεις vpn ούτε βάζει την sim ανοίγεις το good lock και κατεβάζεις της εφαρμογές που θες

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αφού μπεις στο samsung store και κατεβάσεις το good lock μετά δεν κλείνεις vpn ούτε βάζει την sim ανοίγεις το good lock και κατεβάζεις της εφαρμογές που θες

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν το ήξερα και το έκλεισα και το VPN αλλά κι έβαλα τις SIM.Ομως κατεβάζει όλες τις εφαρμογές και παίζουν μια χαρά.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Giolan said:

Γεια σας παιδια.

Υπάρχει κάποια αξία της εφαρμογης good guardians και των υποεφαρμογων που περιεχει;

Την κατεβασα γιατί διαβαζα για τη χρησιμότητα της συνεχεια αλλά πέρα απο το app booster (που υπάρχει ετσι και αλλιως στο κρυφο μενου του τηλεφωνου) δεν βρηκα κατι αλλο χρησιμο.

Επηρεαζει τη μπαταρία ή τις default ρυθμισεις της συσκευης αν την αφησω εγκατεστημενη χωρις να πειράξω τιποτα απο τις επιλογες της;

"κρυφό μενού του τηλεφώνου" τιιιιι εννοείς και πουουου βρίσκεται? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, andreas443 said:

Αφού μπεις στο samsung store και κατεβάσεις το good lock μετά δεν κλείνεις vpn ούτε βάζει την sim ανοίγεις το good lock και κατεβάζεις της εφαρμογές που θες

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αφού γίνουν αυτές οι κινήσεις και ξαναβάλεις την sim, με τις αναβαθμίσεις της εφαρμογής και των modules τι γίνεται; σου βγαίνει μήνυμα και αναβαθμίζεις από το Galaxy Store; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...